Test Neutralisation, 10.10.2021

Sort by red column. Update every 2 minutes.

Startzeit Anmeldungen: 149 open new window

Kat Rg Name Vorname Club Jg Start 201 204 203 Ziel +
HAL    Keller Roger 19669:31:00
OK    Wintsch Alfred OLC Kapreolo19569:34:00
HAL    Gasser Michael OL Zimmerberg19749:40:00
H10    Latscha Jonathan thurgorienta20129:46:00
H80    Thoma Josef OL Regio Wil19399:46:00
H80    Steiner Alfred OLC Kapreolo19399:50:00
H14    Truninger Urs OLG Schaffhausen20079:57:00
FAM    Schiess Truninger Susan 19729:57:00
H60    Knill Peter OLG St. Gallen/App.196010:03:00
H70    Schifferle Joerg Olv Zug194910:10:00
D14    Schneebeli Nina OLK Rafzerfeld200710:20:00
D14    Kahlert Sara OLK Rafzerfeld-Bülach200710:24:00
H12    Priemer Felix OLG Zürich201010:25:00
D60    Barth Marianne OLG Stäfa196110:25:00
HAK    Binkert Andreas OLC Winterthur198010:30:00
HB    Schneiter Bruno OLC Winterthur196210:31:00
D14    Hüppi Rahel OLK Rafzerfeld-Bülach200810:32:00
DAK    Klieber-Kühne Andrea OL Zimmerberg197810:32:00
H10    Tobler Matthias OLC Kapreolo201210:34:00
HB    Klieber Isaak OL Zimmerberg198010:34:00
H10    O Hara Marlon OLG Stäfa201110:38:00
D10    Naef Salome OLG Stäfa201110:40:00
H10    Zürcher Nico OLG Stäfa201110:42:00
H14    Häusler Yann OL Zimmerberg200710:42:0026:2325:3826:28
D12    Senn Liah OLG Stäfa200910:42:00
D14    Kaukenaite Beatrice OLK Rafzerfeld-Bülach200710:44:00
D40    Vogel Rahel OLG Schaffhausen197710:45:00
OK    Dircksen Freja OLK Rafzerfeld-Bülach201010:46:00
D50    Sannwald-Frei Claudia OLG Stäfa197110:49:00
D50    Graf Heidi OL Regio Wil196810:53:00
H45    Bruderer Beat TV Volketswil197410:55:00
D14    Gasser Sina OL Regio Wil200710:56:00
DAM    Bruderer Selina TV Volketswil200410:56:00
DAK    Bruderer Sophie 200810:56:00
H70    Bruderer Robert TV Volketswil194910:58:00
D16    Riediker Melina thurgorienta200610:58:00
H45    Bruderer Stephan OLG Zürich197210:59:00
H60    Meier Daniel OLK Argus196110:59:00
HAM    Meier Dominic OLK Argus198811:00:00
DAK    Schmitter-Grätzer Käthi OLG Galgenen196611:00:00
D50    Riediker Monika thurgorienta197111:01:00
D16    Klieber Sanjana OL Zimmerberg200611:02:00
H55    Gerlach Christian thurgorienta196611:04:00
DAK    Bruderer Sabine 197311:04:00
H14    Riediker Jannis thurgorienta200811:04:3800:1400:3800:1700:51
D60    Piguet Arlette OL Zimmerberg195711:05:00
H14    Klieber Benjamin OL Zimmerberg200811:06:1500:5301:00
DAK    Aeberhardt Sibille OLG Stäfa198511:08:00
H50    Hauck Nikolaus OLG Stäfa196911:10:00
D45    Hauck Cornelia OLG Stäfa197211:11:00
HAM    Rykart Beat TV Gebenstorf197311:12:00
DAK    Rigamonti-Ammann Tiziana OL Zimmerberg199011:12:00
H16    Talbot Jann OLG Stäfa200611:13:00
H65    Wehrli Peter OLG Rymenzburg195411:13:00
H10    Küenzi Dimitri OLG Zürich / OL Zimmerberg201111:14:00
D45    Talbot Nadine OLG Stäfa197611:15:00
D65    Plüss Brigitta OLG Rymenzburg195611:15:00
HAL    Schulthess Lukas OLC Kapreolo BT197911:19:00
DAK    Rudolf Eliane OLG Stäfa197311:20:00
HAK    Rudolf Christian 196711:21:00
D50    Hindermann Kathrin OLG Stäfa196911:21:00
H12    Guidetti Enrico OLG Säuliamt201011:25:00
H10    Küenzi Janosch OLG Zürich / OL Zimmerberg201111:30:00
H12    Kleih Simon OLK Rafzerfeld201011:37:2800:3601:0300:5201:09
H12    Bär Ludwig OLK Rafzerfeld-Bülach200911:39:5900:2000:2300:2332:09
DAK    Kim Irene OLG Stäfa197211:40:00
H12    Heilmeier Nils OLC Winterthur201011:43:0600:1500:3329:30
D45    Fierz Gasser Martina O-Motion197211:47:00
H12    Kuhn Laurin OLG Pfäffikon200911:59:1000:10-1:46:4100:2500:35
D12    Emery Céline OLG Zürich201012:00:00
H12    Haan Jonas OLG Stäfa201012:18:1500:1200:4300:2100:50
DAK    Utelli Maurer Eva-Christina OLG Welsikon197212:24:00
HAK    Maurer Michael OLG Welsikon/OLC Kapreolo197212:27:00
H12    Lang Nico OLG Stäfa201016:31:5406:5607:1407:2007:30
H12    Roth Linus OLC Winterthur201016:39:4801:1201:0001:31
H12    Hagedorn Max OL Zimmerberg201016:40:0600:5101:1300:40
H12    Kaukenas Benediktas OLK Rafzerfeld-Bülach200916:41:5301:4201:5601:3002:25
H12    Kraus Mark OLC Winterthur200917:28:5101:2001:24
D10    Aeberhardt Sophie OLG Stäfa2011
D12    Baer Seraina O-Motion2009
D10    Beaton Jil OLG Stäfa2012
D12    Beretta Lorena OLG Weisslingen2009
D12    Castenetto Eva OLG Zürich2010
H12    Frei Luc OLG Dachsen2010
H14    Frei Tim OLG Dachsen2007
H14    Gasser Manuel OL Zimmerberg2008
H16    Gasser Lukas OL Zimmerberg2006
D14    Gasser Fiona O-Motion2008
D16    Gasser Ladina O-Motion2006
D18    Gasser Lena OL Zimmerberg2003
D18    Gasser Anna O-Motion2004
D45    Gasser Anita OL Zimmerberg1974
H10    Geiges Rémi OLG Stäfa2011
H12    Geiges Pierre OLG Stäfa2009
HAL    Geiges Thomas OLG Stäfa1976
D14    Geiges Aline OLG Stäfa2008
D40    Geiges Mathilde OLG Stäfa1979
H12    Graf Dominic OLK Rafzerfeld2010
HAK    Gürber Konstantin OLG Säuliamt1968
D14    Hauck Muriel OLG Stäfa2008
D10    Heiner Leana OLG Pfäffikon2011
OS    Heiner Jonas OLG Pfäffikon2014
H18    Hindermann Nils OLG Stäfa2004
H10    Hotz Curdin OL Zimmerberg2012
HAL    Hotz Markus OL Zimmerberg1972
D12    Hotz Bigna OL Zimmerberg2009
D16    Hotz Andrina OL Zimmerberg2006
D45    Hotz-Capeder Pamela OL Zimmerberg1973
H10    Hückstädt Joshua OL Zimmerberg2012
H10    Kehrli Silas OLG Dachsen2012
D14    Krauer Naja OLG Säuliamt2008
H60    Kraus Bret OLC Winterthur1961
H16    Krügel David OLG Weisslingen2006
H10    Kuhn Cyrill OLG Pfäffikon2012
H14    Kuhn Janis OLG Pfäffikon2007
H45    Kuhn Hansruedi OLG Pfäffikon1976
D45    Kuhn Nadine OLG Pfäffikon1975
FAM    Latscha Helen Moser Adrian thurgorienta
D10    Maurer Kira OLG Welsikon2011
D14    Maurer Elena OLG Welsikon2007
D14    Müller Maira OLG Stäfa2008
D10    Rahm Nayeli OLG Pfäffikon2011
D40    Rahm Alix OLG Pfäffikon1979
D10    Rudolf Nadine OLG Stäfa2011
D14    Rudolf Julia OLG Stäfa2008
D10    Rütti Natalie OLC Kapreolo2011
D10    Rütti Valerie OLC Kapreolo2012
D10    Rütti Coralie OLC Kapreolo2012
OM    Rütti Tanja OLC Kapreolo1980
OL    Rütti Urs OLC Kapreolo1978
D55    Rutz-Aebersold Susanna OLG Stäfa1966
D16    Sannwald Seline OLG Stäfa2005
H12    Scheck Luca OLG Stäfa2010
H10    Schulthess Thierry OLC Kapreolo2012
H12    Schulthess Maurice OLC Kapreolo2010
D14    Schweizer Malu OLG Stäfa2007
D10    Senn Malin 2011
D16    Senn Minna O-Motion2006
D18    Sieber Patrizia OLC Winterthur2003
D12    Stucki Lynn OLK Argus / OLC Winterthu2009
D45    Stucki Karin OLK Argus / OLC Winterthu1973
D12    Sutter Madlaina OLG Pfäffikon2010
H10    Svoboda Norbert OLG Stäfa2011
H14    Talbot Nils OLG Stäfa2008
D10    Talbot Sofie OLG Stäfa2012
HAK    Viola Reto 1976
D14    Waldner Coralie OLG Pfäffikon2007
H12    Weis Jorin OLG Zürich2009
D14    Werder Mira OLG Säuliamt2008



nach Club:



bei Problemen: picoevents@gmx.ch