SwissOWeek Day6, 10.08.2019

Sort by red column. Update every 2 minutes.

ALL Anmeldungen: 2700 open new window

Kat Stnr Rg Name Vorname Jg Club Start Radio1 Radio2 Radio3 Ziel +
CL  6039 Jordi Andri 2001 SUI-OLG Hondrich12:32:0037:3438:00 +0:00
CL  6088 Bergmann Beat 1978 SUI-ol norska9:40:0344:2144:48 +6:48
CL  5123 Kärger Wieland 1978 GER-Team Sachsen11:02:0144:3845:05 +7:05
CL  6099 Thoma Patrik 1981 SUI-bussola ok11:25:0145:0145:31 +7:31
CL  6182 Okle Beat 1969 SUI-OLC Winterthur11:44:0145:2245:51 +7:51
CL  6012 Röthlisberger Michael 1991 SUI-OLG Suhr11:23:0146:3946:59 +8:59
CL  6177 Frei Lukas 1993 SUI-OLK Argus11:31:0146:5447:24 +9:24
CL  6092 Gilgien Matthias 1975 SUI-OLG Thun9:18:0147:2547:53 +9:53
CL  5124 Kropf Erik 1969 SWE-Centrum OK11:28:0147:5148:17 +10:17
CL  6183 10 Furrer Susann 1981 SUI-OLV Hindelbank11:59:0048:1248:40 +10:40
CL  5132 11 Häfeli Stefan 1980 SUI-OLK Argus11:36:0149:3149:54 +11:54
CL  6053 12 Meyer Olivier 1998 SUI-OLG Murten12:35:0151:0451:37 +13:37
CL  5125 13 Chvalova Vera 1994 CZE-OK Lokomotiva Plzen11:50:0154:0554:43 +16:43
CL  6066 14 Jordi Riina 1999 SUI-OLG Hondrich9:02:0054:4255:11 +17:11
CL  6178 15 Mangiarratti Cornelia 1976 SUI-OLV Hindelbank11:54:0156:5957:41 +19:41
CL  6087 16 Ringli Priska 1966 SUI-OLG Schaffhausen11:16:0358:2058:55 +20:55
CL  5126 17 Kuhn Hansruedi 1976 SUI-OLG Pfäffikon12:30:0259:541:00:26 +22:26
CL  6071 18 Laager Peter 1960 SUI-OL Zimmerberg12:28:011:01:401:02:16 +24:16
CL  5100 19 Mohel Ron 1975 SUI-OLV Zug11:10:011:11:331:12:00 +34:00
CL  6118 20 Hofer Matthias 2002 SUI-ol norska9:20:011:12:131:12:45 +34:45
CL  6096 21 Oesch Leonhard 1974 SUI-OLG Bern9:00:011:16:351:17:08 +39:08
CL  5134 22 Röhnert Anne 1989 GER-Post SV Dresden12:05:011:17:241:18:13 +40:13
CL  5130 23 Harms Christian 1967 GER-WOLF9:28:011:19:191:19:58 +41:58
CL  6185 24 Oltedal Eino J. 1990 NOR-CO CERN12:27:011:21:101:21:37 +43:37
CL  5128 25 Kuhn Nadine 1975 SUI-OLG Pfäffikon11:49:021:21:091:21:49 +43:49
CL  6181 26 Abegg Salome 2003 SUI-OLK Rafzerfeld11:34:011:22:151:22:44 +44:44
CL  6008 27 Otto Tobias 1962 SUI-OLK Argus10:55:011:21:581:22:45 +44:45
CL  5135 28 Baud Christine + Quentin 0 SUI-CO Lausanne-Jorat10:07:021:23:001:23:24 +45:24
CL  5137 29 Baud Sandrine + Ecoffey Pierre 0 SUI-CO Lausanne-Jorat10:06:021:28:021:28:45 +50:45
CL  6179 30 Abegg Michael 1973 SUI-OLK Rafzerfeld11:26:021:30:221:31:08 +53:08
CL  6176 31 Steffen Res 1975 SUI-9:48:161:32:251:33:11 +55:11
CL  6019 32 Beyeler Markus 1960 SUI-OLG Basel10:31:011:32:371:33:16 +55:16
CL  6184 33 Olandersson Stina 1993 SWE-OK Tyringe12:33:011:34:051:34:39 +56:39
CL  6058 34 Delcourt Timothée 1997 SUI-OLG Rymenzburg/OLK Wig11:27:011:35:411:36:10 +58:10
CL  6093 35 Bottinelli Lorenzo 1990 SUI-OLG Skandia9:26:001:56:121:56:41 +78:41
CL  5127 36 Sallila Antti 1972 FIN-Helsingin Suunnistajat9:25:011:57:191:57:58 +79:58
CL  6180 37 Abegg Ariane 1973 SUI-OLK Rafzerfeld11:30:011:59:392:00:37 +82:37
CL  5136  Nützi Roger 1984 SUI-OL Regio Olten10:43:0150:32mp
CL  6080  Goodwin Richard 1957 GBR-WCOC UK10:00:022:30:00mp
CL  5225  Mieske Jan-Manuel 1999 GER-dns
CL  5228  Bayliss Duncan 1967 GBR-wrekin orienteersdns
CL  5133  Haefeli Christoph 1977 SUI-OL Regio Oltendns
CL  5129  Planzer Benno 1961 SUI-OLG Huttwildns
CL  5226  Manzano Francis 1979 ESP-COC Club d Orientació dns
CL  5227  Llobet Alba 1975 ESP-COC Club d Orientació dns
CL  0  Lindens Ilmars 1948 LAT-Siguldadns
CL  6015  Hutzli Janis 2002 SUI-OL Regio Wildns
CM  5112 Schlegel Matthias 1985 SUI-OL Regio Olten12:39:0429:2029:43 +0:00
CM  2435 Gawlitza Franz 1999 GER-Team Sachsen11:43:0229:4030:09 +0:26
CM  7001 Gasser Lena 2003 SUI-OL Zimmerberg12:10:0436:4337:20 +7:37
CM  5082 Schatzmann Markus + Lukas 0 SUI-OLG Cordoba11:55:0237:0037:32 +7:49
CM  7035 Schalbetter Sibylle 1999 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:04:0437:4038:01 +8:18
CM  5116 van Binsbergen Jürg 1972 SUI-UBOL9:19:0438:0838:40 +8:57
CM  7010 Grossen Nicole 1977 SUI-OLG Thun11:52:0438:4439:19 +9:36
CM  5224 Mutka Aleksi 2000 FIN-Suunta Jyväskylä12:00:0338:5139:23 +9:40
CM  5091 Bürgi Annina + Leo 0 SUI-muurahaiskeko OK9:04:0439:4040:03 +10:20
CM  5092 10 Junghanß Jens 1968 GER-OL-Team Wehrsdorf11:25:0339:4940:25 +10:42
CM  5054 11 Arki Hannu 1958 FIN-Turun Metsänkävijät12:04:0340:5441:26 +11:43
CM  7195 12 Häfeli-Wild Marion 1984 SUI-OLK Argus11:42:0340:4541:27 +11:44
CM  7202 13 Knupp Pascal 2005 SUI-OLC Omström Sense10:10:0242:5043:13 +13:30
CM  5121 14 Gutknecht Adrian 1969 SUI-Bucheggberger OL11:13:1042:2843:15 +13:32
CM  5103 15 Häuptli Yvonne 1966 SUI-9:56:0743:3544:15 +14:32
CM  5221 16 Månsson Göran 1961 SWE-Stigmännen Karlshamns 10:32:0444:2245:01 +15:18
CM  7852 17 Wey Lena 1969 SUI-OLG Zürich11:53:1644:2645:10 +15:27
CM  7850 18 Kunz Christine 1975 SUI-ol norska11:26:0345:0145:31 +15:48
CM  7843 19 Bach Lukas 1986 SUI-9:15:0345:3445:59 +16:16
CM  5066 20 Merk Marcel 1973 SUI-OLV Hindelbank12:38:0345:2446:09 +16:26
CM  5055 21 Pekarek Ales 1966 CZE-MVD Team12:36:0246:0946:44 +17:01
CM  5058 22 Vainio Kari 1958 FIN-Turun Metsänkävijät12:08:0646:2447:01 +17:18
CM  5067 23 Lucke Henrike 1977 GER-Team Sachsen11:11:0448:1048:45 +19:02
CM  7265 23 Gaggetta Manolo 1970 SUI-C.O. Aget Lugano12:35:0348:1648:45 +19:02
CM  5113 25 Varisco Flavio 1961 SUI-ol.biel.seeland12:07:0648:0748:46 +19:03
CM  5101 26 Gubler Ernst 1965 SUI-12:06:0548:1848:58 +19:15
CM  5070 27 Schmutz Simon 2003 SWE-Leksands OK12:28:0349:2850:07 +20:24
CM  5110 28 Hochstrasser Lisa 1988 SUI-OL Regio Olten10:47:0451:0651:40 +21:57
CM  5097 29 Minder Claude 1956 SUI-OLV Baselland11:15:1151:2952:11 +22:28
CM  5083 30 Mathis Kurt + Ruth 0 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden10:46:0852:0152:33 +22:50
CM  7855 31 Grogg Diana 1972 SUI-OLG Galgenen11:50:0651:5552:36 +22:53
CM  5106 32 Wittwer René 1974 SUI-OLG Oberwil9:46:0352:2152:54 +23:11
CM  7061 33 Sannwald Andrina 2002 SUI-OLG Stäfa11:35:0352:4553:17 +23:34
CM  7018 34 Zejdlikova Eliska 2003 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:47:0253:0953:50 +24:07
CM  5104 35 Wittwer Silvia 1979 SUI-OLG Oberwil9:24:0353:4254:18 +24:35
CM  5060 36 Hirvonen Petteri 1961 FIN-Turun Metsänkävijät11:49:0553:5854:53 +25:10
CM  7160 37 Weber Martin 1967 SUI-OLV Baselland12:09:0354:1955:00 +25:17
CM  13338 38 Rey Res 1954 SUI-OLG Kakowa9:11:0755:4556:19 +26:36
CM  5071 39 Soupa Karel 1969 CZE-OK Lokomotiva Plzen11:54:0356:4457:38 +27:55
CM  5068 40 Tamosevicius Tomas 1977 LTU-DEVYNI - LABIRINTAS12:03:0357:0257:51 +28:08
CM  7288 41 Stähli Manfred 1966 SUI-OLG KTV Altdorf10:40:0557:3058:22 +28:39
CM  5118 42 Wachter This 1966 SUI-OLG Bern9:28:0259:0059:39 +29:56
CM  5056 43 Hirvonen Eeva 1958 FIN-Turun Metsänkävijät11:47:0459:451:00:24 +30:41
CM  5065 44 Kärger Brit 1976 GER-Team Sachsen11:16:0459:491:00:34 +30:51
CM  5085 45 Bengtsson Karin 1957 SWE-Visborgs OK10:37:031:01:121:01:55 +32:12
CM  5053 46 Bauer Roland 1966 SUI-Stäfa-Kapreolo12:19:051:02:571:03:39 +33:56
CM  5029 47 Mohel Liron 1979 SUI-OLV Zug11:09:081:06:091:07:17 +37:34
CM  5102 48 Lütolf Urs 1945 SUI-OLG Welsikon9:49:041:07:031:08:00 +38:17
CM  7200 49 Kneller-Hauswirth Marie-Eve 2005 SUI-OLC Omström Sense10:12:031:08:071:08:38 +38:55
CM  5052 50 Sulavuori Eija 1962 FIN-Turun Metsänkävijät12:02:011:08:081:08:48 +39:05
CM  7845 51 Ott Lea 1985 SUI-Ruebliland OK10:09:031:08:411:09:26 +39:43
CM  7211 52 Beglinger Julia 2000 SUI-OLG Murten10:19:031:09:331:10:14 +40:31
CM  5120 53 Grassow Thomas 1967 GER-Kaulsdorfer OLV Berlin10:02:031:09:501:10:26 +40:43
CM  5087 54 Leutert Christof 1965 SUI-OLG Säuliamt10:21:041:11:041:11:47 +42:04
CM  1439 55 Steinemann Nicole 1979 SUI-OLG Säuliamt12:37:031:11:481:12:53 +43:10
CM  5131 56 Zehnder Adrian 1971 SUI-11:48:051:15:341:16:16 +46:33
CM  7009 57 Wüst Roman 2004 SUI-OLC Kapreolo12:11:031:15:421:16:22 +46:39
CM  7268 58 Röthlisberger Christine 1962 SUI-OLG Suhr9:21:041:15:511:16:47 +47:04
CM  7345 59 Pridal Angela 1999 SUI-010:51:041:17:511:18:37 +48:54
CM  5119 60 Müller Cécile 1996 SUI-CO Lausanne-Jorat9:13:041:18:471:19:37 +49:54
CM  7857 61 Lüthi Käthi 1969 SUI-12:12:041:22:531:23:43 +54:00
CM  5222 62 Ballaman Aurélie + Anthony 0 SUI-CA Rosé11:19:031:25:441:26:14 +56:31
CM  5044 63 Riby Thomas 2002 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl10:11:031:28:521:29:26 +59:43
CM  7284 64 Wespi Andreas 1947 SUI-OLG Säuliamt11:07:051:31:011:32:11 +62:28
CM  5057 65 Baumann Analyn 1983 HKG-Y2Y10:50:041:32:321:33:27 +63:44
CM  5099 66 Doetsch Conny 1983 GER-OLV Steinberg12:05:061:32:421:33:34 +63:51
CM  5220 67 Müller-Wenzke Astrid 1968 GER-USV TU Dresden10:17:041:33:231:34:16 +64:33
CM  7347 68 Otto Esther 1966 SUI-OLK Argus11:10:061:35:111:36:00 +66:17
CM  5090 69 Taimisto Jukka 1955 FIN-MS Parma10:30:061:36:071:37:22 +67:39
CM  5093 70 Niemi Tiia 1982 FIN-muurahaiskeko OK9:10:061:38:501:40:05 +70:22
CM  5122 71 Feldmann André 1965 GER-Kaulsdorfer OLV Berlin9:00:051:40:031:40:53 +71:10
CM  5094 72 Scherrer Stefan 1946 SUI-thurgorienta10:00:131:44:471:46:37 +76:54
CM  5098 73 Krima Inga 1973 LAT-Ozons10:18:081:49:131:50:55 +81:12
CM  5064 74 Slettebøe May Lene 1970 NOR-Sogne og Songdalen Ori11:44:051:52:171:53:26 +83:43
CM  5095 75 Minder Arlette 1960 SUI-OLV Baselland11:17:071:52:251:53:50 +84:07
CM  5086 76 Harms Martina 1971 GER-WOLF9:40:051:53:401:55:12 +85:29
CM  5062 77 Baumann Nicolas 1950 HKG-Y2Y10:45:042:03:412:05:06 +95:23
CM  5076  Thorsen Lene 1957 DEN-OK West9:35:0239:51mp
CM  5081  Löhning Susanne 1978 GER-USV TU Dresden11:34:051:00:35mp
CM  5079  Bischoff Laurent 1975 SUI-CARE Vevey10:48:031:02:51mp
CM  5073  Soupova Jana 1968 CZE-OK Lokomotiva Plzen12:01:031:06:03mp
CM  5105  Lütolf Béatrice 1950 SUI-OLG Welsikon9:44:181:13:12mp
CM  5089  Leutert Regula + Maurice 0 SUI-OLG Säuliamt10:38:031:21:01mp
CM  7305  Renger Rita 1945 SUI-SV Robotron11:51:071:37:47mp
CM  5080  Ma Weiwei + Yu Liu + Jinxuan Song 0 CHN-Learnjoy O Club CNdns
CM  7335  Walder Beatrice 1955 SUI-OLK Rafzerfelddns
CM  5223  Bayliss Christopher 2001 GBR-wrekin orienteersdns
CM  5078  Faivre Anne 1961 FRA-ACA Aix en Provencedns
CM  5063  Telle Denis 1949 FRA-convergencedns
CM  5059  Telle Debien Jocelyne 1955 FRA-convergencedns
CM  5075  Olaio Paulo + Cátia 0 POR-COC - Clube de Orientadns
CM  5074  Ursprung Manuela 1987 SUI-OLG Biberist SOdns
CM  5077  Olaio Tânia 2000 POR-COC - Clube de Orientadns
CM  7249  Haller Florian 1993 SUI-OLG Rymenzburgdns
CM  5069  Fremrova Jaroslava 1979 CZE-OK Lokomotiva Plzendns
CM  7043  Klaus Simon 2003 SUI-OLV Luzerndns
CM  6024  Klaus Manuel 2000 SUI-OLV Luzerndns
CM  5114  van Binsbergen Sonja 1974 SUI-UBOLdns
CM  5084  Cionoiu Michaela 1967 GER-TV Coburg-Neusesdns
CM  5107  Antonsson Kenneth 1958 SWE-Vimmerby OKdns
CM  5111  Brabek Eva 1967 AUT-OC Fürstenfelddns
CM  7136  Sterna Rudite 1949 LAT-Siguldadns
CM  7188  Stöckli Nicole 1978 SUI-OLV Langenthaldns
CM  5072  Kokkila Linda 1987 FIN-Beach Boysdns
CM  5109  Schmid-Schilter Susanne 1970 SUI-OL Regio Wildns
CM  5115  Gerhard Sonja 1967 GER-TGM Budenheimdns
CM  7169  Moser Urs 1961 SUI-OLG Rymenzburgdns
CM  6048  Müggler Hans 1950 SUI-OL Regio Wildns
CM  5088  Frey Beat 1957 SUI-bussola okdns
CM  5117  Haikonen Johanna 1971 FIN-Ulvilan Uradns
CM  5108  Geiser Monika 1957 SUI-OL Regio Oltendns
CM  5096  Keller Erwin 1963 SUI-thurgorientadns
CM  5061  Slettebøe Aksel 1965 NOR-Sogne og Songdalen Oridns
CS  5219 Niedermann Jonas 2007 SUI-OL Regio Wil10:04:0228:2128:49 +0:00
CS  7849 Perret Martin 1964 SUI-ol.biel.seeland10:52:0429:1830:03 +1:14
CS  5174 Demeulemeester Luc 2002 SUI-11:40:0530:2230:47 +1:58
CS  5047 Karanov Anton + Alexey Ufimtsev + Kristi 0 RUS-kayak-school.ru11:20:0531:1831:42 +2:53
CS  5018 Junghanß Diana 1970 GER-OL-Team Wehrsdorf11:00:0532:4933:27 +4:38
CS  5033 Sievi Marco 1963 SUI-OLK Wiggertal10:18:0335:0035:52 +7:03
CS  7856 Pulver Georg 2002 SUI-OLG Bern12:13:0636:2137:10 +8:21
CS  5021 Keller Valentin + Bürgi Leo + Moritz 0 SUI-muurahaiskeko OK10:49:0737:4838:35 +9:46
CS  5039 Edelhaeuser Frank 1967 GER-Post SV Dresden9:47:0739:0439:45 +10:56
CS  5041 10 Peter Carina + Hofer Zoe 0 SUI-ol.biel.seeland9:02:0340:0540:37 +11:48
CS  5020 11 Westbom Staffan 1950 SWE-Ockelbo OK9:00:0740:1540:52 +12:03
CS  5025 11 Ehrler Andrea 1976 SUI-OLG Galgenen10:13:0540:0540:52 +12:03
CS  5211 13 Hugi Beat 1949 SUI-OLG Oberwil9:40:1140:3441:23 +12:34
CS  7021 14 Diesbach Nicolas 1998 SUI-9:08:0343:2443:56 +15:07
CS  5037 15 Krummenacher Kurt 1949 SUI-OLG Oberwil9:30:0343:3344:25 +15:36
CS  7132 16 Mürner Alexandra 2004 SUI-OLG Skandia10:31:0444:0544:37 +15:48
CS  7278 17 Zimmermann Christine + Tobias 0 SUI-10:45:1243:5844:52 +16:03
CS  7130 18 Mürner Daniel 2007 SUI-OLG Skandia10:30:0845:0345:36 +16:47
CS  5195 19 Frilander Emil 2004 FIN-Bastholmens IF11:47:0745:0745:48 +16:59
CS  5002 20 Dalgren Julia 1985 SWE-Centrum OK9:45:0345:1545:57 +17:08
CS  5034 21 Bisang Ines 1978 SUI-10:29:0548:0248:36 +19:47
CS  5046 22 Raaij Katrine Van 1970 NOR-Hedrum O-lag9:12:0847:4548:47 +19:58
CS  5004 23 Kesselaers Paul 1953 BEL-Omega Belgium12:32:0548:1949:06 +20:17
CS  5042 24 Waeber Sylvie 1974 SUI-ANCO9:26:1049:2050:00 +21:11
CS  5007 25 Rohr Lukas + Cornelia 0 SUI-OLG Kakowa10:15:0450:3951:35 +22:46
CS  5023 26 Behrendt Elke + Sophie 0 GER-OLV Steinberg11:04:0651:0851:49 +23:00
CS  5218 27 Freuler Niklaus + Gisi + Patrick + Jean- 0 SUI-OLG Basel11:53:1150:5052:14 +23:25
CS  5030 28 Bailey Schatzmann Deborah + David 0 SUI-11:55:0751:4952:44 +23:55
CS  5022 29 Hirzel Andreas 1953 SUI-OLV Baselland11:15:1253:2354:12 +25:23
CS  5006 30 Hächler Beatrice 1954 SUI-OLG Pfäffikon12:08:1053:5155:08 +26:19
CS  5032 30 Hirzel Therese 1959 SUI-11:14:0554:1155:08 +26:19
CS  7008 32 Wüst Manuela 1976 SUI-OLC Kapreolo12:14:0655:0255:36 +26:47
CS  7054 33 Honegger Sabine 1973 SUI-OLG Cordoba11:36:0554:5855:51 +27:02
CS  5050 34 Leuenberger Beatrice + Mattia 0 SUI-Bucheggberger OL11:13:0555:2756:25 +27:36
CS  5040 35 Becker Fiona 1968 DEN-Søllerød OK10:00:0755:4656:31 +27:42
CS  5051 36 Ferchow Anne 1964 GER-Kaulsdorfer OLV Berlin10:03:0455:2056:32 +27:43
CS  5049 37 Grassow Petra 1970 GER-Kaulsdorfer OLV Berlin10:02:0656:0656:46 +27:57
CS  1500 38 Scanzi Rilli + Leeroy 0 SUI-OL Zimmerberg11:34:0659:481:00:46 +31:57
CS  7847 39 Lustenberger Elia + Zimmermann Dario 0 SUI-10:27:021:01:251:01:59 +33:10
CS  5003 40 Köchle Noëlle 1967 SUI-OLG Zürich9:33:041:04:061:05:11 +36:22
CS  5214 41 Liu Chengyu 2002 CHN-SDSZ club11:03:051:05:401:06:20 +37:31
CS  5213 42 Fu Jiaqi 2003 CHN-SDSZ club11:02:021:06:371:07:15 +38:26
CS  5019 43 Niemi Toni + Titta + Timi 0 FIN-muurahaiskeko OK9:10:071:08:111:08:35 +39:46
CS  7070 44 Emmenegger Ruth 1968 SUI-OLK Wiggertal10:21:071:08:101:09:20 +40:31
CS  5215 45 Shao Xianyi 2006 CHN-SDSZ club11:01:031:08:081:09:59 +41:10
CS  5036 46 Kennedy Elise 1974 AUS-Bennelong Northside Or9:01:071:10:581:12:20 +43:31
CS  5045 47 Neumaier Silke 1977 GER-OC München10:51:061:15:451:16:26 +47:37
CS  5001 48 Vainio Riitta 1958 FIN-Turun Metsänkävijät12:07:091:15:261:17:00 +48:11
CS  5008 49 Bach Valentina + Seraina 0 SUI-All Blacks Thun11:17:041:17:121:17:51 +49:02
CS  5184 50 Weitnauer Antoinette 1962 SUI-11:16:051:18:061:18:53 +50:04
CS  5010 51 Hungerbühler Ernst + Maurer Barbara 0 SUI-OLC Kapreolo11:39:081:18:191:19:18 +50:29
CS  5028 52 Hofmann Hans-Jürg+ Scanzi Gioia + Finlay 0 SUI-11:41:061:18:271:19:41 +50:52
CS  5016 53 Bienz Susanne + Corina 0 SUI-OLG Säuliamt11:06:061:19:171:20:02 +51:13
CS  7848 54 Zimmermann Ueli + Von Siebenthal Micha + 0 SUI-10:50:111:45:491:47:04 +78:15
CS  5013  Schatzmann Jasmine 2004 SUI-OLG Cordoba11:56:0338:18mp
CS  5212  Guo Mingxia 1971 CHN-SDSZ clubmp
CS  5216  Zhang Yihui 2003 CHN-SDSZ club11:30:04mp
CS  5217  Wang Haolin 2007 CHN-SDSZ club11:18:04mp
CS  5027  Häne Alfons 1945 SUI-OLG Galgenendns
CS  5012  Wegmüller Ruedi 1950 SUI-Allegradns
CS  5035  Schlup Franz 1952 SUI-OLG Oberwildns
CS  5031  Schönenberger Patricia 1963 SUI-OLV Zugdns
CS  5048  Keller Veronika 1953 SUI-OLG Berndns
CS  5005  Soupa Martin 2005 CZE-OK Lokomotiva Plzendns
CS  5038  Andersen Bettina Katy 1963 DEN-Søllerød OKdns
CS  5026  Schmid Rudolf 1950 NOR-OL Trollelgdns
CS  7056  Fu Zhenbin Marco 2002 CHN-dns
CS  5009  Fugmann Pia 1958 GER-OLG St. Gallen/App.dns
CS  5011  Schilter Viktor 1943 SUI-OLG St. Gallen/App.dns
CS  5015  Hämmerli Jolanda 1969 SUI-OL Regio Wildns
CS  5017  Wohlgensinger Toni + Noah 0 SUI-OL Regio Wildns
CS  5024  Joost Annina 1991 SUI-Rüebliland OKdns
CS  7155  Eglin Annemarie 1945 SUI-bussola okdns
CS  5043  Anker Christoph 1960 SUI-ol.biel.seelanddns
CS  7196  Habermayr Veit 1976 SUI-OLG Berndns
D10  1023 Horst Katja 2009 GER-SC Königstein11:06:0314:0314:35 +0:00
D10  1032 Wetzel Emilia 2009 GER-SV Robotron Dresden9:13:0215:4816:21 +1:46
D10  1004 Hillen Janne 2009 BEL-Omega Belgium12:29:0216:1316:51 +2:16
D10  1034 Wetzel Jannika 2009 GER-SV Robotron Dresden9:12:0316:4117:19 +2:44
D10  1019 Niederhauser Chiara 2009 SUI-OLG Thun11:49:0417:0017:28 +2:53
D10  1018 Grendelmeier Marit 2010 SUI-OLV Baselland10:49:0516:5117:29 +2:54
D10  1033 Lexen Sina 2010 GER-TSV Jetzendorf9:11:0217:5118:26 +3:51
D10  1002 Kärger Mathilde 2009 GER-Team Sachsen11:11:0318:2319:02 +4:27
D10  1021 Behrendt Lina 2009 GER-OLV Steinberg11:03:0318:3519:15 +4:40
D10  1009 10 Rouiller Yaëlle 2009 SUI-CO CERN11:20:0319:2019:52 +5:17
D10  1010 11 Suwald Anna 2009 SUI-OLG Cordoba10:54:0319:1920:08 +5:33
D10  1020 12 Grendelmeier Sanna 2009 SUI-OLV Baselland10:44:0420:5721:32 +6:57
D10  1011 13 Weber Enja 2010 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:09:0522:3623:50 +9:15
D10  1026 14 Lostakova Ela 2009 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:57:0223:4824:19 +9:44
D10  1031 15 Pillat Linda 2009 SUI-OLG Goldau9:14:0224:5125:21 +10:46
D10  1013 16 Pusterla Sophie 2010 SUI-OLG Basel10:40:0425:4926:20 +11:45
D10  1001 17 Ehrler Fiona 2009 SUI-OLV Luzern11:50:0227:4528:28 +13:53
D10  1003 18 Brito Julia 2009 SUI-OLV Hindelbank11:15:0530:1331:03 +16:28
D10  1016 19 Zahnd Mey 2010 SUI-OLG Thun11:13:0336:0836:56 +22:21
D10  1012 20 Baumgartner Carla 2009 SUI-OLG Cordoba11:12:0337:0437:47 +23:12
D10  1008 21 Löhning Lisa 2011 GER-USV TU Dresden11:34:0338:1439:18 +24:43
D10  1030 22 Dick Amelie 2010 SUI-UBOL9:40:0339:2940:01 +25:26
D10  1022 23 Renaud Jeanne 2010 SUI-ANCO9:20:0339:3640:04 +25:29
D10  1027 24 Lerjen Ruth 2011 SUI-UBOL9:39:0440:4941:27 +26:52
D10  1024 24 Schödler Enya 2009 SUI-OLK Argus9:58:0340:5441:27 +26:52
D10  1029 26 Enberg Anna 2009 SWE-bussola/Linköpings OK10:52:0243:2143:3145:04 +30:29
D10  1014  Tschopp Nora 2009 SUI-OLG Dachsen10:30:05mp
D10  1005  Kokkila Elli 2010 FIN-Beach Boysdns
D10  1007  Albinsson Signe 2009 SWE-OK Österåkerdns
D10  1025  Zbinden Nyla 2009 SUI-ol norskadns
D10  1006  Pieters Alice 2009 GBR-South Yorkshire Orientdns
D12  1038 Helling Finja 2007 GER-Team Sachsen12:44:0016:0216:40 +0:00
D12  1040 Holfeld Anna 2008 GER-Team Sachsen12:34:0016:2016:56 +0:16
D12  1065 Good Rahel 2007 SUI-thurgorienta10:39:0016:2916:58 +0:18
D12  1043 Hillen Kato 2008 BEL-Omega Belgium12:29:0016:3417:14 +0:34
D12  1048 Lüthi Lotta Marit 2008 SUI-OLG Biberist SO11:49:0017:0617:38 +0:58
D12  1071 Niggli Malin 2008 SUI-ol norska9:59:0018:1418:42 +2:02
D12  1066 Bolliger Sara 2007 SUI-OLG Kölliken10:29:0018:2118:52 +2:12
D12  1042 Gasser Fiona 2008 SUI-O-Motion12:19:0018:3719:13 +2:33
D12  1049 Skullman Ebba 2007 SWE-Linköpings OK9:04:0019:4020:09 +3:29
D12  1057 10 Martin Laura 2008 FRA-SCAPA NANCY11:14:0019:4020:20 +3:40
D12  1074 11 Pierlot Elvire 2007 BEL-CO LIEGE9:34:0020:0920:35 +3:55
D12  1082 12 Tryner Freya 2007 GBR-SYO10:09:0020:0820:36 +3:56
D12  1054 12 Foletti Nora 2008 SUI-C.O. Aget Lugano11:29:0020:0120:36 +3:56
D12  1037 14 Peter Tanja 2007 SUI-Stäfa-Kapreolo12:39:0020:0820:42 +4:02
D12  1039 15 Gartmann Luisa 2007 SUI-OLG Chur12:54:0020:3821:08 +4:28
D12  1058 16 Gasser Graf Sina 2007 SUI-OL Regio Wil11:09:0020:4921:15 +4:35
D12  1044 17 Schweizer Malu 2007 SUI-OLG Stäfa12:09:0021:0721:45 +5:05
D12  1061 17 Treier Noée 2008 SUI-bussola ok10:54:0021:1121:45 +5:05
D12  1064 19 Koch Alvina 2008 SUI-OLV Baselland10:34:0021:2721:54 +5:14
D12  1046 20 Geiges Aline 2008 SUI-OLG Stäfa11:59:0022:0522:40 +6:00
D12  1036 21 Hempel Luise 2008 GER-Team Sachsen12:24:0022:3923:10 +6:30
D12  1063 22 Wagner Andina 2008 SUI-OLG Thun10:44:0022:5523:23 +6:43
D12  1070 23 Schödler Jael 2007 SUI-OLK Argus10:04:0024:0724:33 +7:53
D12  1067 24 Huber Mirja 2008 SUI-OLV Zug10:24:0024:3725:13 +8:33
D12  1078 25 Wipfli Laura 2007 SUI-OLG Goldau9:24:0024:4425:14 +8:34
D12  1051 26 Honegger Hanna 2008 SUI-OLG Cordoba11:34:0024:5425:24 +8:44
D12  1068 27 Emmenegger Julia 2008 SUI-OLK Wiggertal10:19:0027:2428:05 +11:25
D12  1053 28 Weber Lina 2008 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:19:0029:0229:40 +13:00
D12  1062 29 Sestakova Johana 2008 CZE-Slavia Liberec Oriente10:49:0029:3530:10 +13:30
D12  1079 30 Baath Fina 2008 GER-TSV Jetzendorf9:09:0029:4930:21 +13:41
D12  1081 31 Lerjen Magdalena 2008 SUI-UBOL9:54:0031:1031:49 +15:09
D12  1076 32 Pillat Svenja 2007 SUI-OLG Goldau9:14:0034:4835:17 +18:37
D12  1056 33 Teuscher Fiona 2007 SUI-OLG Hondrich12:59:0034:5235:31 +18:51
D12  1073 34 Nurmiainen Elsa 2008 FIN-OK Raseborg9:44:0034:5035:35 +18:55
D12  1077 35 Leutert Julia 2007 SUI-OLG Bern9:39:0037:5738:33 +21:53
D12  1075 36 Brand Mette 2007 SUI-OLG Bern9:29:0038:0538:44 +22:04
D12  1041 37 Tamoseviciute Jogaile 2007 LTU-DEVYNI - LABIRINTAS12:14:0039:2440:05 +23:25
D12  1060 38 Bauerfeld Livia 2007 GER-OL-Team Filder10:59:0043:1443:47 +27:07
D12  1080 39 Baath Lena 2008 GER-TSV Jetzendorf9:19:0044:2744:58 +28:18
D12  1035 40 Merkli Sonja 2008 SUI-OLV Luzern12:49:0045:2046:38 +29:58
D12  1047 41 Weyermann Valerie 2007 SUI-OLG Kakowa11:54:0047:2048:09 +31:29
D12  1059 42 Ekström Saana-Mari 2007 FIN-MS Parma11:04:0050:0250:38 +33:58
D12  1069 43 Liang Miaoqi 2009 CHN-Chu Jiao O Club10:14:0049:3950:41 +34:01
D12  1052 44 Tan Lufei 2008 CHN-Learnjoy O Club CN11:44:0052:3353:29 +36:49
D12  1050 45 Li Hengyu 2007 CHN-Learnjoy O Club CN11:39:0059:361:01:12 +44:32
D12  1055  Bührer Charlotte 2008 SUI-CA Rosé11:24:0041:26mp
D12  1072  Graasbøl Ødum Nora Sophie 2008 DEN-OK Øst Birkerød9:49:00dns
D12  1045  Waldner Coralie 2007 SUI-OLG Pfäffikon12:04:00dns
D14  1125 Neuenschwander Elin 2005 SUI-OLG Thun11:25:0029:2229:48 +0:00
D14  1136 Hamel Justine 2005 SUI-ANCO9:25:0030:0830:30 +0:42
D14  1100 Radzikowski Henriette 2006 SUI-O-Motion11:49:0030:1330:37 +0:49
D14  1103 Sannwald Seline 2005 SUI-OLG Stäfa11:37:0031:2331:52 +2:04
D14  1097 Gasser Ladina 2006 SUI-O-Motion11:41:0031:5132:20 +2:32
D14  1105 Merat Alice 2005 FRA-O Jura11:13:0033:0233:30 +3:42
D14  1109 Mathis Leonie 2006 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden10:49:0034:3234:58 +5:10
D14  1130 Schödler Anouk 2005 SUI-OLK Argus9:53:0034:3835:01 +5:13
D14  1102 Benz Leonie 2005 SUI-OLG St. Gallen/App.11:21:0034:4035:15 +5:27
D14  1134 10 Schmuki Aline 2005 SUI-ol.biel.seeland9:29:0034:5335:16 +5:28
D14  1117 11 Stüdeli Anna 2005 SUI-OLG Säuliamt/OLG Golda12:37:0035:0435:41 +5:53
D14  1141 12 Simsova Pavla 2005 CZE-MFP9:13:0035:1435:42 +5:54
D14  1116 13 Fritz Marlene 2005 GER-OL-Team Filder10:37:0035:2536:00 +6:12
D14  1152 14 Schneeberger Anna 2005 SUI-OLV Langenthal12:25:0036:2636:56 +7:08
D14  1138 15 Tissot Margaux 2006 SUI-ANCO9:33:0037:4138:06 +8:18
D14  1129 16 Borg Lovisa 2006 SWE-Södertälje-Nykvarn Ori9:45:0037:5338:24 +8:36
D14  1128 17 Habermacher Samira 2005 SUI-OLK Argus10:01:0039:5140:17 +10:29
D14  1085 18 Wilhelm Gina 2006 SUI-OLG Chur11:57:0039:5140:21 +10:33
D14  1118 19 Meier Samira 2006 SUI-OLG Thun10:25:0039:5140:22 +10:34
D14  1114 20 Fritz Julia 2005 GER-OL-Team Filder10:29:0041:2041:55 +12:07
D14  1096 21 Pompe Lone 2005 GER-Team Sachsen12:09:0041:5042:18 +12:30
D14  1091 22 Fäh Sokoloff Manon 2005 SUI-Stäfa-Kapreolo12:13:0042:0042:34 +12:46
D14  1137 23 Lostakova Sara 2006 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:21:0042:2843:00 +13:12
D14  1142 24 Hofer Mia 2006 SUI-OLV Langenthal12:49:0044:2745:02 +15:14
D14  1121 25 Riediker Melina 2006 SUI-thurgorienta10:21:0044:3145:12 +15:24
D14  1115 26 Dammeier Lotta 2006 GER-TSV Hirschau10:33:0044:5245:22 +15:34
D14  1131 27 Ringheim Iril 2005 NOR-Larvik OK9:49:0044:5945:30 +15:42
D14  1127 28 Messerli Alice 2006 SUI-OLG Thun11:33:0044:5745:32 +15:44
D14  1090 29 Hänsel Flora 2005 GER-Team Sachsen12:01:0045:0645:41 +15:53
D14  1098 30 Kärger Eline 2005 GER-Team Sachsen12:17:0046:3347:06 +17:18
D14  1126 31 Hagedorn Frida 2005 DEN-Søllerød OK9:57:0046:4047:20 +17:32
D14  1095 32 Bieri Elisabeth 2006 SUI-OLG Suhr12:05:0046:5547:38 +17:50
D14  1111 33 Plattner Charlotte 2006 SUI-OLG Basel10:41:0048:0748:37 +18:49
D14  1099 34 Müller Celia 2005 SUI-OLG Pfäffikon11:29:0048:4749:17 +19:29
D14  1084 35 Clavadetscher Claire 2006 SUI-OLV Langenthal9:05:0049:0249:29 +19:41
D14  1083 36 Auer Eliane 2006 SUI-OLG Chur12:53:0049:1849:57 +20:09
D14  1089 37 Gathercole Hanna 2006 AUT-OLV Luzern12:41:0049:5550:31 +20:43
D14  1106 38 Unegg Elena 2005 AUT-SU Klagenfurt11:09:0050:2651:05 +21:17
D14  1093 39 Lichter Liv Greete 2005 GER-USV Jena12:29:0051:3752:19 +22:31
D14  1104 40 Lesteberg Ingrid 2006 NOR-Kongsberg o-lag11:05:0053:03 +23:15
D14  1088 41 Baur Ladina 2006 SUI-Stäfa-Kapreolo12:21:0054:3255:08 +25:20
D14  1107 42 Gubelmann Lia 2005 SUI-OLC Winterthur11:01:0054:3955:12 +25:24
D14  1086 43 Dick Viviane 2005 SUI-UBOL12:45:0056:5057:22 +27:34
D14  1094 44 Mühlstädt Anna 2005 GER-Team Sachsen11:53:0056:4557:35 +27:47
D14  1124 45 Olsen Selma Schytte 2006 DEN-Søllerød OK10:05:0058:2659:04 +29:16
D14  1108 46 Teuscher Seraina 2005 SUI-OLG Hondrich12:57:001:01:541:02:28 +32:40
D14  1087 47 Franssen Lieve 2006 NED-OLV Luzern12:33:001:04:251:05:00 +35:12
D14  1122 48 Emmenegger Sofia 2006 SUI-OLK Wiggertal10:09:001:05:251:06:06 +36:18
D14  1132 49 Bütikofer Fia 2006 SUI-ol.biel.seeland9:41:001:10:021:10:30 +40:42
D14  1139 50 Raaij Annika Van 2006 NOR-Hedrum O-lag9:17:001:12:421:13:15 +43:27
D14  1135 51 Dewald Anouk 2005 SUI-UBOL9:01:001:16:131:16:42 +46:54
D14  1113  Rüegg Fiona 2006 SUI-OL Regio Wil10:53:00mp
D14  1140  Guseva Sveta 2006 RUS-NORD WEST9:09:00dns
D14  1133  Zbinden Anna 2006 SUI-ol norska9:37:00dns
D14  1119  Müller Noelia 2006 SUI-thurgorienta10:13:00dns
D14  1120  Wirz Annika 2005 SUI-OLV Baselland10:17:00dns
D14  1112  Pieters Imogen 2005 GBR-South Yorkshire Orient10:57:00dns
D14  1123  Zahnd Anouk 2006 SUI-OLG Thun11:17:00dns
D14  1110  Haldimann Salome 2005 SUI-OL Regio Wil10:45:00dns
D14  1101  Pünter Corina 2006 SUI-OLG Stäfa11:45:00dns
D16  1164 Radzikowski Paulina 2004 SUI-O-Motion11:50:0036:5137:25 +0:00
D16  1162 Gasser Anna 2004 SUI-O-Motion11:58:0038:1438:42 +1:17
D16  1154 Barthel Elsa Marie 2003 GER-Team Sachsen12:10:0038:4139:10 +1:45
D16  1197 Borg Klara 2004 SWE-Södertälje-Nykvarn Ori9:34:0039:1739:42 +2:17
D16  1155 Bieri Rosa 2004 SUI-OLG Suhr12:14:0039:3440:03 +2:38
D16  1185 Ekström Lotte-Line 2004 FIN-MS Parma10:26:0039:4240:08 +2:43
D16  1153 Bräuer Antonia 2003 GER-USV Jena12:42:0040:0440:30 +3:05
D16  1195 Simonsen Siri 2003 DEN-OLV Baselland9:46:0040:1240:43 +3:18
D16  1179 Hubmann Lisa 2004 SUI-OL Regio Wil10:34:0040:1940:47 +3:22
D16  1178 10 Sallila Katarina 2004 FIN-Helsingin Suunnistajat10:38:0041:0341:31 +4:06
D16  1166 11 Hohl Annina 2003 SUI-OLG Weisslingen11:34:0041:0941:36 +4:11
D16  1175 12 Sieber Patrizia 2003 SUI-OLC Winterthur10:50:0041:1041:40 +4:15
D16  1180 13 Habegger Anna 2003 SUI-OLG Rymenzburg10:22:0043:3744:00 +6:35
D16  1193 14 Koch Lena 2003 SUI-OLV Baselland9:54:0043:3444:07 +6:42
D16  1188 15 Sax Livia 2003 SUI-bussola ok10:10:0043:5944:28 +7:03
D16  1147 16 Steinert Luise 2003 GER-Team Sachsen12:30:0044:3545:06 +7:41
D16  1149 17 Olsen Liv Grete 2004 GER-Team Sachsen12:38:0044:5545:29 +8:04
D16  1177 18 Mathis Aline 2003 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden10:46:0046:0346:32 +9:07
D16  1160 19 Sihver Merle 2004 GER-Team Sachsen12:46:0046:1047:08 +9:43
D16  1190 20 Rastegaeva Sofya 2003 RUS-Vladimir9:58:0047:2147:51 +10:26
D16  1158 21 Kaufmann Hanne 2003 GER-Team Sachsen12:02:0047:5548:26 +11:01
D16  1145 22 Lüthi Malin 2004 SUI-OLG Biberist SO11:38:0048:4049:07 +11:42
D16  1196 23 Hofer Céline 2004 SUI-OLG Thun11:22:0048:5149:19 +11:54
D16  1176 24 Suwald Lina 2004 SUI-OLG Cordoba10:54:0049:1549:47 +12:22
D16  1157 25 Wilhelm Lynn 2004 SUI-OLG Chur12:06:0049:3750:08 +12:43
D16  1170 26 Rettich Anna 2004 SUI-OL Zimmerberg11:14:0049:4250:14 +12:49
D16  1168 27 Bernasconi Sophia 2003 SUI-OL Zimmerberg11:26:0050:4851:18 +13:53
D16  1202 28 Grossenbacher Flavia 2004 SUI-OLV Langenthal12:54:0050:5651:32 +14:07
D16  1189 29 Gisler Isabelle 2004 SUI-OLG KTV Altdorf10:14:0051:0651:41 +14:16
D16  1150 30 Portmann Sara 2003 SUI-OLV Luzern12:58:0051:4052:09 +14:44
D16  1146 31 Hofer Anic 2004 SUI-OLV Luzern12:50:0052:0152:39 +15:14
D16  1143 32 Clavadetscher Annika 2003 SUI-OLV Langenthal9:10:0052:2752:57 +15:32
D16  1148 33 Spektore Tina 2003 LAT-Auseklis IK12:34:0054:1454:49 +17:24
D16  1151 34 Klein Franka 2004 GER-Team Sachsen12:26:0055:2855:58 +18:33
D16  1201 35 Beranova Hana 2004 CZE-USK Praha9:22:0056:2156:50 +19:25
D16  1169 36 Maurer Nora 2004 SUI-OLC Kapreolo11:10:0056:3357:11 +19:46
D16  1191 37 Sestakova Marie 2004 CZE-Slavia Liberec Oriente9:50:0057:5758:22 +20:57
D16  1198 38 Mccomb Zali 2004 AUS-Australopers Tasmania9:30:001:00:501:01:30 +24:05
D16  1174 39 Bretscher Julia 2004 SUI-OLC Kapreolo11:18:001:01:171:01:50 +24:25
D16  1156 40 Hockeborn Anne 2004 GER-Team Sachsen12:22:001:07:311:08:03 +30:38
D16  1186 41 Gisler Mireille 2003 SUI-OLG KTV Altdorf10:06:001:09:381:10:25 +33:00
D16  1165 42 Fadel Alina 2003 SUI-OLG Biberist SO9:14:001:10:381:11:04 +33:39
D16  1184 43 Harms Lisa 2004 GER-WOLF10:30:001:15:561:16:57 +39:32
D16  1144 44 Okle Lia 2004 SUI-OLG Bern9:02:001:17:441:18:34 +41:09
D16  1182 45 Pfromm Chiara 2004 GER-WOLF10:18:001:19:461:20:46 +43:21
D16  1173 46 Unegg Marlene 2003 AUT-SU Klagenfurt11:06:001:20:431:21:26 +44:01
D16  1183  Hertin Eira 2003 SWE-IK Hakarpspojkarna9:06:0043:43mp
D16  1171  Stöcklin Lea 2004 SUI-OLC Kapreolo11:02:001:54:19mp
D16  1163  Gloor Lea-Gioia 2003 SUI-OLG Pfäffikon11:42:0041:37aK +4:40
D16  1200  Guseva Ekaterina 2004 RUS-NORD WEST9:18:00dns
D16  1194  Blattner Tabea 2003 SUI-9:38:00dns
D16  1167  Martin Natalie 2003 GBR-Cleveland Orienteering11:30:00dns
D16  1187  Melender Emilia 2003 FIN-RAST-JUSSIT10:02:00dns
D16  1161  Tamoseviciute Emilija 2003 LTU-DEVYNI - LABIRINTAS11:46:00dns
D16  1159  Richner Céline 2003 SUI-OLG Suhr11:54:00dns
D16  1181  Meyerhans Daniela 2003 SUI-OL Regio Wil10:42:00dns
D16  1199  Drapp Mira 2003 SUI-OLG Bern9:26:00dns
D18  1214 Graber Lilly 2002 SUI-OLG Suhr12:33:0038:2639:02 +0:00
D18  1224 Liland Marie 2001 NOR-Nydalens SK11:23:0040:4841:15 +2:13
D18  1239 Hüni Corina 2001 SUI-OLG Thun11:48:0041:3241:59 +2:57
D18  1203 Giezendanner Delia 2002 SUI-OLG Chur12:18:0044:1644:43 +5:41
D18  1244 Safkova Sofie 2001 CZE-OK Kamenice9:38:0045:1545:39 +6:37
D18  1238 Kaae-Nielsen Alberte Marie 2001 DEN-Søllerød OK9:48:0046:1546:45 +7:43
D18  1241 Züllig Sarina 2001 SUI-OLG Thun11:38:0046:1246:47 +7:45
D18  1220 Merat Isabelle 2002 FRA-O Jura11:18:0047:0647:37 +8:35
D18  1227 Gisler Lara 2002 SUI-OLG KTV Altdorf10:38:0049:2849:57 +10:55
D18  1212 10 Schwammberger Carmen 2001 SUI-OLG Suhr12:13:0049:2350:00 +10:58
D18  1222 11 Breivik Yngvild Langedal 2002 NOR-Nydalens SK11:13:0050:4551:11 +12:09
D18  1228 12 Ott Noemi 2002 SUI-OL Regio Wil10:53:0050:5851:30 +12:28
D18  1221 13 Rognstad Ingeborg 2001 NOR-Hadeland OL11:28:0054:2654:54 +15:52
D18  1248 13 Haikonen Sanni 2001 FIN-Ulvilan Ura9:23:0054:3054:54 +15:52
D18  1216 15 Giannini Lara 2001 SUI-OLG Stäfa12:03:0055:3555:59 +16:57
D18  1223 16 Johansson Klara 2002 SWE-Västvärmlands OK10:58:0055:2756:05 +17:03
D18  1208 17 Schubert Helene 2001 GER-Team Sachsen12:28:0055:3356:13 +17:11
D18  1218 18 van Oordt Sara 2001 SUI-OLG Stäfa11:53:0056:0156:40 +17:38
D18  1213 19 Wartewig Anna 2001 GER-Team Sachsen12:38:0057:2157:51 +18:49
D18  1235 20 Moeri Serafine 2001 SUI-OLV Zug10:13:0059:1159:44 +20:42
D18  1207 21 Bergander Wilma 2001 SWE-Eksjö SOK9:08:0059:2259:52 +20:50
D18  1215 22 Radzikowski Amélie 2002 SUI-O-Motion12:08:0059:191:00:05 +21:03
D18  1217 23 Rettich Lea 2002 SUI-OL Zimmerberg11:43:001:01:541:02:35 +23:33
D18  1211 24 Sickert Swenja 2002 GER-Team Sachsen12:48:001:05:081:05:45 +26:43
D18  1246 25 Pavlova Martina 2001 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:28:001:05:571:06:28 +27:26
D18  1247 26 Hofer Lena 2001 SUI-ol norska9:33:001:06:381:07:08 +28:06
D18  1234 27 Zeiner Dora 2001 AUT-OLC Graz10:23:001:07:531:08:26 +29:24
D18  1240 28 Smedegaard Madsen Mathilde 2001 DEN-Søllerød OK10:08:001:09:081:09:37 +30:35
D18  1231 29 Hakuli Hanna 2001 FIN-SK Uusi10:33:001:09:401:10:19 +31:17
D18  1245 30 Hofer Carol 2001 SUI-ol norska9:53:001:10:581:11:27 +32:25
D18  1243 31 Juhl Camille 2002 DEN-Søllerød OK9:58:001:12:051:12:42 +33:40
D18  1209 32 Notni Lene Dorothea 2002 GER-USV Jena12:53:001:12:491:13:24 +34:22
D18  1233 33 Bolliger Katja 2002 SUI-OLG Kölliken10:18:001:13:221:13:54 +34:52
D18  1230 34 Würsten Mirjam 2002 SUI-OLG KTV Altdorf10:48:001:13:401:14:45 +35:43
D18  1250 35 Blahova Pavla 2001 CZE-Ekonom Praha9:13:001:24:431:25:24 +46:22
D18  1205 36 Ehrler Laura 2002 SUI-OLV Luzern12:58:001:26:281:27:23 +48:21
D18  1232 37 Amacher Jana 2002 SUI-OLG Thun10:28:001:38:031:38:46 +59:44
D18  1206 38 Wichmann Paula 2001 GER-USV Jena12:43:001:38:371:39:31 +60:29
D18  1219 39 Unegg Anna 2001 AUT-SU Klagenfurt11:33:001:47:261:48:10 +69:08
D18  1204 40 Hegi Kaja 2002 SUI-ol.biel.seeland9:03:001:56:211:57:30 +78:28
D18  1236  Dolejsi Katerina 2001 CZE-Stadion Novy Bor10:03:001:01:28mp
D18  1237  Wellenreiter Celine 2001 SUI-OLG Thun11:58:00mp
D18  1229  Ruokola Anna 2001 FIN-RAST-JUSSIT10:43:00dns
D18  1249  Wipfli Julia 2002 SUI-OLG Goldau9:18:00dns
D18  1225  Aegler Nora 2001 SUI-OL Regio Wil11:08:00dns
D20  1259 Graber Sophie 1999 SUI-OLG Suhr11:37:0018:2850:5651:24 +0:00
D20  1264 Dyrkorn Ane 1999 NOR-NTNUI11:07:0017:0853:0053:24 +2:00
D20  1252 Hadorn Kim 1999 SUI-ol norska9:27:0019:5356:5057:17 +5:53
D20  1269 Simonsen Annika 2000 DEN-OLV Baselland10:07:0020:2057:2357:56 +6:32
D20  1266 Dyrkorn Thea 1999 NOR-NTNUI10:37:0021:0957:5058:19 +6:55
D20  1256 Hänsel Hannah 2000 GER-Team Sachsen12:17:0022:5158:2759:00 +7:36
D20  1270 Gemperle Eline 2000 SUI-OLK Argus9:47:0025:021:05:391:06:05 +14:41
D20  1261 Thiels Hannah 1999 BEL-Omega Belgium11:17:0024:051:05:501:06:24 +15:00
D20  1272 Abeni Michelle 1999 SUI-OLG Chur12:57:0023:451:10:301:11:10 +19:46
D20  1257 10 Blattner Janina 1999 SUI-OLV Hindelbank12:07:0025:501:11:151:11:55 +20:31
D20  1267 11 Weber Karina 1999 SUI-OLV Baselland10:27:0028:441:14:531:15:26 +24:02
D20  1251 12 Stalder Kaja 1999 SUI-OLG Max und Moritz10:47:0025:011:14:581:15:40 +24:16
D20  1271 13 Riby Rose 2000 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:37:0025:051:17:091:17:41 +26:17
D20  1260 14 Sankelo Lotta 2000 FIN-SK Pohjantähti11:27:0029:341:21:061:21:46 +30:22
D20  1263 15 Kangas Taika 2000 FIN-SK Pohjantähti11:47:0028:461:24:131:24:56 +33:32
D20  1273 16 Lerf Rosa 2000 SUI-OLG Bern9:17:0030:041:26:041:26:42 +35:18
D20  1254 17 Saier Mila 1999 SUI-ol norska9:07:0035:381:30:531:31:33 +40:09
D20  1253 18 Strobel Paulina 2000 GER-USV Jena12:27:0039:591:31:551:32:24 +41:00
D20  1255 19 Kilper Clara Charlotte 2000 GER-USV Jena12:47:0036:211:36:461:37:21 +45:57
D20  1274 20 Scherrer Anja 1999 SUI-OLG Chur11:57:0035:241:42:321:43:12 +51:48
D20  1265  Rastegaeva Elizaveta 2000 RUS-Vladimir10:17:001:14:21mp
D20  1268  Zeiner Elena 2000 AUT-OLC Graz9:57:00dns
D20  1258  Vogt Felicitas 2000 GER-Team Sachsen12:37:00dns
D20  1262  Dudout Loane 1999 FRA-COBS10:57:00dns
D35  1568 Wolleb Eyer Franziska 1982 SUI-OLV Hindelbank12:52:0042:2742:55 +0:00
D35  1566 Röthlisberger-Wolleb Sabine 1981 SUI-OLV Hindelbank12:28:0044:5845:29 +2:34
D35  1572 Weber Sarah 1981 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:28:0045:3446:06 +3:11
D35  1580 Fritschi Astrid 1979 SUI-OLG Welsikon9:52:0048:5749:32 +6:37
D35  1578 Pauli Isabelle 1981 SUI-10:04:0052:4953:22 +10:27
D35  1575 Liesch Hornung Rahel 1980 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:52:0053:3254:06 +11:11
D35  1570 Mohus Randi Marie 1980 NOR-Wing OK11:40:0055:4956:24 +13:29
D35  1573 Hugelshofer Barbara 1965 SUI-OLC Waldrose11:04:0057:3658:18 +15:23
D35  1571 Zosso Céline 1982 SUI-CA Rosé11:16:0058:1658:46 +15:51
D35  1582 10 Grossenbacher Franziska 1981 SUI-UBOL10:31:101:03:271:04:05 +21:10
D35  1576 11 Thomas Alexandra 1983 SUI-OL Regio Wil10:28:001:04:021:04:56 +22:01
D35  1583 12 Schärer Manuela 1983 SUI-ol norska11:45:181:17:191:17:56 +35:01
D35  1569 13 Kesselaers An 1981 BEL-Omega Belgium12:04:001:20:111:20:58 +38:03
D35  1584 14 Wyss Ursula 1980 SUI-OLV Hindelbank9:04:001:22:371:23:15 +40:20
D35  1577 15 Cassata Julie 1981 USA-Cascade Orienteering C10:16:001:31:511:32:37 +49:42
D35  1565 16 Csécs Kinga 1982 HUN-OLG Bern9:28:0036:291:35:271:36:03 +53:08
D35  1581 17 Ebert Josephine 1982 GER-TSV Jetzendorf9:16:001:44:121:44:56 +62:01
D35  1579 18 Byers-Jensen Kate 1980 USA-Cascade Orienteering C10:40:002:28:352:29:16 +106:21
D35  1567  Koskenvuo Laura 1981 FIN-Beach Boys12:16:00dns
D40  1618 Haefeli Brigitte 1978 SUI-OL Regio Olten10:20:0040:2140:48 +0:00
D40  1590 Sieber Annemarie 1975 SUI-OLG Weisslingen13:00:0040:3041:04 +0:16
D40  1626 Wipfli - Schuler Anita 1977 SUI-OLG Goldau9:35:0047:4948:15 +7:27
D40  1599 Eglin Irène 1975 SUI-bussola/Linköpings OK11:50:0049:5950:29 +9:41
D40  1602 Tschopp Sabin 1975 SUI-OLG Dachsen11:35:0050:3151:04 +10:16
D40  1598 Stene Dana B. 1979 NOR-Nydalens SK11:55:0050:2751:05 +10:17
D40  1589 Geiges Mathilde 1979 SUI-OLG Stäfa12:35:0051:4252:11 +11:23
D40  1612 Moosberger Karin 1976 SUI-OLV Zug10:45:0053:2954:01 +13:13
D40  1620 Lang-Gysin Katrin 1975 SUI-ol norska10:10:0053:4354:16 +13:28
D40  1586 10 Mumprecht Sabine 1976 SUI-OLV Hindelbank12:50:0054:0254:41 +13:53
D40  1627 11 Simsova Jana 1976 CZE-MFP9:30:0054:1354:43 +13:55
D40  1621 12 Hamel Sophie 1978 BEL-ANCO10:00:0054:4355:11 +14:23
D40  1604 13 Hochstrasser Sandra 1976 SUI-bussola ok11:25:0055:3856:07 +15:19
D40  1613 14 Vogel Rahel 1977 SUI-OLG Schaffhausen10:40:0058:1158:39 +17:51
D40  1625 15 Enberg Cecilia 1976 SWE-bussola/Linköpings OK11:40:001:00:111:00:55 +20:07
D40  1630 16 Lorenz-Baath Katrin 1978 GER-TSV Jetzendorf9:15:001:01:081:01:42 +20:54
D40  1597 17 Schefer Andrea 1975 SUI-OLC Winterthur12:00:001:01:031:01:46 +20:58
D40  1628 18 Wetzel Annegret 1976 GER-SV Robotron Dresden9:25:001:01:571:02:36 +21:48
D40  1623 19 Lostakova Ivana 1977 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl10:05:001:02:041:02:42 +21:54
D40  1609 20 Zahnd Nadja 1978 SUI-OLG Thun11:20:001:02:141:02:55 +22:07
D40  1619 20 Weinert Ruta 1976 GER-Post SV Dresden10:15:001:02:191:02:55 +22:07
D40  1611 22 Bolliger Iris 1977 SUI-OLG Kölliken10:50:001:03:431:04:18 +23:30
D40  1595 23 Thommesen Anne Marie 1975 DEN-Ballerup OK12:05:001:03:411:04:29 +23:41
D40  1632 24 Bühlmann Lerjen Eva 1979 SUI-UBOL9:50:001:05:151:05:53 +25:05
D40  1606 25 Zettel Claudia 1978 SUI-OLG Thun11:10:001:05:351:06:06 +25:18
D40  1605 26 Kurth Susan 1976 GER-OLA TSV Deggendorf11:15:001:05:371:06:16 +25:28
D40  1614 27 Dolejsi Lenka 1974 CZE-Stadion Novy Bor10:35:001:06:551:07:39 +26:51
D40  1616 28 Messerli Janine 1976 SUI-OLG Thun12:20:001:09:421:10:27 +29:39
D40  1593 29 Gasser Anita 1974 SUI-OL Zimmerberg12:25:001:11:281:12:17 +31:29
D40  1592 30 Westbom Caroline 1979 SWE-OK Österåker9:10:001:14:551:15:35 +34:47
D40  1624 31 Wolff Charlotta 1976 FIN-OK Raseborg9:40:001:17:071:17:47 +36:59
D40  1603 32 Cheng Shannon 1978 USA-Cascade Orienteering C11:30:001:18:241:19:07 +38:19
D40  1610 33 Sauere Astra 1975 LAT-Ozons10:55:001:20:041:20:44 +39:56
D40  1600 34 Pusterla Sabine 1978 SUI-OLG Basel11:45:001:20:111:21:08 +40:20
D40  1591 35 Urase Koko 1967 JPN-TWMU OLK12:30:001:34:211:35:44 +54:56
D40  1588 36 Tamoseviciene Dovile 1978 LTU-DEVYNI - LABIRINTAS12:40:001:37:471:38:58 +58:10
D40  1617  Schödler Gisela 1975 SUI-OLK Argus10:25:0058:51mp
D40  1596  Rettich Katrin 1977 SUI-OL Zimmerberg12:10:001:14:55mp
D40  1608  Milanova Jindriska 1974 CZE-KOS TESLA BRNO10:30:00dns
D40  1585  Anderson Maiya 1975 USA-RMOC Rocky Mountain12:55:00dns
D40  1631  Sigrist Mirjam 1977 SUI-ol norska9:05:00dns
D40  1607  Handschin Barbara 1977 SUI-OLV Baselland11:00:00dns
D45  1633 Ruppenthal Ursi 1971 SUI-OLG Chur12:25:0036:2036:51 +0:00
D45  1670 Grüniger Huber Brigitte 1974 SUI-OLV Zug10:41:0036:4637:14 +0:23
D45  1676 Undstad Ingrid 1971 NOR-Larvik OK9:57:0039:0039:27 +2:36
D45  1682 Mjøsund Katja 1971 FIN-Bemböle OK9:45:0039:0239:38 +2:47
D45  1654 Romanens Marie-Luce 1973 SUI-CA Rosé11:29:0040:3941:16 +4:25
D45  1663 Frei Sandra 1970 SUI-OLV Baselland11:01:0041:1941:53 +5:02
D45  1646 Sannwald-Frei Claudia 1971 SUI-OLG Stäfa12:09:0042:0442:42 +5:51
D45  1651 Oehy Ursula 1965 SUI-OLC Winterthur11:41:0042:1942:51 +6:00
D45  1672 Lüscher-Suter Eva 1971 SUI-OLK Argus10:17:0042:4043:08 +6:17
D45  1669 10 Weber Monika 1972 SUI-OLV Zug10:25:0046:0646:41 +9:50
D45  1655 11 Rüegg Anita 1973 SUI-OL Regio Wil11:37:0046:2246:51 +10:00
D45  1661 12 Riediker Monika 1971 SUI-thurgorienta10:53:0049:3150:02 +13:11
D45  1649 13 Pfister Hohl Rahel 1972 SUI-OLG Weisslingen12:01:0050:3751:14 +14:23
D45  1664 13 Good Andrea 1974 SUI-thurgorienta11:05:0050:3951:14 +14:23
D45  1634 15 Lepiksone Jana 1970 LAT-Auseklis IK12:45:0050:3551:17 +14:26
D45  1680 16 Grüniger Doris 1971 SUI-UBOL9:53:0050:5351:30 +14:39
D45  1674 17 Mccomb Cathy 1970 AUS-Australopers Tasmania10:13:0052:0452:41 +15:50
D45  1637 18 Hempel Christine 1971 GER-Team Sachsen12:29:0053:1353:45 +16:54
D45  1659 19 Leisinger-Baumberger Dorothee 1971 SUI-OLG Säuliamt11:13:0053:1553:50 +16:59
D45  1656 20 Kurzen Christine 1971 SUI-OLG Huttwil11:21:0053:5954:38 +17:47
D45  1640 21 Regli Franziska 1971 SUI-OLG Chur12:53:0054:0854:41 +17:50
D45  1666 22 Vegere Ieva 1971 LAT-Ozons10:37:0054:2655:03 +18:12
D45  1647 23 Pfister Hohl Mirka 1972 SUI-OLG Weisslingen11:53:0055:0155:43 +18:52
D45  1639 24 Holfeld Christina 1971 GER-Team Sachsen12:37:0055:2956:11 +19:20
D45  1687 25 Sieglova Dagmar 1970 CZE-MFP9:05:0056:4857:17 +20:26
D45  1690 26 Janovska Petra 1973 CZE-MFP9:17:0057:1057:1357:46 +20:55
D45  1686 27 Wey Ursula 1971 SUI-OLG Goldau9:25:0057:2757:55 +21:04
D45  1665 28 Mittelholzer Camilla 1974 SUI-OLK Fricktal10:49:001:01:171:01:58 +25:07
D45  1668 29 Vuorela Hanna 1973 FIN-Espoon Akilles10:45:001:01:451:02:20 +25:29
D45  1667 30 Müller Karin 1971 SUI-OLV Zug10:33:001:01:591:02:38 +25:47
D45  1677 31 Rasmussen Angélique Grønborg 1972 DEN-Allerød OK10:09:001:02:191:02:50 +25:59
D45  1648 32 Turtinen Satu 1973 FIN-Ylikiimingin Nuijamieh11:49:001:02:221:02:56 +26:05
D45  1652 33 Teuscher-Streit Ruth 1970 SUI-OLG Hondrich12:57:001:02:511:03:34 +26:43
D45  1642 34 Fierz Gasser Martina 1972 SUI-O-Motion12:13:001:04:021:04:37 +27:46
D45  1675 35 Kailbauer Eva 1972 AUT-OC Fürstenfeld10:05:001:08:291:09:05 +32:14
D45  1643 36 Pechova Iva 1961 CZE-OK Lokomotiva Plzen12:21:001:08:371:09:23 +32:32
D45  1691 37 Tryner Pauline 1972 GBR-SYO10:29:001:09:361:10:28 +33:37
D45  1683 38 Myhre Siri Thortveit 1970 NOR-Kristiansand OK9:37:001:10:571:11:39 +34:48
D45  1644 39 Waldner Nathalie 1970 SUI-OLG Pfäffikon11:57:001:11:541:12:36 +35:45
D45  1660 40 Howe Alison 1972 GBR-Saxons OC11:09:001:12:251:13:01 +36:10
D45  1681 41 Riby Katerina 1972 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:41:001:15:371:16:22 +39:31
D45  1673 42 Munktved Dorthe 1964 DEN-Allerød OK10:01:001:16:51 +40:00
D45  1692 43 Prusova Marketa 1972 CZE-USK Praha9:09:001:17:521:18:34 +41:43
D45  1658 44 Dammeier Johanna 1971 GER-TSV Hirschau11:17:001:34:201:35:07 +58:16
D45  1650 45 Breitenmoser Maria 1970 SUI-OL Zimmerberg11:45:001:50:161:51:17 +74:26
D45  1678  Hofer Susann 1971 SUI-ol.biel.seeland9:01:0057:27mp
D45  1689  Beranova Ivana 1971 CZE-USK Praha9:21:001:12:26mp
D45  1641  Tulleneers Veerle 1972 BEL-Omega Belgium12:17:00dns
D45  1635  Bräuer Sabine 1971 GER-USV Jena12:33:00dns
D45  1638  Strobel Ursula 1970 GER-USV Jena12:49:00dns
D45  1657  Berlinger Nathalie 1971 SUI-OL Regio Wil11:25:00dns
D45  1685  Steiger Bettina 1973 SUI-OLG Bern / OLV Basella9:29:00dns
D45  1684  Kunitskaya Natalia 1970 RUS-Titan OK9:33:00dns
D45K  1714 Sieber Mireille 1974 SUI-OLC Winterthur11:08:0031:3532:11 +0:00
D45K  1740 Lüthi-Probst Mirjam 1972 SUI-OLG Biberist SO12:48:0032:5233:23 +1:12
D45K  1722 Kehrle Claudia 1971 SUI-OLG Säuliamt10:33:0039:0439:39 +7:28
D45K  1700 Jenzer Martina 1970 SUI-OLG Suhr12:33:0041:0541:42 +9:31
D45K  1721 Baader Plattner Manon 1971 SUI-OLG Basel10:48:0041:0641:46 +9:35
D45K  1711 Büchler Silvia 1969 SUI-OLG St. Gallen/App.11:38:0042:1242:47 +10:36
D45K  1695 Zoss-Probst Nicole 1972 SUI-OLG Bern9:18:0043:2944:12 +12:01
D45K  1724 Gisler-Musch Cornelia 1970 SUI-OLG KTV Altdorf10:28:0044:0244:37 +12:26
D45K  1702 Hauck Cornelia 1972 SUI-OLG Stäfa11:53:0044:0944:50 +12:39
D45K  1701 10 Ramsell Kristin 1972 SWE-Leksands OK12:23:0044:2345:08 +12:57
D45K  1694 11 Merkli-Schläpfer Angelika 1971 SUI-OLV Luzern12:43:0045:0946:13 +14:02
D45K  1707 12 Kim Irene 1972 SUI-OLG Stäfa12:18:0045:3246:16 +14:05
D45K  1737 13 Hüni Christine 1967 SUI-OLG Thun11:33:0045:5846:43 +14:32
D45K  1713 14 Rudi Gunn Elin 1971 NOR-Hadeland OL11:18:0046:2347:21 +15:10
D45K  1698 15 Bühlmann Simone 1974 SUI-OLV Luzern9:13:0048:1948:49 +16:38
D45K  1716 16 Schmidli Diana 1971 SUI-OLC Winterthur12:36:0352:1853:14 +21:03
D45K  1719 17 Ankli Franziska 1972 SUI-OLG Basel10:38:0053:0853:44 +21:33
D45K  1697 18 Kuntze Alexandra 1973 GER-USV Jena12:38:0053:2153:59 +21:48
D45K  1718 19 Koster Katja 1971 SUI-OL Regio Wil10:53:0053:1454:10 +21:59
D45K  1723 20 Hakuli Mia 1970 FIN-Keravan Urheilijat10:23:0054:0554:46 +22:35
D45K  1725 21 Ushakova Elena 1972 RUS-Sosnovy Bor10:13:0053:5854:51 +22:40
D45K  1731 22 Thöni Marianne 1970 SUI-OLV Zug9:53:0055:0755:59 +23:48
D45K  1717 23 Johansson Anna-Märta 1972 SWE-Västvärmlands OK10:58:0055:1356:16 +24:05
D45K  1726 24 Meier Natascha 1974 SUI-OLG Thun10:08:0056:2556:59 +24:48
D45K  1732 25 Brütsch Anja 1967 SUI-OLG Schaffhausen9:33:001:00:311:01:07 +28:56
D45K  1739 26 Schletti Elisabeth 1972 SUI-OLV Hindelbank12:28:001:02:051:02:49 +30:38
D45K  1727 27 Grendelmeier Ineke 1971 SUI-OLV Baselland9:48:001:02:521:03:31 +31:20
D45K  1729 28 Hofer Antoinette 1966 SUI-OLG Thun10:18:001:03:151:03:48 +31:37
D45K  1708 29 Bach Simone 1973 SUI-All Blacks Thun11:48:001:03:561:04:34 +32:23
D45K  1699 30 Andersson Helena 1966 SWE-Markbygdens OK9:08:001:04:171:05:05 +32:54
D45K  1693 31 Weber Rosmarie 1966 SUI-OLV Langenthal9:03:001:05:231:06:04 +33:53
D45K  1733 32 Spirgi Silvia 1970 SUI-OLV Zug9:43:001:05:111:06:26 +34:15
D45K  1738 33 Backiene Rima 1972 LTU-Igtisa9:23:001:05:551:06:37 +34:26
D45K  1710 34 Unegg Christine 1971 AUT-SU Klagenfurt11:23:001:10:011:11:01 +38:50
D45K  1734 35 Langrová Monika 1972 CZE-Slavia Hradec Kralove9:38:001:16:091:17:35 +45:24
D45K  1705 36 Keller Silvia 1965 SUI-OLG Stäfa12:08:001:26:221:27:33 +55:22
D45K  1715 37 Deuber Trix 1965 SUI-OLG Hondrich11:03:001:33:031:34:42 +62:31
D45K  1735  Neuenschwander Barbara 1971 SUI-OLG Thun11:43:0038:09mp
D45K  1712  Han Yingjing 1974 CHN-Learnjoy O Club CN11:13:001:56:11mp
D45K  1709  Signer-Heim Daniela 1967 SUI-OLG St. Gallen/App.11:28:00dns
D45K  1706  Zürcher Manuela 1968 SUI-11:58:00dns
D45K  1736  Althaus Anne 1973 SUI-OK Zimmerbern9:28:00dns
D45K  1696  Boos-Braun Sibylle 1966 SUI-OLV Luzern12:53:00dns
D45K  1720  Aegler Susanne 1966 SUI-OL Regio Wil10:43:00dns
D45K  1730  Wirz Claudia 1967 SUI-OLV Baselland9:58:00dns
D45K  1703  Schärer Claudia 1971 SUI-OLG Pfäffikon12:13:00dns
D50  1789 Freuler Liselotte 1966 SUI-thurgorienta10:38:0041:0041:34 +0:00
D50  1762 Eckardt Cornelia 1969 GER-USV TU Dresden11:53:0042:4743:23 +1:49
D50  1775 Ekström Anu 1968 FIN-MS Parma11:17:0043:0543:35 +2:01
D50  1795 Novotna Petra 1966 CZE-OK99 Hradec Kralove10:23:0043:1943:48 +2:14
D50  1801 Hofer Judith 1968 SUI-OLG Thun12:02:0045:2346:04 +4:30
D50  1772 Graf Heidi 1968 SUI-OL Regio Wil11:29:0046:0846:47 +5:13
D50  1760 Attinger Judith 1967 SUI-OL Zimmerberg12:14:0046:1046:49 +5:15
D50  1812 Pfyl Anna 1967 SUI-OLG Goldau9:38:0049:1449:45 +8:11
D50  1742 Zürcher Judith 1968 SUI-OLV Hindelbank12:44:0049:3050:03 +8:29
D50  1781 10 Anders Vera 1965 SUI-OLG Säuliamt11:02:0050:5651:32 +9:58
D50  1754 11 Hindermann Kathrin 1969 SUI-OLG Stäfa12:29:0051:0751:42 +10:08
D50  1757 12 Tagwerker Gloor Frizzi 1967 SUI-OLG Pfäffikon12:26:0051:4652:32 +10:58
D50  1758 13 Huber Bernadette 1966 SUI-OL Zimmerberg12:08:0052:1652:58 +11:24
D50  1766 14 Hunziker Gabi 1965 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:41:0052:2653:06 +11:32
D50  1750 15 Schmutz Anna Karin 1969 SWE-Leksands OK12:41:0053:1754:03 +12:29
D50  1770 16 Schalbetter Ursula 1962 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:47:0053:5654:30 +12:56
D50  1779 17 Ruud Astrid Kristin 1969 NOR-Nittedal Orientering11:20:0055:2455:56 +14:22
D50  1794 18 Bruvere Iveta 1965 LAT-Ozons10:32:0055:2856:09 +14:35
D50  1809 19 Nussbaumer Nicole 1967 SUI-OLG Bern9:44:0055:4056:20 +14:46
D50  1767 20 Halden Monica Tørnqvist 1968 NOR-Nydalens SK11:38:0055:4356:24 +14:50
D50  1788 21 Simonsen Sandra 1968 DEN-OLV Baselland10:47:0055:4956:41 +15:07
D50  1811 22 Pilloud Elisabeth 1965 SUI-CO Lausanne-Jorat9:35:0058:0658:40 +17:06
D50  1777 23 Fritz Kristine 1965 GER-OL-Team Filder11:11:0059:1059:50 +18:16
D50  1761 24 Schlatter Evi 1967 SUI-OLC Kapreolo12:05:0059:251:00:03 +18:29
D50  1798 25 Maag Iben 1966 DEN-Søllerød OK9:53:0059:491:00:20 +18:46
D50  1774 26 Spirig Regina 1966 SUI-OL Regio Wil11:23:0059:401:00:24 +18:50
D50  1818 27 Nemeckova Jarmila 1966 CZE-USK Praha9:23:001:00:221:01:05 +19:31
D50  1741 28 Rieder Claudia 1968 SUI-ol.biel.seeland9:05:001:03:051:03:40 +22:06
D50  1787 29 Brink Ann-Sofie 1968 SWE-Markaryds FK10:44:001:02:571:03:42 +22:08
D50  1746 30 Siltere Vija 1967 LAT-Auseklis IK12:50:001:03:551:04:36 +23:02
D50  1819 31 Maibach Susanne 1963 SUI-ol norska11:04:011:04:011:04:51 +23:17
D50  1793 32 Walser Beglinger Annakatharina 1966 SUI-OLG Murten10:29:001:04:351:05:21 +23:47
D50  1803 33 Ruch Ruth 1967 SUI-OLG Skandia10:02:001:07:201:07:54 +26:20
D50  1768 34 Salvisberg Esther 1964 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:32:001:07:191:08:01 +26:27
D50  1800 35 Kaae-Nielsen Anne 1965 DEN-Søllerød OK10:20:001:08:231:09:05 +27:31
D50  1743 36 Welten Monique 1967 NED-OLV Luzern12:56:001:08:061:09:06 +27:32
D50  1790 37 Strub Edith 1965 SUI-OLV Baselland10:41:001:09:301:10:21 +28:47
D50  1765 38 Kleebauer Doris 1967 SUI-OLC Winterthur11:50:001:10:501:11:48 +30:14
D50  1771 39 Fookes Carmen 1968 NZL-North West OC11:26:001:12:491:13:30 +31:56
D50  1783 40 Weber Petra 1965 GER-OLG Regensburg10:53:001:14:591:15:36 +34:02
D50  1785 41 Kammholz Almut 1965 GER-Kölner OL-Team10:56:001:16:201:17:03 +35:29
D50  1764 42 Schaffner Pia 1969 SUI-OLG Cordoba11:44:001:18:041:18:59 +37:25
D50  1755 43 Senn Monika 1967 SUI-OLG Pfäffikon12:32:001:18:411:19:37 +38:03
D50  1763 44 Merat Catherine 1966 FRA-O Jura11:56:001:19:271:20:31 +38:57
D50  1816 45 Krasilnikova Ekaterina 1969 RUS-NORD WEST9:17:001:20:111:20:49 +39:15
D50  1749 46 Aikio Outi 1966 FIN-SK Pohjantähti12:35:001:22:581:23:56 +42:22
D50  1791 47 Zeiner Elisabeth 1965 AUT-OLC Graz10:26:001:25:011:25:40 +44:06
D50  1786 48 Freyland Karin 1966 SWE-SOK Aneby9:02:001:26:251:27:15 +45:41
D50  1745 49 Bergander Carina 1967 SWE-Eksjö SOK9:08:001:26:551:27:58 +46:24
D50  1804 50 Thrane Susanne 1962 DEN-Søllerød OK10:08:001:38:521:39:45 +58:11
D50  1813 51 Pache Sandrine 1965 SUI-CO Lausanne-Jorat9:41:001:39:171:39:59 +58:25
D50  1799 52 Martínez Tomé Mireia 1966 ESP-COC Club d Orientació 10:11:001:39:491:40:20 +58:46
D50  1778 53 Hertin Anna 1966 SWE-IK Hakarpspojkarna9:14:001:41:561:43:06 +61:32
D50  1805 54 Safkova Petra 1966 CZE-OK Kamenice9:50:001:44:541:45:48 +64:14
D50  1744 55 Röhrich Kirsten 1968 GER-USV Jena12:53:001:48:511:49:46 +68:12
D50  1802 56 Møller Kirsten 1965 DEN-Søllerød OK10:05:001:49:51 +68:17
D50  1815 57 Stuber Franziska 1967 SUI-CO Lausanne-Jorat9:29:001:54:171:55:13 +73:39
D50  1808 58 Egarter Michaela 1968 AUT-OC Fürstenfeld9:56:001:56:251:57:22 +75:48
D50  1784 59 Revencu Nicole 1968 BEL-ASUB10:50:001:57:481:59:09 +77:35
D50  1776 60 Nussbaum Sharon 1968 ISR-HASHRON11:14:002:22:202:24:10 +102:36
D50  1773  Eithun Marit 1969 NOR-Nittedal Orientering11:08:0053:04mp
D50  1751  Rutz-Aebersold Susanna 1966 SUI-OLG Stäfa12:20:00mp
D50  1752  Bieri Sibylle 1968 SUI-OLG Pfäffikon12:17:00mp
D50  1817  Blahova Marketa 1969 CZE-Ekonom Praha9:20:001:40:47mp
D50  1747  Duppenthaler Andrea 1967 SUI-OLV Hindelbank12:38:00dns
D50  1820  Mathys Priska 1968 SUI-OLV Hindelbank12:47:00dns
D50  1810  Arnold Brigitte 1966 SUI-OLG Goldau9:32:00dns
D50  1782  Paalanen Anne 1966 FIN-Rajamäen Rykmentti10:59:00dns
D50  1814  Stalder Veronika 1968 SUI-OLG Goldau9:26:00dns
D50  1748  Wetzstein Claudia 1967 SUI-OLG Chur9:11:00dns
D50  1756  Thompson Karen 1968 GBR-Harlequins12:11:00dns
D50  1769  Giopelli Claudia 1966 SUI-C.O. Aget Lugano11:35:00dns
D50  1797  Ferrari Ehrensberger Ilaria 1969 SUI-OLG Welsikon10:17:00dns
D50  1792  Schönenberger Christine 1969 SUI-OLV Baselland10:35:00dns
D50  1759  Arnet Mirjam 1968 SUI-OLC Kapreolo11:59:00dns
D50  1796  Smedegaard Eva 1966 DEN-Søllerød OK10:14:00dns
D50  1806  Illum Marianne 1966 DEN-Søllerød OK9:59:00dns
D55  1858 Müller Cornelia 1964 SUI-OLV Zug10:36:0033:1033:40 +0:00
D55  1868 Borg Katarina 1964 SWE-Södertälje-Nykvarn Ori9:52:0034:5935:28 +1:48
D55  1823 Hellmüller Isabelle 1962 SUI-OLG St. Gallen/App.12:12:0037:2738:05 +4:25
D55  1828 Cejka Kati 1958 SUI-OLC SKOG Fribourg12:44:0042:1242:53 +9:13
D55  1838 Repond Francine 1959 SUI-CARE Vevey12:04:0042:2543:02 +9:22
D55  1844 Smedberg Christina 1964 SWE-OK Skogsfalken11:20:0042:2343:03 +9:23
D55  1856 Gautschi Priska 1961 SUI-OLK Fricktal10:40:0044:3945:14 +11:34
D55  1875 Wehrli Joli 1963 SUI-OLG Bern/OLG Murten9:16:0046:4447:21 +13:41
D55  1857 Wenk Susanne 1964 SUI-thurgorienta10:44:0047:3848:15 +14:35
D55  1837 10 Bonde Annette 1962 DEN-Ballerup OK12:00:0047:5648:37 +14:57
D55  1873 11 Spillmann Dorothe 1962 SUI-IF THOR/Västerås SOK9:28:0048:1148:47 +15:07
D55  1880 12 Baumgartner Barbara 1963 SUI-ol.biel.seeland9:36:0048:2349:02 +15:22
D55  1848 13 Grossert Corinne 1962 SUI-OLG Säuliamt11:16:0051:0351:39 +17:59
D55  1824 14 Lichti Aschwanden Nora 1959 SUI-OLG Goldau9:12:0051:1951:53 +18:13
D55  1879 15 Feer Rosmarie 1963 SUI-OLG Goldau9:20:0051:2952:03 +18:23
D55  1878 16 Egger Keller Barbara 1960 SUI-ol.biel.seeland9:56:0052:4253:25 +19:45
D55  1822 17 Wyss Andrea 1961 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:36:0053:1554:01 +20:21
D55  1854 18 Brown Toni 1962 AUS-Bushflyers10:56:0054:4755:19 +21:39
D55  1821 19 Knecht Bühler Karin 1964 SUI-OLV Luzern12:56:0054:2655:26 +21:46
D55  1861 20 Binzegger Sylvia 1961 SUI-OLV Zug10:28:0056:2257:07 +23:27
D55  1827 21 Högstrand Marie 1962 SWE-Markbygdens OK9:04:0056:4157:14 +23:34
D55  1835 22 Badertscher Priska 1964 SUI-OL Zimmerberg12:16:0057:4258:29 +24:49
D55  1876 23 Eronen Jaana 1963 FIN-OLG Bern9:32:0058:5359:34 +25:54
D55  1839 24 Geneux Elisabeth 1963 SUI-CO CERN11:56:0059:391:00:34 +26:54
D55  1840 25 Burkhard Kaethi 1963 SUI-OLG Cordoba11:44:001:00:321:01:22 +27:42
D55  1826 25 Taylor Jo 1963 GBR-SROC/EBOR12:52:001:00:281:01:22 +27:42
D55  1859 27 Knöpfli Esther 1961 SUI-OLG Welsikon10:16:001:01:471:02:35 +28:55
D55  1853 28 Schorta Regula 1961 SUI-Buchsee OL10:48:001:01:491:02:40 +29:00
D55  1842 29 Birchmeier Susanne 1963 SUI-OLG Cordoba11:52:001:02:581:04:07 +30:27
D55  1864 30 Justova Jana 1961 CZE-OK99 Hradec Kralove10:24:001:03:591:04:43 +31:03
D55  1845 31 Goodwin Deborah 1961 GBR-WCOC UK11:24:001:05:471:06:56 +33:16
D55  1831 32 Ruoff Zeller Elisa 1961 SUI-OLG Stäfa12:36:001:07:261:08:16 +34:36
D55  1863 33 Flückiger Kathrin 1962 SUI-OLK Wiggertal10:20:001:07:381:08:32 +34:52
D55  1867 34 Klusackova Jitka 1961 CZE-OOB Trebic10:00:001:09:531:10:41 +37:01
D55  1874 35 Diener-Morscher Esther 1963 SUI-OLG Bern9:24:001:10:391:11:16 +37:36
D55  1829 36 Brändle Andrea 1960 SUI-OLG Pfäffikon12:40:001:13:301:14:25 +40:45
D55  1860 37 Chmelarova Marie 1963 CZE-Slavia Hradec Kralove10:04:001:13:511:14:39 +40:59
D55  1847 38 Sterner Christina 1963 SWE-Tockarps IK11:28:001:15:591:16:48 +43:08
D55  1862 39 Balcarova Eva 1959 CZE-OK99 Hradec Kralove10:12:001:16:171:17:16 +43:36
D55  1872 40 Kovarova Alena 1961 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:40:001:18:261:19:29 +45:49
D55  1832 41 Klein Yvonne 1963 SUI-OLG Pfäffikon12:32:001:19:051:20:16 +46:36
D55  1834 42 Laager Marlies 1960 SUI-OL Zimmerberg12:28:001:19:451:20:54 +47:14
D55  1843 43 Loup Loïse 1962 SUI-CA Rosé11:40:001:23:191:24:31 +50:51
D55  1871 44 Ehrbar Cornelia 1962 SUI-UBOL11:41:011:31:051:31:49 +58:09
D55  1841 45 Murray Helen 1961 GBR-CO CERN12:08:001:31:471:32:50 +59:10
D55  1877 46 Naceur Najla 1964 SUI-CO Lausanne-Jorat9:08:001:34:361:35:26 +61:46
D55  1846 47 Vercaeren Hilde 1963 BEL-KOL-Flanders11:32:001:34:291:36:02 +62:22
D55  1849 48 Nyman Marianne 1962 FIN-Hyvinkään Rasti11:12:001:38:041:39:18 +65:38
D55  1866 49 Svobodova Hana 1959 CZE-OK99 Hradec Kralove10:32:002:12:522:13:50 +100:10
D55  1836  von Schoultz Annika 1964 FIN-Bastholmens IF11:48:0052:14mp
D55  1852  Salmi Kirsti 1963 FIN-Rajamäen Rykmentti11:00:00mp
D55  1833  Fixdal Trude 1964 NOR-KOLL12:20:00dns
D55  1869  Jungo Marie-Anne 1962 SUI-ol.biel.seeland9:48:00dns
D55  1851  Koskela Sari 1964 FIN-RAST-JUSSIT11:08:00dns
D55  1825  Wiedenfeld Ute 1962 GER-SSV Planeta Radebeul12:48:00dns
D55  1865  Gafner Heidi 1963 SUI-OLK Wiggertal10:08:00dns
D55  1855  Schaltegger Margrit 1952 SUI-thurgorienta10:52:00dns
D55K  1888 Huhtanen Meri 1964 FIN-Tampereen Pyrintö11:50:0040:5841:36 +0:00
D55K  1893 Dyrkorn Torun 1961 NOR-Eiker OL11:00:0043:2043:58 +2:22
D55K  1896 Haflan Anne Karine 1962 NOR-Nydalens SK10:30:0044:1644:56 +3:20
D55K  1898 Akeret Vroni 1958 SUI-thurgorienta10:10:0048:4049:31 +7:55
D55K  1900 Husner Lily 1961 SUI-OLK Wiggertal9:50:0048:5449:36 +8:00
D55K  1904 Ullmann-Kurzo Heidi 1962 SUI-ol.biel.seeland13:00:0050:3851:29 +9:53
D55K  1902 Falk Ann-Sofie 1962 SWE-Vimmerby OK9:30:0051:5452:40 +11:04
D55K  1894 Hilbert Sabine 1962 AUT-Naturfreunde Wien10:50:0056:4457:41 +16:05
D55K  1892 Bisceglia-Sarinelli Anna 1962 SUI-C.O. Aget Lugano11:10:001:01:271:02:19 +20:43
D55K  1891 10 Eikeland Inger Johanne 1961 NOR-Nydalens SK11:20:001:01:481:02:54 +21:18
D55K  1886 11 Rancan Barbara 1964 SUI-OLG Pfäffikon9:16:031:02:501:03:44 +22:08
D55K  1899 12 Kissling Lilian 1964 SUI-OLG Schaffhausen10:00:001:08:141:08:58 +27:22
D55K  1884 13 Matias Rosário 1963 POR-OLC SKOG Fribourg12:20:001:16:331:17:45 +36:09
D55K  1881 14 Bergander Susanne 1964 SWE-Eksjö SOK9:10:001:21:001:21:59 +40:23
D55K  1903 15 Kloos Barbara 1962 GER-TV Oberbexbach9:20:001:23:111:23:49 +42:13
D55K  1890 16 Hoyois Odile 1960 SUI-CARE Vevey11:30:001:31:181:32:28 +50:52
D55K  1882 17 Kröppl Elke 1962 AUT-HSV-Großmittel12:50:001:45:041:47:11 +65:35
D55K  1885 18 Mayer Brigitta 1960 AUT-HSV-Großmittel12:30:002:03:482:05:33 +83:57
D55K  1887  Bakken Tone Elisabeth 1964 NOR-Østmarka OK12:00:00mp
D55K  1897  Corrodi Heidy 1960 SUI-OLG Dachsen10:20:00dns
D60  1938 Humbel Näf Ruth 1957 SUI-OLG Cordoba11:24:0030:3931:14 +0:00
D60  1909 Neukom Regina 1959 SUI-OL Zimmerberg12:00:0033:5834:34 +3:20
D60  1949 Kohler Käthi 1959 SUI-OLG Dachsen10:39:0034:0634:41 +3:27
D60  1946 Kuhn Lisbeth 1957 SUI-OL Regio Wil11:03:0037:1938:04 +6:50
D60  1931 Piguet Arlette 1957 SUI-OL Zimmerberg11:51:0037:2838:10 +6:56
D60  1926 Mutka Leena 1958 FIN-Suunta Jyväskylä12:03:0037:3238:17 +7:03
D60  1923 Ptasekiene Vitalija 1956 LTU-DEVYNI - LABIRINTAS12:24:0038:2139:04 +7:50
D60  1942 Turter Ellen Marie 1957 NOR-Nydalens SK11:21:0039:3140:12 +8:58
D60  1952 Natvig Kari Elisabeth 1957 NOR-Nittedal Orientering10:48:0039:5540:33 +9:19
D60  1917 10 Couch Julie 1958 GBR-East Pennine OC (EPOC)12:48:0042:1142:53 +11:39
D60  1972 11 Laasonen Kirsi 1959 FIN-Tampereen Pyrintö9:48:0043:0843:43 +12:29
D60  1962 11 Widmer Margrit 1957 SUI-OLG Oberwil10:09:0043:0143:43 +12:29
D60  1924 13 Bandixen Marianne 1958 SUI-OLG Pfäffikon12:21:0043:0943:58 +12:44
D60  1932 14 Ebneter Christa 1956 SUI-OLG St. Gallen/App.11:45:0043:4344:18 +13:04
D60  1928 15 Haverstad Helga 1956 NOR-Lierbygda O-lag11:57:0043:5244:29 +13:15
D60  1959 16 Abola Alida 1954 LAT-Ozons10:24:0044:3745:22 +14:08
D60  1943 17 Mead Lisa 1957 NZL-North West OC11:15:0045:4346:15 +15:01
D60  1935 18 Daniel Edit 1958 HUN-HSE Budapest11:36:0046:2847:09 +15:55
D60  1939 19 Bindschädler Ursula 1957 SUI-OLC Winterthur11:27:0046:2947:10 +15:56
D60  1906 20 Bucher Annelise 1955 SUI-OLG Biberist SO12:18:0046:2347:11 +15:57
D60  1936 21 Wüest Ruth 1955 SUI-OLG St. Gallen/App./OL11:48:0047:0447:47 +16:33
D60  1975 22 Meriheinä Maire 1958 FIN-Pihkaniskat9:30:0047:5948:38 +17:24
D60  1925 23 Hennum Gunhild 1959 NOR-Lierbygda O-lag12:15:0048:0948:53 +17:39
D60  1969 24 Wild Maja 1955 SUI-OLK Argus9:57:0048:5049:54 +18:40
D60  1930 25 Holmgren Agneta 1954 SWE-Bergnäsets AIK12:06:0049:4850:37 +19:23
D60  1908 26 Spycher Ursula 1955 SUI-ol.biel.seeland13:00:0050:5251:55 +20:41
D60  1950 27 Eggenschwyler Doris 1959 SUI-OLG Basel10:51:0051:1852:09 +20:55
D60  1984 28 Marti Rita 1956 SUI-OLG Skandia9:03:0052:1852:56 +21:42
D60  1970 29 Schlatter Susi 1956 SUI-OLG Skandia9:12:0053:2454:17 +23:03
D60  1976 30 Andersson Maria 1958 SWE-Bredaryds SOK9:36:0055:3156:13 +24:59
D60  1948 31 Hohl Edith 1956 SUI-OLG Basel11:00:0055:3756:19 +25:05
D60  1955 32 Taimisto Sinikka 1956 FIN-MS Parma10:42:0055:4256:33 +25:19
D60  1912 33 Henriksson Monica 1959 SWE-Eksjö SOK9:09:0056:1656:55 +25:41
D60  1910 34 Rufer Annemarie 1955 SUI-OLG Oberwil9:06:0056:1456:56 +25:42
D60  1960 35 Waldmann Esther 1958 SUI-OLV Zug10:15:0058:0858:51 +27:37
D60  1919 36 Wehrli Christina 1955 SUI-OLG Chur11:42:001:02:031:03:00 +31:46
D60  1982 37 Duppenthaler Susi 1958 SUI-OLV Hindelbank12:36:001:02:011:03:09 +31:55
D60  1966 38 Ziegerhofer Anneliese 1956 AUT-TVN-Linz10:06:001:02:121:03:17 +32:03
D60  1980 39 Poole Phillippa 1958 NZL-NORD WEST9:18:001:02:521:03:34 +32:20
D60  1979 40 Siegrist Margrit 1956 SUI-OLG Goldau9:27:001:02:561:03:37 +32:23
D60  1915 41 Maerkovich Sophia 1957 ISR-Carmel12:45:001:02:321:03:45 +32:31
D60  1956 42 Key Susan 1955 AUS-melbourne forest racer10:30:0021:131:05:261:06:19 +35:05
D60  1937 43 Cuche Camille 1956 SUI-CARE Vevey11:30:001:06:231:07:34 +36:20
D60  1945 44 Just Albrecht Veronika 1956 SUI-OLG Basel11:06:001:07:111:07:55 +36:41
D60  1953 45 Kuestner Sue 1959 USA-Cascade Orienteering C10:57:001:07:211:08:10 +36:56
D60  1978 46 Leake Janet 1959 GBR-AIRE9:42:001:08:131:08:59 +37:45
D60  1968 47 Saner Ursula 1955 SUI-OLG Herzogenbuchsee10:00:001:08:201:09:17 +38:03
D60  1911 48 Hünig Elsbeth 1956 SUI-OLV Langenthal9:21:001:09:151:09:54 +38:40
D60  1916 49 Schwarzkopf Irma 1955 GER-OLG Siegerland12:51:001:10:291:11:45 +40:31
D60  1940 50 Pellegrini Rita 1955 SUI-C.O. Aget Lugano11:18:001:14:571:16:39 +45:25
D60  1965 51 Freemantle Margi 1957 AUS-Yarra Valley OC10:03:001:20:041:21:15 +50:01
D60  1913 52 Wanner Alexandra 1958 GER-OLG Siegerland12:42:001:22:531:24:21 +53:07
D60  1929 53 Fekiacova Maria 1958 SVK-SK VAZKA Bratislava12:09:001:28:501:29:42 +58:28
D60  1933  Ammann Monika 1959 SUI-OLG St. Gallen/App.11:39:0041:08mp
D60  1963  Hoem Caroline G. 1958 NOR-OLV Zug10:21:00dns
D60  1977  Friestad Liv Bente Hannevik 1959 NOR-Kristiansand OK9:33:00dns
D60  1957  Nordberg Liisa 1958 FIN-Helsingin Suunnistajat10:36:00dns
D60  1944  Silvi Simonne 1955 BEL-KOL-Flanders11:09:00dns
D60  1958  Rupp Marianne 1959 SUI-OLG Thun10:27:00dns
D60  1971  Steinlechner Elisabeth 1959 AUT-OC Fürstenfeld9:45:00dns
D60  1922  Andres Iris 1955 SUI-OLG Chur12:27:00dns
D60  1918  Janus Andrea 1955 GER-SSV Planeta Radebeul12:39:00dns
D60  1973  Moosberger Esther 1956 SUI-OL Regio Olten9:51:00dns
D60  1964  Graf Verena 1956 SUI-OLG Oberwil10:18:00dns
D60  1983  Baumgartner Marlise 1959 SUI-ol.biel.seeland12:57:00dns
D60  1951  Plüss Brigitta 1956 SUI-OLG Rymenzburg10:45:00dns
D60  1905  Hänni Heidi 1959 SUI-OLV Langenthal9:15:00dns
D65  1997 Bourne Jenny 1954 AUS-Eureka Victoria12:02:0029:2630:03 +0:00
D65  2001 Caluori Doris 1952 SUI-OLC Kapreolo11:47:0035:0035:49 +5:46
D65  1990 Lebedoka Gunta 1954 LAT-KURMIS12:52:0035:2235:56 +5:53
D65  2016 Müller-Bucher Irene 1953 SUI-bussola ok10:37:0036:5137:39 +7:36
D65  2030 Bonafini Monika 1953 SUI-OLG Bern9:17:0037:1137:42 +7:39
D65  2017 Nurminen Arja 1952 FIN-Valkeakosken Haka10:22:0038:0538:46 +8:43
D65  1991 Nussbaum Marietta 1952 SUI-OLG Suhr12:32:0038:0938:50 +8:47
D65  2008 Rennie Robyn 1954 CAN-GVOC11:12:0040:0340:54 +10:51
D65  1989 Gipsle Inara 1952 GBR-TVOC10:28:0440:4841:28 +11:25
D65  2007 10 Mueller Kathrin 1952 NZL-Peninsula and Plains O11:07:0041:2842:10 +12:07
D65  2005 11 Chatagny Eliane 1953 SUI-CA Rosé11:27:0042:0442:52 +12:49
D65  2010 12 Brander Maria 1951 SUI-OL Regio Wil11:02:0043:1843:55 +13:52
D65  2012 13 Wolf Ursula 1954 SUI-OLG Säuliamt10:42:0045:3646:42 +16:39
D65  2011 14 Wenger Esther 1952 SUI-OLG Basel10:57:0048:2449:11 +19:08
D65  1995 15 Uleviciene Jurate 1951 LTU-DEVYNI - LABIRINTAS12:12:0050:2951:20 +21:17
D65  2015 16 Elomäki Irmeli 1954 FIN-Valkeakosken Haka10:32:0050:4751:37 +21:34
D65  1992 17 Wyss Margrit 1951 SUI-OLG Chur12:22:0051:0251:49 +21:46
D65  2028 18 Damsgaard Lisbeth 1950 DEN-Søllerød OK9:32:0053:0653:54 +23:51
D65  2029 19 Zürcher Beatrice 1952 SUI-ANCO9:22:0053:3154:25 +24:22
D65  2027 20 Hofmann Käthe 1950 SUI-OLG Oberwil9:57:0053:4954:36 +24:33
D65  2019 21 Roeling Monica 1952 NED-KOVZ10:17:0053:3554:37 +24:34
D65  1987 22 Henriksson Gun 1953 SWE-Eksjö SOK9:02:0054:5655:35 +25:32
D65  2023 23 Schaller Brigitte 1952 SUI-OLG Oberwil9:37:0055:3356:25 +26:22
D65  2026 24 Sands Carol 1951 GBR-SOC Wanderers9:42:0057:1358:02 +27:59
D65  2003 25 Denzler Marlies 1951 SUI-OLC Winterthur11:37:0058:0158:55 +28:52
D65  1998 26 Graf Marianne 1953 SUI-OLG Pfäffikon11:57:0059:291:00:31 +30:28
D65  2000 27 Rahm Bea 1948 SUI-OLG Pfäffikon12:17:0059:171:00:33 +30:30
D65  1993 28 Wassmer Margrit 1947 SUI-OLG Suhr12:42:001:01:001:02:11 +32:08
D65  1986 29 Mosimann Monika 1950 SUI-OLV Luzern12:57:001:02:091:03:18 +33:15
D65  2014 30 Müller Lisette 1951 SUI-OLG Säuliamt10:52:001:11:411:12:50 +42:47
D65  2022 31 Lukina Nadezda 1954 RUS-10:02:001:12:581:14:07 +44:04
D65  2009 32 São João Maria 1953 POR-CLAC11:17:001:13:261:14:18 +44:15
D65  1988 33 Fraser Rhona 1954 GBR-INVOC12:47:001:14:371:16:22 +46:19
D65  2006 34 Nembrini Lidia 1952 SUI-C.O. Aget Lugano11:22:001:16:441:18:38 +48:35
D65  2032 35 Kruithof Dorien 1949 SUI-CO Lausanne-Jorat9:07:001:26:121:28:04 +58:01
D65  2025  Schlup Doris 1951 SUI-OLG Oberwil10:07:00dns
D65  2004  Wegmüller Doris 1951 SUI-Allegra11:42:00dns
D65  2020  Schmid Ruth 1952 NOR-OL Trollelg10:12:00dns
D65  2031  Blank Carmen 1954 SUI-OLG Goldau9:12:00dns
D65  1996  Bombeli Beatrice 1954 SUI-OLG Pfäffikon12:07:00dns
D65  1999  Leumann Herta 1950 SUI-Allegra11:52:00dns
D65  2013  Müller Rosmarie 1951 SUI-OLG Basel10:47:00dns
D65  1994  Wolfensberger Ursula 1952 SUI-OLG Pfäffikon12:27:00dns
D65  2024  Michel Margrit 1952 SUI-OLG Welsikon9:52:00dns
D65  1985  Eyer Beatrice 1951 SUI-ol.biel.seeland9:27:00dns
D65  2021  Krummenacher Monika 1951 SUI-OLG Oberwil9:47:00dns
D65  2002  Stillhard Lis 1954 SUI-Allegra11:32:00dns
D65  2018  Määttä Lotta 1953 FIN-Kouvolan Suunnistajat10:27:00dns
D70  2044 Zaugg Yvette 1949 SUI-OLG Säuliamt11:52:0027:3228:23 +0:00
D70  2066 Luder Maria 1947 SUI-OLV Hindelbank12:48:0028:5429:33 +1:10
D70  2057 Wydenkeller Ruth 1949 SUI-OLG Welsikon10:21:0029:2730:02 +1:39
D70  2046 Hasler Lucia 1947 SUI-OLG Säuliamt11:38:0030:2331:02 +2:39
D70  2038 Meyer Uschi 1949 SUI-OLG Zürich12:41:0034:3335:18 +6:55
D70  2037 Lundmark Anne 1949 SWE-Järfälla OK9:04:0036:2037:08 +8:45
D70  2051 Godfree Liz 1948 GBR-Derwent Valley Oriente10:56:0036:5137:28 +9:05
D70  2060 Fransson Gun-Britt 1948 SWE-Emmaboda Verda OK10:00:0039:5840:38 +12:15
D70  2053 Rosen Miriam 1949 GBR-South Ribble OC11:17:0040:2241:26 +13:03
D70  2045 10 Eggli Margrit 1948 SUI-OLG Basel11:45:0042:2043:18 +14:55
D70  2036 11 Gerber Rosmarie 1947 SUI-OLG Skandia12:55:0042:4143:36 +15:13
D70  2042 12 Muggli Esther 1949 SUI-OLG Kakowa12:06:0043:3844:43 +16:20
D70  2048 13 Kehrer Berti 1947 SUI-OLG Säuliamt11:24:0044:1345:20 +16:57
D70  2034 14 Fritschy Franziska 1949 SUI-ol norska9:46:0045:0345:42 +17:19
D70  2058 15 Schnüriger Anna 1946 SUI-OLV Zug10:42:0046:1347:11 +18:48
D70  2064 16 Peltola Katariina 1947 FIN-Bemböle OK9:25:0049:2950:22 +21:59
D70  2054 17 Bieri Ruth 1947 SUI-OLV Zug10:28:0050:4351:47 +23:24
D70  2039 18 Pfiffner Vreni 1946 SUI-OLG Stäfa12:34:0050:3651:57 +23:34
D70  2061 19 Stepputat Jette 1948 DEN-Søllerød OK9:39:0052:4753:45 +25:22
D70  2041 20 Beyeler Silvia 1947 SUI-OLC Kapreolo12:13:0053:1654:40 +26:17
D70  2040 21 Huguenin Ruth 1948 SUI-OLG Kakowa12:20:0056:2357:36 +29:13
D70  2043 22 Gmür Annette 1947 SUI-OLC Kapreolo11:59:001:06:341:08:03 +39:40
D70  2062 23 Haldemann Margrit 1946 SUI-ol norska9:32:001:10:201:11:45 +43:22
D70  2055 24 Waser Renate 1949 SUI-OLK Rafzerfeld10:35:001:12:241:14:42 +46:19
D70  2063 25 Thisted Ellen 1946 DEN-Søllerød OK9:53:001:22:571:24:23 +56:00
D70  2065  Pauli Ginette 1949 SUI-CO Lausanne-Jorat9:11:00dns
D70  2052  Dearman Margaret 1949 GBR-Moravian11:10:00dns
D70  2056  Moosberger Gerda 1946 SUI-OLV Zug10:14:00dns
D70  2059  Bøgevig Vibeke 1946 DEN-Søllerød OK10:07:00dns
D70  2047  Hurskainen Seija 1945 FIN-Valkeakosken Haka11:31:00dns
D70  2050  Hofer Elsbeth 1948 SUI-OLG Zürinord 0410:49:00dns
D70  2035  Ziegler Claudia 1949 SUI-OLG Biberist SO12:27:00dns
D70  2033  Brand Edith 1945 SUI-OLG Bern9:18:00dns
D75  2068 Crawford Sharon 1944 USA-RMOC Rocky Mountain12:39:0029:2230:20 +0:00
D75  2085 Mulder Liz 1943 SUI-OLG Goldau9:15:0031:0031:49 +1:29
D75  2080 Pletscher Elisabeth 1944 SUI-OLV Zürich10:15:0032:0032:48 +2:28
D75  2069 Huggler Erica 1941 SUI-OLG Stäfa12:27:0037:2438:07 +7:47
D75  2072 Granholm Charlotta 1942 SWE-Linköpings OK12:03:0042:0343:17 +12:57
D75  2086 Lemnitzer Erika 1942 GER-Kaulsdorfer OLV Berlin9:03:0043:1044:18 +13:58
D75  2083 Nilsen Anne-Britt 1941 NOR-Kjelsaas IL9:39:0047:2148:15 +17:55
D75  2073 Harzenmoser Verena 1930 SUI-OLG St. Gallen/App.11:39:0054:3555:34 +25:14
D75  2076 Vogel Elisabeth 1942 SUI-OLG Basel11:03:001:05:241:06:48 +36:28
D75  2078 10 Slavina Anna 1940 LAT-Ozons10:51:001:19:451:22:45 +52:25
D75  2077  Rüegsegger Emmi 1942 SUI-OLK Rafzerfeld10:39:00dns
D75  2082  Ammann Maria 1943 SUI-OLC Omström Sense10:03:00dns
D75  2067  Braun Christine 1943 SUI-OLV Luzern12:51:00dns
D75  2079  Bickel Margrit 1940 SUI-OLV Zug / OLG Säuliamt10:27:00dns
D75  2075  Hart Patricia 1943 GBR-SARUM9:51:00dns
D75  2084  Jansone Maija 1944 LAT-Seniors9:27:00dns
D75  2074  Frei Elsbeth 1944 SUI-OLC Winterthur11:27:00dns
D75  2070  Merz Dorly 1943 SUI-OLG Kakowa12:15:00dns
DAK  1472 Iso-Markku Paula 1986 FIN-Lynx9:35:0026:4127:10 +0:00
DAK  1484 Aebi Bettina 1990 SUI-OLG Herzogenbuchsee12:47:0026:3927:11 +0:01
DAK  1418 Müller Valeria 1985 SUI-OLG Pfäffikon12:05:0028:4629:24 +2:14
DAK  1420 Hohl Anja 2001 SUI-OLG Weisslingen12:02:0028:5829:30 +2:20
DAK  1443 Würsten Sonja 1997 SUI-OLG KTV Altdorf11:05:0032:2732:57 +5:47
DAK  1473 Meriheinä Sabrina 1989 FIN-Pihkaniskat9:38:0033:33 +6:23
DAK  1480 Lehmann Christine 1989 SUI-OLG Skandia9:20:0033:5834:26 +7:16
DAK  1442 Niederhauser Mirjam 1977 SUI-OLG Thun11:27:0135:0035:39 +8:29
DAK  1416 Waldner Nadia 2004 SUI-OLG Pfäffikon12:20:0035:1335:53 +8:43
DAK  1427 10 Teslo Berthe 2002 NOR-Hadeland OL11:50:0036:5637:36 +10:26
DAK  1479 11 Kim Sunghee 1970 SUI-OLG Chur12:29:0037:1037:41 +10:31
DAK  1471 12 Schneider Nadine 1995 SUI-OLG Laufental-Thierste9:32:0038:3339:00 +11:50
DAK  1464 13 Kulikova Anastasiia 1985 RUS-Kuzmolovo 11010:08:0038:4439:18 +12:08
DAK  1441 14 Gisler Belinda 2000 SUI-OLG KTV Altdorf11:11:0039:1239:43 +12:33
DAK  1459 15 Lütolf Fritschi Cécile 1976 SUI-OLG Welsikon12:56:0039:2739:59 +12:49
DAK  1460 16 Kissling Xenia 1995 SUI-OLG Schaffhausen10:29:0040:0840:42 +13:32
DAK  1415 17 Samuelsson Henny 1987 SWE-Centrum OK12:26:0040:4941:39 +14:29
DAK  1474 18 Saramäki Sara 1990 FIN-Lynx9:41:0041:3942:15 +15:05
DAK  1410 19 Radaelli Jasmine 1976 SUI-Societa Unitas Malcant12:35:0042:4343:18 +16:08
DAK  1458 20 Müller Geraldine 1993 SUI-OLV Zug10:26:0042:3443:24 +16:14
DAK  1478 21 Stalder Barbara 1986 SUI-OLG Skandia9:14:0043:1943:53 +16:43
DAK  1406 22 Schmied Eyer Manuela 1975 SUI-UBOL9:47:0043:3244:05 +16:55
DAK  1470 23 von Niederhäusern Ruth 1977 SUI-UBOL9:33:0343:5144:22 +17:12
DAK  1467 24 Zavadilova Bara 1994 CZE-OK Kamenice9:56:0044:2445:02 +17:52
DAK  1453 25 Zurich Simone 1978 SUI-OLV Zug10:38:0044:5845:37 +18:27
DAK  1451 26 Moeri-Riklin Patricia 1967 SUI-OLV Zug10:32:0045:1345:53 +18:43
DAK  1454 27 Ringli Corina 1991 SUI-OLG Schaffhausen10:14:0047:1248:00 +20:50
DAK  1412 28 Mayer Julia 1992 AUT-HSV-Großmittel12:41:0047:4848:28 +21:18
DAK  1422 29 Rüegg Medea 2002 SUI-OLG Weisslingen9:02:0048:1648:43 +21:33
DAK  1445 30 Wegmüller Ariane 1981 SUI-OLG Thun10:53:0048:1248:59 +21:49
DAK  1477 31 Siegrist Chantal 1994 SUI-OLG Goldau9:23:0049:0049:25 +22:15
DAK  1457 32 Herzog Annika 1987 SUI-OLG Schaffhausen10:20:0048:4549:35 +22:25
DAK  1424 33 Oberholzer-Wolgensin Petra 1985 SUI-OLG St. Gallen/App.11:56:0049:3850:19 +23:09
DAK  1408 34 Rentsch Deborah 1996 SUI-OLV Langenthal9:11:0050:0450:39 +23:29
DAK  1447 35 Ernst Kristina 1990 SUI-OLG Kölliken10:35:0051:4652:36 +25:26
DAK  1434 36 Dätwyler Andrea 1998 SUI-OLG Hondrich11:32:0052:1453:12 +26:02
DAK  1425 37 Attinger Annika 1999 SUI-OL Zimmerberg11:59:0052:3253:21 +26:11
DAK  1449 38 Mühlemann Rosmarie 1960 SUI-OLK Rafzerfeld10:44:0052:3853:32 +26:22
DAK  1483 39 Steiner Tabea 2001 SUI-OLG Hondrich11:26:0053:5154:32 +27:22
DAK  1430 40 Kraus Karla 2002 SUI-OLC Winterthur9:17:0054:1354:48 +27:38
DAK  1437 41 Wittenberg Ann-Kathrin 1974 SUI-OL Regio Wil11:29:0055:1055:57 +28:47
DAK  1417 42 Keller Tanja 1992 SUI-OLG Stäfa12:17:0055:1056:09 +28:59
DAK  1409 43 Ackeret Karin 1967 SUI-Stäfa-Kapreolo12:44:0055:0556:10 +29:00
DAK  1435 44 Schmid Kathrin 1971 SUI-OL Regio Wil11:23:0055:4556:29 +29:19
DAK  1482 45 Scherrer Käthi 1971 SUI-OLG Chur12:23:0055:1856:41 +29:31
DAK  1455 46 Pauli Muriel 1990 SUI-OLV Zug10:17:0057:4358:43 +31:33
DAK  1440 47 Rüegg Sofie 2003 SUI-OL Regio Wil11:38:0058:1858:57 +31:47
DAK  1414 48 Wilhelm Sarah 1976 SUI-OLG Chur12:38:0059:551:00:32 +33:22
DAK  1405 49 Portmann Karin 1975 SUI-OLV Luzern9:05:001:01:071:01:48 +34:38
DAK  1436 50 Hirt Beatrix 1975 SUI-OLG Rymenzburg11:20:001:01:491:02:30 +35:20
DAK  1461 51 Wespi Niggi 1971 SUI-OLG Herzogenbuchsee9:59:001:03:281:04:03 +36:53
DAK  1428 52 Bertschi Susanne 1975 SUI-OLC Winterthur11:44:001:05:591:06:55 +39:45
DAK  1463 53 Zanella Asia 2000 SUI-O-92 Piano di Magadino10:11:001:11:221:12:33 +45:23
DAK  1421 54 Fäh Eliane 1991 SUI-OLG Pfäffikon12:11:001:14:231:15:31 +48:21
DAK  1465 55 Zanella Raffaella 1972 SUI-O-92 Piano di Magadino10:02:001:20:371:21:45 +54:35
DAK  1429  Suter Rebekka 1984 SUI-OLG Cordoba11:41:0055:42mp
DAK  1411  Früh Peter Béatrice 1975 SUI-Stäfa-Kapreolo12:53:001:21:13mp
DAK  1468  Schmuki Katharina 1966 SUI-ol.biel.seeland9:50:001:32:18mp
DAK  1476  Skory Heidi 1951 SUI-CO Lausanne-Jorat9:29:00dns
DAK  1423  Neukom Tanja 1978 SUI-OL Zimmerberg12:08:00dns
DAK  1452  Kosack Janna 1968 SUI-OLG Kölliken10:47:00dns
DAK  1433  Portmann Jasmin 1988 SUI-OL Regio Wil11:14:00dns
DAK  1446  Schweizer Barbara 1966 SUI-OLV Baselland10:56:00dns
DAK  1448  Lombriser Stefanie 1985 SUI-OLV Baselland10:50:00dns
DAK  1431  Amstutz Sonja 1977 SUI-OLG Cordoba11:47:00dns
DAL  1317 Böhringer Eveline 1992 SUI-OLG Weisslingen11:53:0048:2749:00 +0:00
DAL  1316 Aebi Marion 1993 SUI-OLG Herzogenbuchsee11:46:0048:5249:23 +0:23
DAL  1312 Hächler Laetitia 1988 SUI-OLG Chur12:14:0053:1753:45 +4:45
DAL  1324 Bättig Ariane 1994 SUI-OLC Waldrose10:50:0054:4155:14 +6:14
DAL  1327 Roth Merline 1994 SUI-OLV Baselland10:36:0055:3656:03 +7:03
DAL  1332 Kopp Nicole 1990 SUI-OK Rougemont9:40:0057:2557:52 +8:52
DAL  1338 Geissbühler Karin 1990 SUI-OK Rougemont9:26:0057:5258:21 +9:21
DAL  1337 Hochuli Tamara 1992 SUI-Havanna OK9:12:0058:5759:29 +10:29
DAL  1306 Zürcher Rahel Judith 1997 SUI-OLV Hindelbank12:07:0059:1959:52 +10:52
DAL  1328 10 Balcarova Jana 1987 CZE-OK99 Hradec Kralove10:22:0059:441:00:22 +11:22
DAL  1319 11 Pauli Carole 1988 SUI-OLC Kapreolo11:25:001:02:231:02:55 +13:55
DAL  1313 12 Nieke Corinna 1993 GER-Team Sachsen12:28:001:02:151:03:04 +14:04
DAL  1307 13 Leuenberger Lea 1998 SUI-ol norska9:54:001:02:341:03:07 +14:07
DAL  1326 14 Müller Andrea 1974 SUI-thurgorienta10:29:001:04:031:04:38 +15:38
DAL  1318 15 Speich Cornelia 1990 SUI-OLG Kakowa11:39:001:04:561:05:25 +16:25
DAL  1336 16 Fankhauser Simone 1998 SUI-OLG Goldau9:33:001:05:451:06:15 +17:15
DAL  1333 17 Kovarova Lenka 1997 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl10:01:001:05:461:06:32 +17:32
DAL  1330 18 Müller Annina 1995 SUI-OLG Thun11:32:001:09:371:10:08 +21:08
DAL  1335 19 Krasilnikova Daria 1995 RUS-NORD WEST9:05:001:15:531:16:17 +27:17
DAL  1315 20 Keller Lea 1994 SUI-OLG Stäfa12:00:001:17:311:18:07 +29:07
DAL  1321 21 Rickmeyer Tina 1986 GER-USV TU Dresden11:18:001:19:181:19:58 +30:58
DAL  1309 22 Maerkovich Marina 1996 ISR-Carmel12:49:001:19:451:20:32 +31:32
DAL  1311 23 Schoffer Pia 1997 GER-Team Sachsen12:42:001:21:291:22:17 +33:17
DAL  1320 24 Rouiller Claire-Lise 1976 SUI-CO CERN11:11:001:25:561:26:40 +37:40
DAL  1308 25 Köpfli Eliana 1986 SUI-OLV Luzern12:56:001:26:081:26:56 +37:56
DAL  1339 26 Kurz Ingrid 1991 SUI-ol.biel.seeland10:08:001:32:571:33:38 +44:38
DAL  1329 27 Cha Yoonsun 1982 KOR-Korea O-lovers10:15:001:40:261:41:26 +52:26
DAL  1331 28 Kovarova Julie 1988 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:47:002:03:202:04:05 +75:05
DAL  1310 29 Adam Laura 1993 FRA-SAGC CESTAS12:35:002:15:512:16:51 +87:51
DAL  1325 30 Jensen Rebecca 1985 USA-Cascade Orienteering C10:43:002:23:362:24:20 +95:20
DAL  1314  Thallinger Charlotte 1998 SUI-OLV Hindelbank12:21:00mp
DAL  1334  Schuler Andrea 1998 SUI-OLG Goldau9:19:00dns
DAL  1289  S Bergander Gabriella 1998 SWE-Eksjö SOK9:53:00dns
DAM  1372 Näf Flavia 1991 SUI-OLG Cordoba11:00:0031:3242:2843:00 +0:00
DAM  1351 Engstedt Rasa 1985 LTU-DEVYNI - LABIRINTAS12:28:0034:4748:1549:00 +6:00
DAM  1371 Peter Rebecca 1990 SUI-OLG Basel11:11:0035:2949:2750:05 +7:05
DAM  1396 Dubach Daniela 1994 SUI-ol norska9:39:0037:1050:0150:24 +7:24
DAM  1343 Gerber Christine 1991 SUI-OLG Skandia12:57:0037:3151:5652:28 +9:28
DAM  1386 Pel Céline 1999 SUI-OLK Wiggertal10:23:0038:2052:1352:44 +9:44
DAM  1377 Schenkel Isabelle 1985 SUI-Rüebliland OK10:42:0039:4352:3253:02 +10:02
DAM  1382 Strässler Corina 1998 SUI-OLK Rafzerfeld10:45:0039:3753:2253:53 +10:53
DAM  1380 Schneider Kerstin 1999 SUI-OLK Rafzerfeld10:53:0039:1353:1253:54 +10:54
DAM  1353 10 Birrer Mirjam 1986 SUI-OLG Herzogenbuchsee12:24:0041:1254:0054:33 +11:33
DAM  1404 11 Jutzi Deborah 1992 SUI-OLV Hindelbank12:35:0039:5754:1654:56 +11:56
DAM  1402 12 Julmy Nathalie 1990 SUI-OLC Omström Sense9:28:0041:3755:5456:26 +13:26
DAM  1345 13 Schilliger Paula 1990 SUI-OLV Luzern12:46:0042:3356:0956:44 +13:44
DAM  1347 14 Schilliger Ariane 1992 SUI-OLV Luzern12:54:0040:1856:4757:22 +14:22
DAM  1354 15 Bachmann Anik 1999 SUI-OL Zimmerberg12:10:0042:4256:5757:42 +14:42
DAM  1363 16 Nembrini Nina 1992 SUI-C.O. Aget Lugano11:48:0041:2957:1557:51 +14:51
DAM  1355 17 Egli Isabel 1995 SUI-OLG Max und Moritz12:13:0043:5957:5058:30 +15:30
DAM  1349 18 Häfliger Michelle 1994 SUI-OLG Suhr12:32:0043:0358:1258:49 +15:49
DAM  1384 19 Knöpfli Tabea 1994 SUI-OLG Welsikon10:27:0043:4358:3559:05 +16:05
DAM  1344 20 Weber Claudine 1996 SUI-OLV Langenthal9:03:0044:0659:0159:34 +16:34
DAM  1390 21 Hitz Nicole 1993 SUI-OLK Argus10:12:0045:1559:1659:50 +16:50
DAM  1367 22 Studnicna Lenka 1986 CZE-VSK CVUT Fakulta Stave11:33:0043:281:00:141:00:57 +17:57
DAM  1352 23 Häfliger Nicole 1993 SUI-OLG Suhr12:39:0044:361:00:441:01:16 +18:16
DAM  1364 24 Burkart Käthi 1994 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:37:0048:141:00:561:01:36 +18:36
DAM  1385 25 Feucht Ladina 1992 SUI-OLG Schaffhausen10:31:0048:041:01:141:01:46 +18:46
DAM  1359 26 Lienhard Larissa 1998 SUI-OLC Kapreolo12:06:0047:591:01:421:02:19 +19:19
DAM  1356 27 Hatt Serafina 1994 SUI-OL Zimmerberg12:17:0043:571:02:281:03:03 +20:03
DAM  1394 28 Kaszás Szilvia 1985 HUN-BSC9:54:0046:271:02:221:03:05 +20:05
DAM  1341 29 Scheidegger Corinne 1990 SUI-OLG Skandia12:50:0046:431:03:141:03:55 +20:55
DAM  1388 30 Käser Johanna 1994 SUI-OLK Argus9:50:0046:341:04:241:05:04 +22:04
DAM  1381 31 Imfeld Tabea 1997 SUI-OLV Zug10:34:0050:031:04:311:05:09 +22:09
DAM  1368 32 Hälg-Talamona Rahel 1986 SUI-OL Regio Wil11:26:0047:381:05:101:05:53 +22:53
DAM  1357 33 Arnet Fiona 2001 SUI-OLC Kapreolo11:55:0051:301:08:001:08:31 +25:31
DAM  1342 34 Berger Jennifer 1996 SUI-OLV Langenthal9:14:0049:561:08:171:08:51 +25:51
DAM  1397 35 Spiess Leonie 2002 SUI-ol.biel.seeland9:36:0051:441:08:421:09:12 +26:12
DAM  1378 36 Accola Ursina 1980 SUI-OLV Baselland10:49:0050:121:08:391:09:18 +26:18
DAM  1387 37 Müllerová Markéta 1994 CZE-OOB Trebic10:09:0052:181:09:081:09:41 +26:41
DAM  1346 38 Bergander Sara 1990 SWE-Eksjö SOK9:10:0054:151:09:221:09:56 +26:56
DAM  1379 39 Blankenhorn Andrea 1980 SUI-OLG Galgenen10:38:0048:281:09:171:09:58 +26:58
DAM  1393 40 Laasonen Sonja 1998 FIN-Tampereen Pyrintö9:43:0052:021:09:541:10:23 +27:23
DAM  1399 41 Hillebrand Uta 1993 GER-Turn-Klubb zu Hannover9:21:0056:521:11:091:11:38 +28:38
DAM  1360 42 Bernetti Marie 1993 SUI-CARE Vevey11:59:0055:331:14:051:14:54 +31:54
DAM  1383 43 Langrová Anna 1997 CZE-Slavia Hradec Kralove10:20:0056:461:15:131:16:02 +33:02
DAM  1374 44 Ekström Hanne 1997 FIN-MS Parma11:07:0056:111:15:441:16:32 +33:32
DAM  1370 45 Grossenbacher Olivia 1994 SUI-OLG Huttwil11:15:0059:031:15:461:16:35 +33:35
DAM  1375 46 von Känel Karin 1987 SUI-OLG Säuliamt11:04:0059:021:17:581:18:50 +35:50
DAM  1391 47 Bucher Romea 1994 SUI-OL Regio Olten9:47:0059:231:18:201:18:59 +35:59
DAM  1361 48 Pfarrwaller Simone 1984 SUI-OLC Winterthur11:44:001:05:461:24:491:25:39 +42:39
DAM  1358 49 Attinger Sophie 2000 SUI-OL Zimmerberg12:02:001:03:351:25:531:26:35 +43:35
DAM  1395 50 Erdin Leila 1994 SUI-OLK Argus9:58:001:14:231:33:421:34:22 +51:22
DAM  1348 51 Mazalová Monika 1992 CZE-MVD Team12:43:001:36:221:58:311:59:30 +76:30
DAM  1366  Senina Marianna 1983 RUS-Fryazino11:29:002:13:382:55:27mp
DAM  1340  Steinauer Fabienne 1997 SUI-ol.biel.seeland9:06:00mp
DAM  1401  Bigolin Anna 1989 SUI-Bucheggberger OL9:17:00dns
DAM  1362  Juillerat Anaëlle 1990 SUI-CARE Vevey11:51:00dns
DAM  1373  Zappa Eveline 1988 SUI-OLG Huttwil11:22:00dns
DAM  1400  Såger Nelli 1984 FIN-Bemböle OK9:32:00dns
DAM  1389  Kovarova Lenka 1986 CZE-SJH Jindrichuv Hradec10:16:00dns
DAM  1376  Wirz Hannah 2000 SUI-OLV Baselland10:56:00dns
DAM  1369  Müller Sonja 1987 SUI-OLG Basel11:18:00dns
DAM  1365  Tsitovich Ina 1981 BLR-C.O. Aget Lugano11:40:00dns
DAM  1392  Käser Sophie 1997 SUI-OLK Argus10:05:00dns
DAM  1403  Frank Aline 1986 SUI-OLG Skandia10:01:00dns
DAM  1398  Lehmuskoski Teija 1987 FIN-Bemböle OK9:25:00dns
DB  1538 von Schultz Sofia 1992 SWE-10:18:0029:0429:36 +0:00
DB  1562 Pillat Gabriela 1978 SUI-OLG Goldau9:06:0029:5930:29 +0:53
DB  1557 Moser Miriam 2002 SUI-ol.biel.seeland9:30:0031:4732:16 +2:40
DB  1543 Maier Lucie 1978 SUI-10:24:0031:3832:19 +2:43
DB  1505 Lesteberg Ann-Karin 1973 NOR-Kongsberg o-lag12:06:0032:4033:12 +3:36
DB  1513 Baumgartner Anita 1973 SUI-OLG Cordoba11:51:0034:2835:23 +5:47
DB  1563 Di Rocco Stefania 1984 SUI-Havanna OK9:03:0034:5035:38 +6:02
DB  1518 Häusler Daniela 1983 SUI-OLG Huttwil11:12:0035:4036:25 +6:49
DB  1531 Spiegel-Pleuler Isabel 1964 SUI-bussola ok10:57:0036:0036:47 +7:11
DB  1547 10 Treibmann Bettina 1961 GER-OK Leipzig9:51:0036:3237:03 +7:27
DB  1556 11 Ala-Nissilä Tiina 1969 FIN-MS Parma9:33:0039:5040:29 +10:53
DB  1537 12 Weber Susanne 1969 SUI-OLV Baselland10:30:0040:2141:11 +11:35
DB  1555 13 Kruysse Katrin 1968 SUI-OLK Argus9:36:0040:3641:19 +11:43
DB  1561 14 Cosandey Tissot Marjorie 1972 SUI-ANCO9:21:0040:4541:23 +11:47
DB  1488 15 Lösch Christiane 1989 GER-USV Jena13:00:0041:1541:56 +12:20
DB  1535 16 Pussak Maren 1984 GER-Kölner OL-Team10:39:0042:0042:54 +13:18
DB  1486 17 Köcher Luise 2004 GER-USV Jena12:51:0042:3943:16 +13:40
DB  1533 18 Schulze Annette 1982 GER-Kölner OL-Team10:48:0042:4943:18 +13:42
DB  1528 19 Treier-Zehnder Cornelia 1977 SUI-bussola ok10:42:0043:5044:46 +15:10
DB  1497 20 Gross Heidi 1961 SUI-OL Zimmerberg12:24:0044:0844:57 +15:21
DB  1501 21 Bärlocher Monika 1960 SUI-OLG St. Gallen/App.12:12:0044:3745:44 +16:08
DB  1522 22 Ludwig-Bakker Anneke 1974 NED-OL Regio Wil11:24:0045:4746:35 +16:59
DB  1506 23 Dauwalder Denise 1976 SUI-OLG Cordoba11:57:0046:5247:27 +17:51
DB  1560 24 Anker Myrja 1973 SUI-ol.biel.seeland9:24:0047:3047:59 +18:23
DB  1545 25 Vujevic Manuela 1978 SUI-OLG Welsikon10:06:0049:2450:16 +20:40
DB  1542 26 Werder Sarah 1972 SUI-OLV Zug10:21:0049:2550:18 +20:42
DB  1496 27 Docci Gabriela 1991 SUI-OLG Kakowa12:27:0051:4952:30 +22:54
DB  1492 28 Baumberger Barbara 1972 SUI-OLG Zürich12:42:0052:1053:11 +23:35
DB  1485 29 Brand Alexandra 1968 SUI-OLG Bern9:18:0054:4555:26 +25:50
DB  1494 30 Neugebauer Stephanie 1971 GER-O-Motion12:39:0054:5855:53 +26:17
DB  1552 31 Folke Helle 1980 DEN-Søllerød OK9:48:0056:0057:12 +27:36
DB  1527 32 Vock Myrta 1961 SUI-OLG Säuliamt11:00:0057:1758:37 +29:01
DB  1510 33 Steinlin Nicole 1977 SUI-OLC Winterthur11:48:0058:2259:25 +29:49
DB  1530 34 Anana-Saranen Joanne 1988 FIN-Pihkaniskat10:51:001:00:511:01:32 +31:56
DB  1536 35 Clavadetscher Kasia 1968 SUI-OLV Langenthal10:33:001:00:311:01:50 +32:14
DB  1564 36 Mutti Isabel 1975 SUI-ol norska9:27:001:01:101:02:05 +32:29
DB  1491 37 Federspiel Martha 1962 SUI-OLG Chur12:54:001:03:381:04:58 +35:22
DB  1532 38 Gisler Alexandra 1969 SUI-OLG KTV Altdorf10:54:001:14:271:15:13 +45:37
DB  1493 39 Jud Astrid 1963 SUI-OLG Chur12:48:001:25:161:26:30 +56:54
DB  1511 40 Sempert Marianna 1958 SUI-OLG Cordoba11:36:001:38:061:39:34 +69:58
DB  1498  Aebi Monika 1961 SUI-OLG Herzogenbuchsee12:33:0036:13mp
DB  1540  Olsen Kirsti Naess 1972 NOR-OL Trollelg10:27:0041:26mp
DB  1523  Eichenberger Marianne 1956 SUI-OLG Basel11:09:001:07:48mp
DB  1551  Wu Na 1979 CHN-Chu Jiao O Club10:00:003:15:38mp
DB  1550  Schytte Louise 1967 DEN-Søllerød OK9:54:00mp
DB  1507  Ballif Chantal 1956 SUI-CARE Vevey12:09:00dns
DB  1534  Etter Monika 1964 SUI-OLG Thun10:36:00dns
DB  1503  Wolgensinger Vreni 1956 SUI-OLG St. Gallen/App.12:21:00dns
DB  1504  Hoyois Laure 1987 SUI-CARE Vevey12:00:00dns
DB  1553  Bryner-Walser Monika 1960 SUI-OLK Argus9:42:00dns
DB  1515  Angehrn Verena 1960 SUI-OL Regio Wil11:18:00dns
DB  1495  Friesch Doris 1966 SUI-OLG Stäfa12:36:00dns
DB  1502  Gasser Esther 1949 SUI-OL Zimmerberg12:30:00dns
DB  1554  Jensen Lisbeth Søgård 1961 DEN-Søllerød OK9:39:00dns
DB  1525  Gustavsen Anne Grethe 1963 NOR-Nittedal Orientering11:03:00dns
DB  1521  Kohler Marianne 1967 SUI-OLG Huttwil11:27:00dns
DB  1517  Schönenberger Verena 1957 SUI-OL Regio Wil11:30:00dns
DB  1516  Eppenberger Brigitte 1965 SUI-OLG Cordoba12:03:00dns
DB  1524  Zappa Heidi 1963 SUI-OLG Huttwil11:06:00dns
DB  1526  Neuenschwander Rebekka 1978 SUI-OLG Huttwil11:21:00dns
DB  1520  Meyerhans Esther 1969 SUI-OL Regio Wil11:39:00dns
DB  1490  Sokoloff Nathalie 1968 SUI-Stäfa-Kapreolo12:57:00dns
DB  1558  Schnyder Lucia 2002 SUI-OLC Omström Sense9:12:00dns
DB  1541  Schmutz Erika 1959 SUI-10:09:00dns
DB  1487  Drapp Vreni 1966 SUI-OLG Bern9:09:00dns
DB  1546  Ammann Ladina 1999 SUI-OLK Wiggertal10:03:00dns
DB  1512  Deuber Yvonne 1978 SUI-OLC Winterthur11:54:00dns
DB  1544  Stucki Elisabeth 1956 SUI-OLG Oberwil10:12:00dns
DB  1508  Humbel Brigit 1955 SUI-OLG Cordoba11:42:00dns
DB  1548  Searle Dianne 1944 AUS-Bendigo Orienteers9:57:00dns
DB  1514  Bricalli Corinna 1975 SUI-C.O. Aget Lugano11:33:00dns
DE  1276 Fast Sanna 1998 SWE-Eksjö SOK9:54:0031:2153:101:04:181:04:41 +0:00
DE  1295 Gross Paula 1996 SUI-OL Zimmerberg12:42:0035:0355:011:04:571:05:23 +0:42
DE  1299 Niggli Simone 1978 SUI-ol norska10:18:0032:2352:091:05:011:05:27 +0:46
DE  1305 Ruch Martina 1994 SUI-OLG Skandia10:26:0036:4158:031:08:371:09:04 +4:23
DE  1294 Müller Katrin 1997 SUI-OLG Rymenzburg12:18:0038:311:00:131:11:521:12:22 +7:41
DE  1300 Tommer Sina 1994 SUI-OLG Waldrose11:06:0040:341:01:221:12:461:13:13 +8:32
DE  1304 Haataja Anna 1996 FIN-SK Pohjantähti12:50:0041:031:01:101:13:141:13:42 +9:01
DE  1277 Kauppinen Silja 1994 FIN-Kalevan Rasti10:50:0039:351:03:201:15:181:15:48 +11:07
DE  1282 Westli Andersen Evine 1996 NOR-Løten OL10:58:0038:451:04:081:17:011:17:40 +12:59
DE  1293 10 Westli Andersen Emilie 1994 NOR-Løten OL11:22:0039:491:06:101:20:441:21:16 +16:35
DE  1303 11 von Schoultz Katja 1996 FIN-Bastholmens IF12:26:0046:291:09:271:22:061:22:38 +17:57
DE  1281 12 Hotz Marita 1997 SUI-OLK Argus10:34:0043:041:10:321:24:351:24:59 +20:18
DE  1285 13 Bertschinger Thalia 1993 SUI-OLG Thun11:54:0045:451:12:041:24:501:25:21 +20:40
DE  1291 14 Erhart Antonia 1998 AUT-OLC Graz11:46:0044:171:10:421:24:521:25:25 +20:44
DE  1298 15 Müller Sandrine 1995 SUI-OLV Zug11:38:0049:381:14:451:28:401:29:17 +24:36
DE  1288 16 Diener Laura 1995 SUI-OLG Bern9:30:0046:451:15:031:29:081:29:41 +25:00
DE  1287 17 Leake Alice 1991 GBR-AIRE9:38:0048:241:16:121:29:251:29:54 +25:13
DE  1275 18 Weber Salome 1993 SUI-OLV Langenthal9:14:0049:221:17:051:31:171:31:57 +27:16
DE  1284 19 Neve Jasmine 1986 AUS-melbourne forest racer10:30:0247:131:16:481:32:351:33:05 +28:24
DE  1279 20 Maag Astrid 1997 DEN-Søllerød OK10:42:0052:431:21:461:35:491:36:22 +31:41
DE  1283 21 Borankova Karolina 1995 CZE-Czech Trimtex team9:46:0049:381:20:321:35:521:36:23 +31:42
DE  1290 22 Flückiger Sonia 1997 SUI-OLK Wiggertal11:30:0052:241:22:181:36:071:36:36 +31:55
DE  1280 23 Bergander Cecilia 1987 SWE-Eksjö SOK9:22:0053:181:23:421:39:411:40:13 +35:32
DE  1302  Brunner Anina 1993 SUI-bussola ok12:10:00dns
H10  2101 Benz Julian 2009 SUI-OLG St. Gallen/App.11:21:0312:2413:01 +0:00
H10  2126 Niederhauser Meo Giuli 2009 SUI-OLG Thun11:27:0513:1413:53 +0:52
H10  2096 Kuhn Laurin 2009 SUI-OLG Pfäffikon12:05:0414:2715:07 +2:06
H10  2088 Kuntze Moritz 2010 GER-USV Jena11:00:0314:5015:28 +2:27
H10  2089 Wilhelm Matti 2009 SUI-OLG Chur9:01:0315:1215:36 +2:35
H10  2090 Graber Kasimir 2010 SUI-OLG Suhr12:17:0515:5716:41 +3:40
H10  2093 Bieri Bernhard 2009 SUI-OLG Suhr12:10:0316:2417:03 +4:02
H10  2115 Gisler Fabian 2009 SUI-OLG KTV Altdorf11:28:0316:5917:33 +4:32
H10  2087 Wegmann Sébastien 2009 SUI-ol.biel.seeland10:03:0318:2918:57 +5:56
H10  2122 10 Meier Lino 2010 SUI-OLG Thun10:14:0318:4019:04 +6:03
H10  2094 11 Kuhn Cyrill 2012 SUI-OLG Pfäffikon12:07:0317:4019:16 +6:15
H10  2125 12 Doetsch Julian 2009 GER-OLV Steinberg12:06:0318:4119:29 +6:28
H10  2114 13 Kehrle Jan 2009 SUI-OLG Säuliamt10:16:0319:3020:05 +7:04
H10  2109 14 Studer Lukas 2009 SUI-OLG Basel10:45:0919:5120:26 +7:25
H10  2106 15 Honegger Laurin 2011 SUI-OLG Cordoba11:29:0219:3820:43 +7:42
H10  2104 16 Lesteberg Eirik 2009 NOR-Kongsberg o-lag11:46:0420:1320:47 +7:46
H10  2098 17 Mohus Sindre 2009 NOR-Wing OK11:20:0220:1620:54 +7:53
H10  2112 18 Pusterla Linus 2010 SUI-OLG Basel10:35:0420:2021:00 +7:59
H10  2123 19 Good Janik 2010 SUI-thurgorienta10:05:0720:5321:29 +8:28
H10  2105 20 Heilmeier Nils 2010 SUI-OLC Winterthur11:09:0320:5921:42 +8:41
H10  2111 21 Müller Max 2009 SUI-OLG Dachsen11:10:0221:0221:44 +8:43
H10  2128 22 Lang Lorin 2009 SUI-ol norska9:37:0321:1721:50 +8:49
H10  2102 23 Lesteberg Magnus 2011 NOR-Kongsberg o-lag11:45:0421:1621:51 +8:50
H10  2119 24 Wagner Miro 2010 SUI-OLG Thun10:44:0321:4622:18 +9:17
H10  2132 25 Okle Lars 2009 SUI-OLG Bern9:17:0321:4822:21 +9:20
H10  2103 26 Kraus Mark 2009 SUI-OLC Winterthur9:04:0722:1622:48 +9:47
H10  2097 27 Geiges Rémi 2011 SUI-OLG Stäfa11:39:0222:4523:34 +10:33
H10  2095 28 Geiges Pierre 2009 SUI-OLG Stäfa11:41:0223:35 +10:34
H10  2118 29 Treier Timo 2010 SUI-bussola ok10:42:0223:1023:48 +10:47
H10  2130 30 Mjøsund Rasmus 2009 FIN-Bemböle OK9:36:0223:3023:53 +10:52
H10  2099 31 Thompson Craig 2009 GBR-Harlequins11:24:0323:0523:55 +10:54
H10  2124 32 Wegmüller Andrin 2010 SUI-OLG Thun11:15:0323:2724:03 +11:02
H10  2113 33 Hertin Olof 2009 SWE-IK Hakarpspojkarna9:04:2723:4924:25 +11:24
H10  2133 34 Ebert James 2011 GER-TSV Jetzendorf9:02:0224:5425:35 +12:34
H10  2107 35 Stene Oskar 2011 NOR-Nydalens SK9:06:0432:0132:29 +19:28
H10  2116 36 Anana John 2009 FIN-Pihkaniskat10:50:0234:4835:26 +22:25
H10  2121 37 Saranen Samuel 2012 FIN-Pihkaniskat10:46:0438:4239:43 +26:42
H10  2117 38 Zettel Laurin 2010 SUI-OLG Thun13:00:0542:3044:05 +31:04
H10  2134 39 Leutert Theo 2010 SUI-OLG Bern9:25:0246:4047:18 +34:17
H10  2127 40 Morris Samuel 2009 AUS-Bennelong Northside Or9:00:041:02:561:03:34 +50:33
H10  2131  van Binsbergen Dario 2010 SUI-UBOLdns
H10  2092  Kokkila Leo 2009 FIN-Beach Boysdns
H10  2108  Bricalli Noah 2009 SUI-C.O. Aget Luganodns
H12  2187 Hamel Jules 2008 SUI-ANCO9:43:0016:5917:21 +0:00
H12  2152 Gasser Manuel 2008 SUI-OL Zimmerberg11:47:0018:1518:48 +1:27
H12  2177 Neuenschwander Nils 2007 SUI-OLG Thun11:43:0018:3118:58 +1:37
H12  2167 Meier Andrin 2008 SUI-OLG Thun10:43:0018:4219:11 +1:50
H12  2144 Gujan Andri 2007 SUI-OLG Chur9:07:0019:3319:58 +2:37
H12  2149 Wylenmann Lorenz 2007 SUI-OLG Pfäffikon12:07:0020:1920:46 +3:25
H12  2174 Fritschi Lorenz 2007 SUI-OLG Welsikon10:15:0020:3421:01 +3:40
H12  2147 Kuhn Janis 2007 SUI-OLG Pfäffikon12:15:0021:3822:11 +4:50
H12  2139 Mühlstädt Lennart 2007 GER-Team Sachsen12:39:0021:5622:24 +5:03
H12  2163 10 Neuenschwander Andreas 2008 SUI-OLG Huttwil10:55:0021:5822:29 +5:08
H12  2151 11 Oberholzer Nando 2007 SUI-OLG St. Gallen/App.11:39:0022:1522:45 +5:24
H12  2140 12 Schletti Aaron 2007 SUI-OLV Hindelbank12:27:0022:2823:10 +5:49
H12  2159 13 Lützelschwab Silas 2008 SUI-OLG Cordoba11:23:0022:4523:15 +5:54
H12  2180 14 Anker Mani 2007 SUI-ol.biel.seeland9:55:0023:0223:26 +6:05
H12  2179 15 Messerli Gil 2008 SUI-OLG Thun11:51:0023:0823:43 +6:22
H12  2191 16 Wetzel Niklas 2007 GER-SV Robotron Dresden9:11:0023:1823:48 +6:27
H12  2158 16 Ludwig Jonas 2007 SUI-OL Regio Wil11:07:0023:1123:48 +6:27
H12  2138 18 Fäh Sokoloff Loïc 2008 SUI-Stäfa-Kapreolo12:43:0023:2023:50 +6:29
H12  2135 19 Wegmann Gaël 2007 SUI-ol.biel.seeland10:03:0023:2723:53 +6:32
H12  2142 20 Moser Severin 2007 SUI-OLG Chur12:23:0023:3524:06 +6:45
H12  2170 20 Riediker Jannis 2008 SUI-thurgorienta10:39:0023:3624:06 +6:45
H12  2162 22 Schmid Bastian 2008 SUI-OL Regio Wil11:19:0023:4524:17 +6:56
H12  2150 23 Rettich Flurin 2007 SUI-OL Zimmerberg12:03:0023:5824:24 +7:03
H12  2175 24 Wittwer Jann 2008 SUI-OLG Oberwil10:11:0024:3024:59 +7:38
H12  2165 25 Saranen Mikael 2007 FIN-Helsingin Suunnistajat10:51:0024:4025:16 +7:55
H12  2153 26 Teslo Nikolai 2008 NOR-Hadeland OL11:35:0024:4425:22 +8:01
H12  2148 27 Rettich Gian 2007 SUI-OL Zimmerberg11:55:0025:0025:32 +8:11
H12  2137 28 Enrile Pietro 2007 SUI-Societa Unitas Malcant12:35:0025:0125:42 +8:21
H12  2173 29 Huber Tim 2008 SUI-OLV Zug10:19:0025:1325:44 +8:23
H12  2194 30 Wyss Dominic 2007 SUI-OLV Langenthal12:47:0025:2025:46 +8:25
H12  2192 31 Zoss Tobias 2008 SUI-OLG Bern9:23:0025:4126:07 +8:46
H12  2169 32 Slavins Kriss 2008 LAT-Ozons10:35:0025:3726:10 +8:49
H12  2164 33 Stüdeli Aron 2007 SUI-OLG Säuliamt/OLG Golda12:55:0025:3026:12 +8:51
H12  2178 34 Weinert Tim 2008 GER-Post SV Dresden9:59:0026:5427:28 +10:07
H12  2154 35 Rouiller Nathan 2007 SUI-CO CERN11:27:0027:3428:01 +10:40
H12  2155 36 Dauwalder Robin 2008 SUI-OLG Cordoba11:31:0027:3228:03 +10:42
H12  2184 37 Schnyder Timo 2008 SUI-OLC Omström Sense9:31:0028:4029:08 +11:47
H12  2166 38 Rechberger Mike 2007 SUI-thurgorienta10:31:0029:0029:33 +12:12
H12  2143 39 Dinner Nicolas 2008 SUI-OLG Zürich12:11:0030:2430:57 +13:36
H12  2172 40 Vuorela Samu 2007 FIN-Espoon Akilles10:23:0031:1231:49 +14:28
H12  2183 41 van Binsbergen Simon 2008 SUI-UBOL9:19:0032:5133:16 +15:55
H12  2171 42 Nagel Maximilian 2008 GER-OLG Murten10:27:0033:0733:50 +16:29
H12  2160 43 Wittenberg Timo 2008 SUI-OL Regio Wil10:59:0033:0933:54 +16:33
H12  2182 44 Bütikofer Arik 2008 SUI-ol.biel.seeland9:47:0033:5234:19 +16:58
H12  2145 45 Müller Severin 2008 SUI-OLG Pfäffikon11:59:0034:3135:07 +17:46
H12  2188 46 Riby Philip 2007 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:27:0035:3136:01 +18:40
H12  2186 47 Peltola Otto 2007 FIN-Bemböle OK9:39:0035:3336:03 +18:42
H12  2193 48 Seibel Leo 2008 SUI-OLG Hondrich12:59:0035:3936:23 +19:02
H12  2141 49 Lucke Julius 2008 GER-Team Sachsen12:31:0036:4037:09 +19:48
H12  2190 50 Habermayr Carl 2008 SUI-OLG Bern9:15:0037:1737:50 +20:29
H12  2189 51 Renaud Rémi 2008 SUI-ANCO9:35:0038:5839:21 +22:00
H12  2185 52 Dewald Finn 2008 SUI-UBOL9:11:1241:0941:55 +24:34
H12  2181 53 Lang Fabio 2007 SUI-ol norska9:51:0041:4142:08 +24:47
H12  2161 54 Holinger Joel 2007 SUI-OLG Basel11:03:0042:4443:29 +26:08
H12  2156 55 Kündig Thies 2007 SUI-OLC Winterthur11:11:0050:5651:36 +34:15
H12  2146 56 Baumberger Andrin 2008 SUI-OLG Zürich12:19:0052:5753:43 +36:22
H12  2157 57 Suwald Jan 2007 SUI-OLG Cordoba11:15:0056:0857:36 +40:15
H12  2176  Ehrensberger David 2008 SUI-OLG Welsikon10:07:00dns
H12  2168  Keller Raphael 2007 SUI-thurgorienta10:47:00dns
H14  2211 Gartmann Elia 2005 SUI-OLG Chur12:09:0028:1328:40 +0:00
H14  2218 Gloor Aurel 2006 SUI-OLG Pfäffikon11:57:0028:3328:57 +0:17
H14  2216 Wylenmann Leander 2005 SUI-OLG Pfäffikon12:03:0028:4129:05 +0:25
H14  2245 Kehrle Sven 2005 SUI-OLG Säuliamt10:33:0030:3030:52 +2:12
H14  2215 Baumberger David 2005 SUI-OLG Zürich12:00:0030:2630:58 +2:18
H14  2225 Gasser Lukas 2006 SUI-OL Zimmerberg11:36:0031:2331:47 +3:07
H14  2247 Leisinger Jan 2005 SUI-OLG Säuliamt10:27:0032:5533:22 +4:42
H14  2267 Vogel Jonas 2006 SUI-OLC Omström Sense9:21:0033:2933:49 +5:09
H14  2236 Dauwalder Dario 2006 SUI-OLG Cordoba11:18:0033:2433:50 +5:10
H14  2241 10 Wittenberg Andrin 2006 SUI-OL Regio Wil10:51:0033:4134:06 +5:26
H14  2198 11 Schletti Silvan 2005 SUI-OLV Hindelbank12:21:0134:3035:00 +6:20
H14  2238 12 Cionoiu Daniel 2005 GER-TV Coburg-Neuses10:54:0035:0935:34 +6:54
H14  2235 13 Bührer Matthieu 2006 SUI-CA Rosé10:57:0024:1335:4636:13 +7:33
H14  2268 14 Peltola Emil 2005 FIN-Bemböle OK9:36:0036:5437:20 +8:40
H14  2217 15 Hohl Dominic 2005 SUI-OLG Weisslingen11:54:0036:5937:28 +8:48
H14  2206 16 Solmanis Uvis 2006 LAT-Auseklis IK12:30:0026:2537:0537:39 +8:59
H14  2229 17 Rouiller Thibault 2006 SUI-CO CERN11:21:0037:4638:13 +9:33
H14  2200 18 Zoelly Stefan 2006 SUI-Stäfa-Kapreolo12:42:0037:5138:22 +9:42
H14  2212 19 Saupe David 2006 GER-Team Sachsen12:24:0038:0538:47 +10:07
H14  2205 20 Weinert Florian 2005 GER-Team Sachsen12:39:0040:0840:41 +12:01
H14  2265 21 Schnyder Elia 2005 SUI-OLC Omström Sense9:27:0040:5341:20 +12:40
H14  2259 22 Niederhauser Laurin 2006 SUI-OLG Thun11:27:0041:0241:28 +12:48
H14  2273 23 Wyss Stephan 2005 SUI-OLV Langenthal12:13:0141:0241:31 +12:51
H14  2254 24 Fritschi Valentin 2005 SUI-OLG Welsikon10:00:0041:4342:09 +13:29
H14  2243 25 Nussbaum Omri 2005 ISR-HASHRON10:30:0042:0542:32 +13:52
H14  2214 26 Kögler Jonas 2006 GER-Team Sachsen12:12:0042:0542:34 +13:54
H14  2244 27 Bauerfeld Nico 2005 GER-OL-Team Filder10:36:0042:3243:07 +14:27
H14  2196 28 Steiner Matthias Martin 2005 SUI-OLV Hindelbank12:19:0143:0643:36 +14:56
H14  2263 29 Mccomb Jett 2005 AUS-Australopers Tasmania9:45:0043:1343:41 +15:01
H14  2266 30 Nussbaum Tobias 2006 SUI-ol.biel.seeland9:33:0043:1243:44 +15:04
H14  2220 31 Rüegsegger Noé 2005 SUI-OLG Biberist SO11:51:0043:1743:48 +15:08
H14  2221 32 Bornhauser Niclas 2005 SUI-OLG Weisslingen9:06:0043:4344:08 +15:28
H14  2262 33 Nielsen Erik Grønborg 2006 DEN-Allerød OK9:48:0043:4844:22 +15:42
H14  2256 34 Dolejsi Jan 2006 CZE-Stadion Novy Bor9:57:0044:1044:39 +15:59
H14  2197 35 Leutert Jérôme 2006 SUI-OLG Säuliamt10:21:0045:1345:45 +17:05
H14  2264 35 Hebeisen Florian 2005 SUI-ol.biel.seeland9:39:0045:2045:45 +17:05
H14  2250 37 Vuorela Leo 2005 FIN-Espoon Akilles10:09:0046:3046:56 +18:16
H14  2201 38 Löhning Jakob 2005 GER-Team Sachsen12:18:0046:4047:14 +18:34
H14  2270 39 Mjøsund Linus 2006 FIN-Bemböle OK9:30:0046:5847:27 +18:47
H14  2213 40 Lüthi Quirin 2005 SUI-OLG Suhr12:15:0047:3148:03 +19:23
H14  2255 41 Richard Nathan 2005 SUI-OLG Thun11:39:0047:5448:22 +19:42
H14  2227 42 Bachmann Tim 2005 SUI-OL Zimmerberg11:30:0048:2648:51 +20:11
H14  2222 43 Albinsson Malte 2005 SWE-OK Österåker9:09:0048:3149:04 +20:24
H14  2269 43 Zoss Yanick 2005 SUI-OLG Bern9:18:0048:3949:04 +20:24
H14  2195 45 Lüdtke Julian 2005 SUI-ol norska9:03:0049:2650:03 +21:23
H14  2219 46 Hohl Andrin 2005 SUI-OLG Weisslingen11:48:0049:3850:14 +21:34
H14  2260 47 Schacher Jonathan 2005 SUI-OLK Argus9:51:0051:0751:34 +22:54
H14  2257 48 Hofer Alain 2005 SUI-OLG Thun11:33:0052:0052:38 +23:58
H14  2239 49 Meyerhans Dominik 2006 SUI-OL Regio Wil10:45:0052:4853:17 +24:37
H14  2240 50 Neuenschwander Lukas 2006 SUI-OLG Huttwil10:42:0053:0253:40 +25:00
H14  2199 51 Merkli Martin 2006 SUI-OLV Luzern12:45:0039:5853:1253:42 +25:02
H14  2258 52 Becker Vincent 2006 DEN-Søllerød OK9:54:0053:3754:01 +25:21
H14  2209 53 Brenn Flurin 2006 SUI-OLG Chur9:12:0053:5854:32 +25:52
H14  2242 54 Beyeler Samuel 2005 SUI-OLG Basel10:39:0056:3757:15 +28:35
H14  2210 55 Dequiedt Loic 2006 GER-Team Sachsen12:27:0057:4358:15 +29:35
H14  2224 56 Thompson James 2005 GBR-Harlequins11:42:0058:0658:46 +30:06
H14  2246 57 Länsivuori Luukas 2005 GER-RaKaS10:24:001:01:511:02:26 +33:46
H14  2253 58 Wittwer Cédric 2006 SUI-OLG Oberwil10:03:001:02:521:03:36 +34:56
H14  2208 59 Paul Frederik 2006 GER-Team Sachsen12:33:001:04:521:05:32 +36:52
H14  2228 60 Wang Kailin 2005 CHN-Learnjoy O Club CN11:15:001:07:021:07:35 +38:55
H14  2271 61 Leutert Simon 2006 SUI-OLG Bern9:24:001:07:591:09:43 +41:03
H14  2248 62 Howe Austin 2006 GBR-Saxons OC10:15:001:09:161:09:46 +41:06
H14  2237 63 Johansson Nils 2006 SWE-Västvärmlands OK10:48:001:11:171:11:53 +43:13
H14  2226 64 Eugster Laurin 2006 SUI-OLG St. Gallen/App.11:24:001:17:001:17:51 +49:11
H14  2203 65 Hempel Emil 2005 GER-Team Sachsen12:06:001:23:521:24:31 +55:51
H14  2230 66 Steinlin Tobias 2006 SUI-OLC Winterthur11:09:001:36:481:37:21 +68:41
H14  2272  Baath Ole 2006 GER-TSV Jetzendorf9:15:001:10:49mp
H14  2202  Bräuer Hans 2005 GER-USV Jena12:36:00dns
H14  2223  Martin George 2005 GBR-Cleveland Orienteering11:45:00dns
H14  2252  Ehrensberger Simon 2006 SUI-OLG Welsikon10:06:00dns
H14  2233  Honegger Yuri 2005 SUI-OLG Cordoba11:06:00dns
H14  2231  Lützelschwab Yanis 2005 SUI-OLG Cordoba11:12:00dns
H14  2251  Müller Livio Matteo 2005 SUI-thurgorienta10:18:00dns
H14  2274  Seibel Valentin 2006 SUI-OLG Hondrich12:54:00dns
H14  2249  Keller Thomas 2005 SUI-thurgorienta10:12:00dns
H16  2277 Burkhardt Jan 2003 SUI-OLV Luzern12:47:0033:0833:31 +0:00
H16  2342 Wey Benjamin 2003 SUI-Züri039:29:0033:1533:35 +0:04
H16  2281 Kunckel Konstantin 2003 GER-Team Sachsen12:38:0033:1533:37 +0:06
H16  2341 Simsa Martin 2003 CZE-MFP9:17:0034:2934:47 +1:16
H16  2349 Schärer Pascal 2003 SUI-Züri039:23:0035:2135:40 +2:09
H16  2333 Waeber Tibor 2003 SUI-ANCO10:02:0036:3136:50 +3:19
H16  2346 Köhle Martin 2003 SUI-Züri039:14:0037:3738:01 +4:30
H16  2343 Blaha Michal 2004 CZE-Ekonom Praha9:26:0037:5538:16 +4:45
H16  2332 Schafer Elias 2004 SUI-OLC Omström Sense10:05:0037:5438:18 +4:47
H16  2290 10 Malte Borrmann 2003 GER-Team Sachsen12:20:0038:0738:32 +5:01
H16  2313 11 Nagel Tobias 2004 GER-OLG Murten10:59:0038:1638:40 +5:09
H16  2299 12 Wolfensberger Simon 2004 SUI-OLC Winterthur11:38:0038:3839:02 +5:31
H16  2327 13 Schilter Joschua 2003 SUI-JCK OK10:11:0038:5539:18 +5:47
H16  2311 14 Nagel Florian 2004 GER-OLG Murten10:53:0039:0539:29 +5:58
H16  2320 15 Messerli Joël 2004 SUI-OLG Thun11:47:0039:3940:04 +6:33
H16  2301 16 Schmid Joschi 2004 SUI-OL Regio Wil11:26:0039:5540:28 +6:57
H16  2340 17 Tantanini Janne 2003 SUI-Züri039:08:0040:1040:33 +7:02
H16  2297 18 Maurer Laurin 2004 SUI-OLC Kapreolo11:44:0040:4241:07 +7:36
H16  2284 19 Pompe Marek 2003 GER-Team Sachsen12:32:0040:5541:22 +7:51
H16  2326 20 Brabek Peter 2003 AUT-OC Fürstenfeld10:26:0041:3942:06 +8:35
H16  2344 21 Schulthess Tobias 2003 SUI-Züri039:35:0041:5942:20 +8:49
H16  2331 22 Peter Marius 2004 SUI-ol.biel.seeland10:08:0042:1242:40 +9:09
H16  2353 23 Tryner Euan 2004 GBR-SYO10:32:0042:2742:56 +9:25
H16  2309 24 Weber Dominic 2004 SUI-OLV Baselland10:56:0043:1243:38 +10:07
H16  2317 25 Züblin Yorick 2004 SUI-OLG Thun9:56:0243:5344:11 +10:40
H16  2286 26 Paul Leopold 2004 GER-Team Sachsen12:26:0043:5044:20 +10:49
H16  2348 27 Prusa Dominik 2004 CZE-USK Praha9:32:0044:4945:15 +11:44
H16  2276 28 Matthäus Kaspar 2004 SUI-OLG Bern9:41:0045:0645:30 +11:59
H16  2282 29 Siegert Marek 2004 GER-Team Sachsen12:23:0045:1145:33 +12:02
H16  2345 30 Blaha Jiri 2004 CZE-Ekonom Praha9:11:0046:1546:34 +13:03
H16  2278 31 Raupach Benno 2003 GER-USV Jena12:29:0046:1046:39 +13:08
H16  2293 32 Wylenmann Aurel 2004 SUI-OLG Pfäffikon12:05:0046:2446:47 +13:16
H16  2336 33 Tissot Paul 2003 SUI-ANCO9:50:0046:4447:07 +13:36
H16  2280 34 Ehrler Flavio 2004 SUI-OLV Luzern12:56:0048:3349:04 +15:33
H16  2328 35 Prutsch Joel 2004 AUT-OC Fürstenfeld10:17:0049:1049:33 +16:02
H16  2306 36 Leisinger Jonas 2003 SUI-OLG Säuliamt11:08:0049:1949:47 +16:16
H16  2324 37 Nielsen Hans Grønborg 2003 DEN-Allerød OK10:20:0049:4550:10 +16:39
H16  2318 38 Grossen Remo 2004 SUI-OLG Thun12:02:0049:5950:22 +16:51
H16  2287 39 Baur Manuel 2004 SUI-Stäfa-Kapreolo12:50:0050:1050:46 +17:15
H16  2351 40 Hofer Tim 2004 SUI-OLV Langenthal12:53:0051:3151:52 +18:21
H16  2325 41 Csontos András 2003 HUN-BSC10:23:0054:1854:48 +21:17
H16  2310 42 Wittiber Ole 2004 GER-Skiclub Bonn11:11:0055:2956:00 +22:29
H16  2279 43 Neuwinger Lukas 2003 GER-Team Sachsen12:41:0055:5656:19 +22:48
H16  2289 44 Buchli Linus 2004 SUI-OLG Chur9:02:0057:5458:17 +24:46
H16  2337 45 Haikonen Ilmo 2004 FIN-Ulvilan Ura9:44:0058:1058:32 +25:01
H16  2288 46 Lucke Moritz 2004 GER-Team Sachsen12:14:0059:311:00:05 +26:34
H16  2292 47 Edelhäuser Nick 2004 GER-Team Sachsen12:08:001:00:361:01:11 +27:40
H16  2302 48 Kurzen Jan 2004 SUI-OLG Huttwil11:17:001:00:371:01:14 +27:43
H16  2308 49 Wittiber Arvid 2004 GER-Skiclub Bonn11:02:001:01:471:02:30 +28:59
H16  2305 50 Gisler Sven 2004 SUI-OLG KTV Altdorf11:05:001:02:561:03:24 +29:53
H16  2338 51 Kaufmann Nils 2004 SUI-OLG Bern9:47:001:05:201:05:44 +32:13
H16  2283 52 Zoelly Silvan 2004 SUI-Stäfa-Kapreolo12:35:001:05:191:05:55 +32:24
H16  2275 53 Leutert Flavien 2003 SUI-OLG Säuliamt11:23:001:08:071:09:10 +35:39
H16  2314 54 Mittelholzer Henrik 2004 SUI-OLK Fricktal10:47:001:10:571:11:29 +37:58
H16  2315 55 Mohel Doron 2004 SUI-OLV Zug10:44:001:14:571:15:22 +41:51
H16  2323 56 Zahnd Noé 2004 SUI-OLG Thun11:41:001:14:491:15:37 +42:06
H16  2303 57 Boltshauser Deepak 2004 SUI-OL Regio Wil11:32:001:15:291:15:53 +42:22
H16  2322 58 Juhl Marinus Naestoft 2004 DEN-Søllerød OK10:35:001:16:121:16:43 +43:12
H16  2304 59 Bienz Dani 2004 SUI-OLG Säuliamt11:14:001:17:061:17:38 +44:07
H16  2296 60 Huggenberger Finn 2004 SUI-OLG Biberist SO11:50:001:17:391:18:12 +44:41
H16  2300 61 Goodwin Jonty 2003 GBR-WCOC UK11:29:001:38:351:39:07 +65:36
H16  2298  Humbel Simon 2004 SUI-OLG Cordoba11:35:0037:03mp
H16  2330  Klein Martin 2004 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:53:0043:48mp
H16  2350  Tschenett Jérôme 2004 SUI-OLG Chur12:17:0053:12mp
H16  2312  Bolliger Sascha 2004 SUI-OLG Kölliken10:50:001:07:19mp
H16  2291  Vieli Lawrie 2004 SUI-OLG Zürich12:11:00dns
H16  2335  Peltola Arttu 2003 FIN-Bemböle OK9:56:00dns
H16  2316  Meirov Ofer 2003 ISR-10:41:00dns
H16  2339  Wipfli Ivan 2004 SUI-OLG Goldau9:38:00dns
H16  2354  Wyss Christian 2003 SUI-OLV Langenthal12:59:00dns
H16  2352  Schnyder Flurin 2003 SUI-OLC Omström Sense9:05:00dns
H16  2319  Buchgreitz Mathias 2003 DEN-Søllerød OK10:29:00dns
H16  2329  Nussbaum Simon 2003 SUI-ol.biel.seeland10:14:00dns
H16  2295  Pünter Rico 2004 SUI-OLG Stäfa11:56:00dns
H16  2285  Roos Luzi 2003 SUI-Stäfa-Kapreolo12:44:00dns
H18  2405 Hamel Simon 2002 SUI-ANCO9:41:0026:0439:3047:3247:51 +0:00
H18  2387 Freuler Florian 2002 SUI-thurgorienta10:45:0028:3441:1049:4250:03 +2:12
H18  2371 Wepfer Jonas 2001 SUI-OLG Pfäffikon11:57:0030:0343:3451:5352:16 +4:25
H18  2396 Wengler Carlo 2001 GER-Berliner Turnerschaft11:53:0031:0345:4954:5155:14 +7:23
H18  2374 Sutter Andrin 2002 SUI-OLG St. Gallen/App.11:41:0030:2145:1856:0656:28 +8:37
H18  2393 Schacher Dominic 2002 SUI-OLK Argus10:25:0032:1745:4956:1656:40 +8:49
H18  2355 Sterchi Tobias 2002 SUI-ol norska9:01:0031:3446:1156:2156:41 +8:50
H18  2372 Scheuermann Martin 2002 GER-Team Sachsen11:45:0032:2545:5956:2656:49 +8:58
H18  2358 Solmanis Davis 2001 LAT-Auseklis IK12:49:0034:0848:2457:3057:59 +10:08
H18  2409 10 Wey Sven 2001 SUI-OLG Goldau9:25:0033:0147:4657:5158:11 +10:20
H18  2385 11 Leisinger Simon 2001 SUI-OLG Säuliamt10:53:0034:3749:5059:1859:43 +11:52
H18  2406 12 Raaij Viljan Van 2002 NOR-Hedrum O-lag9:33:0032:4949:0759:531:00:17 +12:26
H18  2373 13 Wild Yannic 2001 SUI-OLG Weisslingen11:37:0035:1250:181:00:031:00:28 +12:37
H18  2388 14 Weber Marc 2002 SUI-OLV Baselland10:41:0035:1950:341:00:091:00:35 +12:44
H18  2400 15 Borg David 2002 SWE-Södertälje-Nykvarn Ori10:09:0033:2448:211:00:321:01:01 +13:10
H18  2391 16 Caspersen Jeppe Liengård 2002 DEN-OK Snab10:33:0036:0351:241:01:521:02:17 +14:26
H18  2392 17 Becker Lukas 2002 DEN-Søllerød OK10:21:0036:1953:541:04:531:05:16 +17:25
H18  2395 18 Habermacher Joel 2002 SUI-OLK Argus10:17:0037:4055:081:05:371:06:01 +18:10
H18  2402 19 Schmuki Jan 2002 SUI-ol.biel.seeland9:49:0037:3454:441:05:401:06:09 +18:18
H18  2362 20 Kielb Karol 2002 GER-Team Sachsen12:29:0039:3255:581:07:231:07:46 +19:55
H18  2360 21 Hempel Paul 2001 GER-Team Sachsen12:01:0037:1556:561:09:461:10:07 +22:16
H18  2404 22 Bily Jakub 2001 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:45:0038:5857:081:09:521:10:24 +22:33
H18  2384 23 Nussbaum Nadav 2002 ISR-HASHRON11:01:0043:051:00:101:11:241:11:47 +23:56
H18  2408 24 Wichoud Jérémie 2001 SUI-CO Lausanne-Jorat9:21:0044:131:01:441:11:481:12:12 +24:21
H18  2411 25 Janovsky Tomas 2001 CZE-MFP9:17:0038:501:00:381:14:191:15:03 +27:12
H18  2366 26 Frischknecht Eskil 2002 NOR-Alta O-lag12:25:0043:271:03:511:17:301:18:08 +30:17
H18  2356 27 Pöhlmann Nico 2002 GER-USV Jena12:53:0046:431:06:031:18:231:18:51 +31:00
H18  2369 28 Klein Marek 2001 GER-Team Sachsen12:09:0044:541:06:281:20:131:20:38 +32:47
H18  2361 29 Zarins Marcis 2002 LAT-MONA12:37:0043:451:07:151:21:191:21:46 +33:55
H18  2378 30 Merat Francois 2001 FRA-O Jura11:25:0046:031:09:431:24:001:24:36 +36:45
H18  2412 31 Baud Loïc 2002 SUI-CO Lausanne-Jorat9:29:0044:571:07:211:24:111:24:45 +36:54
H18  2394 32 Küronya Frigyes 2002 HUN-BSC9:53:0048:211:11:551:24:311:25:01 +37:10
H18  2367 33 Holfeld Anton 2001 GER-Team Sachsen12:17:0047:551:11:031:24:321:25:06 +37:15
H18  2382 34 Dammeier Per 2002 GER-TSV Hirschau11:05:0059:551:20:501:35:221:35:54 +48:03
H18  2379 35 Wu Jiyuan 2001 CHN-Learnjoy O Club CN11:17:001:16:141:57:062:13:192:13:58 +86:07
H18  2375 36 Zhao Xihan 2001 CHN-Learnjoy O Club CN11:29:001:29:071:59:482:17:522:18:29 +90:38
H18  2399 37 Safka Sebastian 2001 CZE-OK Kamenice9:57:001:29:321:56:522:19:532:20:41 +92:50
H18  2368  Scherrer Christian 2002 SUI-OLG Chur12:05:0044:541:06:001:16:26mp
H18  2386  Ushakov Mikhail 2001 RUS-Sosnovy Bor10:49:001:43:09mp
H18  2413  Siegl Matyas 2001 CZE-MFP9:05:00mp
H18  2389  Langr Jan 2001 CZE-Slavia Hradec Kralove10:37:00dns
H18  2381  Arfwedson Zebastian 2002 SWE-Frolunda OL11:09:00dns
H18  2359  Dittmann Martin 2001 GER-USV Jena12:45:00dns
H18  2390  Milan Tomas 2001 CZE-KOS TESLA BRNO10:57:00dns
H18  2380  Halden Halvor Tørnqvist 2001 NOR-Nydalens SK11:13:00dns
H18  2401  Ringheim Iver 2002 NOR-Larvik OK10:13:00dns
H18  2363  Geiler Till 2001 GER-USV Jena12:33:00dns
H18  2376  Benz Andrin 2001 SUI-OLG St. Gallen/App.11:33:00dns
H18  2407  Wey Florin 2002 SUI-OLG Goldau9:13:00dns
H18  2365  Vogt Moritz 2001 GER-Team Sachsen12:21:00dns
H18  2398  Munktved Theis 2002 DEN-Allerød OK10:05:00dns
H20  2431 Egger Reto 1999 SUI-OLK Rafzerfeld10:03:001:04:381:04:59 +0:00
H20  2426 Liland Lukas 1999 NOR-Nydalens SK11:03:001:04:391:05:02 +0:03
H20  2416 Spektors Fricis 2000 LAT-Turun Metsänkävijät12:13:001:13:521:14:20 +9:21
H20  2430 Schaniel Ricardo 2000 SUI-bussola ok10:13:001:15:441:16:02 +11:03
H20  2417 Klein Cedrik 1999 GER-Team Sachsen12:23:001:15:491:16:11 +11:12
H20  2420 Wepfer Florian 1999 SUI-OLG Pfäffikon11:23:001:25:551:26:21 +21:22
H20  2421 Holfeld Wilhelm 1999 GER-Team Sachsen11:43:001:27:511:28:14 +23:15
H20  2436 Boranek Michal 2000 CZE-Czech Trimtex team9:23:001:34:041:34:36 +29:37
H20  2424 Egli Roman 1999 SUI-OLC Kapreolo11:13:001:34:291:34:56 +29:57
H20  2427 10 Goodwin Joseph 2000 GBR-WCOC UK10:43:001:37:271:37:57 +32:58
H20  2423 11 Ryhiner Timo 2000 SUI-OLG Weisslingen12:53:001:41:431:42:17 +37:18
H20  2434 12 Spiess Silvan 2000 SUI-ol.biel.seeland9:33:001:41:581:42:25 +37:26
H20  2425 13 Burkhart Timon 1999 SUI-OL Regio Wil10:53:001:44:571:45:31 +40:32
H20  2419 14 Hänsel Ole 2000 GER-Team Sachsen12:43:001:51:221:51:50 +46:51
H20  2428 15 Dammeier Frederik 2000 GER-TSV Hirschau10:23:002:06:312:07:05 +62:06
H20  2437 16 Britz Jacob 1999 GER-TV Oberbexbach9:13:002:17:032:17:28 +72:29
H20  2422  Stoyer Ben 2000 SUI-OLG Stäfa11:33:00dns
H20  2432  Gafner Christian 2000 SUI-OLK Wiggertal9:53:00dns
H20  2414  Boos Corsin 2000 SUI-OLV Luzern12:33:00dns
H20  2429  Ekström Niklas 2002 FIN-MS Parma10:33:00dns
H20  2415  Bräuer Dennis 1999 GER-Team Sachsen12:03:00dns
H20  2433  Eyer Nils 1999 SUI-ol.biel.seeland / UBOL9:43:00dns
H20  2418  Zürcher David 2000 SUI-OLV Hindelbank11:53:00dns
H20B  2443 Attinger Tim 2002 SUI-OL Zimmerberg11:41:0035:2035:52 +0:00
H20B  2447 Sax Manuel 2000 SUI-bussola ok10:05:0039:1039:35 +3:43
H20B  2441 Hindermann Nils 2004 SUI-OLG Stäfa12:29:0041:4142:11 +6:19
H20B  2446 Dauwalder Tim 2002 SUI-OLG Cordoba10:29:0044:5945:26 +9:34
H20B  2438 Eichenberger Luc 2000 SUI-OLC Omström Sense12:53:0053:3854:16 +18:24
H20B  2440 Schiess Paul 2002 SUI-Buchsee OL9:17:0059:531:00:30 +24:38
H20B  2444 Hofoss William 2001 NOR-Hadeland OL11:17:001:19:061:19:48 +43:56
H35  2762 Stalder Andreas 1980 SUI-OLG Säuliamt / OLV Luz10:17:0023:2452:4753:14 +0:00
H35  2749 Salzmann Daniel 1982 SUI-OLG Skandia12:50:0023:0053:2953:59 +0:45
H35  2746 Fankhauser Beat 1982 SUI-OLG Skandia12:32:0025:4955:5856:35 +3:21
H35  2761 Jabas Rémy 1981 SUI-OLG Basel10:26:0026:3358:0758:37 +5:23
H35  2759 Friederich Hannes 1983 SUI-OLG Basel11:02:0024:4258:5759:28 +6:14
H35  2747 Räss Simon 1980 SUI-OLG Bern9:14:0028:011:04:071:04:32 +11:18
H35  2752 Eyer Thomas 1981 SUI-OLV Hindelbank12:23:0029:021:05:341:06:09 +12:55
H35  2767 Häne Thomas 1980 SUI-OLG Galgenen9:41:0027:221:07:231:07:51 +14:37
H35  2757 Müller Dominik 1984 SUI-OLG Basel10:44:0031:161:11:161:11:48 +18:34
H35  2771 10 Zahnd Silvio 1980 SUI-OLG Thun11:38:0033:381:11:441:12:13 +18:59
H35  2770 11 Prusa Michal 1973 CZE-USK Praha9:05:0031:511:12:431:13:12 +19:58
H35  2756 12 Schrago Godefroy 1980 SUI-CA Rosé11:20:0036:471:16:111:16:42 +23:28
H35  2764 13 Kuryshev Aleksandr 1980 RUS-Ufa-United10:08:0032:501:17:001:17:27 +24:13
H35  2760 14 Grossenbacher Patrik 1982 SUI-OLG Huttwil10:53:0036:471:18:431:19:21 +26:07
H35  2766 15 Doetsch Jakob 1983 GER-OLV Steinberg9:32:0035:161:19:061:19:27 +26:13
H35  2769 16 Wegmüller Flurin 1982 SUI-OLG Thun12:24:1134:381:20:281:21:07 +27:53
H35  2750 17 Kokkila Timo 1979 FIN-Beach Boys12:14:0037:001:21:461:22:18 +29:04
H35  2748 18 Genna Mario 1980 SUI-OLG Thun9:59:0037:401:26:061:26:39 +33:25
H35  2768 19 Gäumann Christoph 1982 SUI-9:23:0036:281:28:391:29:11 +35:57
H35  2753 20 Aho Markus 1980 FIN-Beach Boys9:06:1037:301:29:481:30:19 +37:05
H35  2755 21 Koskenvuo Ville 1979 FIN-Beach Boys11:47:0042:351:38:541:39:21 +46:07
H35  2758 22 Ike Yohei 1984 JPN-KEIYO OLC11:11:0055:501:40:591:41:31 +48:17
H35  2754  Lais Moritz 1982 SUI-OLC Kapreolo11:29:00dns
H35  2763  Roztoptannyi Aleksei 1982 RUS-Ufa-United10:35:00dns
H40  2787 Steinemann Denis 1977 SUI-OLG Säuliamt10:48:0021:1044:2044:46 +0:00
H40  2796 Mjøsund Asgeir 1975 FIN-Bemböle OK9:38:0021:1348:1448:47 +4:01
H40  2800 Peltola Juha 1975 FIN-Bemböle OK9:17:0022:5449:4950:09 +5:23
H40  2789 Treier Reto 1976 SUI-bussola ok10:41:0025:4350:1350:37 +5:51
H40  2795 Horst Ingo 1976 GER-SC Königstein9:59:0024:3851:2751:51 +7:05
H40  2798 Steinlin Gaudenz 1975 SUI-UBOL / OLG Bern12:54:0023:3851:3752:04 +7:18
H40  2781 Platais Pauls 1975 LAT-OK Ozons11:23:0028:2255:1755:42 +10:56
H40  2782 Hornung Michael 1979 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:51:0026:2356:3456:57 +12:11
H40  2780 Hartmann Manuel 1977 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:37:0027:1357:5858:31 +13:45
H40  2774 10 Beitnes Amund 1976 FIN-OK7712:40:0027:5559:581:00:36 +15:50
H40  2799 11 Tissot André 1975 SUI-ANCO9:31:0028:211:01:021:01:26 +16:40
H40  2784 12 Senin Dmitry 1976 RUS-Fryazino11:16:0030:321:01:281:01:58 +17:12
H40  2804 13 Lerjen Martin 1973 SUI-UBOL12:37:0131:341:06:291:07:03 +22:17
H40  2793 14 Stensrud Kristian 1977 NOR-OL Trollelg10:13:0031:351:07:271:08:04 +23:18
H40  2773 15 Enggist Lukas 1978 SUI-OLG Chur12:19:0035:101:08:541:09:25 +24:39
H40  2776 16 Bieri Christian 1977 SUI-OLG Suhr12:12:0033:131:08:501:09:28 +24:42
H40  2790 17 Sestak Marek 1974 CZE-Slavia Liberec Oriente10:34:0033:021:09:421:10:14 +25:28
H40  2785 18 Ludwig Roland 1975 SUI-OL Regio Wil11:09:0035:471:12:351:13:14 +28:28
H40  2797 19 Hamel David 1975 SUI-ANCO9:45:0035:491:23:061:23:35 +38:49
H40  2805 20 Nager Yves 1976 SUI-RMOC Rocky Mountain12:33:0039:541:25:511:26:56 +42:10
H40  2803 21 Ingold Christophe 1979 SUI-CO Lausanne-Jorat9:24:0040:261:28:571:29:33 +44:47
H40  2777 22 Engstedt David 1978 LTU-DEVYNI - LABIRINTAS12:05:0052:581:33:561:34:31 +49:45
H40  2772 23 Wegmann Patrick 1976 SUI-ol.biel.seeland9:52:0048:121:34:381:35:11 +50:25
H40  2801 24 de Simone Vincenzo 1977 SUI-CO Lausanne-Jorat9:10:0049:3849:541:36:241:36:53 +52:07
H40  2775 25 Paul Sebastian 1977 GER-Team Sachsen12:26:0043:531:36:411:37:52 +53:06
H40  2778 26 Hillen Tim 1978 BEL-Omega Belgium11:58:0042:171:42:181:43:06 +58:20
H40  2786 27 O Connor Ethan 1977 USA-Cascade Orienteering C11:02:0049:031:43:181:43:45 +58:59
H40  2802 28 Ebert Roger 1975 GER-TSV Jetzendorf9:03:0057:311:52:521:53:32 +68:46
H40  2794  Liang Zheng 1978 CHN-Chu Jiao O Club10:06:001:16:522:54:09mp
H40  2788  Milan Pavel 1972 CZE-KOS TESLA BRNO10:55:00dns
H40  2791  Jackson Richard 1977 GBR-Devon OC10:27:00dns
H40  2779  Kokins Aigars 1977 LAT-OK Meridians11:44:00dns
H40  2792  Resele Roger 1974 SUI-OLV Baselland10:20:00dns
H40  2783  Kazlauskas Tadas 1977 LTU-OK Fortuna11:30:00dns
H45  2836 Stene Per Øyvind 1974 NOR-Nydalens SK11:35:0035:1146:0046:29 +0:00
H45  2888 Gusev Ilya 1970 RUS-NORD WEST9:11:0037:2347:3047:52 +1:23
H45  2826 Barrable Nick 1974 GBR-South Yorkshire Orient12:10:0038:1248:1748:43 +2:14
H45  2835 Dauwalder Urs 1970 SUI-OLG Cordoba11:41:0037:5348:2748:53 +2:24
H45  2874 Schilter Christoph 1974 SUI-JCK OK10:13:0037:5649:0849:35 +3:06
H45  2845 Dammeier Sascha 1971 GER-TSV Hirschau11:09:0038:2649:3650:04 +3:35
H45  2847 Tschopp Marcel 1974 SUI-OLG Dachsen11:11:0039:5850:1850:44 +4:15
H45  2857 Zagars Ivars 1971 LAT-Ozons10:39:0038:4851:1851:45 +5:16
H45  2808 Eyer Marc 1971 SUI-ol.biel.seeland / UBOL9:03:0040:3252:0352:31 +6:02
H45  2870 10 Schmid Kurt 1972 SUI-JCK OK10:07:0040:1152:2252:51 +6:22
H45  2877 11 Vogel Roger 1971 SUI-OLC Omström Sense9:43:0041:0152:3853:06 +6:37
H45  2881 12 Backys Rolandas 1970 LTU-Igtisa9:33:0042:5554:3154:59 +8:30
H45  2876 13 Renaud Gilles 1972 SUI-ANCO9:57:0044:4155:2155:45 +9:16
H45  2842 14 Eglin Michael 1973 SUI-bussola/Linköpings OK11:33:0044:0656:4057:12 +10:43
H45  2879 15 Baumgartner Laurent 1972 SUI-UBOL9:49:0046:2258:3059:04 +12:35
H45  2815 16 Lucke Jens 1973 GER-Team Sachsen12:26:0047:5459:471:00:15 +13:46
H45  2873 17 Puustinen Terho 1970 FIN-Rasti Piikkiö10:05:0047:1459:491:00:19 +13:50
H45  2810 18 Merkli Matthias 1972 SUI-OLV Luzern12:55:0048:251:00:211:00:54 +14:25
H45  2880 19 Enberg Christian 1974 SWE-bussola/Linköpings OK11:46:0048:051:00:531:01:25 +14:56
H45  2806 20 Kämpfer Thomas 1973 SUI-OLG Biberist SO12:15:0047:351:02:041:02:41 +16:12
H45  2843 21 Pusterla Reto 1974 SUI-OLG Basel11:22:0049:051:02:361:03:09 +16:40
H45  2809 22 Schneider Arno 1972 SUI-OLG Cordoba9:01:0050:141:04:101:04:40 +18:11
H45  2868 23 Züblin Reto 1972 SUI-OLG Thun12:02:0050:361:04:431:05:22 +18:53
H45  2861 24 Vonwiller Daniel 1972 SUI-OLK Wiggertal10:31:0051:501:05:041:05:32 +19:03
H45  2825 25 Gusiatnikov Vladimir 1973 USA-Orienteering Cincinnat12:05:0051:281:05:011:05:34 +19:05
H45  2821 26 Lenk Andreas 1973 GER-Team Sachsen12:37:0051:271:05:151:05:50 +19:21
H45  2831 27 Unegg Franz 1971 AUT-SU Klagenfurt11:54:0051:591:05:591:06:25 +19:56
H45  2850 28 Ushakov Sergei 1974 RUS-Sosnovy Bor11:03:0025:1152:191:06:091:06:39 +20:10
H45  2872 29 Mccomb Jon 1970 AUS-Australopers Tasmania10:10:0049:521:06:191:06:51 +20:22
H45  2840 30 Arfwedson Anders 1970 SWE-Frolunda OL11:30:0053:481:06:471:07:24 +20:55
H45  2859 31 Soika Uvis 1971 LAT-Ozons10:53:0053:181:06:581:07:26 +20:57
H45  2819 31 Klose Sven 1970 GER-Team Sachsen12:45:0052:121:06:541:07:26 +20:57
H45  2862 33 Dudout Serge 1972 FRA-COBS10:23:0054:081:07:241:07:57 +21:28
H45  2894 34 Spiess Lukas 1970 SUI-ol.biel.seeland12:58:0052:011:07:311:08:10 +21:41
H45  2863 35 Maksimov Oleg 1974 RUS-Kuzmolovo 11010:26:0054:211:08:531:09:16 +22:47
H45  2841 36 Pelletier Grégory 1974 FRA-GO7811:25:0055:401:09:431:10:20 +23:51
H45  2854 37 Zandersons Andris 1970 LAT-Ozons10:47:0055:251:10:281:10:51 +24:22
H45  2807 38 Zürcher Bernhard 1971 SUI-OLV Hindelbank12:29:0055:231:10:311:10:56 +24:27
H45  2820 39 Moser Gregor 1971 SUI-OLG Suhr12:23:0058:141:11:361:12:12 +25:43
H45  2883 40 Boranek Petr 1970 CZE-Czech Trimtex team9:38:0055:491:11:471:12:29 +26:00
H45  2848 41 Bienz Simon 1970 SUI-OLG Säuliamt11:06:0056:511:11:581:12:33 +26:04
H45  2891 42 Blaha Ondrej 1970 CZE-Ekonom Praha9:19:0057:181:12:051:12:54 +26:25
H45  2875 43 Zejdlik Michal 1970 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:54:0058:061:13:281:13:54 +27:25
H45  2813 44 Burkhardt Marcel 1971 SUI-OLV Luzern12:50:0057:501:13:231:13:56 +27:27
H45  2886 45 Pillat Martin 1973 SUI-OLG Goldau9:27:0055:171:13:321:13:59 +27:30
H45  2892 46 Schnyder Adrian 1971 SUI-OLC Omström Sense9:51:0056:351:13:341:14:13 +27:44
H45  2851 47 Zettel Christian 1974 SUI-OLG Thun10:58:0057:341:14:061:14:32 +28:03
H45  2866 48 Nielsen Niels-Peter 1973 DEN-Allerød OK10:02:0059:491:14:051:14:41 +28:12
H45  2849 49 van Loon Roland 1972 NED-KOVZ11:01:0059:431:14:071:14:50 +28:21
H45  2887 50 Siegl Roman 1967 CZE-MFP9:14:0058:411:14:411:15:14 +28:45
H45  2882 51 Haikonen Jyrki 1971 FIN-Ulvilan Ura9:35:0059:001:15:541:16:27 +29:58
H45  2823 52 Baumberger Christoph 1971 SUI-OLG Zürich12:21:0059:581:15:541:16:28 +29:59
H45  2812 53 Lepiksons Alvis 1971 LAT-Auseklis IK12:53:0057:081:16:151:16:56 +30:27
H45  2855 54 Bolliger Samuel 1972 SUI-OLG Kölliken10:50:001:02:231:18:021:18:37 +32:08
H45  2817 55 Kaufmann Torsten 1971 GER-Team Sachsen12:31:001:00:431:18:091:19:00 +32:31
H45  2865 56 Bonino Reto 1971 SUI-OLG Thun12:07:0056:441:18:561:19:31 +33:02
H45  2858 57 Lehmann Michael 1974 SUI-OLG Kölliken10:42:001:02:571:20:251:20:59 +34:30
H45  2814 58 Lepiksons Valdis 1971 LAT-Auseklis IK12:47:001:03:111:22:111:22:48 +36:19
H45  2824 59 Weyermann Philipp 1971 SUI-OLG Kakowa12:18:001:05:511:22:401:23:07 +36:38
H45  2837 60 Rossier Patrick 1970 SUI-CA Rosé11:38:001:06:301:25:571:26:53 +40:24
H45  2853 61 Vuorela Panu 1972 FIN-Espoon Akilles10:37:001:06:011:26:331:27:03 +40:34
H45  2860 62 Huber Philipp 1974 SUI-OLV Zug10:34:001:15:521:31:361:32:14 +45:45
H45  2818 63 Cheung Kang Kai 1967 HKG-Scout Orienteering Clu12:39:001:17:381:37:061:37:47 +51:18
H45  2864 64 Becker Peter 1970 DEN-Søllerød OK10:21:001:21:391:40:211:40:58 +54:29
H45  2834 65 Müller Rico 1964 GER-USV TU Dresden11:49:001:21:571:43:191:44:02 +57:33
H45  2884 66 Wichoud Pierre 1970 SUI-CO Lausanne-Jorat9:25:001:29:271:52:411:53:14 +66:45
H45  2893 67 Okle Roger 1971 SUI-OLG Bern9:30:001:10:461:54:191:55:04 +68:35
H45  2832 68 Zhao Dong 1967 CHN-Learnjoy O Club CN11:43:001:33:171:58:521:59:35 +73:06
H45  2839 69 Cionoiu Gheorghe 1961 GER-TV Coburg-Neuses11:27:001:40:202:00:432:01:24 +74:55
H45  2829  Löhning Michael 1973 GER-USV TU Dresden11:57:0055:20mp
H45  2895  Tryner Pete 1974 GBR-SYO10:29:0045:5846:1558:49mp
H45  2830  Tan Xiaoping 1971 CHN-Learnjoy O Club CN11:51:002:15:302:42:33mp
H45  2816  Lui Tzs Hin 1968 HKG-Scout Orienteering Clu12:34:002:48:16mp
H45  2828  Vieli Andreas 1970 SUI-OLC Kapreolo11:59:00dns
H45  2869  Hakkarainen Vesa 1970 FIN-IkNV10:18:00dns
H45  2871  Laine Heikki 1970 FIN-IkNV9:59:00dns
H45  2890  Simsa Jaromir 1971 CZE-MFP9:09:00dns
H45  2846  Becker Martin 1974 SUI-OLG Basel11:14:00dns
H45  2852  Grendelmeier Peter 1974 SUI-OLV Baselland10:55:00dns
H45  2827  Albinsson Tomas 1972 SWE-OK Österåker9:06:00dns
H45  2885  Janovsky Tomas 1964 CZE-MFP9:22:00dns
H45  2838  Pirogov Sergei 1970 RUS-Fryazino11:19:00dns
H45K  2921 Bily Milan 1970 CZE-OK Rakovnik11:07:0045:3846:09 +0:00
H45K  2929 Simonsen Bo 1965 DEN-OLV Baselland10:22:0046:0146:29 +0:20
H45K  2919 Johansson Tommy 1971 SWE-Västvärmlands OK10:57:0047:0747:39 +1:30
H45K  2906 Märk Urs 1970 SUI-OLG Stäfa11:32:0048:0648:33 +2:24
H45K  2896 Giezendanner Jörg 1967 SUI-OLG Chur12:32:0051:5052:27 +6:18
H45K  2934 Rykart Beat 1973 SUI-TV Gebenstorf9:57:0052:4253:14 +7:05
H45K  2933 Hess Stefan 1970 SUI-OLV Zug10:02:0056:1456:38 +10:29
H45K  2941 Wehrli Michael 1972 SUI-OLG Bern / UBOL9:17:0059:421:00:16 +14:07
H45K  2907 Gross Martin 1958 SUI-OL Zimmerberg11:27:001:01:191:02:00 +15:51
H45K  2930 10 Frischknecht Peter 1966 SUI-OLK Rafzerfeld10:12:001:01:551:02:29 +16:20
H45K  2909 11 Attinger Thomas 1962 SUI-OL Zimmerberg11:42:001:03:191:03:57 +17:48
H45K  2931 12 Behrendt Claas 1971 GER-OLV Steinberg10:17:001:03:341:04:05 +17:56
H45K  2924 13 Stüdeli Thomas 1971 SUI-OLG Säuliamt/OLG Golda12:27:011:03:231:04:20 +18:11
H45K  2927 14 Treier Markus 1970 SUI-bussola ok10:37:001:04:151:04:52 +18:43
H45K  2926 15 Studiger Tobias 1972 SUI-OLG Rymenzburg10:42:001:04:461:05:27 +19:18
H45K  2915 16 Teslo Einar 1967 NOR-Hadeland OL11:17:001:05:231:05:56 +19:47
H45K  2932 17 Züllig Marco 1967 SUI-10:07:001:05:351:06:16 +20:07
H45K  2938 17 Nurmiainen Jouko 1972 FIN-OK Raseborg9:22:001:05:411:06:16 +20:07
H45K  2897 19 Bühlmann Oliver 1974 SUI-OLV Luzern9:12:001:06:241:06:46 +20:37
H45K  2916 20 Wettstein Rolf 1962 SUI-OL Zimmerberg11:12:001:09:201:10:01 +23:52
H45K  2935 21 Juhl Troels 1971 DEN-Søllerød OK9:52:001:12:061:12:33 +26:24
H45K  2936 22 Munktved Lars 1969 DEN-Allerød OK9:47:001:13:151:13:58 +27:49
H45K  2914 23 Attinger Martin 1966 SUI-OL Zimmerberg11:22:001:14:331:15:14 +29:05
H45K  2940 24 Raaij Eelco Van 1972 NOR-Hedrum O-lag9:27:001:15:341:16:12 +30:03
H45K  2939 25 Myhre Roar 1968 NOR-Kristiansand OK9:37:001:16:031:16:43 +30:34
H45K  2900 26 Bieri Stéphane 1971 SUI-OLG Suhr12:22:001:16:301:17:17 +31:08
H45K  2904 27 Häfliger Christian 1967 SUI-OLG Suhr12:37:001:18:361:19:08 +32:59
H45K  2918 28 Hatt Edu 1960 SUI-OL Zimmerberg12:12:001:18:511:19:29 +33:20
H45K  2899 29 Häcki Roland 1974 SUI-OLV Luzern9:02:001:22:191:22:50 +36:41
H45K  2920 30 Bitterli Peter 1957 SUI-OL Zimmerberg12:02:001:24:341:25:13 +39:04
H45K  2898 31 Bially Michael 1973 GER-TSV Ipsheim12:42:001:25:151:26:14 +40:05
H45K  2943 32 Lüthi Markus 1969 SUI-OLG Biberist SO12:52:001:29:211:30:15 +44:06
H45K  2905 33 Badertscher Peter 1966 SUI-OL Zimmerberg11:52:001:30:521:31:38 +45:29
H45K  2923 34 Hirt Urs 1968 SUI-OLG Rymenzburg10:52:001:36:071:36:49 +50:40
H45K  2911 35 Huber Rico 1960 SUI-OL Zimmerberg11:47:001:53:481:54:27 +68:18
H45K  2922  Holinger Matthias 1973 SUI-OLG Basel10:47:001:01:19mp
H45K  2902  Gasser Stefan 1972 SUI-O-Motion12:17:001:52:42mp
H45K  2910  Kawasaki Teruo 1965 JPN-NBAC12:07:00dns
H45K  2903  Meyer Christoph 1972 SUI-OL Zimmerberg11:02:00dns
H45K  2908  Martin Nicholas 1970 GBR-Cleveland Orienteering11:57:00dns
H45K  2942  Zbinden Marc 1974 SUI-ol norska9:42:00dns
H45K  2928  Wittiber Ralf 1967 GER-Skiclub Bonn10:27:00dns
H45K  2917  Schmidli Richard 1974 SUI-OLC Winterthur12:57:00dns
H50  2959 Karppinen Timo 1967 FIN-SK Pohjantähti12:28:0020:5540:5850:2150:51 +0:00
H50  3008 Hanselmann Daniel 1965 SUI-OLV Baselland10:50:0021:5242:5551:5652:23 +1:32
H50  3013 Mittelholzer Christian 1969 SUI-OLK Fricktal10:48:0023:1944:5354:1154:41 +3:50
H50  3059 Moosberger Sven 1969 SUI-OLV Zug10:44:0022:1445:3954:2854:53 +4:02
H50  2947 Ruppenthal Marcel 1965 SUI-OLG Chur12:40:0022:0144:2854:5555:29 +4:38
H50  2960 Wylenmann Peter 1969 SUI-OLG Pfäffikon12:22:0024:0546:4755:0655:36 +4:45
H50  3000 Prittinen Juha 1968 FIN-Hämeenlinnan Suunnista11:10:0023:0147:2256:0256:28 +5:37
H50  2996 Bredalen Tore 1968 NOR-Nittedal Orientering11:24:0024:3448:3758:4759:16 +8:25
H50  2980 Bührer Thomas 1968 SUI-CA Rosé11:48:0023:2848:0358:4459:24 +8:33
H50  3045 10 Jungo Daniel 1965 SUI-OLC Omström Sense9:38:0024:0749:0958:5759:25 +8:34
H50  2956 11 Hyvönen Panu 1967 FIN-SK Pohjantähti12:34:0025:0548:3858:5159:28 +8:37
H50  3016 12 Weber Tim Falck 1965 DEN-Tisvilde Hegn OK10:18:0025:2749:2959:2159:45 +8:54
H50  3032 13 Kobel Matthias 1965 SUI-OLG Skandia10:00:0023:5948:5959:361:00:03 +9:12
H50  2990 14 Aegler Mark 1965 SUI-OL Regio Wil11:26:0024:2349:051:00:031:00:35 +9:44
H50  2958 15 Schaffner Martin 1966 SUI-OLK Piz Hasi12:36:0024:2348:341:00:131:00:51 +10:00
H50  3030 16 Wildi Koni 1965 SUI-OLK Argus9:56:0025:1850:501:00:551:01:20 +10:29
H50  2986 17 Smedberg Fredrik 1967 SWE-OK Skogsfalken11:42:0024:3050:581:01:511:02:28 +11:37
H50  3063 18 Stalder Paul 1967 SUI-OLG Goldau11:51:0124:2851:261:02:281:02:53 +12:02
H50  3004 19 Schweizer Markus 1965 SUI-OLV Baselland11:02:0025:5253:031:03:081:03:43 +12:52
H50  3021 20 Novotny Milan 1965 CZE-OK99 Hradec Kralove10:38:0028:2753:381:03:181:03:46 +12:55
H50  2957 21 Norman Tomas 1968 SWE-Leksands OK12:32:0024:2052:311:03:201:03:56 +13:05
H50  3012 22 Nagel Siegfried 1968 GER-OLG Murten10:42:0028:2351:141:03:251:03:59 +13:08
H50  3027 23 Morris Eric 1969 AUS-Bennelong Northside Or10:32:0028:0852:481:03:291:04:04 +13:13
H50  3058 24 Brand Christoph 1969 SUI-OLG Bern10:24:0326:4353:551:04:031:04:34 +13:43
H50  3011 25 Linins Girts 1969 LAT-Ozons10:46:0028:1352:571:04:251:04:59 +14:08
H50  3057 26 Bernhard Stephan 1965 SUI-OLV Hindelbank12:48:5626:1452:531:04:161:05:04 +14:13
H50  2992 27 Hutzli Christoph 1966 SUI-OL Regio Wil11:30:0025:2353:301:05:171:05:58 +15:07
H50  2977 28 Gossel Heiko 1965 GER-USV TU Dresden11:56:0026:5754:581:05:371:06:11 +15:20
H50  3051 29 Wipfli Kaspi 1968 SUI-OLG Goldau9:22:0025:0154:391:05:461:06:13 +15:22
H50  2983 30 Schrago Grégoire 1966 SUI-CA Rosé11:44:0028:1155:431:05:511:06:25 +15:34
H50  2971 31 Järvenpää Esa 1967 FIN-Suunta Jyväskylä12:18:0026:5356:001:06:591:07:29 +16:38
H50  3039 32 Liggins Paul 1967 AUS-Australopers Tasmania9:52:0026:271:08:061:08:37 +17:46
H50  2993 33 Ekström Thomas 1966 FIN-MS Parma11:16:0029:5356:441:08:031:08:41 +17:50
H50  3044 34 Hofer Franz 1968 SUI-ol norska9:46:0028:0656:311:08:131:08:42 +17:51
H50  2964 35 Bieri Markus 1966 SUI-OLG Pfäffikon12:26:0025:4955:411:08:221:08:58 +18:07
H50  3038 36 Hagedorn Mogens 1966 DEN-Søllerød OK10:12:0031:3355:361:08:301:09:01 +18:10
H50  3010 37 Koch Reto 1968 SUI-OLV Baselland10:54:0026:4157:101:10:071:10:40 +19:49
H50  3014 38 Moos Stefan 1968 SUI-OLV Zug10:40:0030:1659:191:11:181:11:49 +20:58
H50  3048 39 Althaus Daniel 1968 SUI-OK Zimmerbern9:30:0029:3358:431:11:221:11:50 +20:59
H50  2961 40 van Oordt Christian 1969 SUI-OLG Stäfa12:24:0031:101:00:451:11:501:12:23 +21:32
H50  2989 41 Pilar Karel 1955 CZE-KCT As11:38:0029:231:01:511:12:161:12:51 +22:00
H50  2950 42 Baur Matthias 1966 SUI-Stäfa-Kapreolo12:50:0030:481:02:051:13:431:14:25 +23:34
H50  3023 43 Daví Recasens Albert 1967 ESP-COC Club d Orientació 10:30:0028:011:02:591:14:051:14:29 +23:38
H50  2978 44 Tschudin Matthias 1965 SUI-OLC Winterthur11:52:0029:501:02:581:14:561:15:29 +24:38
H50  3052 45 Brettschneider Uwe 1968 GER-Kaulsdorfer OLV Berlin9:16:0032:081:03:541:15:091:15:39 +24:48
H50  3056 46 Steinauer Michael 1964 SUI-ol.biel.seeland13:00:0028:161:02:071:15:081:15:47 +24:56
H50  3053 47 Wetzel Hendryk 1969 GER-SV Robotron Dresden9:18:0031:461:03:581:15:551:16:25 +25:34
H50  2995 48 Müller Dominique 1968 SUI-OLG Dachsen11:18:0032:441:02:471:16:051:16:45 +25:54
H50  3019 49 Isokääntä Ari 1969 FIN-Kuusamon Erä-Veikot10:26:0033:001:04:371:16:261:16:58 +26:07
H50  3055 50 Lexen Gert 1968 GER-TSV Jetzendorf9:14:0033:371:04:381:16:341:17:08 +26:17
H50  2969 51 Thompson Simon 1965 GBR-Harlequins12:14:0031:021:04:331:17:081:17:38 +26:47
H50  2965 52 Roth Peter 1967 SUI-OLG Herzogenbuchsee12:20:0030:221:04:391:17:101:17:48 +26:57
H50  2988 53 Gruber Urs 1967 SUI-OL Regio Wil11:34:0030:171:04:341:17:171:17:53 +27:02
H50  3015 54 Blattner Martin 1966 SUI-10:36:0031:321:05:381:17:591:18:35 +27:44
H50  2984 55 Martin Pascal 1969 FRA-SCAPA NANCY11:32:0032:231:06:311:18:121:18:44 +27:53
H50  3005 56 Howe Brendon 1969 GBR-Saxons OC11:00:0037:061:07:351:18:391:19:05 +28:14
H50  2948 57 Hegi Robert 1965 SUI-ol.biel.seeland9:02:0032:381:06:391:19:431:20:21 +29:30
H50  3017 58 Langr Jan 1967 CZE-Slavia Hradec Kralove10:34:0034:041:07:321:20:461:21:23 +30:32
H50  3043 59 Bily Petr 1968 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:40:0031:281:07:031:20:571:21:36 +30:45
H50  2982 60 Halden Vegard 1966 NOR-Nydalens SK11:46:0035:521:09:511:23:171:23:55 +33:04
H50  2966 61 Mattsson Jonas 1968 SWE-Rimbo SOK12:12:0034:021:10:481:23:181:23:56 +33:05
H50  2953 62 Hänsel Jörg 1969 GER-Team Sachsen12:46:0037:121:10:351:24:321:25:20 +34:29
H50  3060 63 Trösch Beat 1968 SUI-OLG Hondrich12:45:0138:371:11:021:25:411:26:31 +35:40
H50  2972 64 Breitenmoser Marco 1967 SUI-OL Zimmerberg12:06:0037:141:12:211:26:361:27:09 +36:18
H50  2952 65 Nordgren Lars 1967 SWE-Eksjö SOK9:06:0035:591:12:581:26:491:27:28 +36:37
H50  2974 66 Schlatter Christoph 1965 SUI-OLC Kapreolo BT12:00:0036:211:13:071:27:081:27:55 +37:04
H50  3022 67 Jepsen Svend-Erik 1961 DEN-Søllerød OK10:16:0038:421:17:121:30:421:31:19 +40:28
H50  2987 68 Dörsing Manfred 1968 SUI-OL Amriswil11:36:0031:481:19:071:31:091:31:43 +40:52
H50  2967 69 Mutka Jouni 1965 FIN-Suunta Jyväskylä12:10:0041:081:18:121:32:281:33:15 +42:24
H50  3034 70 Oscarsson Magnus 1966 DEN-Søllerød OK9:54:0038:131:15:351:32:411:33:19 +42:28
H50  2949 71 Solmanis Egons 1969 LAT-Auseklis IK12:52:0036:401:19:301:34:311:35:05 +44:14
H50  2968 72 Takeshita Shunsuke 1968 JPN-TWMU OLK12:16:0039:311:17:331:35:241:36:06 +45:15
H50  3061 73 Amstutz Beat 1965 SUI-OLV Langenthal12:58:0038:331:18:511:34:551:36:08 +45:17
H50  2976 74 Wehrle-Haller Bernhard 1965 SUI-CO CERN11:58:0029:161:23:161:35:421:36:19 +45:28
H50  2963 75 Jäggi Thomas 1967 SUI-OLG Biberist SO9:10:0041:141:21:471:36:031:36:31 +45:40
H50  3009 76 Gerlach Christian 1966 SUI-thurgorienta10:56:0041:391:17:231:36:041:36:35 +45:44
H50  2962 77 Gloor Bernard 1965 SUI-OLG Pfäffikon12:30:0054:251:25:171:38:101:39:02 +48:11
H50  2998 78 Leisinger Urs 1969 SUI-OLG Säuliamt11:14:0039:521:23:571:39:191:40:03 +49:12
H50  3035 79 Weinert Rolf 1968 GER-Post SV Dresden9:50:0042:271:26:061:41:021:41:42 +50:51
H50  3024 80 Jonsson Anders 1953 DEN-Søllerød OK10:04:0046:591:25:441:41:561:42:41 +51:50
H50  3001 81 Hakuli Kari 1965 FIN-Keravan Urheilijat11:08:0042:531:26:181:42:231:43:12 +52:21
H50  3025 82 Andersen Søren 1964 DEN-Herning Orienteringskl10:22:0044:311:30:521:43:581:44:36 +53:45
H50  3002 83 Consoli Paolo 1969 SUI-SCOM Mendrisio11:06:0040:161:28:101:45:231:46:09 +55:18
H50  3054 84 Mieske Frank 1967 GER-Kaulsdorfer OLV Berlin9:20:0039:571:33:381:46:161:46:52 +56:01
H50  3018 85 Illum Ulrik 1965 DEN-Søllerød OK10:20:0046:211:32:061:47:191:47:58 +57:07
H50  2970 86 Urase Taro 1967 JPN-TWMU OLK12:08:0048:381:30:321:47:281:48:13 +57:22
H50  3028 87 Hansen Jens Anders 1959 DEN-Søllerød OK9:58:0044:021:34:041:48:301:49:05 +58:14
H50  2997 88 Bauerfeld Thomas 1968 GER-OL-Team Filder11:20:0052:061:30:511:48:571:49:48 +58:57
H50  3036 89 Bentzon Niels 1955 DEN-Søllerød OK10:06:0051:501:36:101:50:091:50:44 +59:53
H50  2951 90 Spektors Janis 1969 LAT-Auseklis IK12:48:0047:501:32:561:50:111:50:57 +60:06
H50  3031 91 Konring Bo 1959 DEN-Søllerød OK10:14:0047:321:33:441:51:581:52:59 +62:08
H50  2944 92 Rieder Claude 1968 SUI-ol.biel.seeland9:12:0052:561:39:281:52:541:53:32 +62:41
H50  2955 93 Lüthi Peter 1969 SUI-OLG Suhr12:44:0053:161:37:091:53:221:54:05 +63:14
H50  3037 94 Brabek Walter 1966 AUT-OC Fürstenfeld9:48:0044:141:39:271:54:291:55:03 +64:12
H50  3047 95 Hollenstein Christoph 1964 SUI-OLG Laufental-Thierste9:34:0049:461:38:012:05:012:05:42 +74:51
H50  2985 96 Hilbert Josef 1969 AUT-Naturfreunde Wien11:40:0037:041:47:442:06:432:07:22 +76:31
H50  3040 97 Molsen Henrik 1962 DEN-Søllerød OK10:10:0042:211:54:272:13:012:13:48 +82:57
H50  3049  Nilsen Espen Fyhn 1968 NOR-Stavanger OK9:28:0053:05mp
H50  2979  Dauwalder Peter 1967 SUI-OLG Cordoba11:50:0027:2759:161:12:10mp
H50  3026  Olsen Steen 1966 DEN-Søllerød OK10:28:001:01:461:18:34mp
H50  3046  Pavel Petr 1968 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:36:0037:521:12:411:27:29mp
H50  2946  Peter Luzius 1964 SUI-ol.biel.seeland9:08:0039:261:20:071:32:00mp
H50  3007  Wenk Martin 1966 SUI-thurgorienta10:52:0037:431:21:271:43:55mp
H50  3041  Safka Jan 1966 CZE-OK Kamenice9:44:0056:002:15:042:44:01mp
H50  2994  Nussbaum Yitzhak 1965 ISR-HASHRON11:22:001:08:022:38:193:05:00mp
H50  2954  Mock Lothar 1966 SUI-OLV Hindelbank12:42:00dns
H50  3042  Etter Markus 1964 SUI-ol.biel.seeland9:42:00dns
H50  3020  Østergaard Peter 1960 DEN-Søllerød OK10:24:00dns
H50  2999  Karvonen Matti K 1969 FIN-Kalevan Rasti11:12:00dns
H50  2975  Eisenbart Urs 1965 SUI-OLG St. Gallen/App.12:04:00dns
H50  2991  Zürcher Hans 1967 SUI-OLG Huttwil11:28:00dns
H50  3003  Ruokola Ilkka 1969 FIN-RAST-JUSSIT11:04:00dns
H50  3006  Schönenberger Remo 1969 SUI-OLV Baselland10:58:00dns
H50  2981  Lützelschwab Dieter 1966 SUI-OLG Cordoba11:54:00dns
H50  3062  Steiger Erik 1968 SUI-OLG Bern / OLV Basella9:26:00dns
H50  3050  Ødum Jakob 1968 DEN-OK Øst Birkerød9:32:00dns
H50  3029  Lillelund Frede 1962 DEN-Søllerød OK10:08:00dns
H55  3112 Oettli Kaspar 1960 SUI-OLG Säuliamt11:07:0050:3050:59 +0:00
H55  3117 Flühmann Tino 1963 SUI-thurgorienta10:46:0051:3752:08 +1:09
H55  3146 Ulrich Kornel 1962 SUI-OLG Goldau9:15:0052:4553:11 +2:12
H55  3067 Hellmüller Jürg 1960 SUI-OLG St. Gallen/App.11:58:0052:4853:15 +2:16
H55  3138 Brügger Joseph 1962 SUI-OLC Omström Sense9:50:0055:4156:08 +5:09
H55  3150 Nemecek Jan 1962 CZE-USK Praha9:12:0055:4856:15 +5:16
H55  3096 Oehy Peter 1964 SUI-OLC Winterthur11:44:0055:4956:22 +5:23
H55  3082 Grote Andreas 1964 SUI-OLC SKOG Fribourg12:24:0056:2857:01 +6:02
H55  3116 Murray Phil 1964 GBR-Bristol Orienteering K10:51:0056:4257:08 +6:09
H55  3110 10 Vock René 1960 SUI-OLG Säuliamt11:04:0056:4457:18 +6:19
H55  3081 11 Roth Markus 1962 SUI-OLK Piz Hasi12:16:0057:3658:09 +7:10
H55  3069 12 Kobel Daniel 1961 SUI-OLG Bern9:26:0057:5658:28 +7:29
H55  3141 13 Ehrbar Konrad 1964 SUI-UBOL12:51:0058:1158:48 +7:49
H55  3088 14 Eugster Hansueli 1964 SUI-OLG Herzogenbuchsee12:03:0059:1359:41 +8:42
H55  3064 15 Schafer Leonard 1961 SUI-OLC Omström Sense12:54:001:00:311:01:01 +10:02
H55  3148 16 Truttmann Markus 1963 SUI-OLG Goldau9:23:001:02:231:02:50 +11:51
H55  3121 17 Hofer Urs 1962 SUI-OLV Baselland10:48:001:02:271:03:06 +12:07
H55  3149 18 Schütz Roland 1962 SUI-OLG Bern9:31:001:03:001:03:25 +12:26
H55  3089 19 Jörger Klemens 1960 GER-TV Kippenheim /D12:00:001:02:501:03:26 +12:27
H55  3099 20 Pedersen Børge 1964 NOR-Nydalens SK11:34:001:03:301:04:03 +13:04
H55  3065 21 Wälchli Jürg 1962 SUI-OLG Skandia12:48:001:03:411:04:15 +13:16
H55  3123 22 Strub Dieter 1960 SUI-OLV Baselland10:43:001:03:471:04:25 +13:26
H55  3104 23 Neu Urs 1963 SUI-STB LA11:20:001:04:191:04:50 +13:51
H55  3071 24 Andersson Niclas 1964 SWE-Markbygdens OK9:10:001:04:371:05:12 +14:13
H55  3103 25 Burkhart Erich 1963 SUI-OL Regio Wil11:23:001:05:121:05:47 +14:48
H55  3120 26 Schoch Urban 1962 SUI-thurgorienta10:40:001:06:041:06:32 +15:33
H55  3092 27 Schubnell Markus 1963 SUI-OLC Winterthur11:50:001:07:101:07:41 +16:42
H55  3136 28 Proske Herwig 1960 AUT-OC Fürstenfeld9:58:001:08:061:08:38 +17:39
H55  3075 29 Zarins Atis 1964 LAT-MONA12:35:001:08:321:09:12 +18:13
H55  3111 30 Würsten Daniel 1961 SUI-OLG KTV Altdorf10:56:001:08:561:09:38 +18:39
H55  3102 31 Balliot Yvan 1963 FRA-Annecy Sports Orientat11:28:001:09:281:10:05 +19:06
H55  3139 32 Laasonen Mauri 1963 FIN-Tampereen Pyrintö9:52:001:11:141:11:49 +20:50
H55  3122 33 Beglinger Christian 1964 SUI-OLG Murten10:27:001:11:071:11:53 +20:54
H55  3126 34 Schönenberger Christoph 1962 SUI-OLV Zug10:16:001:11:201:11:56 +20:57
H55  3107 35 Bleiker Heinz 1964 SUI-OL Regio Wil11:12:001:11:591:12:33 +21:34
H55  3132 36 Chmelar Pavel 1964 CZE-Slavia Hradec Kralove10:08:001:12:091:12:39 +21:40
H55  3077 36 Pfändler Bruno 1961 SUI-OLG Wandfluh12:38:001:12:061:12:39 +21:40
H55  3068 38 Bucher Theophil 1962 SUI-OLV Hindelbank12:27:001:12:351:13:09 +22:10
H55  3105 39 Koster Martin 1962 SUI-OL Regio Wil11:18:001:12:531:13:30 +22:31
H55  3080 40 Lukasczyk Christian 1963 SUI-OLG Zürich12:19:001:13:071:13:34 +22:35
H55  3106 41 Hertin Michael 1964 SWE-IK Hakarpspojkarna9:04:001:13:291:14:02 +23:03
H55  3145 42 Müller Beat 1962 SUI-CO Lausanne-Jorat9:18:001:13:371:14:08 +23:09
H55  3066 43 Sutter Stefan 1962 SUI-OLG Bern9:39:001:13:431:14:12 +23:13
H55  3078 44 Hempel Klaus 1961 GER-Team Sachsen12:30:001:14:121:14:47 +23:48
H55  3100 45 Streuli Fritz 1962 SUI-OL Amriswil11:26:001:14:281:15:13 +24:14
H55  3073 46 Wanner Nikolaj 1962 GER-OLG Siegerland12:43:001:14:571:15:35 +24:36
H55  3131 47 Ruesch Christoph 1961 SUI-OLK Wiggertal10:11:001:15:161:15:47 +24:48
H55  3091 48 Frilander Heikki 1962 FIN-Bastholmens IF11:52:001:16:061:16:45 +25:46
H55  3127 49 Burger Sigi 1961 SUI-10:19:001:16:211:16:54 +25:55
H55  3115 50 Reinitz Thomas 1962 GER-TSC Eintracht Dortmund10:54:001:16:501:17:30 +26:31
H55  3137 51 Muhonen Arto 1962 FIN-Kalevan Rasti10:00:001:16:481:17:47 +26:48
H55  3095 52 Burkhard Martin 1964 SUI-OLG Cordoba11:47:001:18:071:18:43 +27:44
H55  3129 53 Oeschger Raphael 1961 SUI-10:24:001:19:571:20:37 +29:38
H55  3098 54 Dätwyler Urs 1964 SUI-OLG Hondrich11:36:001:20:211:21:01 +30:02
H55  3144 55 Bergman Jan-Olov 1960 SWE-IF THOR/Västerås SOK9:36:001:20:321:21:07 +30:08
H55  3153 56 Locher Hansueli 1960 SUI-OLG Bern9:20:001:22:401:23:14 +32:15
H55  3109 57 Bohsmann Michael 1961 GER-OL-Team Filder11:10:001:22:411:23:17 +32:18
H55  3151 58 Diener Marco 1963 SUI-OLG Bern9:44:001:22:501:23:24 +32:25
H55  3085 59 Schaerli Jan 1961 SUI-OLG Weisslingen12:06:001:23:271:24:01 +33:02
H55  3147 60 Naceur Ibrahim 1962 SUI-CO Lausanne-Jorat9:28:001:23:401:24:34 +33:35
H55  3152 61 Ryser Ueli 1963 SUI-OLV Langenthal12:59:001:25:191:26:03 +35:04
H55  3086 62 Herzig Markus 1962 SUI-OLG Herzogenbuchsee12:08:001:26:591:27:44 +36:45
H55  3072 63 Lind Carsten 1963 DEN-OK Fros9:07:001:29:121:29:48 +38:49
H55  3133 64 Ivanov Andrei 1962 RUS-Kuzmolovo 11010:06:001:34:011:34:40 +43:41
H55  3140 65 Kovar Karel 1961 CZE-OOB TJ Lokomotiva Tepl9:47:001:34:041:34:52 +43:53
H55  3101 66 Røstadsand Per-Arne 1961 NOR-Nydalens SK11:39:001:35:311:36:04 +45:05
H55  3124 67 Leimgruber Markus 1964 SUI-OLK Fricktal10:32:001:36:191:36:58 +45:59
H55  3093 68 Bill Fredy 1961 SUI-OLG Cordoba11:42:001:43:521:44:42 +53:43
H55  3084 69 Keller Daniel 1962 SUI-OLG Stäfa12:11:001:45:381:46:22 +55:23
H55  3094 70 Kraus Bret 1961 SUI-OLC Winterthur9:02:001:48:201:48:59 +58:00
H55  3090  Merat Laurent 1963 FRA-O Jura11:55:001:16:58mp
H55  3130  Justa Johan 1961 CZE-OK99 Hradec Kralove10:14:002:25:18mp
H55  3134  Meier Daniel 1961 SUI-OLK Argus10:03:00mp
H55  3070  Gorecki Mario 1963 GER-USV Jena12:46:00dns
H55  3128  Hoem Jon 1963 NOR-OLV Zug10:22:00dns
H55  3114  Mikkola Sakari 1964 FIN-Helsingin Suunnistajat10:59:00dns
H55  3118  Gloor Thomas 1964 SUI-OLV Baselland10:38:00dns
H55  3108  Leutwiler Markus 1960 SUI-OLG Rymenzburg11:15:00dns
H55  3113  Koskela Heikki 1963 FIN-RAST-JUSSIT11:02:00dns
H55  3083  Klein Peter 1963 SUI-OLG Pfäffikon12:14:00dns
H55  3125  Zeiner Harald 1963 AUT-OLC Graz10:30:00dns
H55  3076  Wiedenfeld Frank 1960 GER-SSV Planeta Radebeul12:40:00dns
H55  3143  Bor Alex 1960 RUS-Titan OK9:42:00dns
H55  3079  Zumsteg Michael 1961 SUI-OLK Piz Hasi12:22:00dns
H55  3135  Borg Lennart 1962 SWE-Södertälje-Nykvarn Ori9:55:00dns
H55K  3177 Pel Christoph 1961 SUI-OLK Wiggertal10:27:0040:4241:18 +0:00
H55K  3193 Moser Stephan 1962 SUI-OLV Langenthal12:57:0041:5342:28 +1:10
H55K  3161 Farnes Hansen Kim 1962 NOR-Lierbygda O-lag12:09:0043:5844:38 +3:20
H55K  3180 Willimann Beat 1961 SUI-OLK Wiggertal10:15:0044:5445:28 +4:10
H55K  3190 Arnold Markus 1961 SUI-OLG Goldau9:27:0045:2345:51 +4:33
H55K  3159 Rancan Marco 1963 SUI-OLG Pfäffikon12:49:0146:0946:47 +5:29
H55K  3191 Baath Veikko 1964 GER-TSV Jetzendorf9:15:0047:1247:42 +6:24
H55K  3162 Huhtanen Ossi 1963 FIN-Tampereen Pyrintö12:15:0047:4748:25 +7:07
H55K  3154 Schiess Marcel 1963 SUI-Buchsee OL9:09:0050:3551:14 +9:56
H55K  3170 10 Gartmann Erwin 1962 SUI-OL Regio Wil11:15:0050:5951:31 +10:13
H55K  3174 11 Wenger Res 1961 SUI-OLG Thun10:51:0051:2352:00 +10:42
H55K  3158 12 Hindermann Jürg 1960 SUI-OLG Stäfa12:39:0051:5952:50 +11:32
H55K  3156 13 Weber Kurt 1960 SUI-OLV Langenthal9:03:0054:1754:42 +13:24
H55K  3165 14 Ryhiner Gerhard 1962 SUI-OLG Weisslingen12:51:0054:4755:32 +14:14
H55K  3185 15 Lüscher Mathias 1963 SUI-OLK Argus9:39:0057:2058:10 +16:52
H55K  3188 16 Marti Laurent 1956 SUI-OLG Bern9:45:0059:261:00:01 +18:43
H55K  3172 17 Kolehmainen Ari 1962 GER-OC München11:03:001:06:121:06:47 +25:29
H55K  3171 18 Saranen Aki 1963 FIN-Pihkaniskat11:09:001:07:381:08:36 +27:18
H55K  3192 19 Lüthi Hansueli 1961 SUI-OLG Biberist SO12:27:001:09:251:10:34 +29:16
H55K  3184 20 Brütsch Oliver 1964 SUI-OLG Schaffhausen10:21:001:10:111:10:50 +29:32
H55K  3176 21 Häny Hansruedi 1962 SUI-OLG Kölliken10:39:001:10:271:11:13 +29:55
H55K  3186 22 Kobel Stefan 1960 SUI-OLG Bern9:33:001:11:501:12:48 +31:30
H55K  3178 23 Moser Markus 1964 SUI-OLG Welsikon10:03:001:13:151:13:54 +32:36
H55K  3187 24 Kündig Christoph 1960 SUI-OLK Argus9:51:001:17:241:18:20 +37:02
H55K  3169 25 Ghezzi Gianni 1962 SUI-C.O. Aget Lugano11:21:0030:341:19:031:19:39 +38:21
H55K  3179 26 Feucht Heinz 1958 SUI-OLG Schaffhausen10:33:001:22:191:23:07 +41:49
H55K  3182 27 Kissling Peter 1959 SUI-OLG Schaffhausen9:57:001:29:381:30:30 +49:12
H55K  3183 28 Hüni Hermann 1959 SUI-OLG Thun11:51:001:31:081:32:26 +51:08
H55K  3168 29 Capeder Leonhard 1945 SUI-OL Zimmerberg11:39:001:33:451:34:48 +53:30
H55K  3155  Franssen Will 1962 NED-OLV Luzern12:45:001:52:37mp
H55K  3163  Hug Martin 1959 SUI-OL Zimmerberg11:27:00dns
H55K  3164  Bakken Olav 1962 NOR-Østmarka OK12:03:00dns
H55K  3160  Arnet Werner 1954 SUI-OLG Herzogenbuchsee12:21:00dns
H55K  3175  Wirz André 1963 SUI-OLV Baselland10:45:00dns
H55K  3167  Fugmann Winfried 1956 GER-OLG St. Gallen/App.11:33:00dns
H55K  3166  Krummenacher Jörg 1951 SUI-OL Zimmerberg11:57:00dns
H60  3194 Kimmig Emil 1957 GER-OLV Luzern12:50:0047:0247:32 +0:00
H60  3275 Sacher Martin 1959 SUI-bussola ok10:30:0051:2351:55 +4:23
H60  3220 Ptasekas Marius 1958 LTU-DEVYNI - LABIRINTAS12:26:0054:3955:19 +7:47
H60  3245 Ammann Mario 1956 SUI-OLG St. Gallen/App.11:28:0055:1855:50 +8:18
H60  3272 Brunner Valentin 1956 SUI-bussola ok10:26:0055:3256:04 +8:32
H60  3218 Ptasekas Julius 1958 LTU-DEVYNI - LABIRINTAS12:20:0055:5956:38 +9:06
H60  3236 Lawford Geoff 1955 AUS-Eureka Victoria11:44:0056:1656:56 +9:24
H60  3290 Gloor Markus 1957 SUI-OLV Zug9:56:0056:3357:05 +9:33
H60  3219 Peissard Bernard 1957 SUI-OLC SKOG Fribourg12:24:0056:5457:25 +9:53
H60  3237 10 Peisenieks Varis 1957 LAT-Kapa OK11:56:0058:5959:30 +11:58
H60  3267 11 Brorsson Mats 1959 SWE-Tockarps IK10:52:0059:0859:38 +12:06
H60  3281 12 Derebrant P-O 1959 SWE-SOK Aneby10:12:0059:561:00:35 +13:03
H60  3298 13 Gullikstad Petter 1959 NOR-Röros IL9:44:001:02:161:02:51 +15:19
H60  3230 14 Haverstad Ingemar Jansson 1958 NOR-Lierbygda O-lag11:40:001:03:051:03:47 +16:15
H60  3229 15 Kumschick Beat 1959 SUI-OLG Herzogenbuchsee12:12:001:04:061:04:45 +17:13
H60  3260 16 Jensen Einar 1956 NOR-Nydalens SK11:12:001:05:021:05:50 +18:18
H60  3261 17 Poltéra Gila 1956 SUI-Quack OK10:48:001:05:291:06:05 +18:33
H60  3277 18 Müller Willi 1955 SUI-bussola ok10:34:001:05:331:06:14 +18:42
H60  3256 19 Hiltebrand Thomas 1955 SUI-C.O. Aget Lugano11:08:001:05:591:06:41 +19:09
H60  3302 20 Gyssler Roland 1956 SUI-OLK Argus9:40:001:06:231:07:01 +19:29
H60  3246 21 Ballif Philippe 1956 SUI-CARE Vevey11:26:001:07:031:07:35 +20:03
H60  3276 22 Hämäläinen Markku 1958 FIN-Rastivarsat10:28:001:07:281:08:15 +20:43
H60  3291 23 Lukin Mikhail 1955 RUS-9:58:001:08:051:08:51 +21:19
H60  3280 24 Sugiyama Takashi 1955 JPN-Sans Souci10:14:001:09:011:09:33 +22:01
H60  3297 25 Falk Torbjörn 1958 SWE-Vimmerby OK9:42:001:09:211:09:56 +22:24
H60  3224 26 Bandixen Sönke 1957 SUI-OLG Pfäffikon12:10:001:09:251:10:03 +22:31
H60  3243 27 Heim Toni 1956 SUI-OLG St. Gallen/App.11:42:001:09:581:10:40 +23:08
H60  3228 28 Kaiser Adrian 1958 SUI-OLG Biberist SO12:06:001:10:081:10:46 +23:14
H60  3196 29 Schär Hans 1959 SUI-Männerriege Saanen12:40:001:10:131:10:53 +23:21
H60  3199 30 Bisang Otti 1955 SUI-OL Zimmerberg11:36:001:11:261:12:08 +24:36
H60  3287 31 Däppen Jürg 1955 SUI-OLG Thun10:04:001:11:441:12:21 +24:49
H60  3293 32 Waldmann Res 1957 SUI-OLV Zug10:00:001:12:001:12:47 +25:15
H60  3295 33 Svoboda Slavomir 1958 CZE-OK99 Hradec Kralove9:50:001:13:071:13:45 +26:13
H60  3304 34 Bryner Armin 1957 SUI-OLK Argus9:30:001:14:031:14:36 +27:04
H60  3217 35 Eichenberger Dieter 1955 SUI-OLG Suhr12:36:001:14:041:14:47 +27:15
H60  3288 36 Spring Willi 1958 SUI-thurgorienta10:02:001:14:351:15:20 +27:48
H60  3307 37 Pierlot André 1959 BEL-CO LIEGE9:26:001:14:431:15:21 +27:49
H60  3282 38 Heikoop Anne 1958 NED-Argus10:22:001:15:041:15:43 +28:11
H60  3263 39 Mead Geoff 1956 NZL-North West OC10:44:001:15:191:15:56 +28:24
H60  3311 40 Mäder Martin 1955 SUI-ol norska9:12:001:15:281:15:57 +28:25
H60  3213 41 Jud Karl 1959 SUI-OLG Chur12:34:001:16:081:16:44 +29:12
H60  3244 42 Petersen Lars Hanghøj 1955 DEN-Ballerup OK11:30:001:17:151:17:53 +30:21
H60  3207 43 Ziedins Viesturs 1955 LAT-KURMIS12:48:001:17:161:18:03 +30:31
H60  3259 44 Schalbetter Josef 1958 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:06:001:17:591:18:37 +31:05
H60  3255 45 Suter Leonhard 1956 SUI-OLG Cordoba11:16:001:17:571:18:48 +31:16
H60  3284 46 Poland David 1959 AUS-Bushflyers10:16:001:19:231:19:52 +32:20
H60  3254 47 Poggiati Roberto 1956 SUI-C.O. Aget Lugano11:04:001:19:471:20:13 +32:41
H60  3209 48 Högstrand Carl Johan 1956 SWE-Markbygdens OK9:10:001:19:471:20:29 +32:57
H60  3216 49 Wetzstein Claudio 1959 SUI-OLG Chur9:08:001:19:371:20:31 +32:59
H60  3262 50 Seiterle Martin 1958 SUI-OL Amriswil10:56:001:19:451:20:36 +33:04
H60  3226 51 Habegger Peter 1959 SUI-OLG Stäfa12:14:001:20:341:21:18 +33:46
H60  3306 52 Burnett Ross 1959 CAN-VICO9:24:001:20:521:21:59 +34:27
H60  3279 53 Clapuyt Philippe 1957 BEL-ASUB10:20:001:22:581:23:46 +36:14
H60  3233 54 Fekiac Jozef 1958 SVK-SK VAZKA Bratislava12:00:001:23:121:24:03 +36:31
H60  3258 55 Bisceglia Antonio 1959 SUI-C.O. Aget Lugano11:00:001:23:311:24:04 +36:32
H60  3252 56 Jørgensen Gregers Helge 1957 DEN-Ballerup OK11:24:001:23:331:24:12 +36:40
H60  3195 57 Hünig Stefan 1955 SUI-OLV Langenthal9:04:001:23:441:24:21 +36:49
H60  3200 58 Aschwanden-Lichti Stefan 1955 SUI-OLG Goldau9:20:001:26:341:27:20 +39:48
H60  3235 59 Paprotta Hans-Joachim 1957 GER-TV Zizenhausen11:52:001:26:391:27:21 +39:49
H60  3204 60 Schneuwly Stephan 1959 GER-OLG Regensburg12:44:001:26:511:28:00 +40:28
H60  3268 61 Mathys Thomas 1957 SUI-OLG Huttwil10:42:001:27:281:28:24 +40:52
H60  3211 62 Rohrbach Markus 1958 SUI-OLG Chur12:30:001:27:581:28:32 +41:00
H60  3286 63 Schoch Peter 1956 SUI-thurgorienta10:08:001:27:451:28:34 +41:02
H60  3278 64 Balcar Ales 1957 CZE-OK99 Hradec Kralove10:18:001:29:451:30:34 +43:02
H60  3208 65 Meier Thomas 1959 SUI-OLG Wandfluh12:46:001:32:311:33:16 +45:44
H60  3271 66 Natvig Bård 1955 NOR-Nittedal Orientering10:32:001:34:461:35:35 +48:03
H60  3289 67 Spycher Peter 1955 SUI-9:54:001:36:411:37:52 +50:20
H60  3248 68 Hofoss John 1958 NOR-Hadeland OL11:18:001:37:471:38:26 +50:54
H60  3296 69 Igarashi Norihito 1957 JPN-Yokohama OL Club9:38:001:38:511:39:39 +52:07
H60  3310 70 Peguiron Pierre 1956 SUI-CO Lausanne-Jorat9:18:001:40:281:41:08 +53:36
H60  3221 71 Pech Jiri 1954 CZE-OK Lokomotiva Plzen12:16:001:43:301:44:40 +57:08
H60  3215 72 Schefer Ueli 1955 SUI-OLG Suhr12:28:001:44:201:45:51 +58:19
H60  3202 73 Kenneth Pettersson 1957 SWE-Järfälla OK9:02:001:45:251:46:12 +58:40
H60  3205 74 Zemp Othmar 1958 SUI-OLV Luzern12:52:001:45:151:46:15 +58:43
H60  3265 75 Matias António 1957 POR-CLAC10:50:001:50:561:51:45 +64:13
H60  3238 76 Holmgren Fredrik 1956 SWE-Bergnäsets AIK11:58:002:16:242:18:03 +90:31
H60  3301  Klusacek Martin 1956 CZE-OOB Trebic9:46:001:10:18mp
H60  3198  Graber Konrad 1958 SUI-OLG Nidwalden+Obwalden11:02:001:32:52mp
H60  3299  Lustenberger Marcel 1958 SUI-OLK Argus9:36:002:45:01mp
H60  3285  Rathgeb Martin 1956 SUI-OLG Thun10:34:24mp
H60  3250  Hoyois Christian 1957 SUI-CARE Vevey11:22:00dns
H60  3247  Bollhalder Rolf 1956 SUI-OLG St. Gallen/App.11:34:00dns
H60  3201  Stalder Erwin 1956 SUI-OLV Luzern13:00:00dns
H60  3239  Olsson Sven-Anders 1956 SWE-Attunda OK9:06:00dns
H60  3231  Jepsen Thorkild Rahbek 1954 DEN-OK West11:46:00dns
H60  3264  Steinegger Rémy 1957 SUI-GOLD Savosa10:54:00dns
H60  3270  Kohler Hans 1956 SUI-OLG Huttwil10:46:00dns
H60  3210  Shimizu Shinichi 1955 USA-Central Ohio Orienteer12:42:00dns
H60  3308  Fleury Perry 1959 SUI-CO Lausanne-Jorat9:14:00dns
H60  3241  Bovién Christensen Per 1956 DEN-OK West11:50:00dns
H60  3273  Corrodi Paul 1959 SUI-OLG Dachsen10:36:00dns
H60  3225  Aebi Fritz 1957 SUI-OLG Herzogenbuchsee12:02:00dns
H60  3305  Friessnig Joachim 1958 AUT-OC Fürstenfeld9:28:00dns
H60  3312  Skory Giorgio 1959 SUI-CO Lausanne-Jorat9:22:00dns
H60  3303  Leibiger Jens 1959 GER-Post SV Dresden9:34:00dns
H60  3242  Büchi Felix 1956 SUI-OLG St. Gallen/App.11:38:00dns
H60  3234  Kokins Juris 1956 LAT-OK Meridians11:54:00dns
H60  3253  Humbel Achilles 1959 SUI-OLG Cordoba11:10:00dns
H60  3294  Bühl Herbert 1956 SUI-OLG Schaffhausen9:52:00dns
H60  3251  Kirk Steve 1956 SUI-OLG Cordoba11:20:00dns
H60  3227  Rhyn Guido 1957 SUI-OLG Herzogenbuchsee12:08:00dns
H60  3269  Scherrer Cäsar 1956 SUI-OLG Basel10:38:00dns
H60  3313  Graber Niklaus 1959 SUI-ol.biel.seeland12:58:00dns
H60  3203  Hartmann Jürg 1951 SUI-OLV Luzern12:56:00dns
H60  3222  Rutz Markus 1959 SUI-OLG Stäfa12:18:00dns
H65  3342 Kiiskinen Arto 1953 FIN-Tampereen Pyrintö11:40:0032:3545:3045:58 +0:00
H65  3393 Juan Alain 1953 SUI-ANCO9:37:0034:1447:3248:03 +2:05
H65  3381 Wild Beat 1954 SUI-OLK Argus9:40:0036:4451:1151:41 +5:43
H65  3361 Kohler Hansruedi 1954 SUI-OLG Dachsen10:40:0038:1651:3252:11 +6:13
H65  3358 Schneider Alois 1950 SUI-OL Regio Wil10:52:0038:5252:5253:30 +7:32
H65  3378 van Geldermalsen Ted 1954 AUS-Yarra Valley OC9:49:0040:3154:1354:44 +8:46
H65  3325 Wehrli Werner 1952 SUI-OLG Chur11:34:0039:3854:1454:48 +8:50
H65  3324 Kundisch Diethard 1954 GER-Team Sachsen12:34:0038:0454:1854:53 +8:55
H65  3367 Valkonen Timo 1953 FIN-Rajamäen Rykmentti10:37:0038:5555:1255:43 +9:45
H65  3356 10 Cuche Denis 1954 SUI-OLC Waldrose11:01:0038:5555:0655:45 +9:47
H65  3339 11 Uhr Hanspeter 1954 SUI-OLG Pfäffikon11:49:0044:0058:1258:59 +13:01
H65  3351 12 Hunziker Roland 1950 SUI-OLG Cordoba11:19:0043:5659:341:00:16 +14:18
H65  3317 13 Schenkel Urs 1951 SUI-ol norska12:23:0143:231:01:391:02:20 +16:22
H65  3334 14 Dias Manuel 1952 POR-OLC SKOG Fribourg12:22:0045:291:01:591:02:26 +16:28
H65  3320 15 Gryaznevich Mikhail 1954 GBR-TVOC10:23:0447:441:02:361:03:15 +17:17
H65  3350 16 Wülser Herbert 1954 SUI-OLC Winterthur11:16:0046:511:02:381:03:18 +17:20
H65  3384 17 Büchi Jakob 1952 SUI-ANCO9:31:0044:541:03:081:03:40 +17:42
H65  3331 18 Ulevicius Henrikas 1952 LTU-DEVYNI - LABIRINTAS12:19:0048:381:03:071:03:47 +17:49
H65  3349 19 Lais Ruedi 1953 SUI-OLC Kapreolo11:25:0045:461:04:171:04:56 +18:58
H65  3357 20 Engeler Felix 1952 SUI-OL Amriswil11:04:0048:581:04:551:05:36 +19:38
H65  3315 21 Kurmann Joe 1953 SUI-OLV Luzern9:10:0051:031:06:171:06:50 +20:52
H65  3345 22 Müller Jean-Pierre 1953 SUI-OL Zimmerberg11:37:0047:321:06:151:07:02 +21:04
H65  3316 23 Scherrer Matthias 1952 SUI-OLG Basel10:49:0050:061:08:361:09:17 +23:19
H65  3376 24 Hofmann Markus 1954 SUI-10:07:0052:371:08:481:09:31 +23:33
H65  3363 25 Määttä Asko 1951 FIN-Kouvolan Suunnistajat10:31:0052:231:08:341:09:35 +23:37
H65  3326 26 Schenkel Reinhard 1954 SUI-OLG Suhr12:31:0049:231:09:521:10:32 +24:34
H65  3364 27 Nurminen Ari 1952 FIN-Valkeakosken Haka10:28:0049:401:10:221:10:56 +24:58
H65  3347 28 Meier Robert 1951 SUI-OLC Kapreolo11:31:0051:261:10:351:11:21 +25:23
H65  3386 29 Karrer Franz 1952 SUI-OLG Laufental-Thierste9:28:0051:131:11:371:12:16 +26:18
H65  3365 30 Salmi Veijo 1954 FIN-Rajamäen Rykmentti10:43:0054:291:12:331:13:18 +27:20
H65  3346 31 Brauchli Erich 1951 SUI-OLG St. Gallen/App.11:28:0054:381:13:451:14:23 +28:25
H65  3380 32 Ziegerhofer Othmar 1950 AUT-TVN-Linz9:46:0052:471:15:011:15:39 +29:41
H65  3328 33 Nussbaum Urs 1951 SUI-OLG Suhr12:25:0055:201:15:441:16:24 +30:26
H65  3341 34 Graf Hansjörg 1953 SUI-OLG Pfäffikon11:43:0053:281:15:211:16:29 +30:31
H65  3382 35 Kühni Beat 1954 SUI-OLG Skandia/OLV Hindel9:43:001:00:061:18:051:18:45 +32:47
H65  3392 36 Müller Alfred 1953 SUI-OLG Thun10:51:0158:121:18:191:19:18 +33:20
H65  3344 37 Skullman Pelle 1952 SWE-Linköpings OK9:07:0057:511:18:541:19:32 +33:34
H65  3323 38 Eglitis Janis 1954 LAT-KURMIS12:37:001:00:221:19:551:20:51 +34:53
H65  3354 39 Rennie Bruce 1951 CAN-GVOC10:55:0059:021:20:151:20:58 +35:00
H65  3355 40 Kellens Jean-Pierre 1952 BEL-KOL-Flanders11:07:001:00:411:20:351:21:25 +35:27
H65  3391 41 Liechti Markus 1950 SUI-OLG Skandia9:04:0055:431:21:341:22:16 +36:18
H65  3372 42 Mühlemann Hansueli 1953 SUI-OLK Rafzerfeld10:10:001:00:521:21:471:22:29 +36:31
H65  3319 43 Wyatt-Mair Gavin 1954 USA-Bay Area Orienteering 12:46:0058:411:22:321:23:38 +37:40
H65  3389 44 Marti Walter 1951 SUI-OLG Skandia9:13:001:02:491:22:511:23:42 +37:44
H65  3336 45 Werder Roland 1954 SUI-OLG Zürich12:13:001:00:091:24:041:24:37 +38:39
H65  3390 46 Galli Hans 1951 SUI-OLG Bern9:25:001:03:181:24:581:25:44 +39:46
H65  3321 47 Götte Heinrich 1952 GER-OLF Mainz12:43:001:02:111:26:461:27:44 +41:46
H65  3343 48 Zbinden Heinz 1942 SUI-OLG Kakowa11:52:001:05:141:28:021:29:00 +43:02
H65  3379 49 Krause Wolfgang 1952 GER-SVW Quedlinburg9:52:001:02:551:28:301:29:33 +43:35
H65  3387 50 Bonafini Marco 1951 SUI-OLG Bern9:19:001:05:151:31:091:31:51 +45:53
H65  3353 51 Pellegrini Vincenzo 1953 SUI-C.O. Aget Lugano11:13:001:04:381:33:461:34:37 +48:39
H65  3335 52 Hächler Patrick 1950 SUI-OLG Pfäffikon12:16:001:07:461:34:181:35:22 +49:24
H65  3352 53 Bednar Jan 1954 NOR-SK UP Olomouc11:10:001:12:371:35:371:36:25 +50:27
H65  3369 54 Alilonttinen Martti 1950 FIN-MS Parma10:25:001:12:441:37:101:38:29 +52:31
H65  3388 55 Kruithof Egbert 1949 SUI-CO Lausanne-Jorat9:16:001:19:381:47:001:48:02 +62:04
H65  3371 56 Girardin Roger 1953 SUI-OLK Fricktal10:13:001:22:531:47:131:48:10 +62:12
H65  3375 57 Widmer Hans 1954 SUI-OLG Oberwil9:55:001:36:222:10:552:12:11 +86:13
H65  3370 58 Rosen David 1953 GBR-South Ribble OC10:22:001:43:182:15:572:18:09 +92:11
H65  3330  Rahm Walter 1948 SUI-OLG Pfäffikon11:55:0043:191:00:18mp
H65  3318  Schilliger Elmar 1954 SUI-OLV Luzern12:52:0045:081:05:24mp
H65  3383  Marti Pekka 1951 SUI-ol.biel.seeland9:34:003:53:214:06:26mp
H65  3332  Gander Ossi 1951 SUI-OLG Pfäffikon12:10:00dns
H65  3337  Wolfensberger Rolf 1953 SUI-OLG Pfäffikon12:04:00dns
H65  3340  Leisibach Edwin 1951 SUI-OLG Kakowa12:01:00dns
H65  3329  Rutz Felix 1951 SUI-OLK Piz Hasi12:07:00dns
H65  3362  Green Warren 1950 ISR-HASHRON10:34:00dns
H65  3374  Bieri Ueli 1954 SUI-9:58:00dns
H65  3327  Andres Peter 1954 SUI-OLG Chur12:28:00dns
H65  3322  Ceulemans Marc 1953 BEL-TROL12:49:00dns
H65  3377  Stucki Hans 1954 SUI-OLG Oberwil10:04:00dns
H65  3360  Schönenberger Thomas 1954 SUI-OL Regio Wil10:58:00dns
H65  3359  Strub Silvio 1951 SUI-OLG Huttwil10:46:00dns
H65  3366  Harwood Eddie 1952 GBR-Moravian10:16:00dns
H65  3348  Stillhard Otmar 1951 SUI-Allegra11:22:00dns
H65  3368  Galborgen Bent 1953 NOR-Indre Østfold OK10:19:00dns
H65  3385  Andersson Arne 1953 SWE-Bredaryds SOK9:22:00dns
H65  3314  Hänni Urs 1954 SUI-OLV Langenthal9:01:00dns
H70  3431 Baumann Ernst 1945 SUI-OL Regio Wil11:20:0038:5539:29 +0:00
H70  3452 Fuchs Sepp 1948 SUI-OLG Galgenen10:38:0042:0742:35 +3:06
H70  3423 Zosso Jean-Bernard 1948 SUI-CA Rosé11:44:0042:3343:08 +3:39
H70  3469 Guyot Jean-Claude 1949 SUI-ANCO9:34:0043:5944:29 +5:00
H70  3419 Trøan Tor 1949 NOR-Hadeland OL12:08:0044:0544:38 +5:09
H70  3404 Taylor John 1949 GBR-SROC/EBOR12:43:0045:5246:30 +7:01
H70  3441 Rufer Fritz 1948 SUI-bussola ok11:04:0046:2446:54 +7:25
H70  3471 Peltola Timo 1946 FIN-Bemböle OK9:31:0047:0047:30 +8:01
H70  3425 Stene Øyvind 1947 NOR-Asker skiklubb11:39:0047:0047:42 +8:13
H70  3429 10 Bächler Josef 1949 SUI-SV Giffers-Tentlingen11:28:0047:2148:02 +8:33
H70  3456 11 Fahrer Beat 1949 SUI-OLG Oberwil10:16:0049:0949:46 +10:17
H70  3406 12 Wegmüller Peter 1947 SUI-OLV Hindelbank12:38:0049:2650:03 +10:34
H70  3466 13 Moosberger Max 1946 SUI-OL Regio Olten9:47:0050:1650:49 +11:20
H70  3483 14 Zingg Fritz 1949 SUI-ol norska12:01:0251:0551:44 +12:15
H70  3449 15 Waser Franz 1947 SUI-OLK Rafzerfeld10:27:0052:1052:49 +13:20
H70  3453 16 Sigrist Erich 1949 SUI-OLV Zug10:24:0052:4153:27 +13:58
H70  3415 17 Poncet Jean Pierre 1947 FRA-O Jura12:06:0052:5353:51 +14:22
H70  3421 18 Conrad Helmut 1940 GER-USV TU Dresden12:03:0053:1053:54 +14:25
H70  3443 19 Siegenthaler Walter 1949 USA-Carolina Orienteering 10:46:0053:4054:18 +14:49
H70  3439 20 Steiner Fritz 1948 SUI-bussola ok10:56:0053:4454:26 +14:57
H70  3399 21 Baumgartner Pierre-André 1946 SUI-CARE Vevey11:58:0053:5354:44 +15:15
H70  3427 22 Suter Hansjörg 1946 SUI-CA Rosé11:34:0054:4055:26 +15:57
H70  3433 23 Heggli Oscar 1945 SUI-OLG Rymenzburg11:10:0054:5355:27 +15:58
H70  3450 24 Stensrud Frode 1946 NOR-OL Trollelg10:35:0054:4055:29 +16:00
H70  3413 25 Streuli Willi 1947 SUI-OLG St. Gallen/App.12:11:0055:5356:34 +17:05
H70  3442 26 Godfree Mike 1949 GBR-Derwent Valley Oriente10:51:0055:5256:36 +17:07
H70  3444 27 Intgroen Mike 1946 NED-KOVZ10:54:0055:5756:39 +17:10
H70  3479 28 Luder Res 1947 SUI-OLV Hindelbank12:32:0056:4357:43 +18:14
H70  3454 29 Moosberger Kurt 1947 SUI-OLV Zug10:19:0057:4558:28 +18:59
H70  3407 30 Säuberli Walter 1948 SUI-OLG Suhr12:35:0058:3559:31 +20:02
H70  3420 31 Steiner Beat 1949 SUI-OLG Cordoba11:42:0059:201:00:06 +20:37
H70  3416 32 Leumann Georg 1948 SUI-Allegra11:50:0059:411:00:17 +20:48
H70  3482 33 Baumgartner Hans 1946 SUI-OLG Welsikon10:22:0059:301:00:19 +20:50
H70  3446 34 Greminger Heiri 1947 SUI-thurgorienta10:40:001:00:161:01:19 +21:50
H70  3402 35 Couch Ian 1947 GBR-East Pennine OC (EPOC)12:51:001:01:481:02:33 +23:04
H70  3411 36 Mohus Åge 1949 NOR-Bodø B&OI Orientering12:22:001:01:501:02:36 +23:07
H70  3432 37 Eggli Roland 1945 SUI-OLG Basel11:18:001:01:591:03:10 +23:41
H70  3401 38 Scala Renato 1945 SUI-OLG Bern9:15:001:03:161:04:03 +24:34
H70  3422 39 Roth André 1947 SUI-OLG Cordoba12:00:001:04:151:04:59 +25:30
H70  3400 40 Herren Werner 1947 SUI-ol norska12:12:021:05:401:06:27 +26:58
H70  3395 41 Fahrer Heinz 1946 SUI-OLG Bern11:23:011:06:331:07:34 +28:05
H70  3451 42 Schnüriger Walter 1945 SUI-OLV Zug10:30:001:07:011:07:40 +28:11
H70  3440 43 Kehrer Martin 1947 SUI-OLG Säuliamt11:02:001:07:261:08:36 +29:07
H70  3405 44 Jeppson Kjell 1947 SWE-IF Rigor12:40:001:08:231:09:21 +29:52
H70  3474 45 Tissot Michel 1947 SUI-GCO Gruyère9:28:001:09:331:10:27 +30:58
H70  3462 46 Sands Tim 1949 GBR-SOC Wanderers10:03:001:09:581:11:22 +31:53
H70  3477 47 Eyer Camille 1946 SUI-ol.biel.seeland9:42:001:10:391:11:26 +31:57
H70  3426 48 Zehnder Willi 1947 SUI-OLG Cordoba11:55:001:13:101:13:53 +34:24
H70  3461 49 Fransson Jörgen 1947 SWE-Emmaboda Verda OK10:00:001:13:051:13:57 +34:28
H70  3465 50 Siegenthaler Fritz 1946 SUI-OLG Skandia9:50:001:14:151:15:24 +35:55
H70  3460 51 Rothweiler Kurt 1947 SUI-O-92 Piano di Magadino9:58:001:15:111:16:06 +36:37
H70  3417 52 Rothenfluh Joe 1947 SUI-OLG Cordoba11:47:001:16:331:17:20 +37:51
H70  3435 53 Zaugg Hannes 1949 SUI-OLG Säuliamt11:12:001:17:301:18:25 +38:56
H70  3403 54 Heri Hanspeter 1945 SUI-OLG Bern9:07:001:24:571:25:50 +46:21
H70  3472 55 Borger Åke 1945 SWE-Ankarsrums OK9:18:001:25:041:25:52 +46:23
H70  3414 56 Gmür Nick 1949 SUI-OLC Kapreolo12:14:001:25:241:26:56 +47:27
H70  3437 57 Müller René 1949 SUI-OLG Säuliamt11:07:001:42:231:44:02 +64:33
H70  3436 58 Rigert Bruno 1946 SUI-Freaks OLV Zug11:15:001:43:011:44:37 +65:08
H70  3463  Mcgrail Ron 1948 DEN-Søllerød OK9:55:001:04:28mp
H70  3410  Huguenin Philipp 1947 SUI-OLG Kakowa12:24:00dns
H70  3476  Pauli Walter 1945 SUI-CO Lausanne-Jorat9:10:00dns
H70  3409  Schmutz Urs 1948 SWE-Leksands OK12:30:00dns
H70  3481  Brauchle Toni 1948 SUI-OLG Bern9:26:00dns
H70  3394  Portmann Richard 1947 SUI-OLV Luzern9:02:00dns
H70  3480  Keller Walter 1946 SUI-ol norska12:54:00dns
H70  3412  Gasser Hansjörg 1948 SUI-OL Zimmerberg12:16:00dns
H70  3445  Mühlemann Heinz 1947 SUI-OLG Thun10:48:00dns
H70  3397  Ziegler Alfons 1948 SUI-OLG Biberist SO12:27:00dns
H70  3396  Gerber Hansueli 1946 SUI-OLG Skandia12:56:00dns
H70  3434  Becker Konrad 1945 SUI-OLG Basel11:23:00dns
H70  3430  Hart Brian 1945 GBR-SARUM10:06:00dns
H70  3475  Blank Josef 1949 SUI-OLG Goldau9:04:00dns
H70  3464  Wehrli Peter 1948 SUI-OLK Argus9:52:00dns
H70  3467  Troxler Markus 1949 SUI-ol norska9:36:00dns
H70  3457  Hirt Chris 1945 SUI-OLG Welsikon10:14:00dns
H70  3470  Hauswirth Ueli 1947 SUI-ol norska9:44:00dns
H70  3447  Strauss André 1945 SUI-OLG Thun10:43:00dns
H70  3424  Meier Viktor 1947 SUI-OLG Cordoba11:36:00dns
H70  3455  Winteler Pietro 1948 SUI-OLG Welsikon10:08:00dns
H75  3509 Huber Kurt 1944 SUI-OLG Zürinord 0410:48:0022:0034:5035:31 +0:00
H75  3502 Spirgi Ernst 1943 SUI-Freaks OLV Zug11:18:0023:1935:5736:32 +1:01
H75  3484 Brand Hansruedi 1941 SUI-OLG Bern9:33:0024:4937:5438:24 +2:53
H75  3528 Mutti Hans Ulrich 1944 SUI-ol norska/ol.biel.seel9:43:0024:4539:0239:39 +4:08
H75  3514 Meili Hanspeter 1943 SUI-OLG Oberwil10:28:0026:0140:4841:27 +5:56
H75  3490 Baumgartner Edi 1944 SUI-OLV Hindelbank12:38:0023:1640:5241:31 +6:00
H75  3511 Gilgien Urs 1943 SUI-OLG Thun10:43:0027:2341:3642:18 +6:47
H75  3529 Bucher Eric 1939 SUI-CO Lausanne-Jorat9:13:0028:5042:1242:41 +7:10
H75  3531 Keller Heinz 1942 SUI-ol.biel.seeland12:58:0026:0442:0742:52 +7:21
H75  3495 10 Sprecher Walter 1941 SUI-OLG Churfirsten12:13:0028:0344:1845:14 +9:43
H75  3485 11 Wegmüller Heinz 1942 SUI-OLG Thun10:53:0029:3246:5847:44 +12:13
H75  3512 12 Bieri Walter 1943 SUI-OLV Zug10:38:0032:1248:5149:34 +14:03
H75  3492 13 Habegger Peter 1944 SUI-OLK Piz Hasi12:28:0033:4250:5851:46 +16:15
H75  3510 14 Hedenström Rauno 1944 FIN-Maarian Mahti11:03:0031:4551:2052:13 +16:42
H75  3500 15 Föllmi Stephan 1942 SUI-OLC Kapreolo12:03:0028:3152:0952:58 +17:27
H75  3513 16 Tschumi Walter 1941 SUI-OLG Thun10:44:2231:0651:5652:59 +17:28
H75  3498 17 Walder Arnold 1941 SUI-OLC Kapreolo11:53:0035:3253:3754:32 +19:01
H75  3530 18 Bürli Heinz 1941 SUI-OLG Bern9:18:0040:1457:0857:47 +22:16
H75  3515 19 Searle Peter 1943 AUS-Bendigo Orienteers10:18:0036:1957:2758:27 +22:56
H75  3508 20 Koivula Keijo 1943 FIN-Hyvinkään Rasti11:13:0038:3958:2059:14 +23:43
H75  3523 21 Thisted Jens Aaris 1944 DEN-Søllerød OK9:48:0038:3958:2359:33 +24:02
H75  3491 22 Baumann Eduard 1943 SUI-OLC SKOG Fribourg12:23:0034:0359:421:00:36 +25:05
H75  3520 23 Haldemann Heinz 1941 SUI-ol norska9:53:0043:4644:031:00:301:01:18 +25:47
H75  3489 24 Parker Richard 1940 USA-Bay Area Orienteering 12:43:0033:221:00:281:01:22 +25:51
H75  3496 25 Bossert Hans 1941 SUI-OL Zimmerberg11:58:0039:251:00:091:01:27 +25:56
H75  3493 26 Gysin Peter 1944 SUI-OLG Kakowa12:18:0038:241:01:041:02:01 +26:30
H75  3524 27 Kisslig Kurt 1941 SWE-Waxholm OK9:28:0039:321:02:461:03:44 +28:13
H75  3518 28 Pletscher Ruedi 1943 SUI-OLV Zürich10:03:0044:341:03:481:04:50 +29:19
H75  3506 29 Frigo Markus 1943 SUI-Freaks OLV Zug11:38:0038:191:04:361:05:49 +30:18
H75  3494 30 Schindler Udo 1942 GER-SV Planeta Radebeul12:08:0046:481:07:161:08:30 +32:59
H75  3503 31 Schlatter Beat 1944 SUI-OLG Dachsen11:23:0044:381:07:311:08:41 +33:10
H75  3499 32 Geudens Bert 1944 BEL-KOL-Flanders11:43:0048:221:08:501:09:56 +34:25
H75  3521 33 Wigh Jørn 1940 DEN-Søllerød OK9:58:0042:051:12:331:13:33 +38:02
H75  3504 34 Pfulg Josef 1942 SUI-Freaks OLV Zug11:28:0043:361:14:401:15:51 +40:20
H75  3501 35 Freiermuth Ruedi 1942 SUI-OLG Basel11:33:0052:011:15:191:16:39 +41:08
H75  3487 36 White Michael 1937 GBR-Mole Valley12:48:001:39:162:15:542:18:18 +102:47
H75  3505  Hasler Markus 1942 SUI-OLG Säuliamt11:08:00mp
H75  3486  Braun Hans 1942 SUI-OLV Luzern12:53:00dns
H75  3527  Herren Hansruedi 1944 SUI-CO Lausanne-Jorat9:03:00dns
H75  3519  Bøgevig Gert 1943 DEN-Søllerød OK10:13:00dns
H75  3525  Mulder Pieter 1940 SUI-OLG Goldau9:08:00dns
H75  3522  Rathje Claus-Peter 1941 GER-TGM Budenheim9:38:00dns
H75  3516  Grøndahl Arne 1943 DEN-Søllerød OK10:23:00dns
H80  3555 Slavins Rodrigo 1939 LAT-Ozons10:12:0036:5537:35 +0:00
H80  3540 Steiner Alfred 1939 SUI-OLC Kapreolo12:04:0038:5139:43 +2:08
H80  3543 Fiechter Christian 1938 SUI-OLC Kapreolo11:48:0039:5140:57 +3:22
H80  3554 Rüfenacht Bruno 1938 SUI-OLV Baselland10:44:0043:4344:34 +6:59
H80  3556 Grüniger August 1935 SUI-OLV Zug / OLG Säuliamt9:48:0045:0445:57 +8:22
H80  3549 Schwarzenbach Walter 1939 SUI-OLG Säuliamt10:52:0044:3446:10 +8:35
H80  3548 Moos Ernst 1936 SUI-Freaks OLV Zug11:00:0051:1052:13 +14:38
H80  3546 Schrago Roger 1939 SUI-CA Rosé11:16:0053:3854:32 +16:57
H80  3541 Repond Henri 1932 SUI-CARE Vevey11:56:0055:0055:57 +18:22
H80  3545 10 Humbel Valentin 1931 SUI-OLG Cordoba11:40:0058:311:00:03 +22:28
H80  3551 11 Moser Markus 1936 SUI-TSV Deitingen10:36:001:03:181:04:10 +26:35
H80  3533 12 Huggler Klaus 1938 SUI-OLG Stäfa12:44:001:09:461:11:34 +33:59
H80  3539 13 Kempf Adolf 1926 SUI-KTV Altdorf12:36:001:13:091:15:27 +37:52
H80  3532 14 Röthlin Eugen 1934 SUI-OLV Langenthal9:08:001:28:321:29:50 +52:15
H80  3534 15 Bellarby Peter 1937 GBR-Grampian Orienteers12:12:001:34:061:35:54 +58:19
H80  3560 16 Lemnitzer Eberhard 1937 GER-Kaulsdorfer OLV Berlin9:16:002:13:342:14:55 +97:20
H80  3561  Baumgartner Peter 1939 SUI-OLG Bern9:24:00dns
H80  3536  Regli Hans 1937 SUI-OLG Stäfa13:00:00dns
H80  3553  Rüegsegger Peter 1939 SUI-OLK Rafzerfeld9:56:00dns
H80  3558  Andris Kalnins 1938 LAT-Seniors9:40:00dns
H80  3538  Maurer Fritz 1935 SUI-OLC Kapreolo12:20:00dns
H80  3537  Sprecher Heinrich 1936 SUI-OLG Churfirsten12:52:00dns
H80  3547  Sauter Othmar 1933 SUI-OL Regio Wil11:08:00dns
H80  3544  Oehy Albert 1938 SUI-OLC Winterthur11:24:00dns
H80  3552  Schlumpf Paul 1939 SUI-OLV Baselland10:20:00dns
H80  3559  Bickel Walter 1933 SUI-OLV Zug / OLG Säuliamt10:04:00dns
HAK  2660 Hofer Michael 1981 SUI-10:35:0024:1034:4035:09 +0:00
HAK  2620 Zoelly Adrian 2002 SUI-Stäfa-Kapreolo12:27:0024:1035:1135:36 +0:27
HAK  2638 Lesteberg Ola 1976 NOR-Kongsberg o-lag11:36:0024:5936:3337:05 +1:56
HAK  2698 Streit Simon 2000 SUI-OLG Skandia9:20:0025:4637:1437:31 +2:22
HAK  2695 Lubasch Mischa 1997 SUI-OLV Hindelbank12:11:0026:4939:0939:37 +4:28
HAK  2637 Oberholzer Martin 1980 SUI-OLG St. Gallen/App.11:50:0027:1940:1640:40 +5:31
HAK  2675 Brühwiler Rolf 1968 SUI-OLG Thun11:47:0028:2241:0941:46 +6:37
HAK  2616 Dick Andreas 1972 SUI-UBOL12:56:0027:4043:0443:38 +8:29
HAK  2623 Enrile Michele 1966 SUI-Societa Unitas Malcant12:30:0027:5743:3343:59 +8:50
HAK  2692 10 Meyer Samuel 1988 SUI-OLG Herzogenbuchsee12:43:0029:4843:5944:26 +9:17
HAK  2644 11 Pfarrwaller Thomas 1982 SUI-OLC Winterthur11:26:0030:5744:1344:41 +9:32
HAK  2628 12 Hohl Michael 1971 SUI-OLG Weisslingen9:45:0031:0445:2745:54 +10:45
HAK  2618 13 Wüst Thomas 2002 SUI-Stäfa-Kapreolo12:38:0029:4145:3546:00 +10:51
HAK  2691 14 Spörri Roland 1984 SUI-OLC Winterthur12:48:0028:1845:3646:07 +10:58
HAK  2655 15 Ermachenkov Alexey 1986 RUS-MEPhI Moscow10:48:0031:3946:0146:29 +11:20
HAK  2662 16 Zurich Pascal 1977 SUI-OLV Zug10:38:0030:0646:0346:32 +11:23
HAK  2667 17 Herzog Andreas 1984 SUI-OLG Schaffhausen10:24:0031:4146:2747:05 +11:56
HAK  2627 18 Klein Fabian 1991 SUI-OLG Pfäffikon12:08:0030:5146:3747:13 +12:04
HAK  2645 19 Krayer Honegger Lukas 1973 SUI-OLG Cordoba11:23:0032:5547:2447:57 +12:48
HAK  2650 20 Reichmuth Alex 1968 SUI-OLG Basel11:07:0032:0847:3848:14 +13:05
HAK  2609 21 Ledermann Lino 2002 SUI-OLV Langenthal9:18:0033:4248:2448:47 +13:38
HAK  2664 22 Hürzeler Marius 1997 SUI-OLK Wiggertal10:32:0034:3248:2848:53 +13:44
HAK  2634 23 Hohl Stefan 1969 SUI-OLG Weisslingen12:00:0032:4848:3049:18 +14:09
HAK  2687 24 Grossenbacher Philipp 1993 SUI-OLG Bern9:31:0035:2150:0450:30 +15:21
HAK  2613 25 Mettler Thomas 1966 SUI-OLV Hindelbank9:26:0032:5051:1051:41 +16:32
HAK  2621 26 Wong Bryan Yu Hong 1995 HKG-Scout Orienteering Clu12:22:0035:1451:4952:22 +17:13
HAK  2696 27 Blum Tobias 1996 SUI-OLV Langenthal12:54:0033:3452:0352:32 +17:23
HAK  2631 28 Ruetti Bens 1972 SUI-OLG Herzogenbuchsee11:58:0033:1252:0552:35 +17:26
HAK  2653 29 Sax Simon 1973 SUI-bussola ok11:02:0035:5252:2252:52 +17:43
HAK  2615 30 Weber Pascal 1998 SUI-OLV Langenthal9:23:0038:1052:4653:10 +18:01
HAK  2663 31 Viola Reto 1976 SUI-10:40:0033:0652:4753:14 +18:05
HAK  2666 32 Bär Daniel 1962 SUI-OLK Wiggertal10:27:0034:0753:3154:10 +19:01
HAK  2635 33 Bach Ueli 1977 SUI-All Blacks Thun11:55:0036:4455:0955:40 +20:31
HAK  2656 34 Wittiber Finn 2000 GER-Skiclub Bonn10:56:0039:3856:1956:48 +21:39
HAK  2643 35 Suwald Michael 1974 AUT-OLG Cordoba11:28:0035:1356:0756:50 +21:41
HAK  2689 36 Stähli Romano 1990 SUI-OLG Bern9:42:0038:0156:1856:53 +21:44
HAK  2688 37 Schönbächler Guido 1972 SUI-OLG Goldau9:34:0038:2156:4857:19 +22:10
HAK  2641 38 Eppenberger Fabian 2001 SUI-OLG Cordoba11:34:0037:1156:4957:27 +22:18
HAK  2674 39 Lassen Mads 1997 DEN-Søllerød OK10:19:0039:4857:1757:55 +22:46
HAK  2683 40 Meier Dominic 1988 SUI-OLK Argus9:52:0037:3357:3358:02 +22:53
HAK  2668 41 Fritschi Stefan 1972 SUI-OLG Welsikon10:22:0037:4058:1258:52 +23:43
HAK  2672 42 Oscarsson Andreas 2001 DEN-Søllerød OK10:11:0037:5358:3058:59 +23:50
HAK  2685 43 Schnyder Stefan 1968 SUI-OLC Omström Sense9:02:0040:5158:2359:00 +23:51
HAK  2657 44 Mooij Herman 1984 NED-Argus10:54:0041:2858:5559:27 +24:18
HAK  2642 45 Lüchinger Michael 1985 SUI-OLC Winterthur11:31:0040:2959:291:00:03 +24:54
HAK  2679 46 Habermacher Heini 1967 SUI-OLK Argus10:03:0042:121:01:041:01:43 +26:34
HAK  2622 47 Zoelly Kaspar 1961 SUI-Stäfa-Kapreolo12:32:0038:551:03:071:03:44 +28:35
HAK  2684 48 Kropf Stefan 1967 SUI-UBOL9:28:0042:411:03:521:04:30 +29:21
HAK  2612 49 Hofer René 1970 SUI-OLV Luzern9:04:0047:581:04:351:04:59 +29:50
HAK  2640 50 Müller Rainer 1976 SUI-OLG St. Gallen/App.11:42:0045:291:04:391:05:33 +30:24
HAK  2697 51 Mischler Andreas 1982 SUI-OLV Hindelbank12:19:0050:541:05:421:06:14 +31:05
HAK  2677 52 Ruch Stefan 1967 SUI-OLG Skandia9:50:0049:051:08:531:09:33 +34:24
HAK  2654 53 Gisler Peter 1968 SUI-OLG KTV Altdorf11:04:0047:331:10:031:10:57 +35:48
HAK  2669 54 Zanella Manolo 1969 SUI-O-92 Piano di Magadino10:16:0047:441:10:221:11:07 +35:58
HAK  2611 55 Streit Reto 1967 SUI-OLG Skandia12:40:0052:351:10:451:11:27 +36:18
HAK  2649 56 Wittenberg Lutz 1966 SUI-OL Regio Wil11:10:0051:521:13:161:13:57 +38:48
HAK  2690 57 Dooley Michael 1998 SUI-OLV Langenthal12:59:0048:411:13:541:14:23 +39:14
HAK  2624 58 Mathis Jan 2001 SUI-Stäfa-Kapreolo12:46:0049:561:13:351:13:361:14:27 +39:18
HAK  2629 59 Uhr Thomas 1982 SUI-OLG Pfäffikon12:16:0051:501:17:321:18:20 +43:11
HAK  2693 60 Zoss Daniel 1971 SUI-OLG Bern9:36:0058:041:20:081:20:43 +45:34
HAK  2680 61 Andersen Thor Find 1998 DEN-Søllerød OK10:06:0049:381:23:031:23:59 +48:50
HAK  2646 62 Foletti Alfredo 1969 SUI-C.O. Aget Lugano11:18:001:06:161:24:161:24:53 +49:44
HAK  2630 63 Olsen Anders 1967 SUI-OLG Biberist SO9:14:0259:121:24:191:25:03 +49:54
HAK  2632 64 Bornhauser Beat 1970 SUI-OLG Weisslingen9:12:0057:111:26:401:27:27 +52:18
HAK  2671 65 Gardeur Julien 1980 FRA-Balise 7710:08:0055:151:28:001:29:11 +54:02
HAK  2673 66 Hofer Urs 1966 SUI-OLG Thun11:52:0052:421:31:181:32:09 +57:00
HAK  2652 67 Cocco Fabrizio 1988 SUI-OLG Basel11:12:001:11:491:40:301:41:39 +66:30
HAK  2617 68 Clavadetscher Diego 1965 SUI-OLV Langenthal9:07:001:22:101:53:281:54:52 +79:43
HAK  2694  Salzmann Martin 1986 SUI-OLG Skandia9:58:0032:47mp
HAK  2626  Frischknecht Martin 1965 NOR-Alta O-lag12:24:00mp
HAK  2682  Lang Reto 1972 SUI-ol norska9:47:0045:041:03:38mp
HAK  2633  Kaiser Noah 1983 SUI-OLG Biberist SO12:03:00dns
HAK  2678  Olsen Silas Schytte 1999 DEN-Søllerød OK10:00:00dns
HAK  2676  Maag Magnus 1995 DEN-Søllerød OK9:55:00dns
HAK  2610  Emmenegger Thomas 1974 SUI-OLV Luzern9:10:00dns
HAK  2639  Eppenberger Stephan 1962 SUI-OLG Cordoba11:39:00dns
HAK  2619  Boos Matthias 1965 SUI-OLV Luzern12:35:00dns
HAK  2658  Müller René 1973 SUI-thurgorienta10:46:00dns
HAK  2648  Jordi Franz 1969 SUI-OLG Hondrich11:20:00dns
HAK  2665  Ehrensberger Hannes 1966 SUI-OLG Welsikon10:30:00dns
HAK  2661  Spring Philipp 1984 SUI-thurgorienta10:51:00dns
HAK  2651  Gisler Mike 1965 SUI-OLG KTV Altdorf10:59:00dns
HAL  2507 Schmid Jan 1983 NOR-Team Pez & Snapple12:11:001:03:021:03:27 +0:00
HAL  2547 Röthlisberger Thomas 1988 SUI-OLG Skandia9:01:001:03:221:03:40 +0:13
HAL  2500 Bürge David 1989 SUI-OK Rougemont12:56:001:04:401:05:08 +1:41
HAL  2545 Schilter Thomas 1990 SUI-OLG Goldau9:11:001:06:331:06:52 +3:25
HAL  2534 Hübscher Rico 1994 SUI-OLK Argus9:51:001:06:551:07:18 +3:51
HAL  2542 Arfwedson Rasmus 1997 SWE-Göteborg-Majorna OK9:26:001:07:581:08:22 +4:55
HAL  2501 Franssen Tim 1997 NED-OLV Luzern12:51:001:08:491:09:19 +5:52
HAL  2510 Rohr Daniel 1990 SUI-OL Zimmerberg11:51:001:10:091:10:37 +7:10
HAL  2511 Mathys Raffael 1994 SUI-OLG Max und Moritz12:16:001:10:411:11:09 +7:42
HAL  2538 10 Anderes Sandro 1997 SUI-OL Regio Olten9:41:001:10:481:11:11 +7:44
HAL  2533 11 Grossmann David 1996 SUI-OLG Thun12:06:001:11:401:12:10 +8:43
HAL  2535 12 Hofer Lukas 1996 SUI-OLG Thun11:46:001:11:571:12:20 +8:53
HAL  2509 13 Kuster Simon 1992 SUI-OLG Stäfa12:36:001:12:431:13:09 +9:42
HAL  2528 14 Ringli Fabian 1989 SUI-OLG Schaffhausen10:11:001:14:011:14:30 +11:03
HAL  2512 15 Neukom Raphael 1979 SUI-OL Zimmerberg11:26:001:15:221:15:49 +12:22
HAL  2515 16 Baryshnikov Sergey 1984 RUS-ARINA11:01:001:15:431:16:11 +12:44
HAL  2502 17 Nilsson Simon 1986 SWE-Eksjö SOK9:06:001:16:461:17:13 +13:46
HAL  2523 18 Nurminen Jussi 1988 FIN-Valkeakosken Haka10:26:001:16:391:17:15 +13:48
HAL  2532 19 Østergaard Rune 1998 DEN-Søllerød OK9:56:001:17:451:18:09 +14:42
HAL  2543 20 Müller Markus 1979 GER-OSC Kassel9:16:001:18:101:18:34 +15:07
HAL  2525 21 Schellenberg Christian 1997 SUI-OLK Rafzerfeld10:36:001:18:161:18:47 +15:20
HAL  2531 22 Baumann Cyrill 1993 SUI-OLG Thun11:56:001:21:481:22:15 +18:48
HAL  2524 23 Eugster Patrik 1996 SUI-OLG Säuliamt10:41:001:24:041:24:27 +21:00
HAL  2537 24 Walthert Florian 1997 SUI-OLG Thun11:36:001:24:431:25:10 +21:43
HAL  2536 25 Bryner Patrik 1990 SUI-OLK Argus10:01:001:24:521:25:22 +21:55
HAL  2526 26 Crone Michael 1990 RSA-OLV Zug10:16:001:25:021:25:46 +22:19
HAL  2539 27 Röhnert Max 1989 GER-Post SV Dresden9:46:001:25:481:26:19 +22:52
HAL  2516 28 Gasser Michael 1974 SUI-OL Zimmerberg11:41:001:26:121:26:43 +23:16
HAL  2527 29 Meier Michael 1989 SUI-OLK Rafzerfeld10:21:001:27:511:28:25 +24:58
HAL  2504 30 Knitsch Sebastian 1990 GER-Team Sachsen12:41:001:28:511:29:19 +25:52
HAL  2522 31 Scherer Thomas 1984 SUI-OLG Säuliamt10:51:001:29:361:30:06 +26:39
HAL  2514 32 Breitenmoser Marc 1999 SUI-OL Zimmerberg12:01:001:29:421:30:10 +26:43
HAL  2540 33 Peltola Janne 1986 FIN-Bemböle OK9:36:001:31:311:31:59 +28:32
HAL  2503 34 Maerkovich Evgeny 1996 ISR-Carmel12:46:001:32:321:33:11 +29:44
HAL  2519 35 Imriska Samuel 1982 AUT-Naturfreunde Wien11:11:001:33:081:33:35 +30:08
HAL  2513 36 Tuma Martin 1982 CZE-TJ KOTVA Braník11:21:001:39:071:39:37 +36:10
HAL  2530 37 Forrai Gábor 1979 HUN-HOD-mentor SE10:06:001:41:461:42:19 +38:52
HAL  2508 38 Tschannen Philipp 1998 SUI-OL Zimmerberg11:16:001:44:081:44:35 +41:08
HAL  2518 39 Luznicky Jiri 1985 CZE-TJ KOTVA Braník10:56:001:45:401:46:06 +42:39
HAL  2520 40 Ishiwa Takeshige 1988 JPN-Tokiwa Sorinkai11:06:001:49:431:50:33 +47:06
HAL  2544 41 Torgau Moritz 1987 GER-TV Oberbexbach9:21:001:51:191:51:45 +48:18
HAL  2546 42 Lubasch Noah 2000 SUI-OLV Hindelbank12:26:002:18:252:18:50 +75:23
HAL  2506  Bentz Felix 1979 SUI-OLG Stäfa12:21:00dns
HAL  2521  Niethammer Janik 1988 SUI-OL Regio Wil10:46:00dns
HAM  2592 Øie Marius 1990 NOR-Løten OL9:40:0041:3641:59 +0:00
HAM  2593 Zwicky Lukas 1983 SUI-Rüebliland OK10:00:0045:2245:47 +3:48
HAM  2591 Schenkel Philippe 1989 SUI-Rüebliland OK10:08:0046:5147:17 +5:18
HAM  2555 Lais Adrian 1992 SUI-OLG Suhr12:28:0047:1147:38 +5:39
HAM  2606 Wild Michael 1986 SUI-OLK Argus12:48:0047:2247:48 +5:49
HAM  2553 Mösch Joel 1993 SUI-OLG Suhr12:36:0048:0148:29 +6:30
HAM  2607 Langenegger Nicolas 1990 SUI-ol.biel.seeland12:56:0049:1049:39 +7:40
HAM  2563 Huhtanen Kiri 1998 FIN-Tampereen Pyrintö11:48:0049:5350:16 +8:17
HAM  2572 Kleebauer Björn 1997 SUI-OLC Winterthur11:12:0050:3651:02 +9:03
HAM  2559 10 Gander Demian 1995 SUI-OLG Pfäffikon12:08:0050:4351:09 +9:10
HAM  2597 11 Lustenberger Florian 1992 SUI-OLK Argus9:36:0051:1751:45 +9:46
HAM  2554 12 Kägi Daniel 1987 SUI-OLG Chur12:32:0052:3153:00 +11:01
HAM  2565 13 Schmid Tommy 1988 NOR-Team Pez & Snapple11:40:0052:3753:09 +11:10
HAM  2579 14 Zappa Janick 1995 SUI-OLG Huttwil10:44:0052:4153:10 +11:11
HAM  2566 15 Szabo Andras 1988 HUN-Egri Testedzo Club11:44:0052:5253:20 +11:21
HAM  2557 16 Frei Stephan 1974 SUI-OLG Suhr12:20:0052:5653:31 +11:32
HAM  2605 17 Wittwer Matthias 1987 SUI-Bucheggberger OL9:12:0053:2353:49 +11:50
HAM  2589 18 Ott Simon 1982 SUI-Rüebliland OK9:52:0053:4654:13 +12:14
HAM  2608 19 Kernen Adrian 1992 SUI-OLG Skandia9:00:0054:1854:38 +12:39
HAM  2580 20 Eisenring Andreas 1997 SUI-OLG Säuliamt10:40:0055:0055:28 +13:29
HAM  2604 20 Bucher Fabian 1991 SUI-OLG Biberist SO12:04:0054:5455:28 +13:29
HAM  2585 22 Kolehmainen Valtteri 1994 GER-OLG Regensburg10:32:0055:0055:30 +13:31
HAM  2564 23 Hohl Severin 2001 SUI-OLG Weisslingen11:52:0055:3255:58 +13:59
HAM  2562 24 Böhringer Tobias 1988 GER-OLG Weisslingen12:00:0055:5256:20 +14:21
HAM  2550 25 Röösli Rafael 1992 SUI-OLV Luzern12:44:0058:4559:12 +17:13
HAM  2595 26 Partti Jussi 1990 FIN-Navi9:44:0058:5759:28 +17:29
HAM  2587 27 Forrer Daniel 1980 SUI-Rüebliland OK10:16:001:00:531:01:19 +19:20
HAM  2586 28 Meier Patrik 1976 SUI-OLG Thun10:12:001:01:411:02:07 +20:08
HAM  2561 29 Uhr Markus 1981 SUI-OLG Pfäffikon12:16:001:01:491:02:25 +20:26
HAM  2552 30 Bühlmann Noah 1999 SUI-OLV Luzern12:52:001:02:021:02:34 +20:35
HAM  2584 31 Downing Louis 1985 AUS-melbourne forest racer10:20:001:02:41 +20:42
HAM  2576 32 Rellstab Stefan 1990 SUI-OLC Waldrose10:52:001:02:331:02:56 +20:57
HAM  2603 33 Wittwer Claudio 1991 SUI-Bucheggberger OL9:20:001:02:521:03:23 +21:24
HAM  2551 34 Mazal Zdenek 1981 CZE-MVD Team12:40:001:04:231:04:55 +22:56
HAM  2598 35 Amport Hannes 1992 SUI-OL Regio Olten9:28:001:04:591:05:27 +23:28
HAM  2560 36 Bucher Thomas 1987 SUI-OLG Biberist SO11:56:001:04:541:05:41 +23:42
HAM  2590 37 Haberthür Marc-André 1992 SUI-OLG Welsikon9:56:001:06:231:06:50 +24:51
HAM  2578 38 Hörnlimann Emanuel 1997 SUI-OL Regio Wil10:48:001:07:421:08:19 +26:20
HAM  2588 39 Monai Simon 1997 SUI-thurgorienta10:04:001:09:421:10:07 +28:08
HAM  2549 40 Mürner Valentin 2000 SUI-OLG Skandia13:00:001:10:461:11:11 +29:12
HAM  2582 41 Neve Morten 1988 AUS-melbourne forest racer10:28:001:11:391:12:24 +30:25
HAM  2567 42 Zanelli Sergio 1975 SUI-OL Zimmerberg/Pfäffiko11:24:001:12:401:13:13 +31:14
HAM  2556 43 Beck Severin 1987 SUI-OLG Zürich12:12:001:12:461:13:25 +31:26
HAM  2569 44 Hoyois Jonas 1989 SUI-CARE Vevey11:16:001:18:441:19:12 +37:13
HAM  2594 45 Forrai Miklós 1979 HUN-HOD-mentor SE9:48:001:19:261:20:07 +38:08
HAM  2558 46 Hegner Lukas 1981 CZE-OK Lokomotiva Plzen12:24:001:20:251:20:56 +38:57
HAM  2571 47 Wehrle Cédric 1993 SUI-CO CERN11:20:001:20:251:21:01 +39:02
HAM  2548 48 Leu Tim 1985 SUI-OLG Bern9:24:001:21:331:22:10 +40:11
HAM  2570 49 Bachmann Mischa 2001 SUI-OL Zimmerberg11:36:001:47:141:47:35 +65:36
HAM  2602 50 Sunda Marek 1992 CZE-USK Praha9:08:002:09:112:09:46 +87:47
HAM  2568  Fuger Denis 1991 SUI-OL Zimmerberg11:28:002:32:57mp
HAM  2575  Halden Gjermund Tørnqvist 1998 NOR-Nydalens SK11:04:00mp
HAM  2601  Wittwer Florian 1989 SUI-Bucheggberger OL9:04:00dns
HAM  2583  Del Dot Daniel 1987 AUS-Bushflyers10:24:00dns
HAM  2573  Tsitovich Aliaksei 1982 BLR-C.O. Aget Lugano11:08:00dns
HAM  2581  Würsten Patrick 1999 SUI-OLG KTV Altdorf10:36:00dns
HAM  2599  Senn Martin 1979 SUI-OLG Bern9:32:00dns
HAM  2574  Tschopp Patrick 1984 SUI-OLG Hondrich11:00:00dns
HAM  2596  Loder Simon 1991 SUI-OLG Thun11:32:00dns
HAM  2600  Stalder Matthias 1995 SUI-OLG Goldau9:16:00dns
HB  2703 Zoltner Helge 1962 GER-OLV Landshut12:39:0033:1233:44 +0:00
HB  2712 Docci Nando 1990 SUI-OLG Kakowa12:04:0035:1035:44 +2:00
HB  2733 Lenherr Peter 1962 SUI-OLK Rafzerfeld10:14:0038:4239:14 +5:30
HB  2709 Docci Mauro 1963 SUI-OLG Kakowa12:14:0041:0241:37 +7:53
HB  2738 Hess Markus 1966 SUI-OLG Thun11:29:0043:0543:31 +9:47
HB  2705 Dinner Jürg 1966 SUI-OLG Zürich12:29:0043:18