1.Nationaler OL Léchelles, 26.06.2021

Sort by red column. Update every 2 minutes.

ALL Anmeldungen: 1131 open new window

Kat Rg Name Vorname Jg Club Start Ziel +
D10  Aeschlimann Céline 2011 ol norska11:11:0017:15 0:00
D10  Maurer Kira 2011 OLG Welsikon11:43:0019:50 +2:35
D10  Guyot Émilie 2012 ANCO11:27:0020:52 +3:37
D10  Widler Seline 2011 OLG Weisslingen12:15:0021:02 +3:47
D10  Aeschlimann Michèle 2011 ol norska10:39:0025:32 +8:17
D10  Roth Jana 2011 OLV Baselland11:59:0037:16 +20:01
D10  Gysin Muriel 2012 thurgorienta10:55:0037:32 +20:17
D10  Werder Linnéa 2012 OLG Säuliamt14:39:0042:36 +25:21
D12  Wälti Marlen 2009 OLC Winterthur11:40:0017:11 0:00
D12  Hotz Bigna 2009 OL Zimmerberg13:40:0017:23 +0:12
D12  Grendelmeier Sanna 2009 OLV Baselland14:28:0018:21 +1:10
D12  Bomio-Pacciorini Sara 2010 GOV13:16:0018:23 +1:12
D12  Niederhauser Chiara 2009 OLG Thun11:24:0018:25 +1:14
D12  Weber Enja 2010 OLG Nidwalden+Obwalden10:44:0021:11 +4:00
D12  Schegg Lorena 2009 OL Regio Wil12:20:0021:25 +4:14
D12  Grendelmeier Marit 2010 OLV Baselland14:12:0021:30 +4:19
D12  Stucki Lynn 2009 OLK Argus / OLC Winterthu11:56:0021:49 +4:38
D12  10 Bieri Tirza 2009 OLG Suhr13:00:0022:27 +5:16
D12  11 Ehrler Fiona 2009 OLV Luzern10:28:0022:52 +5:41
D12  11 Mohn Jonna 2009 OLC Kapreolo12:04:0022:52 +5:41
D12  13 Castelli Selina 2009 ASCO Lugano13:32:0022:54 +5:43
D12  14 Hohl Luna 2009 GOV12:44:0023:52 +6:41
D12  15 Tschopp Nora 2009 OLG Dachsen11:48:0025:28 +8:17
D12  16 Tinner Sarah 2010 thurgorienta12:28:0025:45 +8:34
D12  17 Röthlisberger Mia 2010 OLV Hindelbank11:32:0026:13 +9:02
D12  18 Suwald Anna 2009 OLG Cordoba13:08:0026:35 +9:24
D12  19 Steiner Lynn 2010 OLG Cordoba13:56:0028:32 +11:21
D12  20 Roth Anina 2009 OLV Baselland12:12:0031:04 +13:53
D12  21 Suda Tamara 2009 OLG Suhr12:36:0034:24 +17:13
D12  22 Bigler Alina 2010 OLG Nidwalden+Obwalden11:16:0038:39 +21:28
D12  23 Bianchi Maya 2009 ASCO Lugano13:48:0038:46 +21:35
D12  24 Renaud Jeanne 2010 ANCO10:20:0040:54 +23:43
D12  25 Hug Sophie 2010 OLG Nidwalden+Obwalden11:00:0042:41 +25:30
D12  26 Steiner Greta 2009 OLG Suhr14:20:0045:01 +27:50
D12  27 Würth Jana 2010 OLG Murten11:08:0046:35 +29:24
D12  28 Kündig Céline 2009 OLC Winterthur10:52:0050:03 +32:52
D12  29 Klockar Freja 2010 OLG Cordoba13:24:0052:58 +35:47
D12   Kunz Lea 2010 ol norska10:36:00mp
D12   Sommer Merit 2010 OLG Suhr14:04:00mp
D12   Wäfler Anouk 2010 OLC Kapreolo12:52:00mp
D12   Gisler Alessandra 2009 OLG KTV Altdorf14:36:00dns
D14  Waldner Coralie 2007 OLG Pfäffikon15:22:0023:02 0:00
D14  Schiller Nesa 2007 OLG St. Gallen/App.15:30:0023:24 +0:22
D14  Werder Mira 2008 OLG Säuliamt16:10:0027:10 +4:08
D14  Koch Alvina 2008 OLV Baselland15:06:0027:47 +4:45
D14  Lüthi Lotta Marit 2008 OLG Biberist SO11:14:0028:05 +5:03
D14  Gasser Fiona 2008 O-Motion14:18:0028:08 +5:06
D14  Zinniker Annalena 2008 OLK Wiggertal12:26:0029:02 +6:00
D14  Gartmann Luisa 2007 OLG Chur12:10:0029:22 +6:20
D14  Geiges Aline 2008 OLG Stäfa14:26:0029:35 +6:33
D14  10 Gasser Sina 2007 OL Regio Wil12:02:0030:42 +7:40
D14  11 Foletti Nora 2008 C.O. Aget Lugano13:46:0030:53 +7:51
D14  12 Honegger Hanna 2008 OLG Cordoba13:22:0031:14 +8:12
D14  13 Röhrl Malin 2007 OL Amriswil11:54:0031:15 +8:13
D14  14 Good Rahel 2007 thurgorienta11:30:0031:35 +8:33
D14  15 Peter Tanja 2007 OLG Stäfa15:14:0032:50 +9:48
D14  16 Wipfli Laura 2007 OLG Goldau10:58:0033:07 +10:05
D14  17 Schödler Jael 2007 OLK Argus14:34:0033:15 +10:13
D14  18 Wagner Andina 2008 OLG Thun11:38:0033:29 +10:27
D14  19 Köhle Verena 2007 O-Motion13:38:0033:56 +10:54
D14  20 Treier Noée 2008 bussola ok12:18:0034:03 +11:01
D14  21 Rasscevska Estere 2008 OL Zimmerberg13:54:0035:33 +12:31
D14  22 Steiner Mia 2007 OLG Cordoba14:02:0035:37 +12:35
D14  23 Bonini Ambra 2007 ASCO Lugano13:14:0037:44 +14:42
D14  24 Schweizer Malu 2007 OLG Stäfa14:58:0038:56 +15:54
D14  25 Nyfeler Sophie 2007 OLG Thun / OL Regio Olten11:22:0039:17 +16:15
D14  26 Romagna Alice 2007 GOLD Savosa12:42:0039:19 +16:17
D14  27 Müller Anaëlle 2008 OLV Baselland15:46:0039:29 +16:27
D14  28 Kunz Annina 2008 ol norska10:26:0039:31 +16:29
D14  29 Hauck Muriel 2008 OLG Stäfa14:42:0042:44 +19:42
D14  30 Köhle Alexandra 2008 OLG Stäfa14:10:0042:59 +19:57
D14  31 van der Burgt Inès 2007 CA Rosé15:54:0045:13 +22:11
D14  32 Lauenstein Wilma 2007 ANCO16:02:0046:32 +23:30
D14  33 Erne Mara 2007 OLG Cordoba14:50:0046:50 +23:48
D14  34 Caprez Ondine 2007 CO Lausanne-Jorat10:18:0047:00 +23:58
D14  35 Baumgartner Lucia 2007 SCOM Mendrisio12:34:0047:09 +24:07
D14  36 Cotting Rachel 2007 OLG Stäfa12:58:0048:10 +25:08
D14  37 Bieri Alina 2008 OLV Luzern11:06:0050:39 +27:37
D14  38 Weber Lina 2008 OLG Nidwalden+Obwalden10:50:0052:47 +29:45
D14  39 Grasset Elizabeth 2007 CO Lausanne-Jorat10:34:0057:18 +34:16
D14  40 Okle Sarina 2007 OLG Cordoba13:06:0058:32 +35:30
D14  41 Klockar Sophie 2008 OLG Cordoba12:50:001:14:36 +51:34
D14   Schweizer Lena 2007 OL Regio Wil11:46:00mp
D14   Grimm Lenia 2008 OLK Argus13:30:00mp
D14   Suter Mirjam 2008 OLG Suhr15:38:00mp
D14   Merkli Sonja 2008 OLV Luzern10:42:00dns
D16  Neuenschwander Elin 2005 OLG Thun11:53:0031:03 0:00
D16  Hamel Justine 2005 ANCO10:41:0031:25 +0:22
D16  Gasser Ladina 2006 O-Motion14:09:0031:28 +0:25
D16  Hotz Kati 2005 OLK Argus14:17:0031:59 +0:56
D16  Sannwald Seline 2005 OLG Stäfa14:57:0031:59 +0:56
D16  Grimm Sarina 2006 OLK Argus13:13:0032:17 +1:14
D16  Benz Leonie 2005 OLG St. Gallen/App.12:49:0032:32 +1:29
D16  Mathis Leonie 2006 OLG Nidwalden+Obwalden10:49:0032:59 +1:56
D16  Haldimann Salome 2005 OL Regio Wil12:25:0033:53 +2:50
D16  10 Kocsis Emma 2005 ASCO Lugano13:05:0035:08 +4:05
D16  11 Schödler Anouk 2005 OLK Argus14:33:0036:56 +5:53
D16  12 Jakob Jana 2005 Bucheggberger OL11:13:0037:16 +6:13
D16  13 Radzikowski Henriette 2006 O-Motion12:33:0037:26 +6:23
D16  14 Hofer Mia 2006 OLV Langenthal11:21:0037:28 +6:25
D16  15 Röhrl Leony 2005 OL Amriswil12:01:0038:06 +7:03
D16  16 Senn Minna 2006 O-Motion15:29:0038:27 +7:24
D16  17 Schmuki Aline 2005 ol.biel.seeland10:25:0038:54 +7:51
D16  18 Rasscevska Felicita 2005 OL Zimmerberg14:01:0040:08 +9:05
D16  19 Riediker Melina 2006 thurgorienta12:17:0040:12 +9:09
D16  20 Meier Samira 2006 OLG Thun11:37:0040:16 +9:13
D16  21 Habermacher Samira 2005 OLK Argus13:45:0041:40 +10:37
D16  22 Fomasi Julie 2006 SCOM Mendrisio12:57:0043:20 +12:17
D16  23 Hotz Andrina 2006 OL Zimmerberg13:29:0043:30 +12:27
D16  24 Seiz Viviane 2005 O-Motion/OL Zimmerberg15:13:0045:08 +14:05
D16  25 Marxer Rachel 2006 ol norska10:33:0046:19 +15:16
D16  26 Klieber Sanjana 2006 OL Zimmerberg10:57:0047:41 +16:38
D16  27 Gathercole Hanna 2006 OLG Nidwalden+Obwalden11:05:0048:38 +17:35
D16  28 Dell Andrino Zoe 2005 ASCO Lugano13:37:0049:45 +18:42
D16  29 Fäh Sokoloff Manon 2005 OLC Kapreolo15:05:0050:16 +19:13
D16  30 High Heather 2006 CA Rosé15:37:0050:18 +19:15
D16  31 Pünter Corina 2006 OLG Stäfa14:25:0050:32 +19:29
D16  32 Kessler Camille 2006 CA Rosé15:21:0051:23 +20:20
D16  33 Bieri Elisabeth 2006 OLG Suhr14:41:0053:40 +22:37
D16  34 Baur Ladina 2006 OLC Kapreolo14:49:0054:12 +23:09
D16  35 Quadri Valentina 2005 ASCO Lugano13:21:0054:21 +23:18
D16  36 Sommer Michèle 2006 OLG Suhr13:53:0057:26 +26:23
D16  37 Kessler Marine 2005 CA Rosé11:29:0058:34 +27:31
D16  38 Burki Stefanie 2006 OLG Biberist SO12:09:001:01:33 +30:30
D16   Dotti Elodie 2006 SCOM Mendrisio12:41:00mp
D16   Cuperus Yvana 2005 CA Rosé10:17:00dns
D16   Stüdeli Anna 2005 OLG Säuliamt/Goldau11:45:00dns
D18  Hubmann Nina 2003 OL Regio Wil12:13:0031:41 0:00
D18  Gasser Anna 2004 O-Motion14:05:0034:59 +3:18
D18  Bieri Rosa 2004 OLG Suhr13:49:0035:21 +3:40
D18  Hubmann Lisa 2004 OL Regio Wil11:57:0036:45 +5:04
D18  Sax Livia 2003 bussola ok12:45:0038:29 +6:48
D18  Radzikowski Paulina 2004 O-Motion12:37:0039:07 +7:26
D18  Sieber Patrizia 2003 OLC Winterthur11:17:0040:29 +8:48
D18  Gisler Isabelle 2004 OLG KTV Altdorf13:57:0041:05 +9:24
D18  Ruchel Isabel 2003 OLV Baselland12:29:0043:12 +11:31
D18  10 Gasser Lena 2003 OL Zimmerberg13:41:0043:21 +11:40
D18  11 Mathis Aline 2003 OLG Nidwalden+Obwalden11:01:0043:45 +12:04
D18  12 Sterchi Leonie 2004 ol norska11:49:0044:41 +13:00
D18  13 Suwald Lina 2004 OLG Cordoba12:53:0045:03 +13:22
D18  14 Lüthi Malin 2004 OLG Biberist SO11:25:0046:23 +14:42
D18  15 van der Burgt Anouk 2003 CA Rosé10:21:0046:26 +14:45
D18  16 Gisler Mireille 2003 OLG KTV Altdorf14:13:0047:49 +16:08
D18  17 Fuhrer Sina 2004 OLG Stäfa13:09:0048:42 +17:01
D18  18 Rettich Anna 2004 OL Zimmerberg13:25:0049:19 +17:38
D18  19 Maurer Nora 2004 OLC Kapreolo12:05:0049:23 +17:42
D18  20 Chiodoni Sofia 2003 ASCO Lugano13:17:0049:33 +17:52
D18  21 Berger Sarah 2003 OLG Murten10:29:0049:56 +18:15
D18  22 Meyerhans Daniela 2003 OL Regio Wil11:41:0053:44 +22:03
D18  23 Cudré-Mauroux Laurine 2004 CA Rosé11:33:0055:03 +23:22
D18  24 Fadel Alina 2003 OLG Biberist SO11:09:0056:29 +24:48
D18  25 Guglielmini Maira 2003 ASCO Lugano13:33:0056:42 +25:01
D18  26 Richner Céline 2003 OLG Suhr12:21:0057:41 +26:00
D18  27 Glavieux Julia 2004 ASCO Lugano13:01:001:03:20 +31:39
D18  28 Schafer Fiona 2004 CA Rosé10:37:001:04:32 +32:51
D18  29 Portmann Sara 2003 OLV Luzern10:53:001:06:05 +34:24
D18  30 Filiberti Sara 2004 OLG Goldau / OLG Basel10:45:001:15:35 +43:54
D20  Hotz Sanna 2002 OLK Argus14:19:0038:10 0:00
D20  Wey Hanna 2001 OLG Zürich14:33:0041:08 +2:58
D20  Hüni Corina 2001 OLG Thun11:31:0041:12 +3:02
D20  Senn Siana 2001 O-Motion15:01:0042:32 +4:22
D20  Berger Inès 2003 ANCO11:59:0042:57 +4:47
D20  Moser Vera 2002 ol norska13:23:0043:53 +5:43
D20  Würsten Mirjam 2002 OLG KTV Altdorf11:17:0046:31 +8:21
D20  Giezendanner Delia 2002 OLG Chur12:27:0048:19 +10:09
D20  Wellenreiter Celine 2001 OLG Thun12:55:0048:49 +10:39
D20  10 Aegler Nora 2001 OL Regio Wil12:41:0051:37 +13:27
D20  11 Probst Nina 2002 OLG Bern / ol norska10:49:0052:52 +14:42
D20  12 Schafer Loriane 2001 CA Rosé10:35:0053:31 +15:21
D20  13 Ott Noemi 2002 OL Regio Wil12:13:0056:58 +18:48
D20  14 Giannini Lara 2001 OLG Stäfa14:47:0057:55 +19:45
D20  15 Schwammberger Carmen 2001 OLG Suhr14:05:0057:56 +19:46
D20  16 Gisler Lara 2002 OLG KTV Altdorf11:45:001:03:18 +25:08
D20  17 Rettich Lea 2002 OL Zimmerberg13:51:001:06:07 +27:57
D20  18 Geiger Ladina 2002 OL Regio Wil13:09:001:07:51 +29:41
D20  19 van Oordt Sara 2001 OLG Stäfa13:37:001:14:40 +36:30
D20   Niggli Alina 2003 ANCO11:03:00dns
D35  Lüscher Katja 1984 OL Regio Olten10:44:0049:45 0:00
D35  Hugelshofer Barbara 1965 OLG Weisslingen11:08:001:00:13 +10:28
D35  Csécs Kinga 1982 OLG Bern10:56:001:12:52 +23:07
D35  Schärer Manuela 1983 ol norska10:32:001:19:18 +29:33
D35   Roth Denise 1982 OLV Baselland11:32:00mp
D35   Schenkel Isabelle 1985 OLG Suhr11:20:00dns
D40  Furrer Susann 1981 OLV Hindelbank12:08:0043:24 0:00
D40  Schoch Livia 1979 OLG Stäfa/UBOL14:08:0047:27 +4:03
D40  Wipfli - Schuler Anita 1977 OLG Goldau11:08:0048:54 +5:30
D40  Stalder Christine 1980 OLG Skandia12:32:0050:40 +7:16
D40  Hamel Sophie 1978 ANCO10:32:0051:53 +8:29
D40  Röthlisberger-Wolleb Sabine 1981 OLV Hindelbank11:44:0054:21 +10:57
D40  Bozzolo Bonini Francesca 1977 ASCO Lugano13:32:0058:22 +14:58
D40  Mohn Monika 1977 OLC Kapreolo12:20:0059:17 +15:53
D40  Geiges Mathilde 1979 OLG Stäfa14:20:001:00:05 +16:41
D40  10 Gathercole Christine 1978 OLG Nidwalden+Obwalden11:32:001:02:36 +19:12
D40  11 Rettich Katrin 1977 OL Zimmerberg13:44:001:04:51 +21:27
D40  12 Bianchi Michela 1980 ASCO Lugano13:56:001:14:59 +31:35
D40  13 Zettel Claudia 1978 OLG Thun11:56:001:16:41 +33:17
D40  14 Klockar Christine 1977 OLG Cordoba12:56:001:21:54 +38:30
D40  15 Giuganino Barbara 1981 ASCO Lugano13:08:001:22:54 +39:30
D40  16 Wyss Ursula 1980 OLV Hindelbank10:44:001:24:38 +41:14
D40   Lauenstein Sandra 1981 ANCO11:20:00mp
D40   Romagna Sara 1977 GOLD Savosa12:44:00mp
D40   Niggli Daria 1977 O Jura10:56:00dns
D40   Mohn-Lagler Marianne 1977 OLC Kapreolo13:20:00dns
D45  Grimm Susanne 1976 OLK Argus13:20:0038:06 0:00
D45  Aeschlimann Beatrice 1976 ol norska10:32:0042:53 +4:47
D45  Mangiarratti Cornelia 1976 OLV Hindelbank10:40:0043:41 +5:35
D45  Diethelm Gabriela 1974 OLG Chur10:56:0047:33 +9:27
D45  Schulthess Barbara 1976 OLC Kapreolo14:48:0047:33 +9:27
D45  Schödler Gisela 1975 OLK Argus14:24:0049:16 +11:10
D45  Oehy Ursula 1965 OLC Winterthur11:04:0050:35 +12:29
D45  Eglin Irène 1975 bussola ok10:48:0052:51 +14:45
D45  Good Andrea 1974 thurgorienta11:36:0053:39 +15:33
D45  10 Cormier Krisztina 1976 OLC Kapreolo13:44:0055:11 +17:05
D45  11 Wagner Regula 1976 OLG Thun11:44:0056:03 +17:57
D45  12 Schefer Andrea 1975 OLC Winterthur12:56:0056:30 +18:24
D45  13 Tschopp Sabin 1975 OLG Dachsen12:08:0057:30 +19:24
D45  14 Widler Käthi 1973 OLG Weisslingen12:40:0058:07 +20:01
D45  15 Monnier Isabelle 1974 ANCO10:24:0059:06 +21:00
D45  16 Stucki Karin 1973 OLK Argus / OLC Winterthu11:28:001:00:00 +21:54
D45  17 Hotz-Capeder Pamela 1973 OL Zimmerberg13:36:001:01:59 +23:53
D45  18 Kurzen Christine 1971 OLG Huttwil12:16:001:02:38 +24:32
D45  19 Hauck Cornelia 1972 OLG Stäfa14:40:001:03:48 +25:42
D45  20 Hubmann Fränzi 1975 OL Regio Wil12:24:001:04:12 +26:06
D45  21 Meier Natascha 1974 OLG Thun12:00:001:05:12 +27:06
D45  22 Sterchi Katrin 1973 ol norska11:52:001:06:26 +28:20
D45  23 Mattle Bettina 1976 OL Amriswil12:48:001:12:22 +34:16
D45  24 Gasser Anita 1974 OL Zimmerberg13:52:001:15:03 +36:57
D45  25 Gerber Andrea 1973 bussola ok14:32:001:16:49 +38:43
D45  26 Bernasconi Karin 1976 ASCO Lugano15:12:001:17:19 +39:13
D45  27 Kuhn Nadine 1975 OLG Pfäffikon13:28:001:22:01 +43:55
D45  28 Grogg Diana 1972 OLG Galgenen11:12:001:22:20 +44:14
D45  29 Frank Barbara 1974 OLC Kapreolo14:16:001:28:00 +49:54
D45  30 Frei Petra 1974 OLG Dachsen12:32:001:29:44 +51:38
D45   Lüthi-Probst Mirjam 1972 OLG Biberist SO11:20:00mp
D45   Werder Andrea 1974 OLG Säuliamt14:56:00mp
D45   Luder Barbara 1974 OLV Hindelbank13:04:00mp
D45   Fierz Gasser Martina 1972 O-Motion14:00:00mp
D45   Schwarz-Platzer Katharina 1975 13:12:00mp
D45   Pünter Regula 1973 OLG Stäfa14:08:00mp
D45   Kunz Christine 1975 ol norska15:04:00mp
D45   Galli Marxer Carine 1974 ol norska10:16:00mp
D50  Vinnytska Nina 1968 O-Motion13:19:0038:27 0:00
D50  Graf Heidi 1968 OL Regio Wil11:59:0039:09 +0:42
D50  Gründler Mirjam 1970 OLG Pfäffikon13:03:0039:36 +1:09
D50  Berlinger Nathalie 1971 OL Regio Wil12:31:0041:59 +3:32
D50  Lüscher-Suter Eva 1971 OLK Argus15:43:0042:07 +3:40
D50  Erne-Hotz Martina 1970 OLG Cordoba15:03:0044:25 +5:58
D50  Suter-Schadegg Judith 1970 OLG Cordoba13:11:0046:36 +8:09
D50  Frei Sandra 1970 OLV Baselland12:07:0046:40 +8:13
D50  Gisler-Musch Cornelia 1970 OLG KTV Altdorf15:59:0047:17 +8:50
D50  10 Ruppenthal Ursi 1971 OLG Chur11:35:0047:36 +9:09
D50  11 Gygax-Högger Regula 1970 OLG Biberist SO11:19:0049:35 +11:08
D50  12 Riediker Monika 1971 thurgorienta12:23:0050:00 +11:33
D50  13 Senn Marianne 1969 O-Motion16:07:0053:32 +15:05
D50  14 Waldner Nathalie 1970 OLG Pfäffikon15:35:0054:07 +15:40
D50  15 Vassileva Tzvetanka 1967 ASCO Lugano13:35:0055:34 +17:07
D50  16 Hindermann Kathrin 1969 OLG Stäfa12:39:0056:00 +17:33
D50  17 Schlatter Evi 1967 OLC Kapreolo14:47:0056:13 +17:46
D50  18 Leisinger-Baumberger Dorothee 1971 OLG Säuliamt10:31:0059:35 +21:08
D50  19 Müller-Hotz Franziska 1968 OLG Galgenen14:07:001:01:26 +22:59
D50  20 Anuchkina Larisa 1968 C.O. Aget Lugano13:51:001:02:13 +23:46
D50  21 Römer Guglielmini Daphne 1967 Societa Unitas Malcantone13:27:001:02:46 +24:19
D50  22 Jenzer Martina 1970 OLG Suhr14:23:001:02:55 +24:28
D50  23 Tagwerker Gloor Frizzi 1967 OLG Pfäffikon14:39:001:03:00 +24:33
D50  24 Brechbühl Cristina 1967 OLG Stäfa12:55:001:04:39 +26:12
D50  25 Schaniel Evelyn 1970 bussola ok15:19:001:04:52 +26:25
D50  26 Tantanini Janine 1969 OLC Kapreolo / OLK Rafzerf12:47:001:05:24 +26:57
D50  27 Hohl Therese 1967 ol.biel.seeland11:03:001:07:30 +29:03
D50  28 Schärer Claudia 1971 OLG Pfäffikon13:59:001:08:00 +29:33
D50  29 Hüni Christine 1967 OLG Thun11:27:001:12:15 +33:48
D50  30 Schaffner Pia 1969 OLG Cordoba13:43:001:16:54 +38:27
D50  31 Tschamper Brigitte 1967 OLG Stäfa15:11:001:17:17 +38:50
D50  32 Wey Lena 1969 OLG Zürich14:15:001:17:43 +39:16
D50  33 Ruch Ruth 1967 OLG Skandia12:15:001:20:05 +41:38
D50  34 Schmidli Diana 1971 OLC Winterthur11:11:001:20:23 +41:56
D50  35 Pilloud Elisabeth 1965 CO Lausanne-Jorat10:47:001:21:47 +43:20
D50  36 Coolen Cornelia 1968 OLV Baselland11:51:001:22:19 +43:52
D50  37 Wälti Petra 1969 ol.biel.seeland/OLG Bern10:55:001:22:45 +44:18
D50   Sannwald-Frei Claudia 1971 OLG Stäfa15:27:00mp
D50   Grendelmeier Ineke 1971 OLV Baselland14:31:00mp
D50   Wagenführ Sandra 1971 OLG Davos11:43:00mp
D50   Stutz Sarah 1967 OLG Suhr15:51:00mp
D50   Schmid Jacqueline 1967 OLG Bern10:23:00mp
D50   Giannini Barbara 1969 OLG Stäfa14:55:00mp
D50   Probst Irène 1969 OLG Bern10:39:00dns
D55  Quadri Kocsis Graziella 1965 ASCO Lugano14:02:0039:57 0:00
D55  Aebersold-Schütz Gaby 1965 ol.biel.seeland12:42:0040:41 +0:44
D55  Wenk Susanne 1964 thurgorienta12:58:0041:05 +1:08
D55  Curiger Priska 1965 OLC Kapreolo15:06:0042:29 +2:32
D55  Rutz-Aebersold Susanna 1966 OLG Stäfa16:10:0043:40 +3:43
D55  Purrer Johanna 1966 OLG Cordoba/ OLG Basel15:22:0043:43 +3:46
D55  Schalbetter Ursula 1962 OLG Nidwalden+Obwalden11:38:0048:38 +8:41
D55  Huber Bernadette 1966 OL Zimmerberg13:14:0052:17 +12:20
D55  Arm Annegret 1962 OLG Herzogenbuchsee12:26:0052:27 +12:30
D55  10 Jenzer Christine 1962 OLG Huttwil11:22:0055:53 +15:56
D55  11 Haas Doris 1962 OLG Schaffhausen12:10:0057:53 +17:56
D55  12 Wehrli Joli 1963 OLG Bern/OLG Murten10:50:0058:21 +18:24
D55  13 Birchmeier Susanne 1963 OLG Cordoba15:54:0058:46 +18:49
D55  14 Rutz-Rothacher Susi 1963 OLG Pfäffikon15:38:001:05:40 +25:43
D55  15 Badertscher Priska 1964 OL Zimmerberg13:46:001:05:41 +25:44
D55  16 Horber Esther 1963 OLG Huttwil13:30:001:25:09 +45:12
D55  17 Schwammberger Priska 1966 OLG Suhr14:50:001:25:24 +45:27
D55  18 Naceur Najla 1964 CO Lausanne-Jorat11:54:001:26:45 +46:48
D55  19 Ehrbar Cornelia 1962 UBOL / CO-Lausanne-Jorat11:06:001:28:36 +48:39
D55   Duvoisin Elisabeth 1960 CO Lausanne-Jorat10:34:00mp
D55   Brunner Theres 1966 OLG Kölliken14:18:00dns
D55   Lüscher Barbara 1960 OLC Kapreolo14:34:00dns
D60  Humbel Näf Ruth 1957 OLG Cordoba14:01:0032:39 0:00
D60  Piguet Arlette 1957 OL Zimmerberg14:17:0036:59 +4:20
D60  Neukom Regina 1959 OL Zimmerberg14:49:0041:04 +8:25
D60  Gautschi Priska 1961 OLK Fricktal14:33:0041:32 +8:53
D60  Egger Keller Barbara 1960 ol.biel.seeland11:21:0041:45 +9:06
D60  Kohler Käthi 1959 OLG Dachsen12:41:0042:00 +9:21
D60  Widmer Margrit 1957 OLG Oberwil/OLK Argus12:25:0046:18 +13:39
D60  Repond Francine 1959 CARE Vevey11:05:0046:42 +14:03
D60  Kuhn Lisbeth 1957 OL Regio Wil12:09:0047:22 +14:43
D60  10 Khlebnikova Vera 1958 ANCO10:49:0051:07 +18:28
D60  11 Wyss Andrea 1961 OLG Nidwalden+Obwalden10:33:0055:52 +23:13
D60  12 Mühlemann Rosmarie 1960 OLK Rafzerfeld13:13:0056:39 +24:00
D60  13 Laager Marlies 1960 OL Zimmerberg13:45:001:08:15 +35:36
D60  14 Sulzer Maria 1957 OLG Skandia12:57:001:26:14 +53:35
D60   Köpfli Susanne 1960 OLV Luzern11:37:00mp
D60   Barth Marianne 1961 OLG Stäfa13:29:00mp
D60   Knöpfli Esther 1961 OLG Welsikon11:53:00mp
D65  Michel Margrit 1952 OLG Welsikon13:13:0035:23 0:00
D65  Bonafini Monika 1953 OLG Bern / ol.biel.seeland10:53:0041:08 +5:45
D65  Pfister-Bieri Judith 1952 OLG Rymenzburg14:33:0044:02 +8:39
D65  Haberstich Elisabeth 1955 OLK Wiggertal13:33:0045:00 +9:37
D65  Karnit Niina 1952 SRD SK15:33:0050:09 +14:46
D65  Plüss Brigitta 1956 OLG Rymenzburg15:13:0050:26 +15:03
D65  Bucher Annelise 1955 OLG Biberist SO12:13:0052:04 +16:41
D65  Buser Hannelore 1953 OLG Biberist SO14:13:0057:10 +21:47
D65  Wüest Ruth 1955 OLG St. Gallen/App./OLV Ba12:53:0059:18 +23:55
D65  10 Nembrini Lidia 1952 C.O. Aget Lugano13:53:001:00:52 +25:29
D65  11 Wehrli Christina 1955 OLG Chur12:33:001:03:16 +27:53
D65  12 Wilhem Alexandra 1956 ANCO11:13:001:04:08 +28:45
D65  13 Wassmer Margrit 1947 OLG Suhr14:53:001:24:32 +49:09
D65   Keller Ruth 1953 ol norska11:33:00dns
D65   Wyss Ursula 1952 OL Regio Olten11:53:00dns
D70  Pauli Ginette 1949 CO Lausanne-Jorat11:07:0038:37 0:00
D70  Baumann Silvia 1950 OL Zimmerberg12:11:0042:35 +3:58
D70  Baumgartner Käthi 1951 OLV Hindelbank11:23:0042:44 +4:07
D70  Bieri Ruth 1947 OLV Zug10:51:0046:20 +7:43
D70  Meyer Uschi 1949 OLG Zürich11:39:0052:39 +14:02
D70  Waser Renate 1949 OLK Rafzerfeld11:55:001:10:22 +31:45
D70   Krummenacher Monika 1951 OLG Oberwil10:35:00dns
D70   Zaugg Yvette 1949 O-92/OLG Säuliamt12:27:00dns
D75  Schmid Pia 1943 OLV Luzern12:19:0034:03 0:00
D75  Koradi Jolanda 1938 OLC Kapreolo13:39:0036:38 +2:35
D75  Schnüriger Anna 1946 OLV Zug12:51:0039:20 +5:17
D75  Ammann Maria 1943 OLC Omström Sense12:03:0044:28 +10:25
D75  Haslinger Elsbeth 1942 BC Effretikon13:55:0048:31 +14:28
D75  Näf Heidi 1945 OLV Langenthal12:35:0051:08 +17:05
D75  Haldemann Margrit 1946 ol norska11:47:0054:45 +20:42
D75  Althaus Theres 1943 OLG Bern11:31:0056:48 +22:45
D75  Mulder Liz 1943 OLG Goldau10:59:001:01:46 +27:43
D75  10 Godel Thérèse 1939 CA Rosé11:15:001:08:41 +34:38
D75  11 Rüegsegger Emmi 1942 OLK Rafzerfeld13:07:001:08:55 +34:52
D75   Brand Edith 1945 OLG Bern10:43:00mp
D75   Eglin Annemarie 1945 bussola ok13:23:00dns
DAK  Polsini Chiara 2000 OLV Baselland12:48:0027:47 0:00
DAK  Enz Maja 1989 OLK Rafzerfeld12:56:0028:46 +0:59
DAK  Tschamper Annika 1996 OLG Stäfa13:12:0030:41 +2:54
DAK  Stalder Barbara 1986 OLG Skandia12:16:0030:47 +3:00
DAK  Rasscevska Madara 1981 OL Zimmerberg13:52:0032:40 +4:53
DAK  Gisler Belinda 2000 OLG KTV Altdorf14:48:0034:20 +6:33
DAK  Vuichard Gysin Danielle 1977 thurgorienta11:20:0034:45 +6:58
DAK  Karnit Anita 1983 SRD SK14:40:0035:35 +7:48
DAK  Maier Lucie 1978 OLV Baselland13:44:0036:03 +8:16
DAK  10 Utelli Maurer Eva-Christina 1972 OLG Welsikon11:44:0036:56 +9:09
DAK  11 Fuhrer Franziska 1971 OLG Stäfa13:28:0037:32 +9:45
DAK  12 Haas Michelle 1997 OLG Schaffhausen11:52:0038:36 +10:49
DAK  13 Achermann-Aeberhard Therese 1971 OLK Piz Hasi10:24:0038:48 +11:01
DAK  14 Schmitter-Grätzer Käthi 1966 OLG Galgenen11:36:0038:55 +11:08
DAK  15 Brülhart Aurélie 1991 CO Lausanne-Jorat14:24:0039:08 +11:21
DAK  16 Früh Peter Béatrice 1975 OLG Stäfa14:00:0041:07 +13:20
DAK  17 Hofer Anic 2004 OLV Luzern10:48:0041:17 +13:30
DAK  18 Mauri Deborah 1972 ASCO Lugano13:20:0041:31 +13:44
DAK  19 Burki Daniela 1974 OLG Biberist SO12:08:0042:17 +14:30
DAK  20 Klieber-Kühne Andrea 1978 OL Zimmerberg11:12:0043:00 +15:13
DAK  21 Rigamonti-Ammann Tiziana 1990 OL Zimmerberg14:08:0043:28 +15:41
DAK  22 Kim Irene 1972 OLG Stäfa14:32:0043:33 +15:46
DAK  23 Würsten Sonja 1997 OLG KTV Altdorf10:16:0045:05 +17:18
DAK  24 Talbot Nadine 1976 OLG Stäfa14:16:0045:28 +17:41
DAK  25 Zamboni Amaro Lara 1970 ASCO Lugano13:35:0046:26 +18:39
DAK  26 Wittenberg Ann-Kathrin 1974 OL Regio Wil12:00:0047:03 +19:16
DAK  27 Mennet Caroline 1972 OLG Cordoba12:32:0047:46 +19:59
DAK  28 Koster Katja 1971 OL Regio Wil12:40:0051:26 +23:39
DAK  29 Okle Cornelia 1971 OLG Cordoba / OLK Piz Hasi13:04:0053:00 +25:13
DAK  30 Schmid Kathrin 1971 OL Regio Wil12:24:0055:51 +28:04
DAK  31 Würsten Monika 1964 OLG KTV Altdorf10:56:001:02:22 +34:35
DAK  32 Portmann Karin 1975 OLV Luzern10:32:001:06:52 +39:05
DAK   von Niederhäusern Ruth 1977 UBOL10:40:00mp
DAK   Bieri - Sulzer Esther 1980 OLV Luzern11:04:00dns
DAK   Niederhauser Mirjam 1977 OLG Thun11:28:00dns
DAL  Schärer Sandra 1985 ol norska12:44:0038:20 0:00
DAL  Näf Flavia 1991 OLG Cordoba14:20:0041:05 +2:45
DAL  Müller Seraina 1996 OLG Galgenen14:04:0042:43 +4:23
DAL  Weber Claudine 1996 OLV Langenthal13:00:0044:35 +6:15
DAL  Borner Giulia 1995 OL Zimmerberg14:36:0045:40 +7:20
DAL  Bachmann Anik 1999 OL Zimmerberg13:16:0046:23 +8:03
DAL  Köpfli Amanda 1993 OLV Luzern11:24:0047:10 +8:50
DAL  Lauenstein Lucia 1976 ANCO15:24:0047:27 +9:07
DAL  Arpagaus Arianna 1997 C.O. Aget Lugano15:08:0049:13 +10:53
DAL  10 Schuler Andrea 1998 OLG Goldau11:40:0049:14 +10:54
DAL  11 Julmy Nathalie 1990 OLC Omström Sense11:56:0051:01 +12:41
DAL  12 Schwammberger Jasmin 1999 OLG Suhr13:48:0053:51 +15:31
DAL  13 Berger Jennifer 1996 OLV Langenthal12:28:0055:31 +17:11
DAL  14 Giezendanner Livia 2000 OLG Chur12:12:0055:46 +17:26
DAL  15 Nembrini Nina 1992 C.O. Aget Lugano13:32:0057:10 +18:50
DAL  16 Ancel Julie 1990 CO Lausanne-Jorat10:36:0058:07 +19:47
DAL  17 Burkart Käthi 1994 OLG Nidwalden+Obwalden10:52:0058:29 +20:09
DAL   Lerf Rosa 2000 OLG Bern11:08:00dns
DAL   Walti Claudia 2000 OLK Argus14:52:00dns
DAM  Haberthür Tabea 1994 OLG Welsikon11:54:0033:05 0:00
DAM  Häfliger Nicole 1993 OLG Suhr12:26:0036:25 +3:20
DAM  Hitz Nicole 1993 OLK Argus12:58:0036:48 +3:43
DAM  Wüthrich Nicole 1999 OLG Skandia12:10:0038:38 +5:33
DAM  Widmer Julia 2002 OL Regio Wil11:22:0042:22 +9:17
DAM  Puntschart Linda 1996 OLG Chur11:06:0045:24 +12:19
DAM  Tschümperlin Roswita 1992 OLG Nidwalden+Obwalden10:34:0047:03 +13:58
DAM  Weber Karina 1999 OLV Baselland12:42:0048:37 +15:32
DAM  Müller Isabella 1979 OL Amriswil11:38:0050:17 +17:12
DAM  10 Berger Anne-Lea 1991 OLV Marta10:50:0053:00 +19:55
DB  Vonlanthen Fabienne 1990 OLG Suhr14:48:0026:26 0:00
DB  Germeaux Caroline 1996 OLG Zürich10:32:0030:23 +3:57
DB  Rossi-Solcà Cristina 1973 SCOM Mendrisio13:12:0034:54 +8:28
DB  Dübendorfer Camilla 1965 OLG Galgenen/Kapreolo14:00:0036:26 +10:00
DB  Gygax Siri 2002 OLG Biberist SO11:04:0037:20 +10:54
DB  Balmelli Gaia 2004 SCOM Mendrisio12:40:0040:34 +14:08
DB  Honegger Sabine 1973 OLG Cordoba12:56:0041:10 +14:44
DB  Treier-Zehnder Cornelia 1977 bussola ok12:24:0041:41 +15:15
DB  Neugebauer Stephanie 1971 O-Motion15:04:0042:28 +16:02
DB  10 Fomasi Claudia 1974 SCOM Mendrisio12:08:0043:35 +17:09
DB  11 Weber Nora 2003 OLG St. Gallen/App.11:20:0047:54 +21:28
DB  12 Sommer Susanne 1972 OLG Suhr14:16:0048:10 +21:44
DB  13 Chiodoni Lorena 1971 ASCO Lugano13:28:0049:06 +22:40
DB  14 Dauwalder Denise 1976 OLG Cordoba14:32:0049:59 +23:33
DB  15 Bünter Renata 1962 OLG Bern10:48:0050:38 +24:12
DB  16 Sabato Jeannette 1967 SCOM Mendrisio13:44:001:00:09 +33:43
DB   Ludwig-Bakker Anneke 1974 11:52:00mp
DB   Ursprung Manuela 1987 OLG Biberist SO11:36:00mp
DE  Bachmann Sofie 1997 OLV Baselland12:27:0042:26 0:00
DE  Stadler Deborah 1997 OLG KTV Altdorf12:55:0045:51 +3:25
DE  Nyfeler Siri 1999 OLG Thun / ol norska11:31:0047:12 +4:46
DE  Suter Siri 2000 OLG Cordoba13:37:0050:42 +8:16
DE  Graber Sophie 1999 OLG Suhr13:09:0050:51 +8:25
DE  Bertozzi Elisa 2000 GOLD Savosa13:23:0051:25 +8:59
DE  Hadorn Kim 1999 ol norska11:59:0051:26 +9:00
DE  Hotz Marita 1997 OLK Argus13:51:0052:09 +9:43
DE  Probst Anja 2000 OLG Bern / ol norska10:35:0053:24 +10:58
DE  10 Aebi Bettina 1990 OLG Herzogenbuchsee11:03:0053:34 +11:08
DE  11 Pezzati Elena 1999 SCOM Mendrisio12:41:0055:06 +12:40
DE  12 Wälti Jael 1999 ol.biel.seeland10:49:0057:42 +15:16
DE  13 Kurz Ingrid 1991 ol.biel.seeland11:17:001:06:35 +24:09
DE  14 Schneiter Flavia 1997 OLG Bern / OLV Baselland11:45:001:08:45 +26:19
DE   Brunner Rahela 1994 bussola ok12:13:00mp
H10  Bieri Samuel 2011 OLG Suhr13:16:0015:15 0:00
H10  Honegger Laurin 2011 OLG Cordoba13:32:0016:34 +1:19
H10  Amaro Sebastiano 2011 ASCO Lugano14:04:0018:37 +3:22
H10  Lauenstein Erik 2011 ANCO10:52:0018:41 +3:26
H10  Rossier Matthieu 2011 CA Rosé11:08:0019:04 +3:49
H10  Kuhn Cyrill 2012 OLG Pfäffikon13:48:0020:41 +5:26
H10  Hückstädt Joshua 2012 OL Zimmerberg14:52:0021:16 +6:01
H10  Müller Eric 2012 OL Amriswil12:12:0021:59 +6:44
H10  Zettel Maël 2012 OLG Thun12:28:0025:29 +10:14
H10  10 Rossier Jonathan 2012 CA Rosé10:36:0026:10 +10:55
H10  11 Hotz Curdin 2012 OL Zimmerberg14:20:0029:03 +13:48
H10  12 Tschopp Tim 2012 OLG Dachsen12:44:0029:54 +14:39
H10  13 Lauenstein Matti 2013 ANCO11:24:0034:38 +19:23
H10  14 Good Fabian 2012 thurgorienta11:56:0036:30 +21:15
H10  15 Hohl Etienne 2011 GOV13:00:0038:08 +22:53
H10   Bieri Elias 2011 OLV Luzern11:40:00dns
H10   Mohn Noel 2012 OLC Kapreolo14:36:00dns
H12  Bonini Federico 2009 ASCO Lugano13:37:0020:21 0:00
H12  Kuhn Laurin 2009 OLG Pfäffikon13:29:0020:24 +0:03
H12  Romagna Giulio 2009 GOLD Savosa12:57:0020:37 +0:16
H12  Schmied Julian 2009 OLV Hindelbank10:41:0021:52 +1:31
H12  Bertschi Maxim 2009 OLK Wiggertal10:57:0022:44 +2:23
H12  Frei Luc 2010 OLG Dachsen12:17:0023:07 +2:46
H12  Meier Lino 2010 OLG Thun11:37:0023:43 +3:22
H12  Mohn Jorin 2009 OLC Kapreolo13:13:0023:45 +3:24
H12  Gisler Fabian 2009 OLG KTV Altdorf14:25:0023:48 +3:27
H12  10 Gysin Linus 2009 thurgorienta10:49:0024:00 +3:39
H12  11 Graber Kasimir 2010 OLG Suhr12:41:0024:09 +3:48
H12  12 Schulthess Maurice 2010 OLC Kapreolo12:49:0024:51 +4:30
H12  13 Bieri Bernhard 2009 OLG Suhr14:09:0024:54 +4:33
H12  14 Frank Florian 2009 OLC Kapreolo14:17:0025:12 +4:51
H12  15 Flühmann Ilian 2010 OLG Pfäffikon/Weisslingen14:01:0026:01 +5:40
H12  16 Cormier Bence 2010 OLC Kapreolo13:45:0026:42 +6:21
H12  17 Niederhauser Meo Giuli 2009 OLG Thun11:05:0028:46 +8:25
H12  18 Okle Nils 2010 OLG Cordoba13:05:0028:51 +8:30
H12  19 Treier Timo 2010 bussola ok12:33:0029:35 +9:14
H12  20 Müller Timo 2010 OL Amriswil11:13:0030:35 +10:14
H12  21 Good Janik 2010 thurgorienta11:29:0031:29 +11:08
H12  22 Amaro Martino 2009 ASCO Lugano13:53:0033:04 +12:43
H12  23 Grüniger Lino 2009 OLG Suhr12:25:0037:43 +17:22
H12  24 Salvisberg Marc 2010 OLC Kapreolo11:53:0040:43 +20:22
H12  25 Wagner Miro 2010 OLG Thun11:21:0041:01 +20:40
H12  26 Gendroz Valentin 2009 CO Lausanne-Jorat10:25:0044:31 +24:10
H12  27 Wernli Nicolas 2009 OLG Suhr12:09:0046:36 +26:15
H12  28 Jaquet Arthur 2010 ANCO10:33:0046:53 +26:32
H12  29 Chiodoni Giulio 2009 ASCO Lugano13:21:0051:54 +31:33
H12  30 Michaud Aurélien 2009 ANCO10:17:0052:37 +32:16
H12   Schweizer Alexej 2009 OL Regio Wil11:45:00mp
H12   Zettel Laurin 2010 OLG Thun12:01:00mp
H14  Müller Lavio 2007 OLG Galgenen/Goldau14:12:0026:16 0:00
H14  Kuhn Janis 2007 OLG Pfäffikon13:24:0026:36 +0:20
H14  Riediker Jannis 2008 thurgorienta12:30:0027:36 +1:20
H14  Meier Andrin 2008 OLG Thun12:00:0027:38 +1:22
H14  Ludwig Jonas 2007 OLG Stäfa12:06:0028:03 +1:47
H14  Niedermann Jonas 2007 OL Regio Wil13:30:0028:35 +2:19
H14  Mohn Nicolas 2007 OLC Kapreolo13:42:0029:40 +3:24
H14  Frei Tim 2007 OLG Dachsen12:36:0030:08 +3:52
H14  Zaugg Timon J. 2007 OLV Hindelbank13:00:0030:50 +4:34
H14  10 Rettich Flurin 2007 OL Zimmerberg14:18:0031:15 +4:59
H14  11 Hamel Jules 2008 ANCO11:24:0031:23 +5:07
H14  12 Burki Janik 2008 OLG Biberist SO12:48:0032:39 +6:23
H14  13 Böhm Theo 2007 OLV Baselland15:12:0033:59 +7:43
H14  14 Fäh Sokoloff Loïc 2008 OLC Kapreolo14:48:0034:51 +8:35
H14  15 Matthäus Lukas 2008 OLG Bern/Matthäus O Team11:06:0034:52 +8:36
H14  16 Gasser Manuel 2008 OL Zimmerberg14:06:0035:22 +9:06
H14  17 Lützelschwab Silas 2008 OLG Cordoba14:00:0036:16 +10:00
H14  18 Hottinger James 2007 ANCO11:12:0037:16 +11:00
H14  19 Stüdeli Aron 2007 OLG Säuliamt/Goldau12:12:0037:25 +11:09
H14  20 Widler Yannick 2008 OLG Weisslingen12:42:0038:08 +11:52
H14  21 Enrile Pietro 2007 Societa Unitas Malcantone14:24:0038:41 +12:25
H14  21 Friedli Lars 2008 OL Amriswil14:36:0038:41 +12:25
H14  23 Signer Maurus 2007 OL Regio Wil13:18:0040:37 +14:21
H14  24 Cuperus Ethan 2007 CA Rosé11:54:0041:13 +14:57
H14  25 Rettich Gian 2007 OL Zimmerberg13:54:0041:54 +15:38
H14  26 Brülhart Yohann 2008 CO Lausanne-Jorat15:18:0045:02 +18:46
H14  27 Klieber Benjamin 2008 OL Zimmerberg11:36:0046:22 +20:06
H14  28 Zoss Tobias 2008 OLG Bern11:48:0046:49 +20:33
H14  29 Konrad Joël 2008 OLG Nidwalden+Obwalden11:18:0047:40 +21:24
H14  30 Nagel Maximilian 2008 OLG Murten10:30:0049:37 +23:21
H14  31 Bianchi Nathan 2007 ASCO Lugano13:36:0050:50 +24:34
H14  32 Wittenberg Timo 2008 OL Regio Wil12:24:0050:58 +24:42
H14  33 Häfelfinger David 2007 OLV Baselland14:42:0051:36 +25:20
H14  34 Böhi Romeo 2008 OL Zimmerberg13:12:0054:40 +28:24
H14  35 Rossier Julien 2008 CA Rosé10:18:0054:47 +28:31
H14  36 Mauri Davide 2008 ASCO Lugano13:48:0057:44 +31:28
H14  37 Balmer Simon 2008 ANCO10:24:0057:51 +31:35
H14  38 Renaud Rémi 2008 ANCO10:12:001:01:14 +34:58
H14  39 Pellaton Robin 2008 ANCO10:36:001:01:29 +35:13
H14  40 Senn Aurélien 2008 ANCO11:00:001:03:13 +36:57
H14  41 Pellaton Arnaud 2008 ANCO10:48:001:06:06 +39:50
H14  42 Gathercole Marc 2008 OLG Nidwalden+Obwalden11:42:001:06:39 +40:23
H14  43 Mattle Linus 2008 OL Amriswil13:06:001:07:14 +40:58
H14  44 Frei Fabian 2007 OLG Suhr15:06:001:16:02 +49:46
H14  45 Mckenna Aidan 2008 OLG Nidwalden+Obwalden11:30:001:18:50 +52:34
H14  46 Pachlatko Tim 2008 OLV Baselland15:00:001:22:02 +55:46
H14  47 Schiltz Laurent 2007 OLV Baselland15:24:001:27:27 +61:11
H14   Schmid Bastian 2008 OL Regio Wil12:54:00mp
H14   Talbot Nils 2008 OLG Stäfa14:54:00mp
H14   Kündig Thies 2007 OLC Winterthur10:42:00mp
H14   Irngartinger Luis 2007 OLG Bern10:54:00dns
H14   Neuenschwander Nils 2007 OLG Thun12:18:00dns
H14   Geiger Sven 2007 OL Regio Wil14:30:00dns
H16  Gasser Lukas 2006 OL Zimmerberg14:41:0028:02 0:00
H16  Baumberger David 2005 OLG Zürich16:01:0029:50 +1:48
H16  Berger Loïc 2006 ANCO10:49:0030:07 +2:05
H16  Gartmann Elia 2005 OLG Chur12:33:0030:07 +2:05
H16  Müller Corsin 2005 OLG Galgenen/Goldau14:17:0030:49 +2:47
H16  Wylenmann Leander 2005 OLG Pfäffikon15:37:0031:04 +3:02
H16  Bertschi Joschka 2006 OLK Wiggertal12:09:0031:06 +3:04
H16  Leisinger Jan 2005 OLG Säuliamt10:41:0032:09 +4:07
H16  Chiodoni Gioele 2005 ASCO Lugano14:09:0032:39 +4:37
H16  10 Bührer Matthieu 2006 CA Rosé10:33:0033:00 +4:58
H16  11 Böhi Gratian 2006 OL Zimmerberg13:13:0033:13 +5:11
H16  12 Gloor Aurel 2006 OLG Pfäffikon15:05:0034:49 +6:47
H16  13 Dauwalder Dario 2006 OLG Cordoba14:57:0036:11 +8:09
H16  14 Vogel Jonas 2006 OLC Omström Sense11:05:0036:47 +8:45
H16  15 Schweizer Joel 2006 OL Regio Wil12:01:0037:03 +9:01
H16  16 Schnyder Elia 2005 OLC Omström Sense11:45:0038:14 +10:12
H16  17 Schletti Silvan 2005 OLV Hindelbank12:17:0038:50 +10:48
H16  18 Lavezzo Diego 2006 SCOM Mendrisio13:05:0039:10 +11:08
H16  19 Talbot Jann 2006 OLG Stäfa15:13:0040:09 +12:07
H16  20 Lüthi Quirin 2005 OLG Suhr16:17:0040:24 +12:22
H16  21 Bonini Samuele 2006 ASCO Lugano14:25:0040:42 +12:40
H16  22 Ott Florin 2005 OL Regio Wil12:41:0041:25 +13:23
H16  23 Lützelschwab Yanis 2005 OLG Cordoba14:01:0041:56 +13:54
H16  24 Seibel Valentin 2006 OLG Hondrich12:57:0042:55 +14:53
H16  25 Zölly Stefan 2006 OLG Stäfa15:53:0043:30 +15:28
H16  26 Beyeler Samuel 2005 OLG Basel10:25:0044:03 +16:01
H16  27 Pachlatko Nils 2005 OLV Baselland15:21:0044:57 +16:55
H16  28 Wittenberg Andrin 2006 OL Regio Wil12:25:0045:31 +17:29
H16  29 Mauri Mattia 2006 ASCO Lugano13:37:0045:46 +17:44
H16  30 Kasper Aurelius 2006 OL Zimmerberg13:29:0046:00 +17:58
H16  31 Alabor Finn 2006 OLG Kakowa15:29:0046:52 +18:50
H16  32 Zoss Yanick 2005 OLG Bern11:29:0048:14 +20:12
H16  33 Kocher Laurin 2005 OLG Bern11:13:0049:14 +21:12
H16  34 Hebeisen Florian 2005 ol.biel.seeland11:21:0051:54 +23:52
H16  35 Kitsis Alec 2005 OLV Baselland16:09:0052:37 +24:35
H16  36 Piattini Francesco 2006 SCOM Mendrisio13:21:0054:23 +26:21
H16  37 Rossi Enea 2006 SCOM Mendrisio12:49:0055:12 +27:10
H16  38 Boscacci Davide 2005 CA Rosé10:17:0058:38 +30:36
H16  39 Vodoz Rémy 2006 OLV Baselland14:33:001:00:09 +32:07
H16  40 Chassot Emerick 2005 CA Rosé11:53:001:04:29 +36:27
H16  41 Bubendorf Adrian 2006 OLG Kakowa15:45:001:04:31 +36:29
H16  42 Guglielmini Joel 2005 ASCO Lugano13:53:001:06:42 +38:40
H16  43 Merkli Martin 2006 OLV Luzern10:57:001:25:46 +57:44
H16  44 Suter Joël 2005 Kakowa13:45:001:26:56 +58:54
H16   Niederhauser Laurin 2006 OLG Thun11:37:00dns
H16   Schacher Jonathan 2005 OLK Argus14:49:00dns
H18  Wey Benjamin 2003 OLG Zürich14:00:0032:37 0:00
H18  Schärer Pascal 2003 OLG Pfäffikon13:20:0033:04 +0:27
H18  Nagel Florian 2004 OLG Murten10:16:0034:14 +1:37
H18  Cotting Lukas 2004 OLG Stäfa13:04:0035:16 +2:39
H18  Nagel Tobias 2004 OLG Murten10:32:0035:23 +2:46
H18  Burkhardt Jan 2003 OLV Luzern10:56:0035:36 +2:59
H18  Schmutz Pascal 2004 Bucheggberger OL11:36:0036:22 +3:45
H18  Köhle Martin 2003 O-Motion13:28:0037:16 +4:39
H18  Schafer Elias 2004 OLC Omström Sense10:24:0037:41 +5:04
H18  10 Schmid Joschi 2004 OL Regio Wil12:32:0037:53 +5:16
H18  11 Maurer Laurin 2004 OLC Kapreolo12:00:0037:56 +5:19
H18  12 Pünter Rico 2004 OLG Stäfa14:16:0038:19 +5:42
H18  13 Humbel Simon 2004 OLG Cordoba14:32:0038:54 +6:17
H18  14 Kallela Luca 2003 Helsingin Suunnistajat11:52:0039:26 +6:49
H18  15 Müller Gian-Andri 2003 OLG Galgenen/Goldau14:08:0040:06 +7:29
H18  16 Hofer Tim 2004 OLV Langenthal11:44:0041:40 +9:03
H18  17 Peter Marius 2004 ol.biel.seeland10:40:0042:06 +9:29
H18  18 Gattoni Giovanni 2004 C.O. Aget Lugano13:52:0042:38 +10:01
H18  19 Baur Manuel 2004 OLC Kapreolo13:12:0043:15 +10:38
H18  20 Baiardi Marco 2003 ASCO Lugano13:36:0048:27 +15:50
H18  21 Chopard Axel 2004 ANCO11:12:0049:04 +16:27
H18  22 Romagna Sebastiano 2004 GOLD Savosa12:48:0051:02 +18:25
H18  23 Kurzen Jan 2004 OLG Huttwil12:16:0051:20 +18:43
H18  24 Robert Arnaud 2004 ANCO11:28:0054:44 +22:07
H18  25 Roos Luzi 2003 OLC Kapreolo14:40:001:02:28 +29:51
H18  26 Matthäus Kaspar 2004 OLG Bern/Matthäus O Team11:04:001:02:54 +30:17
H18  27 Sommer Damian 2004 OLG Suhr13:44:001:21:20 +48:43
H18  28 Moret Jonathan 2004 CA Rosé14:56:001:25:00 +52:23
H18   Schulthess Tobias 2003 OLC Kapreolo12:40:00mp
H18   Seiz Andri 2003 OLV Baselland14:24:00mp
H18   Müller Dominic 2003 OLG Thun12:24:00mp
H18   Wolfensberger Simon 2004 OLC Winterthur11:20:00mp
H18   Tantanini Janne 2003 OLC Kapreolo / OLK Rafzerf12:56:00mp
H18   Röhrl Silas 2003 OL Amriswil12:08:00mp
H18   Schwammberger Daniel 2003 OLG Suhr14:48:00mp
H18   Lehmann Cordian 2004 OLG Murten10:48:00dns
H20  Freuler Florian 2002 thurgorienta / Glarner OLG14:34:0041:44 0:00
H20  Ren Manuele 2001 ASCO Lugano14:02:0042:32 +0:48
H20  Besomi Tommaso 2002 ASCO Lugano13:30:0043:00 +1:16
H20  Rulka Miron 2001 OLG Biberist SO11:38:0044:44 +3:00
H20  Weber Marc 2002 OLV Baselland14:18:0045:15 +3:31
H20  Tantanini Timo 2001 OLC Kapreolo / OLK Rafzerf12:58:0045:18 +3:34
H20  Hamel Simon 2002 ANCO10:34:0047:23 +5:39
H20  Wichoud Jérémie 2001 CO Lausanne-Jorat11:22:0048:20 +6:36
H20  Rüegg Simon 2002 OLG Chur11:06:0048:24 +6:40
H20  10 Sterchi Tobias 2002 ol norska11:54:0048:26 +6:42
H20  11 Suter Jari 2002 OLG Cordoba13:14:0050:21 +8:37
H20  12 Schacher Dominic 2002 OLK Argus13:46:0055:56 +14:12
H20  13 Coolen Gian-Andrin 2001 OLV Baselland12:10:0056:45 +15:01
H20  14 Birrer Fabio 2001 OLG Galgenen/Goldau12:26:0056:47 +15:03
H20  15 Baud Loïc 2002 CO Lausanne-Jorat10:50:001:00:44 +19:00
H20   Mennet Robin 2001 OLG Cordoba12:42:00dns
H35  Wild Michael 1986 OLK Argus12:32:0039:12 0:00
H35  Brauchli Stefan 1984 OLG St. Gallen/App./OLG Ba12:08:0041:37 +2:25
H35  Müller Dominik 1984 OLG Basel13:20:0048:05 +8:53
H35  Hodler Thomas 1983 OLG KTV Altdorf / OLG Gold10:56:0059:17 +20:05
H35  Lüchinger Michael 1985 OLC Winterthur11:46:381:25:21 +46:09
H35  Lienhard Gustav 1955 12:56:001:28:50 +49:38
H35   Lattmann Peter 1964 TV Seen11:21:15mp
H40  Klauser Daniel 1981 OLG Rymenzburg13:34:0036:06 0:00
H40  Roth Beat 1981 OLG Biberist SO11:42:0039:38 +3:32
H40  Winteler Renato 1978 OLG Welsikon12:24:0040:40 +4:34
H40  Beutler Raymond 1978 ol norska12:38:0042:55 +6:49
H40  Zwiker Daniel 1979 OLG Pfäffikon/Galgenen13:06:0045:52 +9:46
H40  Steiner Simon 1977 OLG Cordoba13:20:0046:52 +10:46
H40  Guyot Julien 1981 ANCO11:14:0047:41 +11:35
H40  Hartmann Manuel 1977 OLV Luzern11:00:0048:01 +11:55
H40  Gendroz Raoul 1978 CO Lausanne-Jorat10:46:001:05:37 +29:31
H40  10 Forrer Daniel 1980 OLG Suhr11:56:001:05:54 +29:48
H40  11 Ingold Christophe 1979 CO Lausanne-Jorat11:28:001:15:47 +39:41
H40  12 Roth Armin 1981 OLV Baselland12:10:001:25:25 +49:19
H40   Pauchard Patrick 1978 10:32:00mp
H40   Wäfler Jonas 1981 OLC Kapreolo12:52:00dns
H45  Hotz Markus 1972 OL Zimmerberg13:46:0040:38 0:00
H45  Lauenstein Stefan 1974 ANCO14:26:0042:20 +1:42
H45  Mohn Christian 1974 OLC Kapreolo12:02:0045:45 +5:07
H45  Müller Urs 1976 OL Amriswil11:30:0047:03 +6:25
H45  Renaud Gilles 1972 ANCO10:26:0048:52 +8:14
H45  Baumgartner Laurent 1972 UBOL14:02:0049:36 +8:58
H45  Grendelmeier Peter 1974 OLV Baselland14:18:0050:27 +9:49
H45  Hinder Andreas 1973 OLC Winterthur12:18:0050:29 +9:51
H45  Hamel David 1975 ANCO10:42:0050:55 +10:17
H45  10 Vieser Pascal 1974 OLC Kapreolo BT12:50:0051:00 +10:22
H45  11 Seger-Bertschi Simon 1974 OL Regio Wil / thurgorient11:14:0051:12 +10:34
H45  12 Meier Patrik 1976 OLG Thun11:54:0053:36 +12:58
H45  13 Polsini Franco 1972 OLV Baselland13:06:0057:10 +16:32
H45  14 Gantenbein Martin 1976 OLG Rymenzburg14:10:001:01:00 +20:22
H45  15 Gysin Christian 1974 thurgorienta11:22:001:01:12 +20:34
H45  16 Birrer Stefan 1973 OLG Galgenen12:26:001:04:57 +24:19
H45  17 Romagna Ygor 1973 GOLD Savosa12:58:001:06:30 +25:52
H45  18 Kuhn Hansruedi 1976 OLG Pfäffikon13:38:001:06:53 +26:15
H45  19 Zettel Christian 1974 OLG Thun12:10:001:07:14 +26:36
H45  20 Ludwig Roland 1975 OLG Stäfa11:38:001:11:35 +30:57
H45  21 Merkli Matthias 1972 OLV Luzern10:50:001:18:17 +37:39
H45  22 Suwald Michael 1974 OLG Cordoba13:14:001:18:55 +38:17
H45  23 Weyermann Philipp 1971 OLG Kakowa13:54:001:22:29 +41:51
H45   Grimm Oliver 1975 OLK Argus13:22:00mp
H45   Treier Reto 1976 bussola ok12:34:00mp
H45   Tschopp Marcel 1974 OLG Dachsen11:46:00mp
H45   Steinlin Gaudenz 1975 UBOL / OLG Bern10:34:00mp
H45   Krayer Honegger Lukas 1973 OLG Cordoba13:30:00mp
H45   Bernasconi Daniele 1973 ASCO Lugano10:18:00mp
H45   Prochazka Martin 1975 11:06:00mp
H45   Eglin Michael 1973 bussola ok10:58:00dns
H45   Meier Christoph 1972 OLG Pfäffikon12:42:00dns
H50  Mohn-Lagler Peter 1971 OLC Kapreolo13:31:0039:12 0:00
H50  Vogel Roger 1971 OLC Omström Sense10:50:0041:36 +2:24
H50  Erne Lukas 1969 OLG Cordoba15:12:0242:12 +3:00
H50  Moosberger Sven 1969 OLG Bern / OLV Zug10:57:0042:28 +3:16
H50  Frank Andreas 1967 OLC Kapreolo14:20:0042:30 +3:18
H50  Koenig Thomas 1967 OLG Bern11:25:0042:46 +3:34
H50  Hotz Daniel 1967 OLK Argus14:06:0042:48 +3:36
H50  Tschamper Urs 1967 OLG Stäfa14:48:0042:56 +3:44
H50  Probst Marc 1969 OLG Bern / ol norska10:22:0043:43 +4:31
H50  10 Frei Thomas 1968 OLG Zürich13:52:0043:46 +4:34
H50  11 Widler Urs 1962 OLK Rafzerfeld12:14:0044:41 +5:29
H50  12 Zimmermann Roger 1968 ANCO10:15:0045:27 +6:15
H50  13 Klockar Oskar 1971 OLG Cordoba13:03:0047:59 +8:47
H50  14 Wagenführ Thomas 1971 OLG Davos11:46:0048:01 +8:49
H50  15 Schnyder Adrian 1971 OLC Omström Sense11:18:0048:03 +8:51
H50  16 Bächler Erich 1967 Omström/OLRegioOlten12:49:0049:00 +9:48
H50  17 Frei Christoph 1969 OLG Dachsen12:00:0049:41 +10:29
H50  18 Wüstenhagen Rolf 1970 OLG St. Gallen/App.12:07:0050:18 +11:06
H50  19 Brand Christoph 1969 OLG Bern11:39:0050:54 +11:42
H50  20 Wylenmann Peter 1969 OLG Pfäffikon15:09:0051:15 +12:03
H50  21 Tschumi Jürg 1967 OLG Thun12:28:0051:33 +12:21
H50  22 Nagel Siegfried 1968 OLG Murten15:23:0052:20 +13:08
H50  23 Chiodoni Andrea 1970 ASCO Lugano13:24:0052:35 +13:23
H50  24 Brambilla Stefano 1967 ASCO Lugano13:38:0053:05 +13:53
H50  25 Aeschlimann Christoph 1970 ol norska10:36:0055:51 +16:39
H50  26 Fuhrer Andreas 1970 OLG Stäfa13:59:0057:00 +17:48
H50  27 Perret Grégoire 1968 ANCO10:29:0057:15 +18:03
H50  28 Stüdeli Thomas 1971 OLG Säuliamt/Goldau11:53:0057:25 +18:13
H50  29 Gygax Martin 1969 OLG Biberist SO11:32:0057:47 +18:35
H50  30 Bomio-Pacciorini Nicola 1971 CO UTOE Bellinzona13:10:0059:30 +20:18
H50  31 Baumgartner David 1970 OLC Winterthur12:56:001:01:46 +22:34
H50  32 Wehrli Christian 1968 OLG Bern10:43:001:03:33 +24:21
H50  33 van Oordt Christian 1969 OLG Stäfa13:45:001:05:12 +26:00
H50  34 Koch Reto 1968 OLV Baselland14:55:001:05:18 +26:06
H50  35 Egger Jürg 1970 OLK Rafzerfeld13:17:001:05:24 +26:12
H50  36 Steiner Martin 1968 OLG Rymenzburg14:27:001:07:13 +28:01
H50  37 Giannini Pascal 1969 OLG Stäfa14:34:001:07:51 +28:39
H50  38 Bieri Stéphane 1971 OLG Suhr14:13:001:07:52 +28:40
H50  39 Müller Claude 1970 OLG Säuliamt15:16:001:09:21 +30:09
H50  40 Frederix Patrick 1971 OLG Basel15:02:001:09:48 +30:36
H50  41 Gisler Peter 1968 OLG KTV Altdorf15:37:001:12:30 +33:18
H50  42 Bonard Jean-Marc 1969 CO Lausanne-Jorat11:04:001:28:24 +49:12
H50   Mennet Jörg 1967 OLG Cordoba12:35:00mp
H50   Rulka Andrzej 1967 OLG Biberist SO12:42:00mp
H50   Lüthi Peter 1969 OLG Suhr15:30:00mp
H50   Santschi Oliver 1971 OLG Bern11:11:00dns
H50   Gruber Urs 1967 OL Regio Wil12:21:00dns
H55  Hutzli Christoph 1966 OL Regio Wil12:38:0040:06 0:00
H55  Hitz Markus 1964 OLK Argus15:33:0042:28 +2:22
H55  Dubach Res 1966 ol norska14:23:0043:19 +3:13
H55  Schaffner Martin 1966 OLK Piz Hasi14:58:0044:45 +4:39
H55  Hanselmann Daniel 1965 OLV Baselland16:08:0044:58 +4:52
H55  Ruppenthal Marcel 1965 OLG Chur11:56:0045:10 +5:04
H55  Curiger Andreas 1964 OLC Kapreolo14:51:0045:44 +5:38
H55  Hubmann Jörg 1964 OL Regio Wil12:10:0046:23 +6:17
H55  Puntschart Adrian 1962 OLG Chur12:24:0046:27 +6:21
H55  10 Egger Thomas 1964 ol norska/ol.biel.seeland11:14:0046:53 +6:47
H55  11 Wildi Koni 1965 OLK Argus14:09:0047:59 +7:53
H55  12 Vuillemin Michel 1963 Balise 2513:06:0048:07 +8:01
H55  13 Jordi Urs 1965 OLG Hondrich10:18:0048:10 +8:04
H55  14 Anuchkin Oleg 1962 C.O. Aget Lugano14:02:0048:16 +8:10
H55  15 Hofer Urs 1962 OLV Baselland15:47:0049:50 +9:44
H55  16 Haas René 1962 OLG Schaffhausen12:17:0049:59 +9:53
H55  17 Zihlmann Höck 1962 OLK Piz Hasi11:21:0050:22 +10:16
H55  18 Suter-Schadegg Nik 1965 OLG Cordoba13:34:0050:48 +10:42
H55  19 Wälti André 1965 ol.biel.seeland11:00:0052:04 +11:58
H55  20 Stäuble Christoph 1966 OLG Galgenen15:40:0053:44 +13:38
H55  21 Vogel Johannes 1962 OLG Dachsen13:41:0054:25 +14:19
H55  22 Bieri Alex 1964 OLV Luzern11:28:0054:32 +14:26
H55  23 Ehrbar Konrad 1964 UBOL / CO-Lausanne-Jorat11:07:0056:27 +16:21
H55  24 Brügger Joseph 1962 OLC Omström Sense10:25:001:00:08 +20:02
H55  25 Balliot Yvan 1963 Annecy Sports Orientation13:13:001:00:14 +20:08
H55  26 Walti Otto 1962 OLK Argus15:19:001:01:41 +21:35
H55  27 Tschudin Matthias 1965 OLC Winterthur10:53:001:03:45 +23:39
H55  28 Schlatter Christoph 1965 OLC Kapreolo14:37:001:05:25 +25:19
H55  29 Schlatter Stefan 1964 OLC Kapreolo BT15:54:001:06:38 +26:32
H55  30 Neu Urs 1963 STB LA10:32:001:08:08 +28:02
H55  31 Oklé Martin 1966 OLG Cordoba13:48:001:08:44 +28:38
H55  32 Gerlach Christian 1966 thurgorienta12:31:001:09:36 +29:30
H55  33 Naceur Ibrahim 1962 CO Lausanne-Jorat11:42:001:10:30 +30:24
H55  34 Koster Martin 1962 OL Regio Wil12:52:001:10:56 +30:50
H55  35 Alabor Erik 1966 OLG Kakowa15:12:001:14:22 +34:16
H55  36 Bleiker Heinz 1964 OL Regio Wil14:30:001:14:43 +34:37
H55  37 Rubitschon Urs 1965 OLV Zug10:39:001:14:49 +34:43
H55  38 Frischknecht Peter 1966 OLK Rafzerfeld15:26:001:14:54 +34:48
H55  39 Ryser Ueli 1963 OLV Langenthal13:27:001:15:44 +35:38
H55  40 Grätzer Thomas 1963 OLG Galgenen/Kapreolo13:55:001:27:06 +47:00
H55   Flühmann Beat 1965 OLG Weisslingen14:16:00mp
H55   Bernhard Stephan 1965 OLV Hindelbank12:45:00mp
H55   Peter Luzius 1964 ol.biel.seeland10:46:00mp
H55   Kunz Patrick 1965 OLG St. Gallen/App.12:59:00mp
H55   Pätzold Philip 1965 OLG Bern11:35:00mp
H55   Wälti Manuel 1965 OLC Winterthur11:49:00dns
H55   Schneider Markus 1962 OLG Biberist SO12:03:00dns
H55   Gründler Markus 1964 OLG Pfäffikon13:20:00dns
H55   Gloor Bernard 1965 OLG Pfäffikon14:44:00dns
H55   Baur Matthias 1966 OLC Kapreolo15:05:00dns
H55   Steiner Stefan 1964 16:01:00dns
H60  Jenzer Lukas 1961 OLG Huttwil/OLV Hindelbank11:33:0042:13 0:00
H60  Sacher Martin 1959 bussola ok12:51:0042:41 +0:28
H60  Müller Reto 1961 OLG Galgenen13:45:0042:53 +0:40
H60  Rhyn Guido 1957 OLG Herzogenbuchsee12:09:0043:20 +1:07
H60  Aebi Fritz 1957 OLG Herzogenbuchsee12:21:0044:30 +2:17
H60  Schafer Leonard 1961 OLC Omström Sense10:45:0047:56 +5:43
H60  Kimmig Emil 1957 OLV Luzern11:27:0047:59 +5:46
H60  Burger Sigi 1961 13:33:0049:59 +7:46
H60  Schulthess Thomas 1961 OLK Argus13:09:0051:00 +8:47
H60  10 Arm Hanspeter 1959 OLG Herzogenbuchsee12:39:0052:38 +10:25
H60  11 Würsten Daniel 1961 OLG KTV Altdorf11:21:0054:11 +11:58
H60  12 Köstli Michael 1959 OL Hornbach12:33:0054:37 +12:24
H60  13 Vock René 1960 OLG Säuliamt11:57:0055:45 +13:32
H60  14 Gloor Markus 1957 OLV Zug10:27:0056:50 +14:37
H60  15 Meier Daniel 1961 OLK Argus13:21:0058:13 +16:00
H60  16 Achermann Alois 1960 OLK Piz Hasi10:51:001:00:22 +18:09
H60  17 Clerici Peter 1961 OLV Zug12:03:001:00:36 +18:23
H60  18 Aeschlimann Ulrich 1959 OLV Hindelbank10:21:001:01:42 +19:29
H60  19 Strazzarino Stefan 1960 OLK Argus12:57:001:02:46 +20:33
H60  20 Kobel Stefan 1960 OLG Bern12:27:001:05:55 +23:42
H60  21 Khlebnikov Anton 1958 ANCO11:09:001:06:07 +23:54
H60  22 Beyeler Markus 1960 OLG Basel10:15:001:08:53 +26:40
H60  23 Steinegger Bruno 1957 OLC Kapreolo13:15:001:09:08 +26:55
H60  24 Leutwiler Markus 1960 OLG Rymenzburg13:03:001:16:25 +34:12
H60  25 Lehmann Daniel 1957 OLG Murten10:57:001:20:27 +38:14
H60  26 Graber Konrad 1958 OLG Nidwalden+Obwalden11:03:001:24:57 +42:44
H60  27 Hüni Hermann 1959 OLG Thun11:45:001:28:31 +46:18
H60   Lustenberger Marcel 1958 OLK Argus12:45:00mp
H60   Köpfli Urs 1959 OLV Luzern11:39:00mp
H60   Lerf Matthias 1959 OLG Bern11:15:00mp
H60   Ehrler Juerg 1960 OLV Luzern10:33:00mp
H60   Zemp Othmar 1958 OLV Luzern11:51:00mp
H60   Filiberti Bruno 1959 OLG Goldau10:39:00mp
H60   Schenk Hanspeter 1960 thurgorienta12:15:00dns
H60   Peter Felix 1957 OLG Basel13:27:00dns
H60   Lüscher Andi 1961 OLC Kapreolo13:39:00dns
H65  Imhof Töby 1955 OL Regio Wil12:45:0033:11 0:00
H65  Kohler Hansruedi 1954 OLG Dachsen12:13:0035:49 +2:38
H65  Freuler Jakob 1952 ol.biel.seeland11:09:0039:20 +6:09
H65  Däppen Jürg 1955 OLG Thun11:01:0042:20 +9:09
H65  Ott Karl 1953 OLG Welsikon11:33:0042:35 +9:24
H65  Strässler Viktor 1954 OLK Rafzerfeld13:25:0042:50 +9:39
H65  Müller Willi 1955 bussola ok10:21:0042:57 +9:46
H65  Brunner Valentin 1956 bussola ok13:41:0047:03 +13:52
H65  Kurmann Joe 1953 OLV Luzern10:37:0047:46 +14:35
H65  10 Schilliger Elmar 1954 OLV Luzern11:25:0048:59 +15:48
H65  11 Uhr Hanspeter 1954 OLG Pfäffikon12:37:0049:10 +15:59
H65  12 Suter Leonhard 1956 OLG Cordoba13:01:0049:45 +16:34
H65  13 Köhle Harry 1956 OLG Stäfa13:49:0053:11 +20:00
H65  14 Leuenberger André 1955 OLG Herzogenbuchsee11:57:0053:30 +20:19
H65  15 Josi Urs 1953 OLG Herzogenbuchsee14:45:0055:44 +22:33
H65  16 Bisang Otti 1955 OLG Basel14:53:0055:59 +22:48
H65  17 Hebeisen Ueli 1956 thurgorienta11:49:0056:00 +22:49
H65  18 Müller Jean-Pierre 1953 OL Zimmerberg13:57:0057:08 +23:57
H65  19 Wunderli Ernst 1953 OLG Pfäffikon13:17:0057:26 +24:15
H65  20 Ballif Philippe 1956 CARE Vevey11:17:0057:34 +24:23
H65  21 Büchi Jakob 1952 ANCO10:45:0057:39 +24:28
H65  22 Spichty Markus 1955 OLG Basel13:33:0058:44 +25:33
H65  23 Müller Alfred 1953 OLG Thun12:21:0059:37 +26:26
H65  24 Schilliger Isidor 1952 OLG Rymenzburg10:53:001:01:21 +28:10
H65  25 Scherrer Matthias 1952 OLG Basel13:09:001:03:02 +29:51
H65  26 Mühlemann Hansueli 1953 OLK Rafzerfeld12:53:001:03:35 +30:24
H65  27 Wehrli Werner 1952 OLG Chur12:29:001:04:57 +31:46
H65  28 Rothweiler Heinz 1954 OLC Kapreolo15:09:001:05:40 +32:29
H65  29 Hoyois Eric 1956 CARE Vevey10:29:001:11:17 +38:06
H65  30 Reinecke Herbert 1952 OLV Zug15:01:001:12:31 +39:20
H65  31 Pfister Thomas 1954 OLG Rymenzburg14:21:001:17:03 +43:52
H65   Biland Christian 1956 OLG Cordoba14:29:00mp
H65   Scherrer Cäsar 1956 OLG Basel14:37:00mp
H65   Widmer Hans 1954 OLG Oberwil/OLK Argus12:05:00mp
H65   Jankowski Jürgen 1952 OL Regio Wil11:41:00dns
H65   Eichenberger Dieter 1955 OLG Suhr14:05:00dns
H65   Giger Hans 1952 OLG Basel14:13:00dns
H70  Marti Pekka 1951 ol.biel.seeland11:32:0032:14 0:00
H70  Blank Josef 1949 OLG Goldau10:52:0038:35 +6:21
H70  Rutz Felix 1951 OLK Piz Hasi13:56:0039:34 +7:20
H70  Schlatter Hansruedi 1947 OLK Wiggertal12:44:0039:41 +7:27
H70  Kläy Ernst 1948 OLG Huttwil13:08:0039:49 +7:35
H70  Strub Silvio 1951 OLG Huttwil14:36:0040:12 +7:58
H70  Bächler Josef 1949 SV Giffers-Tentlingen11:00:0040:52 +8:38
H70  Greminger Heiri 1947 thurgorienta12:20:0043:33 +11:19
H70  Albisser Peter 1948 OLV Luzern14:04:0045:23 +13:09
H70  10 Marty Matthias 1951 OLG Goldau11:16:0046:06 +13:52
H70  11 Fuchs Sepp 1948 OLG Galgenen14:28:0046:26 +14:12
H70  12 Hauswirth Ueli 1947 ol norska11:40:0046:36 +14:22
H70  13 Troxler Markus 1949 ol norska10:28:0046:49 +14:35
H70  14 Fahrer Beat 1949 OLG Oberwil10:20:0047:16 +15:02
H70  15 Thomann Hans 1950 thurgorienta12:36:0049:05 +16:51
H70  16 Bretscher Ueli 1951 OLC Kapreolo14:12:0050:30 +18:16
H70  17 Streuli Willi 1947 OLG St. Gallen/App.12:28:0051:02 +18:48
H70  18 Bernasconi Giorgio 1951 SCOM Mendrisio11:24:0052:56 +20:42
H70  19 Buchwalder Kurt 1949 OLK Wiggertal13:40:0052:58 +20:44
H70  20 Wegmüller Peter 1947 OLV Hindelbank13:32:0054:49 +22:35
H70  21 Bonafini Marco 1951 OLG Bern / ol.biel.seeland10:44:0057:36 +25:22
H70  22 Brauchle Toni 1948 OLG Bern11:08:0057:42 +25:28
H70  23 Waser Franz 1947 OLK Rafzerfeld12:12:0059:47 +27:33
H70  24 Winteler Pietro 1948 OLG Welsikon11:56:001:07:59 +35:45
H70  25 Schlatter Peter 1951 10:36:001:09:39 +37:25
H70  26 Städelin Hans-Peter 1949 OLV Langenthal13:26:101:10:28 +38:14
H70  27 Galli Hans 1951 OLG Bern11:48:001:13:07 +40:53
H70  28 Rothweiler Kurt 1947 thurgorienta13:48:001:21:52 +49:38
H70   Frei Albert 1948 OLG Dachsen13:00:00mp
H70   Wehrli Peter 1948 OLK Argus14:20:00mp
H70   Sulzer Fritz 1951 OLG Skandia12:52:00mp
H70   Wyss Franz 1948 OL Regio Olten12:04:00dns
H70   Trunz Ernst 1947 OL Amriswil13:24:00dns
H75  Baumann Ernst 1945 OL Regio Wil13:31:0027:22 0:00
H75  Moosberger Max 1946 OL Regio Olten12:31:0032:42 +5:20
H75  Mutti Hansueli 1944 ol norska/ol.biel.seeland12:51:0033:28 +6:06
H75  Scala Renato 1945 OLG Bern12:41:0035:10 +7:48
H75  Schaffner Erich 1943 OLG Cordoba14:51:0036:25 +9:03
H75  Baumgartner Edi 1944 OLV Hindelbank13:41:0038:27 +11:05
H75  Becker Konrad 1945 OLG Basel14:41:0041:10 +13:48
H75  Binggeli Ueli 1946 ol norska15:01:0042:12 +14:50
H75  Wegmüller Heinz 1942 OLG Bern15:21:0042:37 +15:15
H75  10 Heggli Oscar 1945 OLG Rymenzburg11:51:0042:46 +15:24
H75  11 Keller Heinz 1942 ol.biel.seeland11:21:0045:49 +18:27
H75  12 Fahrer Heinz 1946 OLG Bern14:01:0046:33 +19:11
H75  13 Meier Karl 1943 ol.biel.seeland13:21:0048:14 +20:52
H75  14 Schnüriger Walter 1945 OLV Zug13:11:0049:21 +21:59
H75  15 Föllmi Stephan 1942 OLC Kapreolo14:31:0051:12 +23:50
H75  16 Spirgi Ernst 1943 OLV Zug10:21:0054:14 +26:52
H75  17 Freiermuth Ruedi 1942 OLG Huttwil14:31:5556:35 +29:13
H75  18 Baumgartner Heinz 1942 OLG Bern11:41:0058:32 +31:10
H75  19 Ebi Rolf 1943 OLV Luzern12:01:0059:36 +32:14
H75  20 Bürki Hans Peter 1946 OLG Bern10:31:001:01:03 +33:41
H75  21 Bieri Walter 1943 OLV Zug11:11:001:07:01 +39:39
H75  22 Kneisl Vinzenz 1946 15:11:001:17:10 +49:48
H75  23 Hirt Chris 1945 OLG Welsikon13:01:001:17:27 +50:05
H75  24 Keller Moritz 1946 OLV Zug12:11:001:19:09 +51:47
H75   Studer Max 1944 ol.biel.seeland10:41:00mp
H75   Sprenger Ueli 1943 OLG Welsikon14:11:00mp
H75   Santschi Max 1942 OLG Bern12:21:00mp
H75   Keller Werner 1946 OLV Zug10:51:00dns
H75   Pauli Walter 1945 CO Lausanne-Jorat11:01:00dns
H75   Keller Walter 1946 ol norska11:31:00dns
H75   Eglin Peter 1942 bussola ok13:51:00dns
H80  Brand Hansruedi 1941 OLG Bern11:01:0024:55 0:00
H80  Bucher Eric 1939 CO Lausanne-Jorat11:56:0027:30 +2:35
H80  Baumann Hans 1940 OLK Wiggertal14:52:0028:08 +3:13
H80  Moos Ernst 1936 OLV Zug12:40:0035:38 +10:43
H80  Tschumi Walter 1941 OLG Thun13:13:0036:08 +11:13
H80  Ackermann Walter 1940 13:46:0037:11 +12:16
H80  Grüniger August 1935 OLV Zug / OLG Säuliamt11:23:0037:55 +13:00
H80  Koradi Adolf 1938 OLC Kapreolo13:35:0038:33 +13:38
H80  Thoma Josef 1939 OL Regio Wil13:02:0041:19 +16:24
H80  10 Studer Guido J. 1939 OLV Luzern10:28:0041:42 +16:47
H80  11 Steiner Alfred 1939 OLC Kapreolo15:14:0042:23 +17:28
H80  12 Walder Arnold 1941 OLC Kapreolo14:19:0042:31 +17:36
H80  13 Bickel Walter 1933 OLV Zug / OLG Säuliamt15:58:0044:15 +19:20
H80  14 Bürli Heinz 1941 OLG Bern16:07:0044:26 +19:31
H80  15 Baumgartner Peter 1939 OLG Bern10:39:0045:03 +20:08
H80  16 Schrago Roger 1939 CA Rosé12:29:0045:21 +20:26
H80  17 Bossert Hans 1941 OL Zimmerberg15:03:0045:36 +20:41
H80  18 Näf Viktor 1939 OLV Langenthal12:51:0046:37 +21:42
H80  19 Haldemann Heinz 1941 ol norska12:07:0048:03 +23:08
H80  20 Egli Walter 1939 OLC Kapreolo13:57:0048:06 +23:11
H80  21 Rüfenacht Bruno 1938 OLV Baselland14:30:0048:18 +23:23
H80  22 Repond Henri 1932 CARE Vevey11:12:0048:44 +23:49
H80  23 Hutzli Martin 1932 ol.biel.seeland11:45:0053:33 +28:38
H80  24 Rüegsegger Peter 1939 OLK Rafzerfeld13:24:0059:32 +34:37
H80  25 Röthlin Eugen 1934 OLV Langenthal14:08:001:00:20 +35:25
H80  26 Hofmann Kaspar 1939 OL Zimmerberg14:41:001:00:23 +35:28
H80  27 Mulder Pieter 1940 OLG Goldau10:50:001:10:48 +45:53
H80   Fiechter Christian 1938 OLC Kapreolo16:16:00mp
H80   Keller Franz 1939 OLV Zug12:18:00mp
H80   Althaus Otto 1938 OLG Bern11:34:00dns
H80   Sauter Othmar 1933 OL Regio Wil15:36:00dns
HAK  Rizzi Luca 1999 ASCO Lugano13:10:0029:19 0:00
HAK  Märk Urs 1970 OLG Stäfa11:50:0031:16 +1:57
HAK  Reichmuth Alex 1968 OLG Basel11:42:0036:21 +7:02
HAK  Tantanini Ueli 1968 OLC Kapreolo12:38:0036:48 +7:29
HAK  Giambonini Luca 1986 C.O. Aget Lugano13:26:0037:06 +7:47
HAK  Schmidli Richard 1974 OLC Winterthur11:26:0037:08 +7:49
HAK  Wirz André 1963 OLV Baselland14:38:0038:40 +9:21
HAK  Dick Andreas 1972 OLG Bern / UBOL10:46:0038:49 +9:30
HAK  Hess Markus 1966 OLG Thun10:30:0040:06 +10:47
HAK  10 Sax Simon 1973 bussola ok12:30:0041:47 +12:28
HAK  11 Bräm Elias 1998 OLG Schaffhausen12:06:0044:09 +14:50
HAK  12 Honegger Yuri 2005 OLG Cordoba13:34:0044:16 +14:57
HAK  13 Weber Heinz 1964 OLG St. Gallen/App.11:34:0045:19 +16:00
HAK  14 Ruch Stefan 1967 OLG Skandia11:58:0045:25 +16:06
HAK  15 Viola Reto 1976 15:50:0045:57 +16:38
HAK  16 Uhr Thomas 1982 OLG Pfäffikon12:22:0046:14 +16:55
HAK  17 Gathercole Richard 1969 OLG Nidwalden+Obwalden11:02:0046:26 +17:07
HAK  18 Brunner Andreas 1964 OLG Kölliken13:50:0047:31 +18:12
HAK  19 Marti Laurent 1956 OLG Bern10:54:0048:45 +19:26
HAK  20 Foletti Alfredo 1969 C.O. Aget Lugano13:58:0050:23 +21:04
HAK  21 Sommer Beat 1968 OLG Suhr14:06:0050:46 +21:27
HAK  22 Stähli Romano 1990 OLG Bern11:10:0050:50 +21:31
HAK  23 Hostettler Manuel 1988 CO Lausanne-Jorat14:46:0051:34 +22:15
HAK  24 Enrile Michele 1966 Societa Unitas Malcantone14:14:0053:02 +23:43
HAK  25 Lützelschwab Dieter 1966 OLG Cordoba13:17:0053:44 +24:25
HAK  26 Lüthi Markus 1969 OLG Biberist SO11:18:0053:59 +24:40
HAK  27 Cotting Rene 1970 OLG Stäfa12:46:0055:00 +25:41
HAK  28 Bolliger Tobias 2002 OLG Rymenzburg14:22:0057:55 +28:36
HAK  29 Wittenberg Lutz 1966 OL Regio Wil12:14:001:00:49 +31:30
HAK  30 Kunz Thomas 1972 ol norska10:22:001:03:29 +34:10
HAK  31 Emmenegger Thomas 1974 OLV Luzern10:38:001:04:18 +34:59
HAK  32 Badertscher Peter 1966 OL Zimmerberg13:42:001:04:45 +35:26
HAK  33 Huber Rico 1960 OL Zimmerberg13:02:001:08:39 +39:20
HAK   Lenzi Vasco 1986 SCOM Mendrisio12:54:00dns
HAL  Schulthess Lukas 1979 OLC Kapreolo BT13:03:0034:40 0:00
HAL  Hofer Lukas 1996 OLG Thun12:27:0043:05 +8:25
HAL  Mathys Raffael 1994 OLG Bern / ol.biel.seeland15:39:0045:00 +10:20
HAL  Bürge David 1989 OLC Omström Sense10:27:0045:36 +10:56
HAL  Röthlisberger Michael 1991 OLG Suhr14:15:0046:05 +11:25
HAL  Hübscher Rico 1994 OLK Argus15:03:0047:01 +12:21
HAL  Frei Lukas 1993 OLK Argus14:39:0048:42 +14:02
HAL  Felder Michael 1998 OL Zimmerberg14:03:0048:47 +14:07
HAL  Utzinger Urs 1965 OL Zimmerberg15:15:0049:17 +14:37
HAL  10 Grossmann David 1996 OLG Thun12:03:0049:31 +14:51
HAL  11 Scheurer Mathias 2001 OLV Marta11:39:0050:19 +15:39
HAL  12 Gasser Michael 1974 OL Zimmerberg13:39:0052:57 +18:17
HAL  13 Martin Ciro 1995 OLG Nidwalden+Obwalden10:51:0053:07 +18:27
HAL  14 Laager Michael 1991 OL Zimmerberg14:27:0053:34 +18:54
HAL  15 Schmutz Joël 2000 OLV Hindelbank12:15:0056:26 +21:46
HAL  16 Habermacher Joel 2002 OLK Argus13:27:0056:35 +21:55
HAL  17 Meyer Olivier 1998 OLG Murten11:51:0056:44 +22:04
HAL  18 Grätzer Tobias 1996 OLG Galgenen13:51:001:00:57 +26:17
HAL  19 Neukom Raphael 1979 OL Zimmerberg12:51:001:01:34 +26:54
HAL  20 Hug Jan 1992 OL Zimmerberg13:15:001:03:10 +28:30
HAL  21 Breitenmoser Marc 1999 OL Zimmerberg14:51:001:05:03 +30:23
HAL  22 Sabato Gabriele 1997 SCOM Mendrisio12:39:001:08:57 +34:17
HAL  23 Köpfli Damian 1991 OLV Luzern / OL Zimmerberg11:27:001:11:28 +36:48
HAL  24 Scherer Thomas 1984 OLG Säuliamt11:03:001:12:23 +37:43
HAL  25 Leu Tim 1985 OLG Bern11:15:001:16:32 +41:52
HAL   Mazuez Mathieu 1986 OLG Bern / UBOL10:39:00dns
HAL   Komarov Denis 1981 CO CERN15:27:00dns
HAM  Mösch Joel 1993 OLG Suhr13:51:0036:31 0:00
HAM  Polsini Pablo 2003 OLV Baselland13:03:0038:45 +2:14
HAM  Mösch Gabriel 1996 OLG Suhr14:23:0040:41 +4:10
HAM  Langenegger Nicolas 1990 ol.biel.seeland10:55:0043:12 +6:41
HAM  Bucher Fabian 1991 OLG Biberist SO11:59:0043:25 +6:54
HAM  Anderson Leif 1985 OLG Bern10:39:0043:46 +7:15
HAM  Bucher Thomas 1987 OLG Biberist SO11:27:0043:52 +7:21
HAM  Scheurer Michael 1991 11:43:0045:50 +9:19
HAM  Uhr Markus 1981 OLG Pfäffikon12:47:0047:38 +11:07
HAM  10 Studer Nico 1991 12:15:0049:13 +12:42
HAM  11 Sax Manuel 2000 bussola ok12:31:0053:21 +16:50
HAM  12 Zanelli Sergio 1975 OL Zimmerberg/Pfäffikon14:07:0054:18 +17:47
HAM  13 Habermacher Heini 1967 OLK Argus13:19:0059:21 +22:50
HAM  14 Köhle Urs 1954 O-Motion13:35:001:02:08 +25:37
HAM  15 Meyer Samuel 1988 OLG Herzogenbuchsee11:11:001:07:57 +31:26
HAM   Guzdzik Michael 1988 OK Krakow14:39:00mp
HB  Zaugg Andreas M. 1976 OLV Hindelbank12:19:0033:25 0:00
HB  Schmutz Martin 1955 OLV Baselland12:03:0037:35 +4:10
HB  Dotti Omar 1973 SCOM Mendrisio13:07:0037:58 +4:33
HB  Rasscevskis Zigmars 1980 OL Zimmerberg13:39:0045:55 +12:30
HB  Schmied Sebastian 1976 OLV Hindelbank11:47:0047:03 +13:38
HB  Roos Philipp 1973 11:15:0050:12 +16:47
HB  Baumgartner Pierre-André 1946 CARE Vevey10:59:0052:20 +18:55
HB  Vodoz Vincent 1974 13:55:0053:19 +19:54
HB  Rossi Luca 1970 SCOM Mendrisio12:35:0057:23 +23:58
HB  10 Böhi Roland 1971 OL Zimmerberg12:51:001:01:04 +27:39
HB  11 Amaro Walter 1960 ASCO Lugano13:23:001:06:08 +32:43
HB  12 Vienet Lionel 1968 ANCO10:43:001:06:57 +33:32
HB  13 Good Markus 1961 thurgorienta11:31:001:08:02 +34:37
HB  14 Hejda Rémi 2006 CA Rosé14:11:001:18:35 +45:10
HE  Lauenstein Marc 1980 ANCO11:16:0040:21 0:00
HE  Ruch Remo 1995 OLG Skandia12:26:0040:51 +0:30
HE  Schneider Florian 1993 ol norska13:22:0040:59 +0:38
HE  Buchs Pascal 1997 ANCO13:08:0041:36 +1:15
HE  Gerber Csaba 1998 bussola ok14:32:0042:23 +2:02
HE  Geissbühler Jonas 1987 ol norska / OLG Huttwil11:58:0042:26 +2:05
HE  Hägler Sebastian 1986 OLV Baselland12:12:0042:54 +2:33
HE  Kaiser Marius 1999 OL Regio Olten14:04:0043:51 +3:30
HE  Huber Svensson Raffael 1988 OLG Säuliamt10:34:0047:36 +7:15
HE  10 Müller Nicola 1999 OLG Galgenen14:18:0047:48 +7:27
HE  11 Soguel Archibald 1996 ANCO13:36:0047:49 +7:28
HE  12 Mathys Gabriel-Michael 1996 OLG Bern / ol.biel.seeland11:02:0048:13 +7:52
HE  13 Fluckiger Paul 1997 ANCO12:40:0048:38 +8:17
HE  14 Baumann Sebastian 1996 OLC Kapreolo15:56:0049:39 +9:18
HE  15 Meier Lukas 1995 OLC Kapreolo15:28:0050:25 +10:04
HE  16 Curiger Thomas 1996 OLC Kapreolo BT15:00:0051:21 +11:00
HE  17 Schalbetter Raphael 1993 OLG Nidwalden+Obwalden10:48:0053:37 +13:16
HE  18 Okle Beat 1969 OLG Pfäffikon15:14:0054:28 +14:07
HE  19 Hutzli Silas 2000 OL Regio Wil12:54:0054:57 +14:36
HE  20 Köpfli Adrian 1997 OLV Luzern / OL Zimmerberg11:30:0058:35 +18:14
HE  21 Schalbetter Adrian 1994 OLG Nidwalden+Obwalden11:44:0059:48 +19:27
HE  22 Schaniel Ricardo 2000 bussola ok15:42:001:11:36 +31:15
HE  23 Nembrini Luca 1995 C.O. Aget Lugano13:50:001:20:42 +40:21
HE   Lombriser Stefan 1985 OLV Baselland14:46:00dns
OK  Obrist Valerio 2009 OLC Kapreolo14:16:0019:39 0:00
OK  King Georgina 1982 12:00:0033:52 +14:13
OK  Elmer Lara Fabia Menth 2002 OLG Biberist SO11:04:0038:27 +18:48
OK  Greminger Helene 1955 thurgorienta12:24:0040:10 +20:31
OK  Brunner Karin 1959 bussola ok12:32:0046:26 +26:47
OK  Knechtli Andrin+lilian 1986 OLG Rymenzburg12:16:0048:17 +28:38
OK  Meier Studer Trudy 1950 ol.biel.seeland10:56:0048:42 +29:03
OK  Gavillet Manon 1995 CO Lausanne-Jorat10:48:0051:34 +31:55
OK  Schwarz Massimiliano 1980 13:04:0055:36 +35:57
OK  10 Guyot Anaïs 2013 ANCO11:37:0458:02 +38:23
OK  10 Lauenstein Lena 2015 ANCO11:37:0658:02 +38:23
OL  Pache Sandrine 1965 CO Lausanne-Jorat12:04:001:10:13 0:00
OL  Brühlmann Ralph 1959 CO Lausanne-Jorat11:08:001:20:53 +10:40
OL   Bitterli Adrian 1961 OLG Thun11:16:00mp
OL   Borruat Camille 1998 GS Tabeillon15:00:00mp
OL   Abbott Peter 1983 10:44:00mp
OL   Salzmann Daniel 1982 OLG Skandia13:00:00dns
OM  Berger Nanouche 1965 ANCO11:42:0041:34 0:00
OM  Bertschi Christian und Anouk 1972 OLK Wiggertal11:02:0042:11 +0:37
OM  Kühni Beat 1954 OLG Skandia/OLV Hindelbank12:05:2056:06 +14:32
OM  Jaton Christian 1945 CO Lausanne-Jorat10:46:001:03:28 +21:54
OM  Hehlen Florian 1971 13:30:001:27:21 +45:47
OM   Falardi Lucas 1999 SCOM Mendrisio12:38:00mp
OM   Müller Konstantin 1964 OLK Rafzerfeld11:18:00mp
OM   Schwarz Marilie 2010 13:02:00mp
OM   Graf Verena 1956 OLG Oberwil10:36:48mp
OM   Hayoz Antoinette 1958 OLC Omström Sense14:30:00mp
OM   Gross Hugo 1960 OLG Bern10:40:01mp
OM   Brühlmann Sylvia 1962 CO Lausanne-Jorat11:10:00mp
OM   Kipfer-Pauchard Monique 1963 10:54:00mp
OM   Mayer Catherine 1958 SCOM Mendrisio12:06:00dns
OM   Pruzinova Blanka 1983 14:46:00dns
OS  Maier Emelie 2013 OLV Baselland13:39:0922:16 0:00
OS  Zimmermann Ronja Kajsa 2011 OLV Baselland15:46:0029:56 +7:40
OS  Rossier David 2014 CA Rosé10:42:0030:34 +8:18
OS  Kunz Nora 2013 ol norska10:50:0032:26 +10:10
OS  Schwab Vera + Aron + Alexander OL Regio Olten10:39:391:05:49 +43:33
OS  Sembach Quentin 13:31:101:10:12 +47:56
OS   Ditrych Eva 1958 OLV Hindelbank13:36:24mp
OS   Prochazkova Sofie 2017 15:06:00dns



nach Club:



bei Problemen: picoevents@gmx.ch

T