Test Neutralisation, 10.10.2021

Sort by red column. Update every 2 minutes.

ALL Anmeldungen: 149 open new window

Kat Rg Name Vorname Club Jg Start 201 204 203 Ziel +
D10   Naef Salome OLG Stäfa201110:40:00
D10   Aeberhardt Sophie OLG Stäfa2011
D10   Beaton Jil OLG Stäfa2012
D10   Heiner Leana OLG Pfäffikon2011
D10   Maurer Kira OLG Welsikon2011
D10   Rahm Nayeli OLG Pfäffikon2011
D10   Rudolf Nadine OLG Stäfa2011
D10   Rütti Natalie OLC Kapreolo2011
D10   Rütti Valerie OLC Kapreolo2012
D10   Rütti Coralie OLC Kapreolo2012
D10   Senn Malin 2011
D10   Talbot Sofie OLG Stäfa2012
D12   Senn Liah OLG Stäfa200910:42:00
D12   Emery Céline OLG Zürich201012:00:00
D12   Baer Seraina O-Motion2009
D12   Beretta Lorena OLG Weisslingen2009
D12   Castenetto Eva OLG Zürich2010
D12   Hotz Bigna OL Zimmerberg2009
D12   Stucki Lynn OLK Argus / OLC Winterthu2009
D12   Sutter Madlaina OLG Pfäffikon2010
D14   Schneebeli Nina OLK Rafzerfeld200710:20:00
D14   Kahlert Sara OLK Rafzerfeld-Bülach200710:24:00
D14   Hüppi Rahel OLK Rafzerfeld-Bülach200810:32:00
D14   Kaukenaite Beatrice OLK Rafzerfeld-Bülach200710:44:00
D14   Gasser Sina OL Regio Wil200710:56:00
D14   Gasser Fiona O-Motion2008
D14   Geiges Aline OLG Stäfa2008
D14   Hauck Muriel OLG Stäfa2008
D14   Krauer Naja OLG Säuliamt2008
D14   Maurer Elena OLG Welsikon2007
D14   Müller Maira OLG Stäfa2008
D14   Rudolf Julia OLG Stäfa2008
D14   Schweizer Malu OLG Stäfa2007
D14   Waldner Coralie OLG Pfäffikon2007
D14   Werder Mira OLG Säuliamt2008
D16   Riediker Melina thurgorienta200610:58:00
D16   Klieber Sanjana OL Zimmerberg200611:02:00
D16   Gasser Ladina O-Motion2006
D16   Hotz Andrina OL Zimmerberg2006
D16   Sannwald Seline OLG Stäfa2005
D16   Senn Minna O-Motion2006
D18   Gasser Lena OL Zimmerberg2003
D18   Gasser Anna O-Motion2004
D18   Sieber Patrizia OLC Winterthur2003
D40   Vogel Rahel OLG Schaffhausen197710:45:00
D40   Geiges Mathilde OLG Stäfa1979
D40   Rahm Alix OLG Pfäffikon1979
D45   Hauck Cornelia OLG Stäfa197211:11:00
D45   Talbot Nadine OLG Stäfa197611:15:00
D45   Fierz Gasser Martina O-Motion197211:47:00
D45   Gasser Anita OL Zimmerberg1974
D45   Hotz-Capeder Pamela OL Zimmerberg1973
D45   Kuhn Nadine OLG Pfäffikon1975
D45   Stucki Karin OLK Argus / OLC Winterthu1973
D50   Sannwald-Frei Claudia OLG Stäfa197110:49:00
D50   Graf Heidi OL Regio Wil196810:53:00
D50   Riediker Monika thurgorienta197111:01:00
D50   Hindermann Kathrin OLG Stäfa196911:21:00
D55   Rutz-Aebersold Susanna OLG Stäfa1966
D60   Barth Marianne OLG Stäfa196110:25:00
D60   Piguet Arlette OL Zimmerberg195711:05:00
D65   Plüss Brigitta OLG Rymenzburg195611:15:00
DAK   Klieber-Kühne Andrea OL Zimmerberg197810:32:00
DAK   Bruderer Sophie 200810:56:00
DAK   Schmitter-Grätzer Käthi OLG Galgenen196611:00:00
DAK   Bruderer Sabine 197311:04:00
DAK   Aeberhardt Sibille OLG Stäfa198511:08:00
DAK   Rigamonti-Ammann Tiziana OL Zimmerberg199011:12:00
DAK   Rudolf Eliane OLG Stäfa197311:20:00
DAK   Kim Irene OLG Stäfa197211:40:00
DAK   Utelli Maurer Eva-Christina OLG Welsikon197212:24:00
DAM   Bruderer Selina TV Volketswil200410:56:00
FAM   Schiess Truninger Susan 19729:57:00
FAM   Latscha Helen Moser Adrian thurgorienta
H10   Latscha Jonathan thurgorienta20129:46:00
H10   Tobler Matthias OLC Kapreolo201210:34:00
H10   O Hara Marlon OLG Stäfa201110:38:00
H10   Zürcher Nico OLG Stäfa201110:42:00
H10   Küenzi Dimitri OLG Zürich / OL Zimmerberg201111:14:00
H10   Küenzi Janosch OLG Zürich / OL Zimmerberg201111:30:00
H10   Geiges Rémi OLG Stäfa2011
H10   Hotz Curdin OL Zimmerberg2012
H10   Hückstädt Joshua OL Zimmerberg2012
H10   Kehrli Silas OLG Dachsen2012
H10   Kuhn Cyrill OLG Pfäffikon2012
H10   Schulthess Thierry OLC Kapreolo2012
H10   Svoboda Norbert OLG Stäfa2011
H12  Kuhn Laurin OLG Pfäffikon200911:59:1000:10-1:46:4100:2500:35 0:00
H12  Haan Jonas OLG Stäfa201012:18:1500:1200:4300:2100:50 +0:15
H12  Kleih Simon OLK Rafzerfeld201011:37:2800:3601:0300:5201:09 +0:34
H12  Roth Linus OLC Winterthur201016:39:4801:1201:0001:31 +0:56
H12  Kaukenas Benediktas OLK Rafzerfeld-Bülach200916:41:5301:4201:5601:3002:25 +1:50
H12  Lang Nico OLG Stäfa201016:31:5406:5607:1407:2007:30 +6:55
H12  Heilmeier Nils OLC Winterthur201011:43:0600:1500:3329:30 +28:55
H12  Bär Ludwig OLK Rafzerfeld-Bülach200911:39:5900:2000:2300:2332:09 +31:34
H12   Hagedorn Max OL Zimmerberg201016:40:0600:5101:1300:40
H12   Kraus Mark OLC Winterthur200917:28:5101:2001:24
H12   Priemer Felix OLG Zürich201010:25:00
H12   Guidetti Enrico OLG Säuliamt201011:25:00
H12   Frei Luc OLG Dachsen2010
H12   Geiges Pierre OLG Stäfa2009
H12   Graf Dominic OLK Rafzerfeld2010
H12   Scheck Luca OLG Stäfa2010
H12   Schulthess Maurice OLC Kapreolo2010
H12   Weis Jorin OLG Zürich2009
H14  Riediker Jannis thurgorienta200811:04:3800:1400:3800:1700:51 0:00
H14   Klieber Benjamin OL Zimmerberg200811:06:1500:5301:00
H14   Häusler Yann OL Zimmerberg200710:42:0026:2325:3826:28
H14   Truninger Urs OLG Schaffhausen20079:57:00
H14   Frei Tim OLG Dachsen2007
H14   Gasser Manuel OL Zimmerberg2008
H14   Kuhn Janis OLG Pfäffikon2007
H14   Talbot Nils OLG Stäfa2008
H16   Talbot Jann OLG Stäfa200611:13:00
H16   Gasser Lukas OL Zimmerberg2006
H16   Krügel David OLG Weisslingen2006
H18   Hindermann Nils OLG Stäfa2004
H45   Bruderer Beat TV Volketswil197410:55:00
H45   Bruderer Stephan OLG Zürich197210:59:00
H45   Kuhn Hansruedi OLG Pfäffikon1976
H50   Hauck Nikolaus OLG Stäfa196911:10:00
H55   Gerlach Christian thurgorienta196611:04:00
H60   Knill Peter OLG St. Gallen/App.196010:03:00
H60   Meier Daniel OLK Argus196110:59:00
H60   Kraus Bret OLC Winterthur1961
H65   Wehrli Peter OLG Rymenzburg195411:13:00
H70   Schifferle Joerg Olv Zug194910:10:00
H70   Bruderer Robert TV Volketswil194910:58:00
H80   Thoma Josef OL Regio Wil19399:46:00
H80   Steiner Alfred OLC Kapreolo19399:50:00
HAK   Binkert Andreas OLC Winterthur198010:30:00
HAK   Rudolf Christian 196711:21:00
HAK   Maurer Michael OLG Welsikon/OLC Kapreolo197212:27:00
HAK   Gürber Konstantin OLG Säuliamt1968
HAK   Viola Reto 1976
HAL   Keller Roger 19669:31:00
HAL   Gasser Michael OL Zimmerberg19749:40:00
HAL   Schulthess Lukas OLC Kapreolo BT197911:19:00
HAL   Geiges Thomas OLG Stäfa1976
HAL   Hotz Markus OL Zimmerberg1972
HAM   Meier Dominic OLK Argus198811:00:00
HAM   Rykart Beat TV Gebenstorf197311:12:00
HB   Schneiter Bruno OLC Winterthur196210:31:00
HB   Klieber Isaak OL Zimmerberg198010:34:00
OK   Wintsch Alfred OLC Kapreolo19569:34:00
OK   Dircksen Freja OLK Rafzerfeld-Bülach201010:46:00
OL   Rütti Urs OLC Kapreolo1978
OM   Rütti Tanja OLC Kapreolo1980
OS   Heiner Jonas OLG Pfäffikon2014



nach Club:



bei Problemen: picoevents@gmx.ch